Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) Doky586 válasza Laca0 (#73697) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"IP címmel meg a csatlakozás ... hogyan tudnám megoldani?"

Már megoldottad: IP címmel használod..

(#73702) togvau válasza warfernom (#73698) üzenetére


togvau
senior tag

NEM, én megbántam. A 10 lassabb, még a betöltés betöltési rutinját is betölti, amihez betöltő rutin betöltő rutinja kell. Hihetetlen, de van amikor egy speciálisabb karaktert (mint egy @) is be kell töltenie...
Na meg a kikapcsolhatatlan update sem jó dolog.

hitler, sztálin, micro usb

(#73703) quailstorm válasza warfernom (#73698) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha nincs szükséged semmilyen W10-es feature-re, akkor nyugodtan kihúzhatod a Win8.1 támogatásának végéig, meglepetések már nem fognak érni az garantált.
Én gépemen is lassabb, plusz a gameplay felvétel is rosszabbul megy amúgy 8.1-hez képest 10-en.
Plusz utálom az állandó build frissítést meg a vele jövő bugokat és problémákat.

[ Szerkesztve ]

(#73704) atyca válasza Phantom017 (#73692) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Hasonlóval harcoltam,egy többfrontos malware kergetést próbálj meg.
(ADWCleaner, Malwarebytes Antimaware Free, Zemana antimalware stb.)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#73705) Shing válasza warfernom (#73698) üzenetére


Shing
őstag

Ha nem lenne zökkenőmentes a W10, akkor már csődben lenne a Microsoft. :) Nyílván ide inkább azok jönnek akinek problémája van, ami legtöbbször szvsz user error.

csicso82 kommentjét érdemes elolvasni. Egyszerűen friss rendszert kell használni. Én még hozzátenném, hogy ne használjunk cleaner programokat, egyéb rendszer módosításokat, stb. Csak használjuk a rendszert úgy ahogy van és nem lesz gond.

(#73706) pc360 válasza Shing (#73705) üzenetére


pc360
addikt

Ez nem 100%-osan érvényes tanács. Amiket linkeltem, azok pl. teljesen korrekt, és rendszeresen frissített progik, plusz a CCleaner is használható (és igen, saját oldalról linkelem, merthogy ez portable, ellentétben a hivatalos oldalon találhatóval). Persze ott van a beépített lemezkarbantartó is, amit admin módban érdemes lefuttatni a nagyobb update-ek után. Másra viszont valóban nincs szükség. A linkelt progikra sem, de sokminden (kényelmesen) csak ezekből elérhető, ha az ember szeretné kinyírni az összes fölösleges mappát a sajátgépből, metro appokat, egyéb telemetriákat stb.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73707) Laca0 válasza Doky586 (#73701) üzenetére


Laca0
addikt

Sokszor használom más környezetben a gépemet, megyek ki cégekhez. Ott nem tudom fejből az ip címeket, hogy mindegyikhez tudjak csatlakozni. Úgyhogy köszi, de ez nem opció.
Engem a probléma megoldása érdekelne, nem a kikerülése.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#73708) Shing válasza pc360 (#73706) üzenetére


Shing
őstag

Tudom. Én W10Privacy-t használok és nincs semmi gondom. De egy átlagfelhasználó inkább ne nyúljon semmihez, látod hogy mikkel van tele a fórum. Egyébként inkább olyan programokra gondoltam mint az Advanced SystemCare Ultimate, Wise Care 365... ezekben még registry tweak-elés is van sajnos.
A CCleaner is jó, de mióta beépül a háttérbe nem ajánlom (lelehet tiltani de az átlag user nem fog vele törődni). Plusz igazából törlődik magától a temp, a többi dolgot pedig felesleges kitörölni, nem lesz tőle jobb semmi.

(#73709) csixy


csixy
addikt

Na most mit csináljak?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#73710) Doky586 válasza Laca0 (#73707) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tudtommal valamelyik vezetékes gépen aktiválva legyen a Master Browser funkció fixen. Nálam a 7/24-ben futó NAS látja el ezt a feladatot.

(#73711) pc360 válasza Shing (#73708) üzenetére


pc360
addikt

Igen, sejtettem, hogy azokra gondolsz. Átlagfelhasználónak szerintem az O&O ShutUp10 még elmegy, annak elég jók a menüből kijelölhető ajánlott beállításai. A CCleaner esetén nem tudok háttérbe épülésről, legalábbis a portable verziónál (azért is linkelem azt, és nem a hivatalos telepítőt - de a hivatalos telepítőnél is kikapcsolhatók ezek, bár eléggé oda kell figyelni).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73712) SP4C3 válasza pc360 (#73711) üzenetére


SP4C3
veterán

+ Utána egy Comodo IS megfelelő beállításokkal és a tűzfal szépen jelezni fog, hogy mi mászna ki a netre, amiről a user nem tud.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#73713) ripla válasza TRob1 (#73687) üzenetére


ripla
őstag

Mivel leírtam, hogy amióta ez a probléma létezik, nálam tiltva van a frissítés, szerinted mégis mit kellene tapasztalnom? Ja, szerintem is hagyjuk, összevissza beszélsz.....

Többieknek köszönet.

[ Szerkesztve ]

(#73714) Cs1csó válasza SP4C3 (#73712) üzenetére


Cs1csó
félisten

Átlagfelhasználónak túl sok a CIS, nemcsak a funkciógazdagsága miatt hanem a számos bug-ja miatt. A CCleaner portable verziójáról el is felejtkeztem, sajnos a telepítősnél van FELÜGYELET ami automatikusan indul aktiválódik - nálam első, hogy ezt kikapcsolom -

[ Szerkesztve ]

(#73715) pc360 válasza SP4C3 (#73712) üzenetére


pc360
addikt

Igen, pont azt a védelmet írtam is az előző hsz-emben. :) Ez ráadásul reklámmentes telepítő, fölösleg nélkül.

csicso82: Mire gondolsz? Nem is nagyon kell állítgatni, fél perc alatt megvan a telepítés + beállítás (ki kell kapcsolni pl. a tűzfal opcióiban a felbukkanó üzenetek elrejtését, különben egyéni szabálykészlet módban sem figyelmeztet a progik netre csatlakozására). Legutoljára a 6-os verzió környékén volt bugos, azóta jópár főverzió lefolyt gond nélkül. Én minden további nélkül azt pakolom fel mindenkihez (a végén biztonságos módba kapcsolva, hogy ne zargassa a felhasználót), és jó ideje nem volt gond az automata verzióváltásokkal sem.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73716) SP4C3 válasza Cs1csó (#73714) üzenetére


SP4C3
veterán

Átlagfelhasználónak a win10 is qrvára túl sok... Nemcsak a funkciógazdagsága miatt hanem a számos bug-ja miatt, és förtelmes, fícsörnek nevezett bloatware-jei miatt. - Ez így nagyobbat csattant.

Másrészt meg sokan vannak akik azt sem tudják mit csinál a rendszer, telepítik fakírkodnak vele, meg lehúzzák a hálózatot, mert nemtudják, hogy microfoséknál újabb dolog az update seedelése.

Nemtudom milyen bugról beszélsz, én nem tapasztaltam eddig még *Kopp-Kopp*

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#73717) Cs1csó válasza pc360 (#73715) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lebuktam, régebben használtam folyamatosan talán valamelyik 8-as volt utoljára, volt mikor a komplett gépet megölte csak a nagy piros gomb segitett, de folyamatosan szoktam olvasgatni a CIS hivatalos fórumát vannak érdekességek. Inkább a Comodo Cloud AV-t ajánlom.

(#73718) HartgeH3-2.8 válasza #86564352 (#73696) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ahogy törjük a fejünket a Win10 és az Nvidia akad össze, vagy nem szereti egymást, és mindkettő mutogat a másikra, hogy az ő hibája mint az oviba. Egy gamer haverom azt mondta tegyem már defaultba az nvidia profilban a 3D beállítások kezelését, és utána a "csúszkát" képbeállítások megadása.

Azóta rendben.
Amikor a videohardver error van akkor az nvidia driver okoz anomáliákat. Most az nvidia driver jó, ráfrissült a Win10 és most az cseszte el a rendszert, ami azt megelőzően TÖKÉLETESEN üzemelt. Azaz tök mindegy mit csinálok valamelyik mindig gatyára teszi a másikat. A két mammut cég meg egymásra mutogat.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#73719) pc360 válasza Cs1csó (#73717) üzenetére


pc360
addikt

Én meg lehet túloztam a 6-ossal, inkább a késői 8-as verziók alatt vágták nagyjából rendbe, a 10-es óta szerencsére nem találkoztam meghalásokkal, lassításokkal, és ilyesmivel.

Közben pont azt nézem, hogy CCleaner-ből visszakerült a portable változat a builds aloldalra. Lehet rájöttek, hogy erős húzás volt csak az auto-szarságos telepítőt meghagyni. Persze, a letöltéseknél ez nincs közvetlenül linkelve úgy, mint régebben... De így legalább elérhető.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73720) Laca0 válasza Doky586 (#73710) üzenetére


Laca0
addikt

Ezt már próbáltam, de köszi a tippet!
Mindegy, hogy a router vagy a nas a master browser.
Nálad a nas-on melyik smb verzió fut?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#73721) Doky586 válasza Laca0 (#73720) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

9 éves a nas és engedélyezve van az smb2
win 10-en alapból engedélyezve van az smb1 is (nem kellett semmit kapcsolgatni)
De ez egy otthoni hálózat, nincsenek belső ellenségek. :)

(#73722) Ferenc. válasza krealon (#73595) üzenetére


Ferenc.
tag

Szia!

Köszi a tanácsokat, lefuttattuk az összes vírusírtót, malwarebyts, adwcleaner, meg még vagy 6-7 másikat. Amiket találtam leszedték a gépről, de továbbra sem tölt be semmit az Edge , pedig van internetkapcsolat a gépen (chrome-ban lehet böngészni), s így továbbra sem működik pl a microsoft store sem, mert az is azt írja, "hogy úgy tűnik nem kapcsolódik az internetre"..
A gépházban alaphelyzetbe állítottuk az Edget, az se oldotta meg a problémát.

Valaki tudja mi a megoldás? Regisytriben hol mit kell átírni eredetire, hogy működjön az edge-ben az internetezés és így a store is menni fog majd. Gondolom az a valami már nincs a gépen ami ezt a jelenséget okozza, de mivel átírt valamit a beállításjegyzékben, így ezért nem megy továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

(#73723) #86564352 válasza Ferenc. (#73722) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ezek után szerintem időben legegyszerűbb megoldás a tiszta telepítés.

(#73724) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Izé, nem arról volt szó, hogy az anniversary-t már nem támogatják? Erreföl ezt kínálja:

"2018-02 Cumulative Update for Windows 10 Version 1607 for x64-based Systems (KB4074590)"

Most látom, úgy néz ki kitolták a supportot:R Lehet megvárom vele a 1807-et is, kihagyva a kreátorokat úgy, ahogy vannak...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#73725) Cs1csó válasza t72killer (#73724) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem gondolkodtál el valamelyik LTSB verzión. Akik ennyire nem komálják az MS tempóját azoknak teljesen jó lehet.

(#73726) t72killer válasza Cs1csó (#73725) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Deigen, csak egyelőre full legit windows van a gépeken, LTSB meg ugyebár...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#73727) Doky586 válasza Cs1csó (#73725) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lopásra felbujtás..? :Y

(#73728) Cs1csó válasza Doky586 (#73727) üzenetére


Cs1csó
félisten

:B

(#73729) krealon válasza Phantom017 (#73688) üzenetére


krealon
veterán

"Olyan problémám lenne, hogy bár azt írja a win, hogy van netelérés, de a böngészők nem tudnak felmenni a netre valami proxy hiba miatt. A beállítások--> proxy alatt van egy cím megadva neki, kitörlöm, beállítom, hogy ne használjon proxyt, de mindig visszaáll magától"

Proxy-elteritot kaptal be.

(#73730) Tityahome


Tityahome
aktív tag

Üdv fórumozók!
Egy nem mindennapi broblémába ütköztem Windows 10 telepítése után.
Soha nem találkoztam még ezzel és kicsit tanácstalan vagyok! Egy Acer laptopom van amin Windows 8 volt korábban és úgy lett frissítve Windows 10-re. Minden remekül működők leszámítva azt az egy problémát hogy a fényerő csúszka fordítva működik.
Ez azt jelenti hogy bármivel állítom a fényerőt (Fn gyorsgomb segítségével vagy az energiaszolgáltatások csúszkájával) ellentétesen működik. Sőt...ha a Windows gyorsbillentyűvel állítom az értesítési területén ott is minél fentebb veszem a százalékot a fényerő úgy csökken.
Mivel számomra ez egy teljesen idegen probléma ezért kérnem valaki segítséget aki találkozott már ilyen hibával és meg is tudta oldani!

(#73731) pc360 válasza Tityahome (#73730) üzenetére


pc360
addikt

Laptoponként más az FN gombok kezeléséhez szükséges driver (olyan is akad, ahol erre egyáltalán nincs szükség), szóval így, főleg típus nélkül erre nem hiszem, hogy bárki bármit mondana. Örülj neki, hogy működik, ha meg nagyon zavar, telepítsd fel a 10-et normálisan, nulláról! De akkor se csodálkozz, ha ugyanez lesz a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73732) svgyula válasza Tityahome (#73730) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Használ így! A bátyám gépén ugyanez van. Rendszerint minden 2. frissítés után visszaáll a normális működésre :DDD Az enyémen semmi gond nem volt eddig(mindkettő Acer) van egy harmadik is de azon is jól műxik pedig annak a paraméteri ugyanazok mint a bátyám gépe csak 3évvel fiatalabb hardverrel. Egyszer egy frissítés után szólt is, "ha rádugom a töltőre elmegy a kép". Majdnem újraraktam a rendszert mert tényleg "látszóra" semmire nem reagált amíg véletlenül sötétebb lett a szobában és láttam valamit halványan a kijelzőn.
Hát a frissítés a megfordított csúszka miatt levette a fényerőt teljesen a kijelzőn. Mindez egy nagyobb frissítésig így is volt utána megint jó lett. Most azt hiszem megint fordítva műxik. Nekem olyan gyanúm kezd beigazolódni, hogy ez a win update egy böszme nagy parasztvakítás. De amíg komolyabb gondot nem okoz (ezeknél) nem tiltom le.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#73733) weiss válasza csixy (#73709) üzenetére


weiss
addikt

Semmit, minek akarod telepíteni még egyszer?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#73734) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok.

Asus lapos, hibával....

Nem, nem hardver, sokkal inkább szoftver vagy valamiféle beállítási akármi.

Teljesen friss és naprakész op rendszer. (win10/64bit/home) A hiba a wifi kapcsolattal van. A valós és legfrissebb a hozzá tartozó driver. Namármost. Ha elindítom a gépet, nagyjából 10-15 másodpercem van arra, hogy a meglévő wifire felcsatlakozzam. A gép több wifit is lát indításkor, mondjuk 3-4-et, ebből 1 marad 15 másodperc multán, amihez nem tudok hozzáférni. Ha azonnal csatlakozom a wifihez (vagy le is tárolom a beállítást) nincs semmi gond, de ha elmulasztom a csatlakozást, esélyem sincs....

Van valakinek valami tippje, mi befolyásolhatja azt, amiket leírtam ? :U :U :U

:R

[ Szerkesztve ]

(#73735) Laca0 válasza Doky586 (#73721) üzenetére


Laca0
addikt

Csak ezen az új gépen van bajom nekem is és csak a vezetékes hálózattal. A win verziója: 16299.214 (Home)
A másik gépem is elvileg up to date, de a verziója 16299.192 (Prof). Ez a gép lát mindent, mindenen, és nem is állítgattam semmit.
A Sharkoon support küldött egy új Win10-es driver-t, de azzal sem lett jó.
Úgy látom, hogy ezt már így kell elfogadnom...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#73736) Tityahome válasza svgyula (#73732) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Pont így jártam én is hogy táp kábel csatlakoztatásnál sötét volt a képernyő és én is sötét szobában vettem észre hogy halványan, de látszik a kép! :)
Egyébként a gép típusa Acer Aspire E5-511.
Egyébként ha alvó módból jön vissza a gép utána jól működik!
Ezek szerint erre még senki nem talált megoldást?

(#73737) Tityahome válasza pc360 (#73731) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Na most hogy mondod még ezt a driver problémát meglesem...

(#73738) Ferenc. válasza #86564352 (#73723) üzenetére


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Igen, újra kell telepíteni a gépet akkor. Csak olyan jól be volt már állítva, programok rajta, testreszadva stb, hogy persze nem maga a telepítés tart sokáig, hanem utána a sok apró beállítás.
De megcsináljuk a telepítést.

S itt kérdezném, hogy ha következőre lesz ilyen, hogy egy spyware miatt újra kell telepíteni a gépet s ezt ne kelljen megcsinálni, arra hogy van lehetőség, hogy ma újratelepítjük a gépet, beálligatjuk, testreszabjuk, minden apróság be lesz állítva rajta, s ekkor ebben az állapotban kellene egy klónozást csinálni a C: meghajtóról, nem tudom ennek mi a neve backup, s hogy működik, vagy ilyesmi, tehát a lényeg, hogy ha a jövőben elromlik a gép csak ezt az elmentett c meghajtót vissza kell másolni s megy tovább a win 10 onnan amikor le lett mentve a gép. S így akkor egyszerű lenne "újratelepíteni" a gépet ha bármikor annyira elromlik hogy újrakéne telepíteni.

Ebbe kérném a segítséget, hogy hogy lehet lementeni a C meghajtót teljesen az egész feltelepített rendszert, amit egyszerűen vissza lehet majd másolni s folytatja onnan a win 10.

Köszönöm!

(#73739) mpo válasza Ferenc. (#73738) üzenetére


mpo
veterán

Írd be a keresőjébe "biztonsági mentés".

Ha érted, akkor már elavult.

(#73740) Syl válasza Laca0 (#73735) üzenetére


Syl
nagyúr

Olyat esetleg próbáltál, hogy az USB-s LAN csatlakozó bedugása után újraindítod a gépet?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73741) #86564352 válasza Ferenc. (#73738) üzenetére


#86564352
törölt tag

System image backup, rendszerkép biztonsági mentés a neve. Windows-ban egy alap fapados beépített lehetőség van, inkább egy direkt erre a célra való programot érdemes használni: Macrium, Acronis, EaseUS stb.

(#73742) Laca0 válasza Syl (#73740) üzenetére


Laca0
addikt

Természetesen.
Közben tisztult egy kicsit a kép. Kipróbáltam ezt az usb-s ethernet adaptert egy másik gépben is. Ebben van beépített utp csatlakozó is.
Ugyanúgy nem látja az SMB megosztásokat ezen sem. A beépített utp csatlakozóba átdugva a kábelt, egyből megjelennek a megosztások.
Tehát biztosan nem magával a windows-al van a baj, hanem az adapterrel, a driver-ével, vagy magával az usb-ethernet kommunikációval.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#73743) Syl válasza Laca0 (#73742) üzenetére


Syl
nagyúr

Hoppá-hoppá-hoppá! Ez hamarább is eszembe juthatott volna :B
Van nekem is egy ilyen usb3-lan "átalakítóm", csak ez nem Sharkoon, hanem valami approx. Kíváncsiságból rádugtam az asztalig épre, átraktam a LAN kábelt és eltűnt a NAS a hálózatról.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73744) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Hol tudom azt beállítani, hogy pillanatnyilag ne legyen semmi internet kapcsolat?

(#73745) Doky586 válasza GEPESZ66 (#73744) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kihúzod a kábelt a falból.. :F

(#73746) GEPESZ66 válasza Doky586 (#73745) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem így gondoltam!

(#73747) tordaitibi válasza GEPESZ66 (#73744) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Letiltod a halozati kapcsolatokba a hardveres interfeszeket, lan1-2-3 stb, wireless adaptert.

(#73748) pc360 válasza GEPESZ66 (#73744) üzenetére


pc360
addikt

Comodo IS-ben fogod a tűzfalat és összes blokkolása állásba kapcsolod.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73749) GEPESZ66 válasza pc360 (#73748) üzenetére


GEPESZ66
veterán

IS-esetén rendben van, de sima antivírus-ban nincs ilyen.
De így már rendben van, a adapternél megtaláltam a tiltást.

(#73750) pc360 válasza GEPESZ66 (#73749) üzenetére


pc360
addikt

Az antivírus nem tűzfal, ezt eddig is tudtuk.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.