Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) atyca válasza Sub-ZeRo (#72696) üzenetére


atyca
senior tag

Reggel nekem is eszembe jutott:

# AdwCleaner 7.0.7.0 - Logfile created on Mon Jan 29 07:33:06 2018
# Updated on 2018/18/01 by Malwarebytes
# Database: 01-26-2018.4
# Running on Windows 10 Pro (X64)
# Mode: scan
# Support: https://www.malwarebytes.com/support

***** [ Services ] *****

No malicious services found.

***** [ Folders ] *****

PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\ProgramData\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\ProgramData\Application Data\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\Users\All Users\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\Users\luste\AppData\Roaming\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\ProgramData\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\ProgramData\Application Data\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\Users\All Users\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.AdvancedSystemCare, C:\Users\luste\AppData\Roaming\IObit\Advanced SystemCare
PUP.Optional.Legacy, C:\Program Files (x86)\Common Files\freemake shared

***** [ Files ] *****

No malicious files found.

***** [ DLL ] *****

No malicious DLLs found.

***** [ WMI ] *****

No malicious WMI found.

***** [ Shortcuts ] *****

No malicious shortcuts found.

***** [ Tasks ] *****

No malicious tasks found.

***** [ Registry ] *****

PUP.Optional.Legacy, [Key] - HKLM\SOFTWARE\Classes\Interface\{9BB31AD8-5DB2-459E-A901-DEA536F23BA4}
PUP.Optional.Legacy, [Key] - HKLM\SOFTWARE\Classes\Interface\{BD51A48E-EB5F-4454-8774-EF962DF64546}
PUP.Optional.Legacy, [Key] - HKLM\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{FA6468D2-FAA4-4951-A53B-2A5CF9CC0A36}
PUP.Optional.FreeMakeConverter, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run | ProductUpdater
PUP.Optional.FreeMakeConverter, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\StartupApproved\Run32 | ProductUpdater
PUP.Optional.ProductUpdater, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDLLs | C:\Program Files (x86)\Common Files\Freemake Shared\ProductUpdater\ProductUpdater.exe
PUP.Optional.ProductUpdater, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDLLs | C:\Program Files (x86)\Common Files\Freemake Shared\ProductUpdater\FMUpdater.dll
PUP.Optional.ProductUpdater, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDLLs | C:\Program Files (x86)\Common Files\Freemake Shared\ProductUpdater\Newtonsoft.Json.dll
PUP.Optional.ProductUpdater, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDLLs | C:\Program Files (x86)\Common Files\Freemake Shared\ProductUpdater\GAnalytics.dll
PUP.Optional.ProductUpdater, [Value] - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDLLs | C:\Program Files (x86)\Common Files\Freemake Shared\ProductUpdater\GoCartMonad.dll

***** [ Firefox (and derivatives) ] *****

No malicious Firefox entries.

***** [ Chromium (and derivatives) ] *****

No malicious Chromium entries.

*************************

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S0].txt ##########

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#72702) Doky586 válasza azaki99 (#72690) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Létezik ilyesmi. Wake On Lan nak nevezik a szolgáltatást, ennek nézz utána, nem egyszerű..

(#72703) Sub-ZeRo válasza atyca (#72701) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor egy zemana antimalware-t küldj rá. Hátha. De amúgy az a local bejegyzés a gond. Valami biztos van a gépen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#72704) wassabi11


wassabi11
aktív tag

Sziasztok.

Lehet hogy rossz topikba írok de, akadt egy kis problémám ezzel a csodálatos win10-el.

Fel szeretnék telepíteni egy MSI Fan controll progit ( MSI Dragon Fan) ennek a követelménye a NET.4.5 verzió,
az MSI program szerint nincs feltelepítve de a microsoft program szerint még a 4.5.2 is felvan telepítve...

Az Intel burn test programot se tudom telepíteni ez miatt.

Erre van valami megoldás?

(#72705) Viktor77 válasza Angel2014 (#72682) üzenetére


Viktor77
titán

Letöltöd, pipát kiveszed, örülsz. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72706) dannyl válasza Sub-ZeRo (#72703) üzenetére


dannyl
addikt

Ez mondjuk már OFF kicsit, de hányféle kereső kell a védelemhez? Malware, adware, és egy Kaspersky Total Security elég, vagy kell még valamitől tartani? :D

(#72707) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok!

500 gigás vinyón(nem ezen van a rendszer) kb. 7 GB szabad helyet mutat, holott a zenéken kívül, ami csak 110 GB kb, semmi nagyobb fájlokat nem raktam fel. Hogy tudom ezt kideríteni, mi foglal ennyi helyet? A mappáknál csak Windows Burn Temp Files, Windows10Upgrade, és WindowsImageBackup-ot mutat, de ezek üresek. Meg egy ilyet: 0f4319093b71c4b139988407c418a28b, ami 6 MB.

(#72708) Geth válasza wassabi11 (#72704) üzenetére


Geth
addikt

Sőt, Win10 alapból 4.6-al jött, most tart 4.7.1-nél ha 1709 builden vagy.

A csodálatos sárkány rajongó program valószínűleg elavult, de az installere biztosan :)
Gyors keresésre azt dobja, hogy ez bizony Win8/8.1-re lett kitalálva, szóval próbáld meg az utódját a csodálatos Gaming Control Center-t.
Ezek mire jók amúgy?

Intel Burn Test alapból portable, gond nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

(#72709) Viktor77 válasza borges7 (#72707) üzenetére


Viktor77
titán

Próbáld meg ezzel megnézni. De valószínűleg Temp mappa (több is van), windows patch letöltés maradványok, lapozófájl, kuka, windows.old mappák lesznek a ludasak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72710) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok.
Olyan gondom van, hogy miután tiszta telepítéssel feltettem a notebookra a win10-et, az ms fiókba bejelentkezés után a usernév az drmot lett drmotto helyett. Ezt meg lehet valahol változtatni? Vagy van valami megoldás rá?
A másik gondom az, hogy felvettem egy helyi fiókot is a gépre, és az is rendszergazda fiók lett. Ezt hol tudom átállítani?
Köszönöm

(#72711) wassabi11 válasza Geth (#72708) üzenetére


wassabi11
aktív tag

1703 a rendszerem a 1709-ről rosszakat hallani.

(#72712) atyca válasza Sub-ZeRo (#72703) üzenetére


atyca
senior tag

Nem tudom,hogy ér e valamit,de azt a local cuccot manuálisan töröltem az ablakból.
Utána pedig:

Zemana AntiMalware 2.74.2.150 (telepített)

-------------------------------------------------------
Scan Result : Befejeződött
Scan Date : 2018/1/29
Operating System : Windows 10 64-bit
Processor : 4X Intel(R) Core(TM) i3-2130 CPU @ 3.40GHz
BIOS Mode : UEFI
CUID : 125AE977710FF6A3A70A45
Scan Type : Rendszervizsgálat
Duration : 2m 14s
Scanned Objects : 128237
Detected Objects : 2
Excluded Objects : 0
Read Level : Normal
Auto Upload : Bekapcsolva
Detect All Extensions : Kikapcsolva
Scan Documents : Kikapcsolva
Domain Info : WORKGROUP,0,2

Detected Objects
-------------------------------------------------------

Chrome Shortcut
Status : Megvizsgálva
Object : --app-id=clhhggbfdinjmjhajaheehoeibfljjno
MD5 : -
Publisher : -
Size : -
Version : -
Detection : Gyanús böngésző beállítás
Cleaning Action : Kijavít
Related Objects :
Böngésző beállítás - Chrome Shortcut

ReimageRepair.exe
Status : Megvizsgálva
Object : D:\Users\Downloads\ReimageRepair.exe
MD5 : 20C7E0396DE12D823E8B1660650AD999
Publisher : Reimage Limited
Size : 605424
Version : 1.5.4.2
Detection : Scareware:Win32/NonBeneficialOptimizer!Ep
Cleaning Action : Karanténba helyez
Related Objects :
Fájl - D:\Users\Downloads\ReimageRepair.exe

Cleaning Result
-------------------------------------------------------
Cleaned : 2
Reported as safe : 0
Failed : 0

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#72713) Bavarian35D


Bavarian35D
újonc

Szevasztok Urak! Van egy HP 15ay101nh laptopom, volt benne gyarilag egy 1tb hdd. Most kapott egy 250es samsung 850evo ssd-t. Na most van egy 3napja nem megoldhato (szamomra) problemam. Nagyon sokat olvasgattam mindenhol forumot, itt is...valoban mindent elolvastam es kiprobaltam a GPT-UEFI/MBR-BIOS storyban...nem is 5eve muvelem a dolgot..kivettem a HDD-t csak az SSD maradt. MBR-be semmikeppen nem megy fel az SSD-re a windows 10, ha diskparttal atkonvertalom MBR-re a vinyot stb. Akkor azt irja, hogy a windows nem tudja telepiteni, valoszinuleg a BIOSban nincs engedelyzve. (Na most a biosban kb semmi opciom nincs, ha kell lefotozom es megmutatom. Pusztan annyit tudok allitani, hogy a legacy bootot letiltom, vagy engedelyezem.) ezt az MBR-es telepitest el is engedtem, gondoltam megoldom UEFI-be ahogy mar oly sokszor masik gepen. Rufussal GPT- particios Fat32 peni letrehoz, legacy boot letilt, uefibol bootolok a penirol, hibatlanul megtudom particionalni...letrehozza az osszes (kis sajat par szaz mb-osokat is) particiot, gond nelkul telepul majd ujraindul ugye. Na innen nem jutok tovabb 3napja, barmit teszek a nem bootol. Hibauzenet: boot device not found (3f0). Olvastam nem keveset errol a 3f0-rol. Amennyiben nyomok egy biost es ott letiltom a legacyt majd ujra feloldom, kijon egy uefi alapu boot os converter (vmi hasonlo a neve) ahol egy 4szamjegyu kodot majd entert utve fel kellene alljon a win. Legacy enableden, disableden...barhogy...sehog nem mukodik. Legfrissebb BIOS, legfrissebb WIN 10, legal. Kerlek titeket segitsetek, mar kezdek belehalni. Koszonom

(#72714) pc360 válasza Bavarian35D (#72713) üzenetére


pc360
addikt

Rufus NTFS-el próbáltad? Így.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#72715) atyca válasza Sub-ZeRo (#72703) üzenetére


atyca
senior tag

És még ezt kerestem meg, Neked talán mond valamit:

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#72716) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Van egy kis gondom hátha tudtok segíteni. Van egy Zyxel NAS-om amin létrehoztam egy NFS megosztást. Az Oppo 203 lejátszóm szépen látja is a megosztott mappát benne azt az állományt amit próbaképpen letöltöttem a Transmission torrent letöltő kliensel. Igen ám, de a Windows 10-ben nem tudom hálózati meghajtóként csatlakoztatni az NFS mappát. Azt írja a Win hogy nem elérhető el a mappa. Érdekes hogy a Hálózatok alatt megjelenik egy NSA320.lan név és benne az i-data...stb mappa elérése de ennyi.

A Winben engedélyeztem az NFS-t.

[ Szerkesztve ]

(#72717) Sub-ZeRo válasza atyca (#72715) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem mond sajnos. Ha törlöd az értéket visszajön? Ha igen, akkor nem jó még valami.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#72718) Geth válasza wassabi11 (#72711) üzenetére


Geth
addikt

Hallani lehet sokfélét, na de hogy jön ez ide? :DDD

(#72719) #86564352 válasza drmotto (#72710) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha telepítéskor MS fiókot adsz meg, akkor a rendszer user mappa neve mindig az emailből származtatott első öt karakter lesz kisbetűvel. Utólag nem lehet átnevezni. Én úgy szoktam telepítéskor helyi fiókot csinálok, beírom a keresztnevem (enyém ötbetűs) nagy kezdőbetűvel hogy teljesen precíz legyen. Ilyenkor a rendszer user mappa neve is ez lesz helyesen. Ezután upgradelem a helyi fiókot MS fiókká az outlook emailemmel.

Settings (gépház? vagy mi a szösz magyarul) aztán fiókok, ott családi és egyéb fiókok, válaszd ki és fiók típusának megváltoztatása adminból standard.

(#72720) drmotto válasza #86564352 (#72719) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.

(#72721) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!

A Windows 10-ben nem működő start menüre van már valami végleges megoldás?
Korábban noteszgépen, egy korábbi verziós rendszer telepítése után szüneteltettem a frissítést, és így nem jelentkezett a gond. Eddig nem volt ilyen problémám a saját asztali gépemen, de tegnap újra lett telepítve, mert bekapcsolás után perceken belül random fagyott a rendszer. Install után az első kikapcsolásig működött minden, de azóta hideg indítás után a start menü, és a tálca elemei nem indulnak el.
Ki-be jelentkezés orvosolja a gondot a kikapcsolásig.
Panda free víruskergetőt használok.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#72722) ron233


ron233
tag

Sziasztok.

A futtatás- service.msc-Win update-nél hiába tiltom le a frissítéseket, ugyanúgy akarja telepíteni őket. Valami ötlet hogyan lehetne végleg kilőni őket?

(#72723) atyca válasza Sub-ZeRo (#72717) üzenetére


atyca
senior tag

Én közben már partizánkodtam.
Megnéztem az asszony gépén,ott nem is volt ilyen bejegyzés.
Egy életem,egy halálom töröltem.
Eddig nem jött vissza.
Holnapután reggel minden kiderül.
Meló után kap egy hidegindítást,aztán meglátjuk mi lesz...
Köszi mindent!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#72724) Bavarian35D válasza pc360 (#72714) üzenetére


Bavarian35D
újonc

Igen!

(#72725) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Legutóbbi nagy frissítés azóta se megy fel nálam. Már ms ügyfélszolgálatot is ráállítottam de érdemben nem kezdtek vele semmit. Vagy másfélóra turkálás után befejeztük mert nem értem rá. Holnap folytatódik majd remélhetőleg de konkrétum nem volt eddig se.
[kép]

(#72726) borges7 válasza Viktor77 (#72709) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi!

Meg is találtam, DESKTOP-6H0FD0S név alatt van 260 GB mentés (Backup Set 2017-06-04 200002) tavaly júniusig visszamenőleg. Ezeket szabad törölni, és ha igen, hogyan?

(#72727) HurkaLES válasza Blue Thunder (#72679) üzenetére


HurkaLES
tag

Itt az ígért kép. Remélem sikerül telefonról feltolteni. Jelzi egyébként USB 2.0 wlan. Próbáltam drivert onnan telepíteni de hibát ír ki... De egyébként a poén hogy ha emlékezetem nem csak legutóbb ugyan ezt a drivert raktam Windows 10re és ment.

[ Szerkesztve ]

(#72728) Viktor77 válasza borges7 (#72726) üzenetére


Viktor77
titán

Tedd kukába vagy nevezd át valamire, ha hiányolja, visszaírod/visszarakod (jegyezd meg a nevét), ha nem, akkor törlöd végleg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72729) Blue Thunder válasza HurkaLES (#72727) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Nem látok képet, gondolom nem töltötte fel....IT cafe-n sikerült nekem is mert hardveraprón keresztül hibaüzit ír ki, próbál ott.

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#72730) HurkaLES válasza Blue Thunder (#72729) üzenetére


HurkaLES
tag

Közben sikerült beilleszteni

(#72731) Viktor77 válasza HurkaLES (#72727) üzenetére


Viktor77
titán

Chipsetdriver fent van?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72732) HurkaLES válasza Viktor77 (#72731) üzenetére


HurkaLES
tag

Jelen pillanatban semmilyen driver nincs telepítve mert nincs internetem. Eddig akárhányszor telepítettem a gépet mindig szépen felraktam az adapter drivert aztán kezdtem internetről leszedegetni a többit. De úgy látom nincs mese keresnem kell egy kábelt és radugni a netre

(#72733) Blue Thunder válasza HurkaLES (#72730) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Igen látom...pontosan ahogy a kolléga is írja az bizony chipset driver lesz valószínűleg, viszont az alsónál ott is van hogy usb 2.0 wlan, vagyis látja csak nem tudja ugye kezelni. Szedd le az alap drivereket a gyártó oldaláról ha tudod... Bár elvileg a win10 telepítésekor ezt meg kellett volna tennie automatikusan is...

Igen tegnap ezt is írtam hogy dugd rá vezetékesen netre és úgy telepítsd és frissítsd....illetve a win update lehetőségnél a gépházba menj rá a speciális beállításra és ott pipáld be az egyéb microsoft termékeket is frissítse kockát

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#72734) Geth válasza Viktor77 (#72731) üzenetére


Geth
addikt

Bár nem tudom milyen gépről van szó, de remélem nem Intel, mert nincs olyan hogy chipset driver :)

Intel Chipset Software Installation Utility van, de az nem driver, nem fog javulni semmi, max 1-2 kérdőjel tűnik el, lásd hivatalos FAQ.

Van MEI driver, AHCI/RAID driver és Intel esetén nagyjából ennyi.

(#72735) HurkaLES válasza Blue Thunder (#72733) üzenetére


HurkaLES
tag

Igen. Csak próbáltam más megoldást keresni mert a router a nappaliban van és oda be kell szerelni monitort mindent. De most össze is raktam. Meg próbálom aztán majd jelentkezem. Köszönöm nektek! :R

(#72736) Viktor77 válasza Geth (#72734) üzenetére


Viktor77
titán

A köznyelvben az bizony driver.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72737) Geth válasza Viktor77 (#72736) üzenetére


Geth
addikt

A köznyelv téved, lásd FAQ :)

A driver vezérlőt jelent, ez nem vezérel semmit.

Felőlem hívjátok ahogy akarjátok, csak csodát ne várjatok tőle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72738) Viktor77 válasza Geth (#72737) üzenetére


Viktor77
titán

Hiába írod le 20x, igen-igen sokan továbbra is így fogjuk hívni. Sőt, mi több, még a Lenovonál is így hívják. [link] De, ahogy látom, gyakorlatilag az összes gyártó így hívja. Akkor talán én is (mi is) megengedhetjük magunknak.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72739) Blue Thunder válasza HurkaLES (#72735) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Mondjuk van könnyebb verzió is...mondjuk venni 10-15 méter patch kábelt? :)) :DDD (kb 1500Ft)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#72740) Geth válasza Viktor77 (#72738) üzenetére


Geth
addikt

Akár az összes gyártó hívhatja BélaSoft-nak, addig amíg Intel cuccról van szó, az Intel szava a mérvadó.
De a neve a legkevesebb, csak jeleztem, hogy nem fog érdemben történni semmi, ha felrakja valaki.

(#72741) Viktor77 válasza Geth (#72740) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem túlragozod. Ha azt írom, hogy chipsetdriver, 100-ból 100 ember (legalábbis egy ilyen oldalon) tudni fogja mire gondolok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72742) Geth válasza Viktor77 (#72741) üzenetére


Geth
addikt

Ez tökjó, de a lényeget nem sikerült megragadni: azon kívül, hogy nevet ad 1-2 ismeretlen nevű eszköznek, nem csinál semmit az égadta világon. Nincs benne driver (.sys, .dll, stb.), csak leíró (.inf) + aláírás (.cat).

(#72743) Viktor77 válasza Geth (#72742) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs hát, de a kérdőjeleket eltünteti az Eszközkezelőből.

Részemről befejeztem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72744) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy csak nálam lettek-e ilyen gondok, vagy az aktuális procis védelmi történet miatti windows frissítés valóban ennyire betett más rendszerének is?
Sokszor ugrik fel a cpu használat elég magas értékre (80-100) és a zene (spotify) belassul, torzul, megakad. Ilyen még sosem volt, még sketchup tervezés közben sem. Soha. De az utóbbi kb 1 hétben nagyon gyakran beugrik. És pl. windows startupnál mikor indulnak a programok az egért total belassul. Ilyet sem tapasztaltam még eddig.
A gépnek bírnia kellene, annyira nem vén masina:
CPU típusa QuadCore Intel Core i5-4440, 3100 MHz (31 x 100)
Alaplap neve ASRock B85M Pro4 (2 PCI, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
Rendszermemória 8112 MB (DDR3 SDRAM) (ez talán már kevéske)
Videokártya GeForce GTX 980 (4 GB)
Lemezes meghajtó Samsung SSD 840 EVO 120GB (120 GB, SATA-III)
Vírusírtó végigfuttatva, semmi jele ilyen gondnak.
Eredeti a win10pro.
Akadás közben kb ilyen értékek vannak: (ha nem fut a ipcam akkor is előjön a gond)

Mit tudok tenni ezzel szerintetek? Kezdek kiakadni tőle :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#72745) Blue Thunder válasza sgery (#72744) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Mondjuk épp másik topikban is pont ez a probléma amire írtam is hogy valószínűleg bányászvírusod van neked is...de az érdekesség hogy szinte 99%-nál a chrome-nál jelentkezik legtöbbet....viszont látom elég jó vírusírtód van (kaspersky), de mondjuk szerintem nem elég...én minden esetben komplett védelmi progit szoktam felrakni (plusz nagyon régóta firefoxot használok)
Futtass egy Malwarebytes Anti-Malware-t hátha...

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#72746) HurkaLES válasza Blue Thunder (#72739) üzenetére


HurkaLES
tag

Igen ez igaz. A bonyolultabb része a nappaliból felvinni az emeletre

(#72747) Viktor77 válasza HurkaLES (#72746) üzenetére


Viktor77
titán

De most itt netezel. Amiről netezel oda is letöltheted a chipsetdrivert, aztán pendriveon vagy memóriakártyán átviszed a gépedhez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72748) Blue Thunder válasza Viktor77 (#72747) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Szerintem telóról nyomja ;)

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#72749) Viktor77 válasza Blue Thunder (#72748) üzenetére


Viktor77
titán

Oda nem lehet letölteni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72750) Blue Thunder válasza Viktor77 (#72749) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Végül is le...adatkábellel meg átnyomja a gépre...jogos....feltéve ha az van neki :DDD

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.