Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65751) SP4C3 válasza LantosBerry8 (#65748) üzenetére


SP4C3
veterán

Letiltod az auto driverbohózkodását és manuálisan teszed fel a drivereket? :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#65752) LantosBerry8 válasza SP4C3 (#65751) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Már alapból, miután elindul a rendszer nem működik az egér sem a driver probléma miatt

(#65753) TeeJay


TeeJay
félisten

lenne pár kérdésem

1x már használtam win 10-et de az másfél éve volt

utorrent 2.2.1 és legfrissebb qbittorrent jól fut rajta?
régebbi sandy bridge laptopon lehet rendesen használni?
8.1 tökéletesen fut a régebbi laptopomon de megnézem mit tud a win10 ha mindent el tudok rajta intézni
remélhetőleg egy 2010-2012-es laptophoz lesz minden cuccra driver nem kell majd szívni vele

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#65754) nicu71 válasza TeeJay (#65753) üzenetére


nicu71
addikt

Sandy Bridge-l probléma nélkül fut nálam évek óta drivergond sose volt.
utorrentet már rég kukáztam / qbittorrent van helyette mindig friss és no problem.
Szerintem ne hezitájj vágj bele ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#65755) kezo0 válasza TeeJay (#65753) üzenetére


kezo0
addikt

utorrent 2.2.1 szépen fut, szalad. (Kb. ez az utolsó verzió, ami minden szempontból tökéletes, nem is kell jobb.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#65756) TeeJay válasza kezo0 (#65755) üzenetére


TeeJay
félisten

Régebben sokan írták hogy nem megy jól Win10 alatt vagy hibával leáll de akkor ezek szerint ez már a múlt

Megvárom mire megjelenik a 1709 aztán azzal indítom a win10 pályafutásomat :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#65757) TTomax válasza pendre54 (#65744) üzenetére


TTomax
nagyúr

Processlasso a legjobb ilyenre,nálam mindig az fut.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#65758) pc360 válasza kezo0 (#65755) üzenetére


pc360
addikt

Normális klienst kell használni, amit fejlesztenek is, és full tiszta. A qBittorrent pl. ilyen. Nem az a megoldás, hogy egy biztonsági és egyéb hibáktól hemzsegő réginél maradsz.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65759) kezo0 válasza pc360 (#65758) üzenetére


kezo0
addikt

A 2.2.1 még full tiszta, és semmilyen hibát nem tapasztalok vele, szóval nekem ez a jó megoldás. Mondanám, hogy érdekelnek, melyek azok a bizonyos egyéb hibák, de az az igazság, hogy nem is igazán érdekelnek, amíg én nem tapasztalok semmi ilyesmit. Elhiszem, hogy neked más klienssel vannak jó tapasztalataid, de nem hagyom magam lebeszélni valami olyanról, ami nálam bevált és működik. És ez amúgy sem a Win 10 topik témája. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#65760) pc360 válasza kezo0 (#65759) üzenetére


pc360
addikt

Ez teljesen uTorrent-szerű, nyílt forráskódú, gyorsan indítja a letöltéseket. Ez a továbblépési lehetőség. A netes cuccoknál nem illik outdated dolgokat használni (enyhén szólva), az erre való buzdítás meg egyenesen hülyeség. A begyepesedett, bizonyos programoknál leragadó userek meg nem túl mérvadóak.

Nem, valóban nem a Win 10 témája, csak az általános tájékozatlanság zavar, mintha nem létezne jó alternatíva, amiből nem kell régi verziót vadászni. Szerencsére felmerült legalább a qBittorrent, és a válasz az, hogy igen, jól fut. Nincs beragadó, meg nem nyíló system tray ikonja, telecseszett AppData mappája (összesen 2 db ini tartalmaz minden beállítását), nem előtérben felbukkandó hozzáadó-ablaka, meg egyéb bajai. Friss felpakolás után alig kell valamit állítani, mert egész értelmesen be van lőve defaultként, illetve már kezeli a mappázós kijelölést, szóval minden szempontból kellemesebb, mint az uTorrent bármelyik verziója.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65761) kezo0 válasza pc360 (#65760) üzenetére


kezo0
addikt

Hadd döntsem már el én, hogy nekem mi a kellemes, és hadd legyek már „begyepesedett”, ha nekem az esik jól.
Az is egy kérdés volt, hogy megy-e rendesen a utorrent 2.2.1 a Win10 alatt – én erre valaszoltam: igen, megy rendesen, és a utorrentből szerintem ez a legjobb, még problémamentesen használható verzió (egyébként még jónéhány más „begyepesedett” felhasználó szerint is), de nem ajánlgatok én semmit, és téged sem akarlak semmiről meggyőzni. Legyél te nyugodtan haladó, naprakész felhasználó, de a lekezelő hangnemet – pusztán csak azért, mert kevésbé naprakész torrentkliens mellett teszem le a voksomat – tartsd már meg magadnak. Szerintem bőven kitárgyaltuk a témát.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#65762) pc360 válasza kezo0 (#65761) üzenetére


pc360
addikt

Nem volt kérdéses, hogy neked mi kellemes. Ha neked az jó, hogy nincs fa-szerű fájl-kijelölés se, egészségedre. Mint írtam, ez a régi-uttorrentezés mint jelenség zavar, nem az, hogy te épp mit használsz. Elég sok hátrány származik az outdated szoftverek használtából. Ez a hozzáállás (ami működik, az jó lesz sok év múlva is, semmi szükség cserére) az IT-analfabetizmus következménye.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65763) Janusz001


Janusz001
őstag

Sziasztok. A hang megakadásra van már valami orvosság? Nem sűrűn csinálja,olyankor is 1-1 pillanatra, de valami akkor se kerek. Ahogy olvasom másnak is van ilyesmi problémája. Driverek a legújabbak mindenből.
Másik dolog. Win 8.1 -en gyönyörűen működött a feladatütemezőben beállított gép kikapcsolása este 11 kor. Itt működött 2-3 alkalommal, utána gyakorlatilag nem hajtja végre a parancsot, reggel ugyanúgy megy a gép, ilyenkor az állapot "kikapcsolva" érték van. Én ezt már jó párszor visszaállítottam engedélyzve -re, de ugyanúgy reggelre "kikapcsolva" állapotra áll vissza. Ötlet?

(#65764) SunMount3r válasza Janusz001 (#65763) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Auto shutdown: esetleg egy külső programmal lehet próbálkozni, ami elég "apró" és csak úgy elfutkos a háttérben. Biztos van ilyen freeware egy tucat.

(#65765) DJGABI válasza westlake (#65558) üzenetére


DJGABI
addikt

feltettem én is. az azért vicces hogy frissítésnél még mindig -ha balra van pinnelve a tálca- akkor a kék hátteres "mindjárt végzek" szövegnél bal oldalt feketeség van csak :C

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65766) Gtaati válasza karl_fischer (#65737) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Köszi a linket! Az előző windows 10-re ráfrissítettem és szépen működik vele minden. Annyi kérdésem lenne, hogy most van egy windows és windows.old mappa, lehet az old-t törölni vagy használ belőle valamit, illetve van sok írásvédett fájl amit nem enged szerintem törölni.

Köszönöm!

(#65767) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szoasztok!
Adott egy asztali gép win10-el.
Szeretném eladni a gépet alkatrészenként.
Kérdés a win 10 az alaplaphoz fog kötődni?
Vagy mit vesz figyelembe?
Egy új gépre átvihetem az oem win10-et?
És ha tegyükfel átviszem, amikor a tőlem megvett alaplapból összeraknak egy pc-t és telepítik, nem azt veszi majd a win10 etederi gépnek? Mert már volt CPU és VGA csere gond nélkül. :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#65768) sh4d0w válasza Gtaati (#65766) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A lemezkarbantartóval töröld, ne kézzel. Ha törlöd, nem tudsz visszatérni a korábbi verzióra, csak újratelepítéssel.

https://www.coreinfinity.tech

(#65769) Lacc


Lacc
aktív tag

Sziasztok!

Tudok Windows 10 virtuális memóriát létrehozni? Mint a Linux Swap file. Sajnos céges laptophoz kellene, amit én nem tudok bővíteni memóriával (vállalati előírás),viszont az SSD-n van szabadhely.

Neten keresgéltem, de szerintem rossul, mert lapozással, paging-gel kapcsolatos találatokat kapok, ami számomra nem releváns.

Arról van szó, hogy sokat kell emulálni néha, és emiatt a 8GB RAM, hamar 100%-ra ugrik, hiába van benne egy I7 6700HQ proci, Szeretnék hozzáadni még 4GB virtuális memóriát amit az SSD-ból elvehetne magának a Windows.

(#65770) oszy


oszy
veterán

Milyen eszközt kell vennem, hogy egy pc-ről kitudjam küldeni az online rádiót egy autós fejegységre? Beleraktam most egy régebbi BT adaptert (USB-s). De a bt eszközök kezelésénél folyamtosan csak keres, viszont nem találja meg. :R A gépen win 10 van és fel is telepítette beavatkozás nélkül az eszközt.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#65771) movax válasza Lacc (#65769) üzenetére


movax
őstag

Sehogy, a virtuális memória az a lapozófájl. Esetleg Ready Boost-tal egy pendrive, de nem fog érezhető változást hozni, mert a rendszermemóriához képest qrva lassú még usb3-mal is.

(#65772) sh4d0w válasza movax (#65771) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Vagy az SSD-re teszi a swapot.

https://www.coreinfinity.tech

(#65773) Gtaati válasza sh4d0w (#65768) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Köszönöm! Sikerült! :R

(#65774) movax válasza sh4d0w (#65772) üzenetére


movax
őstag

Ha vállalati laptop, szerintem eleve ssd-n van a swap Ha nem, teljesen jogosan lehet kérni a rendszergazdi azonnali kirúgását. :)

[ Szerkesztve ]

(#65775) kisza25 válasza Lacc (#65769) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha a win az ssd-n van akkor alapból is onnan fog magának venni, alapértelmezetten a rendszermemória dupláját állítja be, de kevés lenne magától állít be többet.
Manuálisan is beállíthatod fix értékekre.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#65776) Gtaati válasza karl_fischer (#65737) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

A korábban linkelt verzió változhat még? Ha igen akkor azokat a frissítés formájában ez is megkapja majd?

Köszönöm!

(#65777) Lacc válasza kisza25 (#65775) üzenetére


Lacc
aktív tag

És azt hol tudom megtenni? Hol tudom beállítani? :)
Anno régen Windows 7-en Controlpanelben rátaláltam, de itt most Win10 Prof-on nem.

Bár a másik kérdés, hogy hol tudom látni a Virtuális memóriát? Resource Monitor-ban a Memory fül alatt én csak 60% Used Physical Memory értéket látok most.

Task Manager-ben látom, hogy inuse, availabe, commited ami 9.7Gb és nagyon mint a max 8Gb, cached, látok Paged-Poolt 550Mg, a Non-paged pool pedig 300Mb,
Itt a Paged lenne a virtuális?

Köszi a választ, Az a bajom, hogy 95%-os memory fogyasztásnál előjön hogy a képernyő 10mp elsötétül, a hangszorók visítanak csutkán, de aztán lenyugszik. Ezért gondoltam arra, hogy a virt.memoriát növelem, vagy adnám neki.

(#65778) Zoz válasza LantosBerry8 (#65748) üzenetére


Zoz
őstag

Milyen verziókkal próbálkoztál?
Én 1511-est próbálnék meg.

(#65779) pendre54 válasza kisza25 (#65767) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Itt van egy részletes leírás a teendőkről, igaz angolul, de képekkel is illusztrálva:[link]

A proci cserével akkor neked mákod volt, mert én pont egy hete szívtam meg, mint az a bizonyos borz. :D [link]
[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#65780) raidx válasza oszy (#65770) üzenetére


raidx
őstag

"Jól el van dugva, de az is testreszabható, hogy hol mekkora lehet a virtuális memória

A virtuális memóriakezelést kétféleképpen lehet beállítani. Az egyik módszer (a hosszabbik): jobb klikk a Sajátgép -> Tulajdonságok -> (bal oldalt) Speciális rendszerbeállítások -> Teljesítmény (első) csoportban Beállítások gomb -> Speciális lap -> Módosítás gomb. A másik a korábban bemutatott God Mode-ból való elérés: csak keressünk benne rá a "virtuális memória" kifejezésre"

Alapesetben kikapcsolt, vagyis a rendszer kezeli. Pipa ki és máris beállítható.

Wingomb+Pause Break, Speciális rendszerbeállítások, Specioális, Teljasítménynél a Beállítások, Speciális, Módosítás. Pipa ki és beállítható.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#65781) oszy válasza raidx (#65780) üzenetére


oszy
veterán

Sajnos ez nekem nem segít! :) Pedig jó lenne! :C

Egyel fentebbinek címezted! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#65782) kisza25 válasza pendre54 (#65779) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

thx :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#65783) zsolt19900


zsolt19900
őstag

no "fejlődött" a kékhalálozásos probléma, most ha elteszem a gépet alukálni, felélesztem rögtön kék képernyővel fogad.... sőt, van olyan eset is amikor magától felébred és kék képernyővel maxon járatja a lapos ventijét és nem indul újra magától....

erre van esetleg valami magyarázat, vagy mit próbáljak ki? vagy megtudom valahol nézni az okát a jelenségnek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#65784) movax válasza zsolt19900 (#65783) üzenetére


movax
őstag

Jobbklikk a startmenün és Eseménynapló (Event viewer), ott kellene nyoma legyen a történteknek.

(#65785) Tompie


Tompie
őstag

Az lenne a kérdésem, hogy van ez az opció, hogy ki/be kapcsolni lehet, hogy melyik alkalmazásnak az ikonja jelenjen meg a tálcán ez tiszta sor :)
De miért ajánlja fel olyan alkalmazásnak is a ki/be kapcsolási lehetőségét "A tálcán megjelenő ikonok kiválasztása" résznél ami már nincs is fent ?
Valahogy lehet ez törölni a listából?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#65786) movax válasza Tompie (#65785) üzenetére


movax
őstag

(#65787) Tompie válasza movax (#65786) üzenetére


Tompie
őstag

Sajnos egyik módszer sem vált be :(

A SmartGenius.exe illetve a DellSystemDetect.exe ami már nincs fent és mindig itt szerepel a listában az IconCache újraépítése után is.

[ Szerkesztve ]

(#65788) f4lcon


f4lcon
őstag

sziasztok, van egy olyan nyűgöm, hogy a Win7-ről frissített 10-esem (nem tört/kalóz verzió) megmurdelt
egy 0xc0000428 hibával találtam szembe magam, ami úgy tűnik arra vezethető vissza, hogy egy külső merevlemez bootoláskor bedugva maradt, amin korábbi (német nyelvű) windows volt egyszer valamikor
és ez megzavarta a bootmgr-t

találtam egy videót:
https://www.youtube.com/watch?v=CI1BadpG_c4
kérdés, hogy ez alapján neki essek-e a sajátomnak ezzel a módszerrel, vagy van egyéb módszer is?

a Microsoft azt javasolja, hogy helyezzem be az eredeti telepítő lemezt, és csináljak rendszer helyreállítást. Remek, csinálnám is, ha meglenne az az eredeti Win7 telepítő, amit évekkel ezelőtt vettem... de lövésem sincs.

minden ötletet elfogadok :)

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#65789) Polllen válasza f4lcon (#65788) üzenetére


Polllen
nagyúr

Win10 telepítőt legálisan le tudsz tölteni az ms-től.

Azzal helyre tudod hozni a boot-t.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#65790) f4lcon válasza Polllen (#65789) üzenetére


f4lcon
őstag

köszi, de a gép egyelőre nem is indul el, csak egy ilyen szép fekete képernyő fogad:

így elég nehéz letölteni és kiírni bármit is
a céges gép meg pont arra jó, hogy buta kérdéseket tegyek fel ph!-n róla, de ezzel nem írok DVD-t ... :(

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#65791) Synaptic válasza f4lcon (#65790) üzenetére


Synaptic
senior tag

Leszeded ezt a melóhelyen. Viszel magaddal egy 8 GB-s pendrive ot. Ez a progi letölti neked a legfrissebb win10 iso -t , és elkészíti a bootolható pendrive -t.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#65792) lovi27 válasza Tompie (#65787) üzenetére


lovi27
addikt

Szerintem nincs értelme kitörölni a tray cache-t csak azért mert van benne olyan alkalmazás.ami épp nem fut. Ha betelik a cache először úgyis azokat írja felül a W10. Én be állapotba szoktam rakni ezeket (úgysincs minek megjelennie) és ha valamiért elindulna az egyik legalább azonnal látom.

De ha visszaakarod az éppen futó állapotba állítani töltsd le ezt a batch fájlt és futtasd. Kipróbáltam, működik!

(#65793) Tompie válasza lovi27 (#65792) üzenetére


Tompie
őstag

De ez a két program amit emlegettem nem, hogy nem fut és nem jelenik meg a system tray területen hanem fent sincsenek már, töröltem őket mégis szerepel a listában ahol ki/be kapcsolhatom az ikonját :)
Annyira nem zavar csak ha töröltem a programot miért hagyja ott "szemétnek" a listában? :)

(#65794) #86564352 válasza Tompie (#65793) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem gondolt erre a Microsoft, sem a programok fejlesztői. Manuálisan kell registry-ben kitakarítani azt a listát, a bal oldalon navigálj ide:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify

Bal oldalt TrayNotify-ra kattints, ekkor a jobb oldalon mutatja a bejegyzéseket, onnan kell az IconStream bejegyzést jobb klikkel törölni. Registry bezár, restart és ekkor a Windows újjáépíti a tálca értesítés ikonok cache-t, a tálcaikonok lista is nullázódik ezzel, újragenerálja a registry-ben a vonatkozó bejegyzést mint amikor még friss telepítés után nincs semmi más program a gépen, olyan lesz. Aztán ahogy használod a tényleg fent lévő programokat újra belakják a listát. Hát így lehet a szeméttől megszabadulni.

(mivel registry piszkálás, csak figyelmesen elérési útvonalnál és kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét)

(#65795) zsoltip válasza Geth (#65721) üzenetére


zsoltip
őstag

Nos, igen, úgy fest. Felettébb kelletlen. Hogy a klasszikust idézzem: "Kár érte, kiváló ügynök volt." :K

Más: BSPlayer
Régóta használom a lejátszót Windows op.rendszeren. Sőt, mióta néhány éve visszatértem Androidra, azóta telefonon is. Azt hittem valami Windows 7 hóbort lehet, de most, hogy Windows 10 rendszert használok, ráadásul másik laptopot, furcsállva szemlélem a következőt.
Amennyiben nem rendszergazdaként telepítem, és feltelepítve nem "kompatibilitás, futtatás rendszergazdaként" beállítással indítom a nevezett lejátszót, akkor hibaüzenettel köszöni meg a megnyitás utáni kattintásaimat, pl. a beállításaiban.

A kérdésem az, hogy ez mindenkinél ilyen, vagy én csinálok valamit rosszul éve óta? :DDD

(#65796) lovi27 válasza Tompie (#65793) üzenetére


lovi27
addikt

Elsőre is értettem, hogy ezek már uninstallt programok Külön misét megérne, hogy kinek kéne ezt törölnie, a Windowsnak vagy a program készítőjének (vagy kell-e egyáltalán). Nagyon ritkán nézem, így nem zavar. Sőt! Milyen jól jön amikor a haverok sumákolnak, hogy már megint nem jól működik ez a sz@r windows, pedig esküszöm nem csináltam vele semmit. Én meg megmutatom a listát, hogy akkor ez mi? Ja, csak azt a pár programocskát telepítettem, mivel meg vacakok voltak leszedtem. Persze, amikor megbeszéltük, hogy ez a windows halála. ;]

(#65797) Tompie válasza lovi27 (#65796) üzenetére


Tompie
őstag

jaaa oké ha elsőre is értetted bocsi :B
Inkább csak az elv miatt zavar, hogy tiszta telepítésű Windows máris hagy maga után szemetet :)

(#65798) Tompie válasza #86564352 (#65794) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm :)
Megcsináltam és ugyan úgy ott vannak, de most már nem érdekel, elengedem ezt "hibát" :)

(#65799) zsolt19900 válasza movax (#65784) üzenetére


zsolt19900
őstag

megnéztem, valami kmspicot dobott ki hibának, hogy leállt, de megint megfigyeltem, hogy felélesztem és amikor a win szedi össze magát és ad áramot az egérnek, na akkor megint kékhalál.... ott láttam valami szöveget, azt nem jegyeztem fel, de legközelebb megteszem ha az esetleg segítség

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#65800) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

2018-ban milyen nagy frissítések várható?Hirtelen keresgéltem,de én nem találtam még semmit.
Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.