Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) MikeWazowski válasza Grawens (#66748) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Azt a képet honnan lőtted? Nekem az eredeti win10-em soha nem hozott fel illesztőprogram frissítést... :(
de minőségi frissítést sem...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66752) tibike8 válasza _ ĐanieL™ (#66739) üzenetére


tibike8
őstag

És most itt van a szűz win és az áruház meg nem indul. 'ismeretlen elrendezés van megadva a jegyzékfájlban'. Este a MediaCreationTool-al szedtem le a telepítőt. Most akkor próbálom újrarakni az Áruházat. Hosszú nap lesz ha mindennel így kell majd kínlódni...

(#66753) Grawens válasza MikeWazowski (#66751) üzenetére


Grawens
senior tag

Start/Gépház/Frissítés és biztonság/Windows Update/A telepített frissítések előzményeinek megtekintése.

Itt három kategóriát dob be nekem: kép

(#66754) Angel2014 válasza King Unique (#66731) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem még tudnál segíteni abban most két kulcsom van Home és Pro is vagy csak a Pro van most? Vagy visszafelé kompatibilis?

A másik kérdésem egy ilyen kulcs meddig érvényes örök élet? Vagy ha nem örök akkor lehet valahogy követni mennyi van hátra?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66755) tibike8 válasza tibike8 (#66752) üzenetére


tibike8
őstag

Na most már megint semmilyen áruház nincs a gépen...
Ez alapján próbáltam újrarakni az Áruházat: (#65865) Daxter Lefutott a telepítés is látszólag, de gyakorlatilag nem történt semmi.
Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#66756) MikeWazowski válasza Grawens (#66753) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, este meglesem. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66757) Downsampling válasza movax (#66715) üzenetére


Downsampling
senior tag

A PS-t is újratelepítettem (a tejeset), illetve a Camera Raw-t is, mivel annak a modulnak az elindítása után fagy e a gép. Nem segített, csak, ha visszatértem az előző buildre. Ez van, sajnos... amúgy semmi baj.

(#66758) tibike8 válasza tibike8 (#66755) üzenetére


tibike8
őstag

Nya, ez alapján lett áruházam.

(#66759) Downsampling válasza #82146048 (#66691) üzenetére


Downsampling
senior tag

Köszi a segítséget, de nekem azon a fülön, amit írtál csupán ezek a funkciók találhatók:

(#66760) MikeWazowski válasza Grawens (#66753) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Megnéztem kollégám gépén, és a windows update-en belül nincsen A telepített frissítések előzményeinek megtekintése rész, csak frissítési előzmények. Az lenne az?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66761) Downsampling válasza TRob1 (#66687) üzenetére


Downsampling
senior tag

Nekem viszonylag combos a laptopom, pont a képszerkesztés miatt. A LR és a PS is képes zabálni a RAM-ot, illetve tekerni a procit, de a VGA-t is megizzasztják, ha kell. A Camera Raw egy kis szűrőmodul a PS-ben, lényegében hasonló funkciókkal, mint a LR. Nem szeretek minden képnél egyből a PS-hez nyúlni, így ha lehet, csak LR-t használok, de van amikor LR-ből egyből nyílik a PS, ha arra van szükség. Ilyenkor párhuzamosan megy a két program, szóval ekkor már az én gépem sem annyira virgonc. Pláne, hogy nem JPG-kkel dolgozom, hanem RAW formátummal. De nem is ez a gond, hanem, hogy a 1709 előtt az LR nagyon szépen futott a gépen, és a PS sem fagyott bele a Camera Raw modulba. Amúgy nálam folyamatosan frissül mindkettő, így mindig a legújabb verzió van fent. A Ligthroomból van olyan verzió, ami ősrégi gépen is simán elfut, de az még talán valamelyik 4.x vagy 5.x verzió. Nem az a gond, hogy lassú a gépem, hanem, hogy a 1709 óta lassult be. Amúgy ezt eddig nem írtam, de minden indítás is sokkal tovább tart, addig pedig az egeret sem lehet mozdítani, míg korábban szinte berobbant a WIN10 (hiába, SSD van a gépben), most pedig kb. 3-4 percen keresztül semmi nem történik, az egeret hiába mozdítom, valami nagyon lefogja...

(#66762) Downsampling válasza Grawens (#66753) üzenetére


Downsampling
senior tag

Ez Win10 Pro vagy Home? Mert nekem nincs ilyesmim abban a menüpontban...

(#66763) #93794560


#93794560
törölt tag

Sok ember szeretné tudni, hogy a Windows 10 adatgyűjtése milyen adatokat gyűjt rólunk. A MS oldalán a következőket írják:

Az általunk gyűjtött adatok attól is függnek, hogy milyen kontextusban lép kapcsolatba a Microsofttal, milyen döntéseket hoz (például milyen adatvédelmi beállításokat alkalmaz), továbbá az is számít, hogy milyen termékeket és szolgáltatásokat vesz igénybe. Az általunk gyűjtött adatok a következőket foglalhatják magukban:

Név és kapcsolati adatok. Gyűjtjük vezetéknevét és utónevét, e-mail-címét, postai címét, telefonszámát és más hasonló adatait.

Hitelesítő adatok. Gyűjtjük a jelszavakat és a jelszó-emlékeztetőket, illetve a hitelesítéshez és fiókeléréshez használt egyéb biztonsági adatokat.

Demográfiai adatok. Gyűjtjük az Ön korát, nemét, országát, választott nyelvét és más hasonló demográfiai adatait.

Fizetési adatok. Vásárlásaikor gyűjtjük a fizetés feldolgozásához szükséges adatokat, ideértve többek között a fizetési eszköz (például a bankkártya) számát és biztonsági kódját.

Eszköz- és használati adatok. Adatokat gyűjtünk eszközéről, valamint arról, hogy ön és az eszköze hogyan kommunikál a Microsofttal és termékeinkkel. Például a következő adatokat gyűjtjük:

• Termékhasználati adatok. Adatokat gyűjtünk az Ön által használt funkciókról, megvásárolt cikkekről és felkeresett weblapokról. Ilyen adatok lehetnek például a hang- és szövegalapú keresési lekérdezések, illetve a Bing vagy Cortana szolgáltatásnak és csevegőrobotjainknak adott parancsok. Ez szintén magában foglalja a kiválasztott beállítási lehetőségeket és a leggyakrabban használt szoftverkonfigurációkat.

• Eszközre, kapcsolatminőségre és konfigurációra vonatkozó adatok. Adatokat gyűjtünk arról az eszközről és hálózatról, amelyet a termékeinkhez való csatlakozáshoz használ. Ide tartoznak az operációs rendszerekre és az eszközre telepített egyéb szoftverekre vonatkozó adatok is, beleértve a termékkulcsok. Ezenkívül gyűjtjük az IP-címeket, az eszközazonosítókat (például a telefonok IMEI-számát), a területi és a nyelvi beállításokat.

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#66764) Grawens válasza MikeWazowski (#66760) üzenetére


Grawens
senior tag

Elképzelhető. Nálam így jelenik meg: kép
Az viszont érdekes, hogy nálad mást ír. A buildszámom: 16299.19

(#66765) #82146048 válasza Downsampling (#66759) üzenetére


#82146048
törölt tag

Igen... sajnos ez csak a Pro-ban van ott, ezt elfelejtettem, bocsi :(
Home-on forgalmi díjasnak tudod beállítani a kapcsolatot, így nem fogja letölteni a frissítést (de semmi mást sem). Ez rövidtávra megoldás lehet, ha esetleg egy javításra vársz az Adobe részéről.

[ Szerkesztve ]

(#66766) ph2012


ph2012
senior tag

A legutóbbi KB4041676 frissítés nem akar letöltődni. Hibakód: 0x80070002.

Nálatok letöltődött?

(#66767) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A Microsoft oldalán gondolom már a Fall Creators van fent ugye?
MCT-vel akarom feltenni ,majd este...

Köszi! :R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#66768) zzola válasza Orlin (#66767) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#66769) MikeWazowski válasza Grawens (#66764) üzenetére


MikeWazowski
addikt

hmm, ez fura. Majd akkor inkább otthon megnézem nálam.
köszi szépen! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66770) Downsampling válasza #82146048 (#66765) üzenetére


Downsampling
senior tag

Ok, értem. Köszönöm! :R

(habár, lehet, hogy inkább a Microsoftnak kéne valamit javítania...)

[ Szerkesztve ]

(#66771) #82146048 válasza Downsampling (#66770) üzenetére


#82146048
törölt tag

Szerintem minden ilyen nagy frissítés idején vannak és lesznek furcsa bugok. Ugye ahány PC, annyi hibalehetőség. De ha megnézed, kb. mindegyik frissítésnél voltak gondok, amiket megoldottak :)

(#66772) Nixon18


Nixon18
senior tag

Sziasztok!

A remek windows frissítés óta az egyik gép az irodában alvó módból felébresztve azt a tünetet produkálja, hogy a monitor a fehér és a 3 alapszínű villog sávosan (hdmi-n és dvi-on is). Restart után minden rendben van.

A gép egy i5-7500, Asrock H170m Pro4s lapban, 2x8 GB DDR4- memóriával.
Feltelepítettem a 10. 10.-i igp drivert is.

Szerintetek mit lenne érdemes megnézni vagy megpróbálni?

(#66773) XtremLor


XtremLor
őstag

Hi

Leallitasnal egy app nem akar magatol leallni, nem irja ki mi a neve, igy nem igazan jovok ra melyik kinlodik, jo lenne kideriteni van erre valami lehetoseg?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#66774) Syl válasza #82146048 (#66771) üzenetére


Syl
nagyúr

Az Apple egy elég zárt ökoszisztéma és mégis. Ott is szoktak lenni érdekességek OSX frissítésnél. A legújabb az, hogy pár nappal az update után sokaknak megdöglik a fájlrendszer :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#66775) #82146048 válasza Syl (#66774) üzenetére


#82146048
törölt tag

Az is szép! Vagy ott az iOS 11, amivel szintén elég sok gond van (legalábbis sokaknak), pl. hogy nem lehet hallani a másikat hívás közben, vagy éppen a GPS nem működik. Ezek a frissítések... :)

(#66776) Downsampling válasza #82146048 (#66771) üzenetére


Downsampling
senior tag

Ez így van (bár engem eddig valahogy szerencsésen elkerültek ezek a gondok - illetve csak jelentéktelen apróságok jelentkeztek átmenetileg -, de most nem ez a helyzet). Amúgy tegnap az EaseUs-tól érkezett egy email, amiben felsorolják azokat a hibákat, amikről itt is ír a többség, akiknek gondot okozott a 1709, vagy annak a telepítése. Sajnos a levelet nem tudom idemásolni, illetve a levélben található linkek is elsősorban a saját oldalukra vezetnek, ahol meg lehet venni a termékeiket és csak alig esik szó a problémákról. De én elolvastam és tényleg létező problémákat hozott a 1709. (oké, az én Adobe-s problémáim nem tartoznak ide...)

(#66777) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hálózatkezelési hibával esetleg találkozott valaki a frissítés után?

Pl. adott egy hálózatban felcsatolt meghajtó, és a frissítés óta folyamatosan ledobálja a felcsatlakoztatott meghajtót. Nas-ról megosztott mappáról van szó, előző build-del tökéletesen működött.

Véleményem szubjektív...

(#66778) #82146048 válasza Downsampling (#66776) üzenetére


#82146048
törölt tag

Szerintem nincs is igazán olyan újdonság benne, ami miatt mindenképpen érdemes lenne most rögtön frissítenie mindenkinek. A két kedvenc bugom megmaradt: a Posta még mindig jelzi az olvasatlan e-maileket a tálcán annak ellenére, hogy olvastam őket, a Start menüben pedig még mindig hajlamosak elmászkálni a csempék. Viszont ha jól működik, akkor jó :D

(#66779) hackeeeee válasza #82146048 (#66778) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aki mondjuk forzázik, annak érdemes frissítenie, főként az FM7 elég sokat javult.

Véleményem szubjektív...

(#66780) Geth válasza Grawens (#66750) üzenetére


Geth
addikt

És? AMD viszonylag ritkán adja ki WHQL-ként.
NVIDIA pont fordítva, nekik minden verzió WHQL, régen voltak beta verziók.
Szerintem most is vannak, csak aláírják WHQL-nek :) AMD meg nem tököl ezzel minden verziónál.

(#66781) movax válasza #82146048 (#66778) üzenetére


movax
őstag

A win10 (sőt, a win8, 8.1) "újdonságai" igazából a win7-ről történő frissítést sem indokolják, ha belegondolunk. De hát az autózásban is kurva hasznos és nélkülözhetetlen a fűtött kormány vagy akár az elektromos tükör, mégis meg kell venni.

(#66782) Downsampling válasza #82146048 (#66778) üzenetére


Downsampling
senior tag

...én eddig úgy voltam a (néhány apró kivételtől eltekintve) a Windows 10-zel, mint az az ember, aki élete nagy részében legfeljebb a fejfájás-csillapítókon keresztül találkozott a gyógyszerekkel, az orvoslással. Észre sem vettem, hogy mi mikor frissül, változik (na jó, ezt azért észre vettem), úgy nagyjából gördülékeny volt eddig szinte minden. Azt nem mondom, hogy rajongok a MS-ért, de mint tudjuk, a másik oldal sem feltétlenül jobb. Most viszont légy került a levesbe (vagy szar a palacsintába). Ami úgy már felettébb bosszantó, hogy ráadásul nem is hibákat javítottak, hanem "csak" funkciókat bővítettek. Így meg pláne nem érzem szükségét, hogy letöltsem (csak anno annyira nyomult itt is, meg a telefonjaimon is az Insider program, hogy végül regisztráltam rá - most már bánom) a 1709-et.
Ugyanakkor eddig túrtam a netet, hogy van-e valami összefüggés a PS és Camera Raw, illetve LR problémák és a 1709 között, és semmit sem találtam. Tehát felmerült bennem, hogy akkor a hiba az én készülékemben van, tehát lehetséges, hogy ezt nekem kell megoldani. Éppen ezért most azon ügyködöm, hogy letöltsem újra a 1709-et (immár vagy ötödszörre?), ellenben az történik, hogy letölti, majd amikor újraindul, hogy frissüljön a rendszer, simán csak újraindul és már nem telepíti. Lehetséges, hogy megelégelte, hogy ennyiszer uninstalláltam? Most épp megint töltöm le, ha ezek után sem fog települni, akkor hagyom a francba... Majd megjön, amikor akar - vagy nem...

(#66783) Bal0924 válasza #86564352 (#66589) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Én találkoztam olyannal..
Annyira belassult és olyan oltári baromságokat csinált, hogy kénytelen voltam újrahúzni a gépét...

(#66784) Downsampling válasza movax (#66781) üzenetére


Downsampling
senior tag

Ez egy igen rossz példa, mert az autózásban a hajtásláncon kívűl minden egyéb nélkülözhető, még a kasztni is. Ellenben sok megvehető extra, vagy ma már széria tartozék, (akárcsak a kasztni, hiszen ilyen sem létezett az első automobilokon) nem biztos, hogy haszontalan. Lehet, hogy sokaknak felesleges a kormányfűtés, én pl. imádom - télen, beülve a hideg autóba, kesztyű nélkül megfogni a mínusz akárhány fokos műanyagot, vagy akármit, brrr.....Az elektromos tükör meg pláne, mivel így nem kell átmásznom a kocsi másik oldalára, hogy állítgassam, majd vissza, hogy ellenőrizzem - és ezt megcsinálni háromszor-négyszer, mire végez az ember. Pláne egy kamionban ez elég körülményes mutatvány... De hát kinek ez, kinek az. Nem kötelező, de ott a lehetőség. Szerintem nincs azzal baj, hogy igényeket elégítenek ki, sőt, azzal sem, hogy igényeket kreálnak. Azzal van gond, ha azt balfaszul oldják meg.

(#66785) Geth válasza movax (#66781) üzenetére


Geth
addikt

Végülis leszámítva, hogy az upgrade ingyen van és nem kötelező, jó hasonlat :)
Én tudnék sorolni olyan dolgokat, amikért megérte, de ezek a listák szubjektívek.
Kedvencem a csóka, aki nem akart megválni a kedvenc Win7-től, de toporzékolt, hogy nincs DX12 rá :D

(#66786) movax válasza Downsampling (#66784) üzenetére


movax
őstag

Kérlekszépen. Én nem emlékszem, mikor állítottam utoljára az elektromos tükrön, talán évekkel ezelőtt, ugyanis nem változtatom naponta sem a magasságamat, sem a nyakam hosszát, vagy mi. :) Ami be van állítva, az be van állítva.

(#66787) Geth válasza movax (#66786) üzenetére


Geth
addikt

Van olyan, hogy többen vezetik felváltva ugyanazt a kocsit, és a sofőrők nem a gyártószalagról jöttek le, ergó nem egyformák. Ba-dumm.

(#66788) King Unique válasza Angel2014 (#66754) üzenetére


King Unique
titán

A screenshot alapján most a Pro verzió van nálad telepítve. Viszont, ha pl. a korábbi 1 éves ingyenes időszakon belül frissítettél W7 Home Premium kiadásról, akkor eltárolásra került a gép hardverazonosítója és az ahhoz társított Windows-kiadás. Ami az alábbi táblázat alapján W10 Home lett. Ilyenkor egy újratelepítésnél már a termékkulcsot sem feltétlen muszáj megadni, mert automatikusan beaktiválódik a rendszer. De ettől függetlenül lehet azon a gépen nyilván más kiadást is telepíteni és használni, ha van hozzá megfelelő licenc, illetve pl. korábban már eltárolásra került digitális licenc formájában. Az slmgr parancsokkal pedig lekérdezhetők a licenccel kapcsolatos információk, illetve végrehajthatók bizonyos módosítások stb.

[ Szerkesztve ]

(#66789) Grawens válasza Geth (#66780) üzenetére


Grawens
senior tag

Kipróbáltam egy másik gépen amihez még nem nyúltam. Csak az első újraindításig volt jó. Reboot után még a feladatkezelőben is eltűntek a feliratok. :Y WU-el letöltött ezen is jó.

(#66790) #82146048 válasza hackeeeee (#66779) üzenetére


#82146048
törölt tag

Akkor itt is van egy ok, amiért tényleg frissíteni kell :) Bár ezen nem lepődtem meg, saját játékuk.

(#66781) movax: A Win7 egy szép, jól összerakott rendszer, amit tud azt jól tudja (de nem tökéletes, lásd a topikját). Viszont ha le kell ülnöm egy 7-es vagy 8-as gép elé, akkor egyre több kényelmi funkció hiányzik, ami a 10-ben viszont benne van (ha az appokat és a külsőt nem nézzük, nekem a Fluent design is tetszik), már nem akarnék visszaszokni azokra a rendszerekre, mert visszalépés lenne.
Az elektromos tükör akkor tud nagyon hasznos lenni, ha szűk és kátyús helyre kell betolatnod, és fontos, hogy mindent láss az autó mellett és alatt. A kormányfűtés meg olyan, mint a hűtött kesztyűtartó. Akinek kell, annak hasznos.

(#66782) Downsampling: Én is így vagyok a rendszerrel, mindig frissítgetett a háttérben, a Defender sem zavart soha, minden jól ment. De mikor vannak ezek a nagy frissítések, akkor félre tud menni pár dolog.
A helyedben amúgy csinálnék egy biztonsági mentést a jelenlegi 10-ről, majd tisztán telepíteném az újat, mindent frissen letöltve hozzá a driverektől kezdve a kisebb programokig, mindenféle barkácsolást mellőzve. Azért úgy működnie kéne, ha másoknak is.

(#66791) Angel2014 válasza King Unique (#66788) üzenetére


Angel2014
addikt

:R

slmgr -xpr: megmutatja, hogy még mennyi idő van hátra a Windows (következő) aktiválásáig, feltéve hogy még nem aktiváltuk azt vagy nem reatil kulccsal rendelkezünk.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66792) Geth válasza Grawens (#66789) üzenetére


Geth
addikt

Passz, nálam minden OK.
Mondjuk én csak DDU-val vagyok hajlandó GPU drivert cserélni :)

(#66793) Bé Gábor válasza tibike8 (#66752) üzenetére


Bé Gábor
csendes tag

Ua nálam is az uj windows 10 s is szerepel a telepítőben meg pár másik verza , lehet köze van a dologhoz ? ! :((( Amúgy én a prot toltam fel és nincs áruház :W

No Gods or Kings, only Man !

(#66794) Mika1227 válasza m0h0senator (#66352) üzenetére


Mika1227
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok (megoldódott)!? Egyébként hiba nélkül lefutott a frissítés olyan 70 perc alatt. Remélem nem lesz semmi gond vele!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#66795) Downsampling válasza movax (#66786) üzenetére


Downsampling
senior tag

Kérlekszépen: nyilván, mert csak te használod az autód. De, ott ahol több használója is van (papa, mama, gyerekek, stb.), kicsit más a helyzet. Vagy ahogy írtam, egy kamionban, amit mondjuk 3-4 hetente váltanak egymás közt a sofőrök, de elég ha csak egy kedves autós, vagy gyalogos szándékosan vagy véletlenül elállítja...nyilván, ilyen értelemben az ülés- és kormányállításnak sincs értelme - neked.

(#66796) juve600


juve600
nagyúr

üdv

MediaCreationTools-al már ez a verzió jön le [link] ?

(#66797) King Unique válasza juve600 (#66796) üzenetére


King Unique
titán

Az, de könnyen megbizonyosodhatsz róla, ha az exe fájl tulajdonságait megnézed. Vagy le lehet tölteni az ISO-fájlt akár máshonnan is, amiről nemrég volt szó. Valamint, ha egy korábbi W10 kiadás van a gépen, akkor a hivatalos oldalról a frissítési segéd is letölthető, amivel szintén megoldható a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#66798) Mika1227 válasza juve600 (#66796) üzenetére


Mika1227
őstag

Igen! :K Én most frissítettem vele!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#66799) movax válasza Downsampling (#66795) üzenetére


movax
őstag

Nem ez volt a lényege annak amit írtam :) , de mindegy, rossz volt a példa, elismerem.

Arra gondoltam, hogy a win10 nem hozott semmi egetrengetőt. Az UWP-bohóckodásnak az erőltetése szerintem a legnagyobb baromság a felhasználó szempontjából, mert butává tesz. Annó megkerestük mindenhez a legjobb 3dparty alkalmazást és minden nagyszerűen ment, ma a gyökkettes júzer tesped a gép előtt és nyafog, hogy a kincstári képnézős app befosott és akkor ő most mit csináljon. Olvass csak visszafelé, volt itt is, aki idegállapotba került annak a gondolatától is, hogy kicsit belemásszon a rendszerbe, beállítgasson, felülbíráljon néhány default MS-szájbarágást, akkor is, ha attól könnyebb lenne az ő élete is.

[ Szerkesztve ]

(#66800) juve600 válasza Mika1227 (#66798) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.