Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65351) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nos még mindig ott tartok,ha az eredeti msc fájlokat akarom meg nyitni társítást hoz fel de pl az mmc.exe hez nem tudom társítani,de ha arra nyomok,hogy futtatás rendeszrgazdaként akkor meg nyillik a program amúgy simán kattintva nem hanem társítani akar.A fájl amit anno el távolítottam meg kavarta az msc fájlokat.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65352) Geth válasza oxalisz (#65329) üzenetére


Geth
addikt

Hogy mire kel föl, azt cmd-ben tudod lekérdezni:
powercfg /devicequery wake_armed
Amelyik nem tetszik, azt megkeresed Device Manager alatt, duplakatt, Power Management tab, és a megfelelő dobozból kiveszed a pipát. Ha nincs Power Management tab, akkor rossz eszközt nézel, többnek ugyanaz lehet a neve!
Aztán vannak a speckó esetek, nekem pl. billentyűzet USB hubjába van dugva az egér, több ugyanolyan nevű, csak eltérő számozású "HID Keyboard Device"-t listáz, ebből valamelyik az egér, valamelyik ténylegesen a billentyűzet (én csak az egeret akartam kiiktatni). Nem biztos, hogy elsőre eltalálod azt amelyiket akartad (a Device Managerbe elsőre nem nyilvánvaló a számozás, nem látszik ránézésre).

(#65318) havri1:
Control Panel / Default Programs / Set Default Programs alatt MPC-HC megjelenik?
Ha nem, akkor nálad van gáz.
Ha igen, kiválasztod, majd alul "Choose defaults for this program".
Az MPC-HC bármilyen régi gyökerekkel rendelkezik, meglepően jól működik. Csak azok a típusok jelennek meg ebben a Windowsos listában, amiket magában a programban beállítottál. Igen, régen ott meg is csinálta a társítást is, de ez már nem támogatott.
Van olyan program is, ami még ennyire sem támogatja, ott annyi a különbség, hogy a Windows listájában minden meg fog jelenni amit az adott program támogat, nem csak amit a programban beállítottál. Ez azért kényelmetlen, mert ha nem kell minden, itt újból "szűrnöd" kell. MPC-HC esetén igazából elég a "Set this program as default" (hiszen már csak a kívánt tételek lesznek a listán).

(#65353) Geth válasza embe (#65290) üzenetére


Geth
addikt

Tehát akkor a megoldás az volt, hogy a legújabb drivert kell használni? :)
AHCI ügyben mindig ezt az oldalt keresem fel:
Fernando's Win-RAID Forum
Sajnos az a biztos, hogy letöltöd a szerinted legújabbat ami jó lehet, és megnézed, hogy az .inf-ben szerepel-e a DEV azonosítód. Ezt ismétled újabb verzióval, amíg benne van. Ha egyszer kikerült, később már nem fog belekerülni :)
Neked már a legutolsó van, szóval no para.

(#65354) Geth válasza Alastair' (#65285) üzenetére


Geth
addikt

Pendrive bootolhatóvá tétele széleskörben elterjedt nézetek ellenére Windows alatt sem igényel semmilyen külső programot.
Ezt régebben írtam:
windows_bootolhato_pendrive
Ha ez alapján sem megy, ott én sem tudok segíteni, lehet a pendrive "különleges" :)

(#65355) Geth válasza nitro16 (#65246) üzenetére


Geth
addikt

Á, a jó öreg ngen.
Nos, a Windows telepítés után még egy jó ideig forgat a háttérben (ilyen ez a .NET).
Én nem piszkálnám ilyenkor, mégis a rendszer része.
Viszont rá lehet bírni, hogy "mindent most azonnal csináljon meg", több szálon, stb. Ezzel jól leterheli a gépet, de ha végzett, az azt jelenti, hogy kiürült a feldolgozandó elemek listája, azaz nem tér vissza később random időpontban :)
Ja, a parancs(ok):
"%SystemRoot%\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319\ngen.exe" eqi
"%SystemRoot%\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\ngen.exe" eqi
64 biten nálam lefut mindkettő, 32 biten gondolom csak az alsó fog :)
Ha hibákat ír, nem kell aggódni.

Sajnos később is kerülhetnek fel tételek a listájára, például Windows Update :) vagy .NET-nehéz progik, pl. Office.

(#65356) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Már egy csomó mindent meg próbáltam,a gépházban is az msc hez társítást de nincs a listán a microsoft management console csak az alkalmazás keresése az áruházban

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65357) pc360 válasza Pityu. (#65356) üzenetére


pc360
addikt

Ezt mondom, nagyon bedurvítottak, tőlem a JPG-k állíthatóságát vették ez totálisan. Rohadt idegesítő...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65358) Geth válasza Pityu. (#65356) üzenetére


Geth
addikt

és
(#65357) pc360:

Control Panel / Default Programs / Associate a file type or protocol with a program pontot próbáltátok?

msc nálam ilyen

A More apps után elvileg lehet gépen is keresni. Az msc társítást elrontani nem tudom hogy sikerült :)

(#65359) oxalisz válasza Geth (#65352) üzenetére


oxalisz
tag

Köszönöm. :R

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#65360) DoItYourself válasza Doky586 (#65192) üzenetére


DoItYourself
addikt

Kösz a tippet, a hálókártya WOL miatt indult újra kikapcsolás helyett a Windows 10, teljesen kikapcsoltam, mert a magic-csomagnál is újraindult.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#65361) Pityu. válasza pc360 (#65357) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na megoldódott a dolog egy csomó helyen kérdeztem és egy helyen segítettek ahol nem is gondoltam volna :DD :))

#Geth

Na megoldódott ,én különállóan próbáltam társítani az mmc t de nem engedte hibának jelezte,de most már jó ez a lényeg a fájl meg kiirtva ami bekavart :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65362) Syl


Syl
nagyúr

Ezek tudnak valamit :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#65363) Fowles


Fowles
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném újra telepíteni a windows 10 home-t egy új merevlemezre. A kérdésem az lenne, hogy előtte a mostanin deaktiválnom kell-e valahogy a win licencet? Retail verzióm van, a gépházban az aktiválás fülnél azt írja, hogy a windowst a microsoft-fiókjához kapcsolt digitális licenccel aktiválták.

[ Szerkesztve ]

(#65364) lao válasza Fowles (#65363) üzenetére


lao
tag

Hi !
Minden más marad akkor nem kell deaktiválni. Telepitéskor nem kell meg adni a aktiválási kodot. Amikor internethez jut aktivalja a windowst.

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#65365) vlevi válasza Syl (#65362) üzenetére


vlevi
nagyúr

Abból, hogy csak az eltávolítás gomb aktív, arra gondolok, hogy akkor szűnik majd meg :D

(#65366) Fowles válasza lao (#65364) üzenetére


Fowles
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!
Ezek szerint több merevlemezre is fel lehet telepítve+aktiválva ugyanaz a windows amíg ugyanazt az alaplapot stb-t használom és csak az egyik vinyó van bedugva?

(#65367) E.Kaufmann válasza Fowles (#65363) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én a helyedben klónoznám az új lemezre, ha lehet. Clonezilla fel tudja nagyobb merevlemezre dobni. Vannak más progik amik kisebbre is.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#65368) lao válasza Fowles (#65366) üzenetére


lao
tag

Jól tudod,a klonozás jó ötlet én is klonozom . Ha valami gond van -klon -vissza az ssd-re . Tudom nem napra kész az op redszer de legalább van egy müködő képes redszer.

[ Szerkesztve ]

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#65369) Fowles válasza E.Kaufmann (#65367) üzenetére


Fowles
csendes tag

Én is ezt terveztem elsőre, azért rakom viszont újra mert a mostani merevlemez vírusos lett és nem vagyok benne biztos, hogy maradéktalanul sikerült letörölni. Plusz a régin már nem férek el így adta magát, hogy veszek egy újat és a fájlokat átmásolom miután frissen újratelepítem a windowst, vírusírtót. A régit egyelőre nem formatálnám/deaktiválnám, mert ha esetleg a merevlemez/telepítés rossz lenne, akkor tudjak ezen tovább dolgozni.
Ha azt mondjátok, hogy a windows nem fog rám ripakodni, hogy ezt a kódot egyszer már aktiválták, miért akarom újra aktiválni, akkor egyelőre megpróbálom így. :R

Off story: a szerelő akihez egy probléma miatt bevittem a gépem stress tesztelte azt, csakhogy ehhez nem egy szokványos programot, hanem egy bitcoin miner progit használt, ami véletlenül a hazahozatal után is rajtamaradt egy trójaival együtt..

(#65370) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Tudna valaki segíteni abban,hogy mi ez a két fájl? Hiába törlöm őket egy hét alatt újra 40GB fölé híznak és már kiabál a Windows,hogy nincs elég hely neki :W

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#65371) E.Kaufmann válasza Fowles (#65369) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Remélem, az órabérét fedezte a bányászat :D többet biztos nem érdemelt :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#65372) Syl


Syl
nagyúr

Úgy fest, a windowsnak most ilyen napja van...
USB HDD-t akartam szabályosan eltávolítani: [kép]
WTF? Mi köze a hangerőnek ehhez? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#65373) krealon válasza Syl (#65372) üzenetére


krealon
veterán

"Úgy fest, a windowsnak most ilyen napja van...
USB HDD-t akartam szabályosan eltávolítani:
- Az eszözt (Hangerő) nem lehet leállítani....
WTF? Mi köze a hangerőnek ehhez? :F
"

Ez egy jol sikerult felreforditas:
Disk Volume --> Lemez Kotet
Sound Volume --> Hangero

En ezert utalom a lokalizalt verziokat hasznalni.

(#65374) pc360 válasza Geth (#65358) üzenetére


pc360
addikt

Nem, egyszerűen nincs rá sehogy lehetőség a főbb képtípusoknál.

Próbáltam admin módban futtatott FileTypesMan-nal is átszabni a kiterjesztést, de azt írta, hogy nincs jogosultsága elvégezni a módosításokat. Eddig ezzel pedig nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65375) Geth válasza pc360 (#65374) üzenetére


Geth
addikt

Azt vágod, hogy ez nem az amit írtam?
Ez a modern felülettel ellátott cucc, én meg ezt írtam:
Control Panel / Default Programs

Itt nekem sincs, életembe most látom előszört ezt a panelt :) De most már tudom miért.

(#65376) pc360 válasza Geth (#65375) üzenetére


pc360
addikt

Hm. Oké, sikerült végre, köszi!

Hihetetlen, hogy a felületet nem bírják összehozni a megfelelő működéssel... mintha még mindig beta lenne ez a win 10-es. Meg minek van belőle 3 különböző helyen, egy jól működő helyett? Áh... Innentől én is ezt az oldchool részt használom.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65377) #86564352 válasza SirKero (#65370) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ez egy Onedrive bug, mostanában jött elő egyeseknél. (nálam kopp-kopp nem) Töröld, figyeld, megint töröld vagy tiltsd le a Onedrive service-t, vagy távolítsd el vezérlőpultból.

(#65378) ACE- válasza SirKero (#65370) üzenetére


ACE-
addikt

Onedrive okozza, próbáld meg letörölni, és újra rakni, szétkapcsolni a fiókról, majd vissza. Nekem ugyanez jelentkezett a napokban egy Win8.1-es géppel. Ott mondjuk teljesen legyopáltam a Onedrive-ot, mert nem volt rá szükségem.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#65379) tordaitibi válasza Geth (#65375) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Protokollt itt sem lehet társítani.
Bármire kattintok, az idióta áruház, és snitt. Hogy gübbedjen meg aki ezt így kitalálta.
xp-be pár kattintás volt. Itt hogyan lehetne..?

(#65380) Syl válasza tordaitibi (#65379) üzenetére


Syl
nagyúr

A Windows lassan zártabb lesz, mint az iOS.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#65381) tordaitibi válasza Syl (#65380) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Magában a böngészőben is csak ezt ajánlja fel.

Mennék vissza sevenre, de erre a nyüves Z8300-as mini pc-re nincsenek driverek.

Nem csak ezért, másért se tetszik, de ezt erőltetik és nem lehet széllel szemben pisilni, asszem ezt hívják demokráciának..? :)
Egy szabad országban egy szabad ember mit tehet? Amit szabad. Egy pénzért megvett oprendszerrel az ember mit tehet? nem amit akar, hanem amit az oprendszer enged. Hát igen.

(#65382) Syl válasza tordaitibi (#65381) üzenetére


Syl
nagyúr

Van választási lehetőség :K Nekem is van pénzért megvett operációs rendszerem, de ritkán használom. Inkább linuxozom :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#65383) SirKero válasza #86564352 (#65377) üzenetére


SirKero
őstag

(#65378) ACE-
Köszönöm :R Sejtettem,hogy ehhez van köze ezért már pár napja töröltem a vezérlőpultbon keresztül. Úgy néz ki azóta nem is jött elő újra ( legalább is eddig ) kopp kopp........ :C

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#65384) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Napokban elkezdett szórakozni a nyomtató. Win hibát ír ki. Szerinte nincs nyomtató telepítve,holott van és eddig jó volt neki. Először csak pdf nem ment. Most már semmi sem. Olyat hibát is írt miszerint usb3-as alaplap nem tudja az usb2-es nyomtatót felismerni. Mi lehet a baj? HP nyomtató.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65385) Geth válasza pc360 (#65376) üzenetére


Geth
addikt

Na azért nem kell falnak menni...
2 felület van, a modern (amit próbáltál) az a Store-ból dolgozik és csak onnan. Főleg, hogy egy olyan kiterjesztést szerettél volna áttársítani, ami alapból egy modern apphoz van rendelve. Ha pl. Storeból raktad volna fel az Irfant, semmi problémába nem ütköztél volna.
Félreértés ne essék, én se használok Storet, de elismerem, hogy megvannak az előnyei is, pl. megbízhatóság, auto update közös platformon.
Ezek a dolgok máshol evidensek, itt meg utólag probálják megoldani. Persze közben meg kell tartani a régi világot is, több okból ;)
Reméljük marad is. Most eltévedtél, előfordul, nem kell idegeskedni.

(#65386) Geth válasza tordaitibi (#65379) üzenetére


Geth
addikt

Mit akarsz beállítani? A programnak kellene beregisztrálnia magát az adott listába, mint ahogy a Chrome pl. ott is van.
Ha program ezt nem csinálja meg, akkor ez neki a hiányossága.
Marad a registry...

(#65387) Doky586 válasza tordaitibi (#65379) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A mail és a naptár külön van eggyel kijjebb emlékeim szerint (most telóról vagyok)..

A társítások is furán vannak de megszokható: nem a kiterjesztéshez kell a programot rendelni hanem fordítva.. (másik lapon)

(#65388) pc360 válasza Geth (#65385) üzenetére


pc360
addikt

Eddig a sima Open with menüben is ott volt az egyéni EXE kiválasztása, és a rögzítési lehetőség (ez utóbbi tűnt el többek közt). Illetve ha adminból indítottam az IrfanView-t, VLC-t, vagy a foobar-t, akkor be lehetett csekkolni a kezelendő kiterjesztéseket, ez után a Default app settings modern felületén is át lehetett lőni a saját képnézegetőt, videolejátszót alapértelmezettre úgy, ahogy a böngészőt, és nem csak a store-os programora. Ennek előnye az volt, hogy nem kellett egyesével szórakozni a kiterjesztésekkel. A foobar-ból ehhez az 1.0 előtti verzió kellett, de azt meg a beállítás után egyből lehet cserélni az újra.

Na, ez az a rész, ami megcsesződött. Nem megyek falnak, csak valami elromlott/elrontottak, ami eddig legalább működött - és érdekes módon csak a képnézegetés terén, aminek van valami köze a legújabb IrfanView-hoz. Nem véletlen tartok inkább ki a 4.38-as verziója mellett, de most a reinstallnál megnéztem az újat - hiba volt. De mindegy, van megoldás, ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65389) Geth válasza pc360 (#65388) üzenetére


Geth
addikt

Ami rendesen támogatja, az meg fog ott jelenni, függetlenül attól, modern-e vagy sem. Amit írtam, az inkább egy látható tendencia. Te elcsesződést látsz benne, de szerintem ebbe az irányba haladnak. Nem bug, feature.

Vagy az Irfanból gyomlálták ki, merthogy van belőle Store verzió, használják azt.

Egy képnézegetőt, lejátszót hadd ne indítsak már el adminként, ez a kemény. Regisztrálja be magát a rendszerbe, mint képesség (hogy ő tud ilyet), de ne írogassák felül egymás társítását. Az maradjon az oprendszer kezében.

(#65390) pc360 válasza Geth (#65389) üzenetére


pc360
addikt

Igen, ez jól hangzik, de amikor elveszik a manual controlt a modern felületéről, miközben skizofrén módon ott a régi is ugyanarra a beállításra (ami meg jó, de csak kiterjesztésenként kezeli a problémát), az a rendszer részéről nem fasza. Nem bug, feature, persze. A win állandóan hemzseg az ilyenektől... Ez a store-erőltetés pedig totál röhejes. A tudat, hogy ezt szándékosan teszik, nem szépíti meg a dolgot.

Miközben más, normális helyeken ezek egy központi, jól működő helyen kontrollálhatók.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#65391) ACE- válasza pc360 (#65388) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem még mindig van a file helyi menüjében olyan, hogy "Társítás", az a menü pont úgy működik mint az általad említett "Open with", tehát nem értem a problémádat...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#65392) atosan válasza #86564352 (#65377) üzenetére


atosan
addikt

Sziasztok,
Nálam már a Onedrive törölve van pár napja, még is rohamosan csökken a tárhely. van 61 giga ideiglenes fájl, amit a gépházban hiába akarok törölni, nem történik semmi. Tegnap még a C-n volt 6 giga szabad, most már csak 200 mega. Snassz mezei user vagyok, júniusban vásárolt új HP laptop, gyárilag Win10-el.
Kérlek segítsetek :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#65393) ACE- válasza atosan (#65392) üzenetére


ACE-
addikt

Gépház, Fiókok, ott pedig Bejelentkezés helyi fiókkal. Ez "megöli" a Onedrive maradék beállításait. Nekem ez 8.1-en vált be, nem tudom Win10-nél műkszik-e.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#65394) Geth válasza pc360 (#65390) üzenetére


Geth
addikt

Én értem, hogy nem tetszik Neked (annak ellenére, hogy én nem találkoztam a problémával). Esetleg szólj nekik, feedback miegymás :)

A régi felület nem csak kiterjesztésenként kezeli, pont most írtam MPC-HC ügyben, ha egy picit fentebb kattintasz, ott lesz program szinten is (Set your default programs). Ha valami beregisztrálja oda magát, ott lehet kezelni a program szemszögéből. Én őszintén szólva soha nem használtam a kiterjesztés szintűt.

A Store erőltetés lehet, hogy totál röhejes, egyelőre még bőven el lehet lavírozni nélküle (nekem semmi nincs Storeból telepítve). De most akkor ezt mondd a többi platformnak is: playstore, appstore, package manager.
Ez még mindig egy átmeneti állapot a Windows-ban, én őszintén szólva nem örülnék ha csak az új lenne rögtön.

De a törekvés maga tökérthető. Mi volt mindig is a Windows: egy kupleráj. Bármit felrakhattál bármilyen forrásból, ránezadmin. N alkalmazás N-féleképpen frissíti magát.
Jelen pillanatban használhatod ugyanígy. Jó, a modern dialógusról levették az opciót, aww.

Könyörgöm meg ne nézz egy Linuxot, az is megéri a... pénzét. Valami nem megy, rákeresel hogyan, kapsz tucat különböző megoldási javaslatot, aztán vagy megy az első vagy nem.
Ezvan. Örülj, hogy segítünk :)

(#65395) Geth válasza ACE- (#65393) üzenetére


Geth
addikt

OneDrive gyalu témára (ha nincs rá szükség):

Uninstall után, registry kulcs (a példában admin cmd-ből):
REG ADD HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\OneDrive /v DisableFileSyncNGSC /t REG_DWORD /d 1 /f
restart...

Nekem ez eddig megoldotta, hogy ne másszon fel, bár nekem ez telepítéskor már lefut, de utólag is segíthet. Nagy updatet (amikor ugrik a nagy verzió) valószínűleg nem éli túl, illetve utólag megcsinálva beragadhat egy OneDrive menüpont az intézőbe, azt is le lehet szedni valahogy, keressetek rá.

Ha később kell mégis a OneDrive, csak törölni kell a kulcsot.

Ja, ez tök független a Local/MS fióktól, nekem is utóbbi van.

[ Szerkesztve ]

(#65396) atosan válasza ACE- (#65393) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, kipróbálom. Ez után már törölhető lesz az ideiglenes fájlok ?

Maine coon

(#65397) atosan válasza ACE- (#65393) üzenetére


atosan
addikt

Elméletileg alapból úgy vagyok bejelentkezve?

Maine coon

(#65398) macssessz válasza King Unique (#64516) üzenetére


macssessz
tag

Üdv!
Látom sokat tudsz az UEFI - Legacy témákról. Légyszi okosíts kicsit ki talán másokat is érdekel.
Ha jól értem a régi boot mód a Legacy és az újabb az Uefi ?
Mi az előnye? Miért jobb ez nekem?
Megelégszem egy bootolható cd-vel amin van partícionáló progik és amin van rendszermentő ami a gép egy másik partíciójára csinál egy mentést. Eddig én az Acronis - Paragon - t használom partícionálásra. 2TB-ig nem volt gondom velük. Mentésre a Ghostot használom, ki tudja tenni a teljes Fat32 vagy ntfs rendszer partíciót ntfs partícióra is és vissza is tudja állítani.

Örülnék konkrét alternatív boot cd javaslatnak is a fenti feladatokra mert jó ha van.
Nem vagyok otthon a témában és ha lehet nem tanulnék utána, hogy kiválasszak egyet az újabb lehetőségekből. Elfogadom amit írtok.
Köszi
Józsi

(#65399) King Unique válasza macssessz (#65398) üzenetére


King Unique
titán

A másik topikban már fel lett téve ugyanez a kérdés. Ha már ott lett elkezdve, akkor inkább ott kellene folytatni is és nem szétszórni több helyen. A "boot cd javaslat" pedig ott már megvolt, ahol az említett megoldás tudja, amit kell.

(#65400) Newyorker válasza King Unique (#65399) üzenetére


Newyorker
addikt

Hol tudom azt beállítani, hha filmet nézek és a lejátszót teljes képernyőre teszem akkor alul a tálce eltűnjün? :B

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.