Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65251) raidx válasza tomp (#65250) üzenetére


raidx
őstag

Néha egy-egy frissítéssel visszakerül de ha következetesen leszeded egyszer csak megszűnik amíg egy verziófrissítés nem jön. Akkor megint visszakerülhet.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#65252) raidx válasza nitro16 (#65246) üzenetére


raidx
őstag

Miután te és a Win belaktátok a gépet ez megfog szünni. Ja! Telepíts egy jobb vírusirtót mert a defender malware kergetője is hajlamos ilyenekre sőt keményen képes megfogni a rendszert mikor rályön az ellenőrizhetnék.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#65253) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Probléma Windows 10 64 bit.

Adott mappa( összesnél ezt csinálja) nem engedi kitörölni, rendszergazdai jogosultságot kér, ha rámegyek akkor sem törli ki, miért?

A tartlamat kitörli csak az üres mappát hagyja ott..

[ Szerkesztve ]

(#65254) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Belefutottam én is az MBR partíciós tábla hibájába win10 telepítésénél. Olvastam, hogy mi a megoldás, de a hdd másik partícióján közel 800 GB adat van. Miként kéne formáznom és bootolható lemezt létrehoznom a rufus programban, hogy tudjam telepíteni így is? (van egy 100 gigás partíció, arra szeretném telepíteni)

Biosban nem találom, hogy hol tudnám kikapcsolni az uefit.

Köszi!

(#65255) nitro16 válasza raidx (#65252) üzenetére


nitro16
senior tag

Vírusirtót AVG-t tettem mindjárt. Közben reggel újra húztam a rendszert is. Valamennyivel jobb most a helyzet, a ram kihasználtság esett -20% az előzőhöz képest és a proci-t se pörgeti most szét. Lehet mokkolok még a biosba valami alacsony fordulatos venti profilt.

(#65256) tomp válasza raidx (#65251) üzenetére


tomp
félisten

Update után töröltem és úgy jött vissza. Amúgy jó lenne javítani mert használnám. De így kuka a program.

___
SSD-n van értelme a gyorsindításnak vagy kapcsoljam ki? Gyorsítana az 5mp-es nulláról való bootidőn? :DDD

(#65257) #86564352 válasza tomp (#65256) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nálam Windows telepítés után első dolog a hibernáció teljes kikapcsolása, ezzel kilőve a fast startup is. SSD-n többet ér a megtakarított tárhely. És egyébként is altatni szoktam a gépet, havi két restart amikor frissít.

(#65258) vlevi válasza tomp (#65256) üzenetére


vlevi
nagyúr

Semmit.
Ráadásul, ha be van kapcsolva a gyorsindítás, akkor a "lassú leállás" is be van kapcsolva, mert illyenkor kikapcsoláskor, leállás előtt elmenti a rendszer állapotát az SSD-re.

(#65259) tomp válasza vlevi (#65258) üzenetére


tomp
félisten

Igen tudom. Merevlemezes állapotban sokat gyorsított a lassan 6éves laptopon a dolog de most már ssd-t kapva én is úgy érzem, hogy lassítana. Igazi virgonc lett a vas. :DDD

(#65260) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok!

Lenne (egy talán off-topic) kérdésem. Adott egy régi gép, ami szépen megy a maga kis neméppen szélessávú netjével, és bizony néhány videó a böngészőben (nem full screen, hanem csak beágyazva, pl fészbukon, stb.) beszaggat:
pl. [link]
Aztán esetleg egy másik nekifutásnál meg nem szaggat. A tulaj kérdése: most internetből vegyen mást, vagy gépből?
Elmentem, megnéztem, és nem tudom eldönteni:

- 3GB DDR2 + AMD Athlon 64 X2 5000+
Néztem a prociterhelést, 70-80% a böngészőben futó videó esetén, amúgy 30% sima nyitott böngészővel. Nincs itt semmi vírus, amúgy is nem rendszergazdaként használja a Win10-et.
Talán procikorlát van?
Vagy DDR2 már felejtős a mai netes világban?

- 2-3 mbps a net, és wifin érkezik

(Elveszett csomag nincs 100-ből egy sem!)
Talán túlzottan ingadozik a wifi miatt?
Vagy 2 megabit már felejtős a mai netes világban, még akkor is, ha 1280x1024 a kép?

Próbáltam más böngészővel, és mondom, tiszta, jó állapotú gép.

Ti merre indulnátok?
Van valami tool, ami kiásná a kutyát, ami el van ásva?
:DD

Előre is köszi minden meglátást!
:R

[ Szerkesztve ]

(#65261) sugarforce válasza mckay (#65260) üzenetére


sugarforce
őstag

Egyik sem epp valami acelos. Youtube on ha megnyitsz egy random videot ott is szaggat? Ha bufgerelgetni all meg idonkent, akkor nem gond lesz, ha folyamatosan akadozik, akkor meg gep. A mai bongeszok eleg proci es ram igenyesek, plane egy win10 alatt a 3gb ram nem valami sok.

(#65262) SP4C3 válasza mckay (#65260) üzenetére


SP4C3
veterán

Mindkettőből, gépre win7-et, netet meg kábelen/optikán ha van lehetőség...

Az a 2-3Mbps = 0.375 megabyte/s kevés.

Talán youtube-on elég 360p-hez VP9-es codec-kel, de ott meg a proci lesz a szűk keresztmetszet. :D

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#65263) Shing válasza mckay (#65260) üzenetére


Shing
őstag

Videokártya milyen? GPU gyorsítás sok terhelést letud venni a prociról, de lehet hogy nem működik ha régebbi az is. A már letöltött video részletek szoktak szaggatni? Ha igen, akkor nem a nettel van gond. Szerintem a 60FPS videok fingatják meg a gépet (a linkelt is annak tűnik érzésre). Bár ahhoz pont kevés lehet a net is.

(#65264) jokeph válasza mckay (#65260) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv!

Gondolom integrált VGA adja a képet.

Milyen alaplap van a gépben?

Ez is lehet gyenge pont, 1080p-s videókat a legtöbb régi integrált VGA nem szeresse, max 720p.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#65265) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Miért van az,hogy nem tudom megnyitni pl a services.msc t vagy a felügyeleti eszközök közül pár dolgot pl ütemező ilyesmi?Vagy pl a lemez kezelés sem jön be.Ez esetleg lehet attól,hogy a 1703 creators updatet nem telepíttetem fel?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65266) SP4C3 válasza Pityu. (#65265) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez esetleg lehet attól,hogy a 1703 creators updatet nem telepíttetem fel? -Nem.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#65267) raidx válasza SP4C3 (#65266) üzenetére


raidx
őstag

A CU-ba sokminden nem elérhető ami a korábbiakba igen! Majd MS finomhangol neked Ő jobban tudja mi is kell neked.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#65268) májkimiki


májkimiki
őstag

Üdv. Mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy külföldön vásárolt ( Ausztria ) német nyelvű Windows 10 Home Premium-ot, le lehet-e magyarosítani?
Ha igen, akkor aktiválás után vagy már előtte is?
Vagy ez csak a Pro-val lehetséges?

Köszi előre is.

(#65269) Graphics válasza májkimiki (#65268) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem nyelvi csomag elérhető már ezekhez is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65270) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok egy vietnámi barátomnak szeretnék felrakni egy win10 pro-t vagyis már fent van egy magyar....

Az a kérdésem,hogy létezik vietnami win 10 pro ? Vagy csak a nyelvi csomagot engedi felrakni? Jobban szeretném ha lenne teljes verzió...és ha igen hogyan és honnan érem el?

májkimiki : neked nem lenne egyszerűbb egyből a magyar win 10 et letölteni?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#65271) DS39 válasza Angel2014 (#65270) üzenetére


DS39
nagyúr

A nyelvi csomag miért nem jó?

(#65272) Angel2014 válasza DS39 (#65271) üzenetére


Angel2014
addikt

Mert valamit nem változtat át...marad benne magyar...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#65273) st3v3np3t3r válasza SP4C3 (#65262) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem sincs erős gépem, sőt nekem egy magos 1700as 64bites cerka van a laptopmban,2gb ddr2vel 64bites win10pro alkotói kiadás-al(1.1-1.3gb között eszik,kicsit megáll néha de az a proci miatt van,99%-on pörög néha), 200/100as netem van amiből 100/100 jön csak a router miatt, 300as wifije van a routernek, 150es a laptopnak,és ezen gyenge vason 60-80Mbit/s sebességem van átlagban...az enyém jóval gyengébb masina még is többre képes :DDD
tehát nála más gond lesz...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#65274) májkimiki válasza Angel2014 (#65270) üzenetére


májkimiki
őstag

Nem nekem kellene, hanem egy ismerősömnek. Azt mondja látott olcsóbban, mint ha itthon venné.
Amazonon ránéztem Én is, 15-20 euro-ért van OEM HP. Ez is olyan lehet, mint az itthoni "jóárasított" cuccok. Amiknek a jogtisztasága kétséges.

Itthoni beszerzést javasoltam neki Én is, de azt mondta a pénz nagyúr.

(#65275) DS39 válasza Angel2014 (#65272) üzenetére


DS39
nagyúr

Lehet el kellene távolítani a magyar csomagot, akkor teljesen váltana. (Csak tipp)

(#65276) TRob1 válasza májkimiki (#65274) üzenetére


TRob1
veterán

Letölt az MS-től egy magyar nyelvű win-t és azt teszi fel. És akkor magyar lesz. Tudtommal bármilyen nyelvűt fel lehet tenni ugyanazzal a kóddal. (Sőt ha már be volt aktiválva egyszer, már a kód sem kell)

Amúgy meg hrkgame-tól is lehet kb 4000Ft-ért pro-t venni. :) Nem is értem hogy mehet "hivatalosan" egy ilyen oldal.

¤ R'n'R ¤

(#65277) májkimiki válasza TRob1 (#65276) üzenetére


májkimiki
őstag

Oké és ilyenkor mi a módja a liszenc díj megfizetésének? Komolyan érdekel.
1 notira való példány kellene.

(#65278) Maddrive321


Maddrive321
csendes tag

Sziasztok, jelenleg a gépemen egy 8.1ből frissített win 10 van, ehhez ezért nincs telepítő lemezem, tervezem egy új laptop vásárlását de már optikai meghajtó nélkül, ezért az lenne a kérdésem ha a hivatalos oldalról kiindulva csinálok egy telepítő pendrive-ot az tartalmazza e a jelenlegi licenszemet mert ugye nincs hozzá serialom, köszi a válaszokat

(#65279) Angel2014 válasza májkimiki (#65277) üzenetére


Angel2014
addikt

Letöltöd ráengeded az updatét és autómatán leaktíválja.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#65280) Maddrive321 válasza Angel2014 (#65279) üzenetére


Maddrive321
csendes tag

Akkor ok, köszi a gyors váaszt, nem akartam plusz 40 rugóért win10es gépet venni jó a freedos is

(#65281) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Van egy régebbi gépem, Gigabyte P45T-DS3R lap van benne. A telepítő egyszerűen nem akar elindulni. Próbáltam lemezről és pendrive-ról is. A telepítő teljesen korrekt Media creation Tool-al lett csinálva egy másik gépen. Régebbi telepítők nagynehezen, sok idő mulva elindultak, de most bármennyit várok nem megy. Volt már 10 a gépen, ment is gond nélkül. Most kivettem belőle az ssd-t, mert átraktam a laptopomba, és a gépben maradt 500-as hdd-re akartam visszarakni a 10-et, de egyszerűen nem indul.
Szedteme le olyan win7-et, ami integrálva volt, és a telepítő is ki lett cserélve a 10 szerű indítóra, és az sem idult.
A sima hagyományos 7 az gond nélkül indul, azt is raktam fel, csak persze őrület volt mire befrissített. Van msdn kulcsom, gond nélkül tudom aktiválni, szóval nem is próbálkoztam töréssel.

Lehet valamit csinálni a telepítővel, hogy induljon régebbi gépeken is, mert már többször is belefutottam ebbe a hibába, nem csak a saját gépemmel?!

Alister from Hell

(#65282) Syl válasza Maddrive321 (#65280) üzenetére


Syl
nagyúr

Kolléga nem neked válaszolt. Ha a jelenlegi géped laptop és újat veszel, a licenc nem átvihető!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#65283) jokeph válasza Alastair' (#65281) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv!

Érdekes, nem olyan régi az a cucc, ráadásul az egy elit chipsetes alaplap. :)

Én USB 2.0-ás pendrive-ról (16 GB Kingston - microsoftos progival tettem fel a pendrive-ra a bootolható W10-et) a követezőre összeállításra raktam fel a W10 X64-et:

Asus IMISR-VM (socket P) alaplap intel GM965/ICH8M chipset, Core 2 Duo 8100T (penryn latop proci), és 2*2 GB DDR2 800 MHZ SO-DIMM - laptop memória, 500 GB Seagate HDD S-ATA II.

Gond nélkül felment.

Tuning, overclock vna belőve a BIOS-ban?

A telepítőd pendrive-on van, gondolom, milyen progival kreáltad? Nem lehet hogy UEFI-s a telepítőd? :F

A lapon meg legacy BIOS van.

Ezt a progit használtam, gyári MS:

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#65284) SP4C3 válasza st3v3np3t3r (#65273) üzenetére


SP4C3
veterán

Szegény gép. :O

(#65267) raidx - Lehet a jövőben azt is kiszedik, sőt még beállítások sem lesznek, csak massive diktatúra Stolin módra.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#65285) Alastair' válasza jokeph (#65283) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ahogy írtam a media creation tool hozta létre a telepítőt, az tette rá a penre is.
De ebbe az uefi dologba lehet valami. Van egy Giga Z77-es lapom is, uefivel, arra gond nélkül megy.
A Dell E6400-es laptopomra se akart felmenni, az GM45-ös chipset. Viszont egy asztali gépen telepített ssd-t raktam bele, amivel gond nélkül működik. Nyilván a driver telepítősdi után.

Lehet, hogy a telepítőt az uefi-hez igazították, és a legacy biosra már nem indul?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#65286) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Úgy látom,magamra maradtam a problémám megoldásában,na mindegy.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65287) jokeph válasza Pityu. (#65286) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv!

Honnan nem tudod megnyitani ?
a rendes helyéről sem, vagy csak futtatásból?

Lehet, hogy nem ment fel rendesen egy frissítés, és hibát okozott ? :F

Próbálhatnál egy visszaállítást, a legkorábbira. :U

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#65288) Shing válasza Pityu. (#65286) üzenetére


Shing
őstag

Max akkor nem tudod megnyitni ha nincs hozzá jogosultságod. Nem ír ki semmit csak nem nyílik meg? Feladatkezelőben megjelenik esetleg a szolgáltatás amikor elindítod?

(#65289) st3v3np3t3r válasza SP4C3 (#65284) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem szegény az :DDD meg van áldva minden földi jóval :DDD
60fok belül :DDD (chipset meg a vga chip is befűt rendesen :DDD )
2 antennás 150es wifi kártya(ezt már én cseréltem ki, 54es volt benne)
56k-s modem :DDD
félig halott DVD író(ami nem a sajátja)
250es satás hdd(60as volt benne)
gombhiányos klaviatúra(4gombot másikról ragasztottam át :DDD)
gigabites vezetékes hálókártya
anno xp volt rajta,mikor hozzám került, kapott egy win7et majd most egy 10et :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#65290) embe válasza embe (#64948) üzenetére


embe
nagyúr

Megszületett a megoldás a HDSentinel által jelzett magas leállás/indulás szám jelenségre.
A jelenséget itt írtam le részletesen.
A megoldás pedig ebben a hsz-ben lett leírva.
Hátha tudja valaki hasznosítani!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#65291) st3v3np3t3r válasza embe (#65290) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

gondolom állandóan ki-be kapcsolta a hdd-t energiatakarékosság miatt kb.20percenként :DDD mondjuk nem értem hogy miért nem tudják integrálni eleve a winfowsba az ilyen drive-eket ha már amúgy is elérhető...szerintem sokból nem tartana, max lustaságuk szab határt benne

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#65292) embe válasza st3v3np3t3r (#65291) üzenetére


embe
nagyúr

Rosszul gondolod.
Amikor kikapcsolt a kijelző, akkor pár perc alatt beletett 20-30 indulást/leállást. Az egyik vinyóba 60.000 fölött volt ez a szám.
Meg ugye ez csak laposnál jelentkezett nálam, ott is csak akksis üzemmódban.
Illetve azért többféle chipsethez kellene driver. Ez meg ami most benne van egy olyan univerzális. Ahogy Máthé úr írta a legtöbb esetben jól működik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#65293) Pityu. válasza jokeph (#65287) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Például innen,vagy ha pl a futtatáshoz beírom,hogy services.msc viszont ha jobb egérrel a futtatásnál rendszergazdai módban indítom akkor indul,a többi a másik ablakba meg rendszergazdai módban de csak másodjára jönnek be.

Viszont meg figyeltem mikor indítom valamelyiket csak simán és nem jönnek be ez jelenik meg a feladatkezelőben több példányban aztán szépen bezárják magukat és el tűnnek,de nem tudom,mi lehet ez.

Ja én a frissítést nem telepítettem,csak le töltötte magát a gépre de halasztottam,meg mindjárt itt van az őszi frissítés.

#Shing

Feladat kezelőben az a fentebbi képen lévő NULL (329 bites valami jelenik meg,ami aztán el is tűnik.

Meg még van egy fura dolog felhasználóknál meg jelent még két felhasználói név igaz kicsit furábbak mint az eredeti.Ezeket vajon lehet valahogy törölni?

Ezek találhatóak bennük

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65294) Pityu. válasza Pityu. (#65293) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Sőt anno párszor ilyen is előfordult a múltkor néha aztán nem jött elő,de tegnap vírusellenőrzést csináltam az eset online scannerel és párszor be dobta ezt megint

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65295) Maszi65 válasza májkimiki (#65277) üzenetére


Maszi65
csendes tag

A sov24.hu jó választás. Elküldték mind a kettő esetben a coa matricáról a fényképet, pedig csak egy-egy szoftvert vettem. (Hagyományos módon online nem akart aktiválódni, parancssorba: slmgr /ato és kész.)

Karoly

(#65296) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Egy kis segítséget kérnék, minden OP indításnál megjelenik egy ablak, hogy válasszam ki mivel szeretném megnyitni a fájt. Ha megnyitom jegyzet tömbbel akkor ezt látom..

Mi lehet ez, és hogyan tudnám eltüntetni, hogy ne jelenjen meg minden OP indítás után ?

[ Szerkesztve ]

(#65297) Maszi65 válasza Pityu. (#65294) üzenetére


Maszi65
csendes tag

Az adathordozót amiről telepítve lett a Windows, csatlakoztatni kell a géphez.
Dism /online /enable-feature /featurename:NetFx3 /All /Source:E:\sources\sxs /LimitAccess
Az E természetesen annak a meghajtónak a betűjele, amin az adathordózó csatlakoztatava van.

Karoly

(#65298) raidx válasza tomp (#65256) üzenetére


raidx
őstag

CU-ból már nem eltávolítható állítólag. Következő bootnál már megint van. Ön javító lett a Win. ;]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#65299) baboss válasza baboss (#65296) üzenetére


baboss
őstag

Itt található amit állandóan meg akar nyitni OP indítás után.

Lehet,hogy megoldottam, töröltem, és most már nem jelenik meg, de nem tudom mi lehetett. :F

[ Szerkesztve ]

(#65300) Maszi65 válasza baboss (#65299) üzenetére


Maszi65
csendes tag

Egy log fájl lehetett. Ezzel kapcsolatban találtam egy oldalt:
http://softwareonline.animare.hu/cikk.aspx?id=3049

Karoly

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.