Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48955) Sztlaci válasza netpeti98 (#48929) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Köszi!
Mire vonatkozott, hogy törölhető? Az old mappát tudom, a másik kettő érdekelne.
Fentebb írta egy fórumtárs, hogy nála a két mappa mérete elhanyagolható, az enyémhez képest.
Amikor frissítettem, nálam is 17-18 GB volt az aktív Windows mappa, most duplája.

A többi hozzászólónak is köszönöm a választ!
Alig van telepített alkalmazásom, játék nuku. 95% böngészés, arra a 98-as elég lenne. ;]
Dobozos Win 7-ről frissítettem, mert előbb utóbb megszűnik a támogatottsága, még vírusirtó sem lesz rá elérhető. Ezért muszáj frissíteni. Továbbra is fenntartom amihez a mikrofos hozzányúl, abból lassú, terrabájtos szemét lesz. Lásd Skype. Optimalizálni, gazdálkodni nem tudnak. (Hellyel nem, pénzzel igencsak. :((( )
Ezek vannak a mappákban, win szemétnek tűnnek.
XP alatt kékkel hozta a frissítő fájlokat, időnként töröltem, ha sok helyet foglaltak. Úgy sem tudnám, mire használjam őket. Gondolom, a sok frissítési szemét miatt hízott ekkorára.
Isteni megoldás, és szakmai csúcs, ha évente azért kell újrarakni a rendszert, hogy ne legyen tele a hdd.
[kép]
[kép]
Ezek közül mi törölhető? Illetve a frissítési letöltések hol vannak, és megsértődik-e ha törlöm őket? Mit fentebb írtam, ha összeomlik a rendszer úgy sem tudom mit kezdjek a letöltött állományokkal. Marad a rendszer visszaállítás, javítás, újra telepítés. Persze ha frissítéskor sunyi módon nem kapcsolja ki a rendszer helyreállítás funkciót, mit az utolsó nagy frissítéskor. Gondolom kevés volt a szabad hely a garázdálkodásához.
Ja is kb. duplája lett a boot idő. Frankó, csak így tovább. Lenne alternatíva, lehúzhatnák a rolót.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.