Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17141) Kolondrum

Win 10 bug: Az óra mellett nem lehet meghatározni mely ikonok jelenlenek meg és melyek maradjanak rejtve, mert amikor belépsz ebbe a menübe és gondolkodik fogja magát és bezárja az ablakot.
Aztán ott van a Aerthos wifi ami az alaplapra van integrálva. Abszurd ami ezen a téren megy. HA nem kábelen kapná a nagy gép a netet halott lenne minden, mert nincs driver win10-hez. Letöltöttem a win7 64bitest fel is tettem, közben (és ez a durva) láttam az eszközkezelőben, hogy felismeri, kiírja a nevét a hálózati eszközökhöz, erre hirtelen eltűnt, de úgy eltűnt, mintha nem is lenne ez a hW a gépben. Felszívódott. Gyakorlatilag a wifi nem működik. SSD life, HDS is bugos kissé, notin nem, csak asztalin. Asztalival 1000x több gondom volt mint a notival. A noti feltelepült 2009-es létére és ment. Igaz SSD-s új procis, de nem ezen áll vagy bukik. Az asztli egy Z77-es, Ivy alapú GTX670-es és ezer sebből vérzett, meg még vérzik is. Az update nem tudta feltenni a driverét, le kellett szednem külön és feltenni. Aztán az AHCI driver szokásos butasága, hogy le lehet választani az SSD-t mint egy pendriveot. Semmi gond, feltesszük az intelest. No de az közölte, hogy barátom nem nyert, ez nem fog menni. Mondom he a legújabb? Töltögettem le a korábbi verziókat még nem az egyik felment.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.