Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13887) vlevi válasza headhunter86 (#13879) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, én is túlnyomórészt readonly módban vagyok itt, és hüledezve nézem, mekkora pörgés van itt szerda óta :)
Alapvetően nekem is megy (a legelső insider preview óta fenn van, kisebbnagyobb megszakításokkal), de a rendes gépemen lévő win7-et még nem fogom lecserélni 10-esre. Nekem egy átlagos asztali gépem van, semmi különleges hardver nincs benne, talán emiatt sincsenek nagy driver problémáim. Viszont azért nem állok át 7-ről 10-re, mert egyelőre nagyjából semmi nincs, amit jobban tudnék használni az új rendszeren. IE, és Edge betűi ocsmányak, ezért maradok a Firefoxnál. Levelező most éppen (3 hete) nem működik, naptár nem ismeri a google megosztott naptárait, ebből is egy olyan alkalmazást használok, ami win7-en is elérhető. Wicc, hogy a Win8 megjelenése óta, 3-4 éve nem sikerült egy rendes levelező és naptár progit írniuk. Részemről ennyit a Modern UI-ról. Tapatalk nem megy, pedig fórumot olvasni jó lenne. RSS olvasó (feedly féle) nincs normális, ezt is böngészőből nézem inkább. Játékok (steam, origin) nem sokat próbáltam, de megy, de egyelőre emiatt nem érdemes cserélni.
Levelezőre külön mérges vagyok, mert sajnos használhatatlan. Nem csak azért, mert nem megy, hanem állandóan az outlook.com-os accounttal bosszant, minden levélküldésnél megkérdezné, hogy melyik accounttal akarok levelet küldeni. AKkor inkább semelyikkel, küldöm gmail alól, böngészőből. Váááá.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.