Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) Ringman


Ringman
nagyúr

az explorer állandóan kifagy, néha csak a kijelentkezés segít. (win7 alatt is csinálta néha, hogy lefagy, de újraindult - nem volt több probléma)
hp 6930p a gép, w7pro x64-ről frissítve.

ilyen hibaüzeneteket is kapok:

van erre megoldás?

(#14802) Воланд válasza JanR (#14791) üzenetére


Воланд
titán

windows 7 ota ilyen a memoria kezeles.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14803) konikan válasza zoltan6 (#14797) üzenetére


konikan
aktív tag

Azt a mindenit :Y
Annyi pénz a világon nincsen.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#14804) #41133696


#41133696
törölt tag

A W10 Posta aklamazásában hol lehet beállítani, hogy a képeket betöltse:

?

(#14805) Lauda válasza Because (#14793) üzenetére


Lauda
félisten

Ez attol fugg, hogy maradni akarsz-e a warezolasnal, mert akkor a valasz igen. Most felrakod es kesz. Ha szeretnel jo utra terni, akkor veszel egy eredeti 7-8-8.1-es wint es frissited 10-re, vagy alapbol 10-est veszel es telepited.

(#14806) JanR válasza Воланд (#14802) üzenetére


JanR
addikt

Eddig akkor csak simán néztem, most is csak a kíváncsiságom hajtott. Okosabb lettem, köszönöm :B

(#14807) csabi10


csabi10
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kicsi problémám, xboxon keresztül nézek néha filmet ami a pc-n van, ehhez ugye szükség van a média adatfolyam továbbítás bekapcsolására, amit meg is tettem. Viszont időnként kikapcsolja a rendszer és nem tudok rájönni hogy miért.

(#14808) kory24 válasza kory24 (#14779) üzenetére


kory24
őstag

Kipróbáltam a Stardock Start8-át és az jól működik.

(A StartisBack viszint nem működött....)

(#14809) Воланд válasza tomboy0013 (#14799) üzenetére


Воланд
titán

home-ban nem lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14810) Peathee válasza tomboy0013 (#14799) üzenetére


Peathee
aktív tag

Én ki tudom kapcsolni...

(#14811) Proky


Proky
senior tag

Sziasztok, korábban felröppent a hír hogy a win 10 alatt futtathatóak lesznek az androidos appok, van valami hír ezzel kapcsolatban, működik vagy még nem a dolog?

(#14812) alratar válasza zoltan6 (#14797) üzenetére


alratar
addikt

Na ez picit drága.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#14813) zoltan6 válasza alratar (#14812) üzenetére


zoltan6
őstag

hát igen,angol amazon-on 75000ft a dobozos,pár hónap múlva gondolom olcsóbb lesz.

(#14814) Воланд válasza Proky (#14811) üzenetére


Воланд
titán

csak mobilon lesznek futtathatoak, ha a fejleszto feltolti a store-ba es elvegez egy-ket modositast az alkalmazasan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14815) Amur


Amur
addikt

Upgrade-et iso-ból is tudok indítani, vagy onnan csak clean installt?
(mert mint korábban írtam elakad a win8.1 alól indított upgrade-em a defender frissítésnél. MS oldalon sem találtam megoldást rá..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#14816) schawo válasza alratar (#14812) üzenetére


schawo
titán

A sima Home retail csak 41000 forint. [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14817) Proky válasza Воланд (#14814) üzenetére


Proky
senior tag

Köszi, pedig bíztam benne hogy ha nem is minden, de azért pár dolog menni fog.

(#14818) Воланд válasza Amur (#14815) üzenetére


Воланд
titán

igen, tudsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14819) #58000384 válasza zoltan6 (#14789) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hmm, fura. Több gépen is futtattam frissítést, és mindig a telepítési nyelvnek megfelelőt töltött le.

(#14820) Imi1981 válasza Воланд (#14814) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez érdekelne! Van erről szó valamelyik topikban? Lehet visszatérnék wp-re ha ezt jól megoldják.

[ Szerkesztve ]

(#14821) freelancer68 válasza freelancer68 (#14533) üzenetére


freelancer68
tag

Sikerült megoldanom. Le kell húzni a dvd-t az alaplapról, majd elindítani a windowst. Majd kikpacsolni és visszadugni a dvd-t. Indítás után már ott volt az eszközkezelőben és működik. :)
Valószínűleg az tett be neki, hogy a win10 frissítésekor ami fent volt daemon tools lite nem volt kompatibilis és le kellett installálni, Na mindegy, azóta van új daemon toolsom és megy a dvd is. :)
Viszont az egyik újra indítás után fogta magát és abc sorrendbe rendezte az ikonokat. Nem tudom miért. Momdhatom nagyon örültem neki. :(

(#14822) zoltan6 válasza schawo (#14816) üzenetére


zoltan6
őstag

Ami egyébként az emberek 90%-ának bőven elég is prohardverezni meg fészbukozni, :DD . tabletemen home verzió van semmi hátrányát nem érzem a pro-hoz képest :K

(#14823) Because válasza schawo (#14816) üzenetére


Because
őstag

hirtelen nem találom, de erről hol látni, hogy dobozos (értem itt, hogy hardvercsere esetén az újra is rakható)?

(#14824) Doky586 válasza Amur (#14815) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bemásolod sima copy-val a felcsatolt .iso tartalmát egy könyvtárba és onnan futtatod a setup.exe-t, csak ennyi kell a frissítéshez.

(#14825) #22743424 válasza Lauda (#14720) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tudom, azt hittem az irónia érezhető lesz 😉

(#14826) schawo válasza Because (#14823) üzenetére


schawo
titán

Mert a Microsoft közvetlenül nem értékesít OEM verziót. Az OEM nevében is benne van, hogy Original Equipment Manufacturer. Elméletileg csak gép összeszerelő/gyártó cégeken keresztül volna vásárolható, gépre telepítve.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14827) Looserke válasza bacsis (#14795) üzenetére


Looserke
őstag

Linkeltem visszább egy drivert. Nekem X-fi XtremeGamer-hez jó lett

[ Szerkesztve ]

(#14828) Because válasza schawo (#14826) üzenetére


Because
őstag

köszönöm! elgondolok a befektetésen

(#14829) Воланд válasza Imi1981 (#14820) üzenetére


Воланд
titán

[link]

[link]

ennyi info van jelenleg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14830) kory24


kory24
őstag

ReadyBoost-nak van értelme?

4GB memória van gépben (amiből sajna -512MB a videkártyáé APU), és találtam egy pendrive-ot amit nem használok semmire és kipróbáltam alkalmas lenne ReadyBoost-ra....

Számít az valamit?

(#14833) vovoka


vovoka
csendes tag

Sziasztok,
2 napja én is feltettem Win. 10-et, egyenlőre csak frissítettem a rendszert. Alapból elégedett voltam vele, aztán "belakás" közben belefutottam néhány bugba. A legzavaróbb a csatolt képen. Először már netezés közben előjött. Próbáltam frissíteni Driver Navigátorral, azóta nem tapasztalom a jelenséget böngészés közben. Viszont filmnézés alatt folyamatosan felugrik az ablak, lefagy a kép, bármelyik videó lejátszó progit használom, nem tudok semmit sem végig nézni. baromira zavaró.
A másik: A fényképezőmről (NOKIA D5100) akartam képeket másolni a PC-mre, a rendszer látta a gépet (X MB tárhely foglalt / szabad), viszont a mappa üres volt. Nem látja az SD kártyát?
Minden ötletet, megoldási javaslatot köszönettel fogadok.
+1: Az Edge-ben be lehet állítani, hogy minden előzményt töröljön kilépéskor? Eddig nekem nem sikerült.

(#14834) MrCsiT válasza szupersanyi (#14831) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem tudsz semmiféle vállalati verzióról frissíteni.

Telepítési kérdés: nekem a MCT indítás után kicsit "karikázik", majd a
"0x80070002-0x20016 Valami hiba történt." üzenet + OK gomb felirattal nem megy tovább.

Mi lehet a gond?

Két gépen is néztem, mindkettőn 8.1 pro van.. :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#14835) samgar


samgar
őstag

Nagyjából a kezdetektő fent van a 10-es a gépemen, most elvileg a végleges verió (nincs vízjel). Magyar nyelvű, rendben működik. Érdemes egy tiszta telepítést csinálnom, vagy hagyjam így? (remélem érthetően fogalmaztam) :F

Oppo Find X5 PRO

(#14836) Doky586 válasza Imi1981 (#14820) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Android emulátorok vannak Windowsra... (tudtommal)

(#14837) Kátai válasza jbl (#14762) üzenetére


Kátai
senior tag

Hogy varázsoltad elő?

(#14838) zzola válasza vovoka (#14833) üzenetére


zzola
félisten

"csatolt képen" ...
Hol van csatolt kép?

(#14839) szeva000


szeva000
addikt

Hi!

Valaki tapasztalt már olyat, hogy az asztalra kitett ikonok minden indításnál más méretűek, a betűméretek szintén nem stimmelnek....Ha restartolok egyet, akkor a beállított betűméretek és ikonok normálisan megjelennek.
Esetleg ötlete lenne valakinek, hogy mitől lehet?
Amúgy alapjában véve rendben van minden.

(#14840) MrCsiT válasza samgar (#14835) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szerintem, ha verziószámod megegyezik a legújabbal, és nem érzel itt-ott lassulgatást, hagyhatod.. - de ez csak 1 vélemény :)

"Valaki tapasztalt már olyat, hogy az asztalra kitett ikonok minden indításnál más méretűek..
Amúgy alapjában véve rendben van minden."
- hát ez lol.. :C :C :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#14841) bacsis


bacsis
Közösségépítő

NA srácok lenne még egy problémám, amiben hálás lennék ha segítenétek!
Rákötöm a gépre a telefonomat, szépen adja is a Windows azt a "csatlakozási hangot", és ahogy eddig is, ilyenkor megjelent a sajátgépben a telefon(memóriája) hát most egy nagybüdös semmi sem jelenik meg... Első csatlakoztatáskor még írta is a windows hogy az eszköz illesztőprogramjának a telepítése majd semmi.... ezt 2 különböző telefonnal eljátszottam, de semmi.. mi ennek a trükkje hogy elérhessem a telefon memóriáját? :F :R

(#14842) vovoka válasza zzola (#14838) üzenetére


vovoka
csendes tag

Lemaradt.

(#14843) junior11


junior11
veterán

Lenne egy olyan kérdésem, hogyan oldjam meg, hogy a WU ne telepítse automatikusan a frissítéseket /Intel driver, update), mert pl. a friss Intel drivereket ha feltelepíteni az Intel honlapjáról a Windóz, akkor nem működik rendesen a fényerő a notebookon, csak ha én manuálisan újból letöltöm és felteszem a régebbit a Lenovo honlapjáról - de ezt megint majd frissíteni akarja a W10 automatikusan az új driverre, amit nem tudok megakadályozni, továbbá egy KB3074683 frissítést is hiába telepít, aztán kiírja, hogy sikertelen, és visszaállítja az előző állapotot, ez megy körbe-körbe... Hogyan tudnám ezeket megoldani, mert bosszantó? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#14846) samgar válasza MrCsiT (#14840) üzenetére


samgar
őstag

Oké de itt hol találok verziószámot?

Oppo Find X5 PRO

(#14847) junior11 válasza vovoka (#14842) üzenetére


junior11
veterán

Ez már volt nálam is párszor... :((

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#14848) bacsis válasza bacsis (#14841) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Még annyi, hogy a Gépház-> Eszközök->Csatlakoztatott eszkööknél kiírja hogy LG Android Phone, de alá azt is oda írja hogy az illesztőprogram nem érhető el...
Most mi van? ehhez a "bonyolult műveletnek" külön driver még a hetes alá sem kellett, sem a 8.1 alá.. itt meg nem magy natívan? :F

(#14849) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Üdv, ha OEM Win 7 Home Edition-ről rendszer alól telepítem a 10-est ezzel a módszerrel akkor nem fog a win 10 aktiválásakor vacakolni ? Vagy inkább várjam meg amíg felajánlja a frissítést ?

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14850) MrCsiT válasza samgar (#14846) üzenetére


MrCsiT
addikt

start / futtatás / cmd
és ott winver mit ír ki? (már, ha van olyan :DDD )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.