Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120102) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok! Kingston ssd 128 as, 6 éves, 97% os a vizsgálat alapján. Elkezdett 2-5 perc között felállni a rendszer, ez lehet a meghajtó hibája? Friss Windows 10, eredeti, Pro verzió. Vagy az új frissítés szarakodik? Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#120103) Pyttawrx válasza pontyos (#120102) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szerintem nem biztos. Esetleg teszteld az ssd sebességet, másik gépen. :) Ha az jó akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#120104) pontyos válasza Pyttawrx (#120103) üzenetére


pontyos
senior tag

Saját gépén teszteltem majd holnap, de amúgy is kicsi már. Ha belerakok egy újat, kell bármit csinálni? Vagy 256 os be, win 10 fel és serial be. Alaplap csere esetén kell új kulcs ha jól tudom.?

(#120105) King Unique válasza pontyos (#120102) üzenetére


King Unique
titán

Ha friss telepítés, akkor ott a 2-5 perc sok, SSD-vel meg pláne. Maga a 97%-os kondíció SSD-knél normál esetben nem hiba, természetes csökkenés a használattól, írásmennyiségtől függően. Viszont attól még lehet vele gond, pláne ha már 6 éves és túl van a gyártói garanciaidőn is.
Ha van másik SSD kéznél, akkor ki lehetne próbálni arra átklónozni, vagy tisztán telepíteni a 2004-es Windows 10-et és azzal megnézni mit produkál ugyanabban a gépben. Ha azzal gyors ugyanaz a Windows 10-telepítés, akkor a régi SSD-vel lehet gond.

"Ha belerakok egy újat, kell bármit csinálni? Vagy 256 os be, win 10 fel és serial be. Alaplap csere esetén kell új kulcs ha jól tudom.?"

Telepíted rá megfelelően a Windows 10-et, vagy akár átklónozod a régi SSD-ről ezekre is odafigyelve, ha hardvermódosítás történt. Licenc, újraaktiválás ügyben meg lásd az egyes korábbi válaszokban leírtakat: [link], [link].

[ Szerkesztve ]

(#120106) pontyos válasza King Unique (#120105) üzenetére


pontyos
senior tag

Tökéletes, mindent kimerítő válasz! :R köszönöm szépen!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.