Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120901) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Egy ideje feldobál egy ilyen üzenetet a win. [kép] Itt ha rányomok a javításra akkor kéri a jelszót és kiírja minden rendben. (Természetesen nem változott meg a jelszavam!)
De mért jönnek ezek az üzenetek az elmúlt időben? Másnak is vannak ilyen gondjai?

[ Szerkesztve ]

(#120902) mpo válasza ЯΞD (#120901) üzenetére


mpo
veterán

Ha egyszer végigcsinálod, többet nem kérdez.

Ha érted, akkor már elavult.

(#120903) ЯΞD válasza mpo (#120902) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Igen végig csináltam minden alkalommal! De már idegesít, hogy random időnként feljön újra!

(#120904) Keem1


Keem1
addikt

Helló emberek. Hogyan tudok egy adott ablakot (futó programot) "screen video"-zni? Az megvan, hogy Win+Gvel tudok teljes képernyős videót rögzíteni, de nem találtam csak megadott ablakot (sajnos a kijelölt terület se jó, mivel időnként át kell helyeznem az ablakot, vagy fölé vinni valamit, szóval fontos, hogy magát a program teljes felületét rögzítsem és csak azt, semmi mást).

Előre is köszi! :R

(#120905) ArthurShelby válasza 0xmilan (#120889) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Kipróbáltam win10pro-n rdp-n keresztül, ott bejön. Windows server 2019-en meg a kiszolgáló kezelő jön be (szintén rdp-n keresztül).
Szóval az rdp nem lehet gond, itt valami más gubanc lehet.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#120906) MasterMind


MasterMind
tag

Üdvözletem.
Tudna esetleg valaki abban segíteni, hogy lehet a számítógéphez tartozó összes USB portot factory default-ra állítani? Értem ezalatt, hogy úgy viselkedjenek, mintha egy friss WIN telepítés után még semmilyen eszköz nem lett volna hozzájuk csatlakoztatva. Gugliztam bőszen, de homályos és nem pont az én problémámat lefedő megoldásokkal találkoztam.
Szoftveres avagy cmd parancs is okés.

[ Szerkesztve ]

(#120907) Cs1csó válasza MasterMind (#120906) üzenetére


Cs1csó
félisten

Úgy gondolom értem mire gondolsz, esetleg az eszközkezelőbe bemész és ott törlöd a az eszköz illesztőprogramját majd gép restart és telepíteni fog hozzá driver-t.

(#120908) MasterMind válasza Cs1csó (#120907) üzenetére


MasterMind
tag

Kicsit kaotikus az eszközkezelőben lévő eszközök listája. Kellene némi támpont, hogy pontosan itt miket is kellene letörölni a kívánt hatás elérése érdekében, anélkül, hogy további bonyodalmakat idéznék elő. :)

[ Szerkesztve ]

(#120909) Doky586 válasza MasterMind (#120906) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Konkrétan mire jó ez..?

(#120910) MasterMind válasza Doky586 (#120909) üzenetére


MasterMind
tag

Az idők során összevissza lett dugdosva mindenféle eszköz minden portba és szeretném a meglévő eszközeimet egy adott portra dedikálni végérvényesen.

(#120911) King Unique válasza MasterMind (#120906) üzenetére


King Unique
titán

Először inkább azt kellene, kellett volna leírnod, hogy pontosan mi a problémád, majd annak alapján megoldást keresni.

Ha esetleg gond van az USB-portok működésével, akkor ott vannak pl. ezek a módszerek a probléma megoldásához. Ha netán a csatlakoztatott eszközt, pl. pendrive-ot nem ismeri fel a W10, akkor az előbbiek mellett egy másik válaszban leírtakat is érdemes ellenőrizni.
Az eredetileg kérdezett "resetelés" megoldható pl. az érintett USB-s driverek eltávolításával és újratelepítésével az eszközkezelőben, de pl. az Intel USB 3.0 az inbox. + Eszköz szinten a gépházban / eszközkezelőben az eszközillesztő eltávolításával.

"Az idők során összevissza lett dugdosva mindenféle eszköz minden portba és szeretném a meglévő eszközeimet egy adott portra dedikálni végérvényesen."

Ez továbbra sem teljesen világos, meg hogy mégis mi értelme lenne? :F
Ha nincsen tényleges probléma, megfelelően működnek az USB-portok, rendben felismeri és kezeli a W10 a csatlakoztatott eszközöket, akkor nyilván nem kell itt semmit piszkálni, resetelni. Meg hogy mégis miért kellene 1 adott USB-s eszközt 1 bizonyos USB-porthoz rendelni, amikor pont az a lényeg, hogy alapesetben tetszőleges használható akármelyik porthoz csatlakoztatva...

[ Szerkesztve ]

(#120912) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Felhő szinkronnal kapcsolatos kérdésem lenne. Adott egy gép, amiben MS fiók szinkronizáció be van kapcsolva (témák, beállítások, minden). Ebbe a gépbe egy ssd kerül és a feltelepített win MS fiókkal vissza fogja hozni azokat a beállításokat (témák, beállítások, stb) amik szinkronizálásra kerültek?

(#120913) MasterMind válasza King Unique (#120911) üzenetére


MasterMind
tag

"Ha nincsen tényleges probléma, megfelelően működnek az USB-portok, rendben felismeri és kezeli a W10 a csatlakoztatott eszközöket, akkor nyilván nem kell itt semmit piszkálni, meg resetelni."

Alapvetően igazad van. Nem kell, ettől függetlenül ezt szeretném. Rendszerető ember vagyok. Más logikus magyarázatot nem tudok adni. A dolog elméletben megoldható, ezért bátorkodtam ezt megkérdezni.

(#120914) Fire/SOUL/CD válasza MasterMind (#120913) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]
Az első kettő progi javasolt, van leírás a használatához, de azért csak óvatosan! ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#120915) MasterMind válasza Fire/SOUL/CD (#120914) üzenetére


MasterMind
tag

Azt hiszem, ez lesz a Szent Grál. Köszönöm, Sir! :R

(#120916) King Unique válasza MasterMind (#120913) üzenetére


King Unique
titán

Ha az a problémád, hogy a korábban használt eszközök, azok illesztői is még benne vannak a Windowsban offline/ghost állapotban, akkor ott vannak a másik válaszban linkelt programok. De még azok sem feltétlen kellenek, mert az eszközkezelőben is bekapcsolható a rejtett eszközök megjelentése és eltávolíthatók, ha esetleg eddig nem próbáltad volna. De azok eltávolítása is alapesetben max. csak opcionális, nem kötelező, nem okvetlenül szükséges, nem hiba hogy ott vannak, meg nem feltétlen szelektálható portonként, ezért sem volt világos miért célod ebbe mindenáron belepiszkálni.

[ Szerkesztve ]

(#120917) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok! Érdemes feltenni a 2004-es frissítést vagy jobb várni vele még ?

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#120918) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok ! Van arra lehetőség , hogy kinyerjem a jelenlegi Win kulcsom számait valahogyan ? Nem találom az aktivációs kulcsot és most jó lenne újrarakni a win-t . Nem igen szeretnék emiatt másik kulcsot venni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120919) VGYke válasza *Ropi* (#120894) üzenetére


VGYke
addikt

Kösz! Csak túrista az angolom sajnos :W
Ezek szerint törölhető, ha leszarom az RGB-t :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#120920) King Unique válasza Jack Oneill (#120912) üzenetére


King Unique
titán

Igen, pont az a lényege, hogy ha Microsoft-fiókkal használod a Windows 10-et és be van kapcsolva az egyes elemek szinkronizálása, akkor újratelepítés, illetve clean install után ugyanazzal a Microsoft-fiókkal bejelentkezve leszinkronizálódnak a korábban mentett beállítások, témák, stb. Ha esetleg az ellenkezője a cél, vagyis hogy ne szinkronizálva le, akkor meg nagyon egyszerű, kikapcsolod az előbb linkelt leírás alapján.

[ Szerkesztve ]

(#120921) ArthurShelby válasza jozefgucci1 (#120918) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Produkey nevű program.
Újabban már lehet, hogy a win vírusnak nézi :W

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#120922) Csöves válasza Zοltta (#120917) üzenetére


Csöves
senior tag

Én felengedtem és minden rendben.

Aquila non captat muscas.

(#120923) King Unique válasza jozefgucci1 (#120918) üzenetére


King Unique
titán

Erről pont nemrég volt szó. Ahogyan arról is, hogy újratelepítésnél nem kell újból megadni a termékkulcsot, amit a telepítő is világosan leír az aktiválásnál.

(#120924) Cs1csó válasza Zοltta (#120917) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az ég adta világon semmi fontos újítást nem tartalmaz nem szükséges elsietni.

(#120925) King Unique válasza Zοltta (#120917) üzenetére


King Unique
titán

Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy jelenleg vannak még hibák, bugok a 2004-es verziónál, amik idővel bizonyára javítva lesznek. Meg az megint más dolog, hogy pl. az ismert hibák téged mennyire érintenek.
Amúgy meg a személyes tapasztalat az igazán mérvadó, kipróbálod, aztán kiderül, hogy esetedben mennyire oké, + ha érdekelnek a 2004-es verzió újdonságai. Illetve ha frissítesz, akkor 10 napig amúgy is van lehetőség közvetlenül visszaállni az előző verzióra, + szükség esetén a rendszermentés-visszaállítás is opció. Ha annyira nem sürgős, akkor meg várhatsz vele, támogatottak még az egyes korábbi Windows 10-verziók is.

(#120926) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
A számítógép nevét meg lehet-e utólag változtatni,ha már fel van telepítve a rendszer?
Ha most beütöm a "winver"szót a keresőbe,csak a Microsoft-fiókba való belépéshez szükséges e-mail címemet látom,nem a keresztnevem,pedig azt szeretném.
Előre is köszönöm a válaszokat!
(#120925)King Unique
nekem is emiatt kellett újratelepíteni a gépem,mert el sem indult.
Nagy lelkesen kiírta a Microsoft-fiókhoz való e-mail címemet az üdvözlő képernyővel egyetemben,majd egy teljes fekete kép jelent meg,melyen csak ha az egeret mozgattam,az látszott.
És ki is bírtam kapcsolni a gépet a főkapcsolóval. :)
Hasznos volt,legalább energiatakarékosságra buzdított,ne használjam a gépet. :D

[ Szerkesztve ]

(#120927) #86564352 válasza Kezdő vagyok (#120926) üzenetére


#86564352
törölt tag

Gépház, rendszer, névjegy, számítógép átnevezése

(#120928) King Unique válasza Kezdő vagyok (#120926) üzenetére


King Unique
titán

Meg, helyi fióknál és Microsoft-fióknál egyaránt.

(#120929) Zοltta válasza King Unique (#120925) üzenetére


Zοltta
senior tag

Láttam, ezeket ,hogy vannak hibái, de gondoltam be kérdezek ez miatt :) .

Akkor marad az elődje a Kori féle :D
Windows 10 AIO x64 Integrated March 2020 Edge18 Hungarian-Kori

( Más , van olyan szoftware amivel előre össze lehet állítani ,hogy mit szeretnék felrakni egy csokorban ? Chrome, notepad, filezilla, Qbittorent stb persze a frissebb kiadásokkal )

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#120930) King Unique válasza Zοltta (#120929) üzenetére


King Unique
titán

Oké, akkor egyelőre maradsz 1909-es verzión. Illetve elég lett volna azt megemlíti, az a lényeg, nem az AIO ISO. :D

Mármint ha a W10 telepítése utáni csoportos programtelepítésre célzol, akkor ott van pl. a Ninite.

(#120931) Kezdő vagyok válasza King Unique (#120928) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nem jött össze,bárhogy próbáltam.

(#120932) King Unique válasza Kezdő vagyok (#120931) üzenetére


King Unique
titán

Pedig a linkelt leírás világosan szemlélteti, + azt is, hogy ha Microsoft-fiókot használsz, akkor abba bejelentkezve, annak kezelőfelületén hogyan lehet módosítani a nevet.
Ha az előbbiek alapján nem a felhasználói fiókhoz tartozó nevet, hanem a számítógép nevét akarod módosítani, akkor az megint más, lásd egy másik leírás alapján.

[ Szerkesztve ]

(#120933) Doky586 válasza Kezdő vagyok (#120926) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"teljes fekete kép jelent meg,melyen csak ha az egeret mozgattam,az látszott."

Nekem is ugyanez volt belépés (pin) után admin jogú usernél. Nem ijedtem meg ctrl-alt-del feladatkezelő ment, átjelentkeztem másik fiókba: ott semmi hiba. Acpi újraindítás, átjelentkezés fiókok közt és egy idő után megjavult. Rakoncátlankodott kicsit, a windowsnak is lelke van.. :U

[ Szerkesztve ]

(#120934) Kezdő vagyok válasza King Unique (#120932) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Gyakorlatilag azt szeretném,hogy ha belemegyek a "Helyi lemez C"-be,a "Felhasználók"-on belül a "Nyilvános"és a "Saját keresztnevem"jelenjen meg,ne pedig a saját keresztnevem helyett az e-mail címem első 5 betűje.

Doky586:nálam nem volt másik felhasználó.

[ Szerkesztve ]

(#120935) Zοltta válasza King Unique (#120930) üzenetére


Zοltta
senior tag

És persze az Enterprise megy fel .. :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#120936) King Unique válasza Kezdő vagyok (#120934) üzenetére


King Unique
titán

Ha MIcrosoft-fiókot használsz, akkor alapértelmezetten az e-mail címed első 5 karaktere lesz a felhasználói mappa neve, ez normális. Viszont attól még a zárolási/bejelentkezési képernyőn, Start menüben stb. megjeleníthető a felhasználói fiókhoz tartozó rendes név.

[ Szerkesztve ]

(#120937) Kezdő vagyok válasza King Unique (#120936) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Akkor azt nem lehet megváltoztatni?
Nem is tudtam,köszi.

[ Szerkesztve ]

(#120938) Zοltta válasza Kezdő vagyok (#120934) üzenetére


Zοltta
senior tag

Telepítéskor , helyi fiókot hozz létre.
És ha az meg van és kész a telepítés, azután jelentkezz be MS fiókkal ( persze amint megadtad, jelentkezz is ki , közben kérni fog ,hogy add meg a jelenlegi pin kódodat és valami jelszót )
És amit megadsz helyi fiók névnek az lesz ott a felhasználói mappák közt. De login képen az lesz amit MS fiókon belül megadtál.

Én így szoktam , nekem is bajom volt az email névvel.. De ez mükődik is :D

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#120939) King Unique válasza Zοltta (#120935) üzenetére


King Unique
titán

Ha van hozzá megfelelő licenced, jogosult vagy a használatára stb., akkor oké. bár otthonra általánosan elég a Home/Pro kiadás. Ha nincsen, akkor kár volt megemlíteni, meg akkor már Enterprise LTSC is lehetne :D

(#120940) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, azon túl, hogy a task managerben összeadom az egyes tételeket, valahogy nem lehet kiexportálni a futó taszkokat?
Mostanság rendszeresen 12-12 GB RAM foglalt, ami ha indokolt, nem is lenne gond, hisz azért van, de nekem túlzónak tűnik. A Chrome a listából a nagyfogyasztó, de az is 1-2 GB, a többi pár száz meg 10 MB, amúgy meg pár hete-hónapja ugyanezekkel a taszkokkal 6-8 GB volt a RAM fogyasztás.
Szeretnék utánajárni, mi lehet a dolog hátterében, de nem látom a megoldást. Most lőttem be a gépet, már 69%-os indítás után a fogyasztás, és csak a chrome-ot indítottam el (900 MB). És mégis 11,2 GB van használatban. A Chrome után az Antimalware Sevice Executable, 200 MB (ram alapján méret szerint visszafelé rendezve, tehát innen minden egyre kevesebbet eszik).

Szerk: bezártam a Chrome-ot, és 1 GB szabadult fel. Az valós. De mi a maradék 10GB?

A Windows 10 már 16 GB RAM alatt nem is használható? Nincs akinek 8 GB van a gépében? Mert ez esetben el se férne a memóriában...

[ Szerkesztve ]

(#120941) Dumi86 válasza Keem1 (#120940) üzenetére


Dumi86
senior tag

Ez bizony egyértelműen driver probléma szerintem. Memória túlcsordulás (asszem ez a neve). Szerintem nézd át minden eszközöd,van-e hozzájuk friss driver,ha van telepítsd. inditsd újra a gépet és nézd meg úgyis produkálja-e.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#120942) Dumi86 válasza Keem1 (#120940) üzenetére


Dumi86
senior tag

Nálam 23% a használt memória gépinditáskor, 8 gb memóriából. Kizárt hogy ne lenne elég 8gb.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#120943) Keem1 válasza Dumi86 (#120941) üzenetére


Keem1
addikt

Ez még nem jutott az eszembe, de átnézem a drivereket, köszi.
A mostani Windowsok update tekintetében elkényeztettek, kézzel szerintem kb. egy évtizede nem frissítettem drivert. Nem is gondoltam, hogy ilyesmi még előjöhet. Sőt, kézzel egyet se tettem fel, mind a Windows-zal ment fel.

Így nézek ki jelenleg:


(#120944) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Kb. ide (IS) tartozhat kérdésem: Van 3db 2TB MyPassport USB3 külső HDD, mindegyik NTFS-re formázva. Azért lényeges a 3db, mert ebből 1 szarakodik.
Ez az 1db a Mede8Er ősrégi média lejátszó USB2 portján teljesít szolgálatot, tele van filmekkel, teszi a dolgát, ahogyan kell.
Na de ha ezt a MyPassport külső HDD-t ha rádugom a PC (2004) USB3 portjára, semmi nem történik, mint ha ott se lenne, csak a lámpa világít tehát kap áramot.
Ha egy másik PC (2004)-re dugom ugyanazon USB3 kábellel ahol még van az előlapon USB2 port, simán felismeri, tudok róla törölni, írni rá és ugyanúgy működik a Mede8Er lejátszóban.
Szerintetek miben / mivel lehet a baj?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#120945) Cs1csó válasza Zοltta (#120929) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az ilyen formán integrált ISO-nak Windows 10 esetében már nem látom értelmét. Windows 7 esetén volt de ugye az már egy 11 éves oprendszer és fél éve nem is támogatott.

Most a 1909-es MCT-vel létrehozott ISO-ból telepítve hamar megvan és ha manuálisan keresel rá frissítéseket alig lesz pár , átlag nettel is hamar lejön.

(#120946) canniball


canniball
nagyúr

Sziasztok!

A páciens: pénteki friss telepítésű w10Prox64, dhcp-s fix ip cím a routertől.
A probléma: délelőtt mikor ránéztem még volt net, délutánra valamiért megszűnt. Valami idétlen ip cím és átjáró volt a beállításokban, fogalmam sincs honnan szedte, köze nem volt az eredeti értékekhez így a routert sem érte el.
Próbáltam az alábbiakat:
- hálózati diagnosztika futtatása
- hálózati adapter letiltása-engedélyezése
- ip cím megújítása
- hálókábel kihúzása-visszadugása
egyik sem segített. A gép (frissítés és) újraindítása után a hálózati beállítások visszatértek a helyes értékre, de net továbbra sincs. Az ugyanazon a switchen lógó másik gépen nincs gond, de ezen nem megy. Belső hálón tudom pingelni a másik gépet és a routert is, a másik gépről is tudom ezt, de a netre nem megy ki.
Lehet-e az a probléma, hogy még nincs aktiválva az OS (és pl. emiatt x idő után így korlátoz)? Vagy ha nem ez a gond akkor mifenével tudok még próbálkozni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120947) Keem1 válasza Dumi86 (#120942) üzenetére


Keem1
addikt

Valami memory leak lesz, az szinte tuti. Újraindítottam a gépet, hogy majd figyelem a memória használatot, azonnal elindítottam a task managert, indítás után 13%-tól tudtam követni, semmit nem indítottam, 24%-ig ment fel, ott megállapodott.
Jött a Chome, 33%. Total Commander 34%.
Most írom ezt és várom hogy mi történik, 34-35% körül billeg (5 GB).

Remélem, megtalálom a bűnöst.

Jó lenne ha megtalálnám, mert nem memóriaszivárgás miatt van 16 GB ram a gépemben, hanem mert szoftvereket tesztelek, és alkalomadtán 2-3 virtuális gép fut egyidőben.

[ Szerkesztve ]

(#120948) King Unique válasza VGYke (#120944) üzenetére


King Unique
titán

Ezt a "semmi nem történik" kijelentést miből sikerült megállapítani, felpörög a benne lévő HDD, Windows 10-nél az eszközkezelőben és lemezkezelőben megjelenik a külső meghajtó? Aztán maga a fizikai csatlakozás rendben van, azaz a kábel csatlakozója a port aljzatában megfelelően illeszkedik, szükség esetén próbáltad újracsatlakoztatni / mozgatni / kicsit visszahúzni majd újra bedugni, másik kábellel, másik USB 2.0/3.0 portban (asztali PC-nél lehetőleg a hátlapon lévő)?

(#120949) Doky586 válasza canniball (#120946) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Próbáltam az alábbiakat"
Pont a (hideg) újraindítás kimaradt..? :F

(#120950) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Sziasztok,
A következő bajom lenne:
Feltettem a régi gépemre, amit őseim használnak, a W10-et(64bit, Pro, legális), eddig W7 volt rajta, működöt minden.
A rendszer(2004) egy Samu 850, 250 GB-os SSD-n van ahogy a W7 is volt, ez ugye gyalulva lett, a minden másnak ott volt az 500 GB-os HDD(WDC). Ehhez nem nyúltam.

A HDD-t BIOS, a W10 lemezkezelő, eszközkezelő látja, de az intéző nem. Állapota" kifogástalan,rendszer, aktív, elsődleges meghajtó)"

Amit furcsállottam, h a W10, amikor a W7-et, meg annak a kis szar 100MB-os meghajtóját legyalultam, és egybeformáztam, nem rítt, hogy itt most ő még pár meghajtót létrehoz. Ennek lehet ehhez köze? Mert a lemezkezelőben egy, osztatlan sáv van mellettük, nincsenek új meghajtók..

Tudok valami tippet? :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.