Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119801) hackeeeee válasza hackeeeee (#119796) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

NVME ssd van, azon van a rendszer, de mellette van sata ssd is.Letöröltem az AMD sata drivert, de semmi, ugyan ez..

Véleményem szubjektív...

(#119802) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#119796) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Elég sok infó van a neten, nagy számban a BT és WiFi adapterek kilövése a javasolt. Mivel a deszkádon integrálva van mindkettő is, lehet, hogy megérne egy próbát (BIOS-ban tiltsd le mindkettőt és próba)

Korábban is előfordult ilyen kódú hiba, ha Inteles lenne a deszka, akkor kapásból az Virtualizációt mondanám (Intel VT-d tiltása a BIOS-ban), de B450-es deszkán max csak "megkockáztatom", hogy az AMD-V-t is megpróbálhatod tiltani (SVM-Mode vagy hasonló néven a BIOS-ban)

Persze ez utóbbit csak saját felelősségre, mert nem tudom mit fog művelni a W10 (még) ! ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119803) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#119802) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A virtualizáció tiltva van. :( Szóval, az biztosan nem okozza a hibát.

A Wifi adapterhez sajnos nem találtam bios-os letiltási opciót, vagyis van rá kapcsoló, de azt hiába rakom disabled-re, nem tűnik el az eszköz. Megpróbáltam letiltani kézzel, nem történt változás..

Véleményem szubjektív...

(#119804) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#119803) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

OK, akkor csak a kedvedért megpróbálkozok vele (hasonló konfigom van, lásd adatlapom), oszt' meglátom nálam mit produkál a 2004-es build (ISO-ból fogom megpróbálni, nem a frissítési segéddel).
Majd írok.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119805) #07746304


#07746304
törölt tag

A teljes képernyős Windows 10 start menüben nem lehet beállítani, hogy így jelenjen meg, és ne a háttérrel?

(#119806) #86564352 válasza #07746304 (#119805) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem. A Win10 nem Win8. :)

(#119807) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#119804) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bios-ban letiltottam a wifi adaptert, de semmi.

Okés, köszi a segítséget! :R

Gondolkodom az nvme driveren, de az adata-hoz nincs ilyen.

Véleményem szubjektív...

(#119808) tpeter77 válasza Cs1csó (#119790) üzenetére


tpeter77
addikt

Erre gondoltam, cimbora.

(#119809) tpeter77 válasza UnSkilleD (#119793) üzenetére


tpeter77
addikt

igen, a tavalyi év végefelé váltottak, ha jól emlékszem... NIIF után KIFÜ lett a szolgáltató.

(#119810) Cs1csó válasza tpeter77 (#119808) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#119811) #07746304 válasza #86564352 (#119806) üzenetére


#07746304
törölt tag

Köszi, akkor nekem rosszul derengett, hogy lehet ilyet is :D

(#119812) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#119807) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na meg is vagyok...  :DDD
Én addig jutottam, hogy az első reboot-t követően, még a rendszer első indulása előtt, elkezdte a frissítéseket telepíteni, majd 29%-nál dobott egy ilyet:
CRITICAL PROCESS DIED :C

(Nem gond, nálam egy reset + 30 sec és vissza is van állítva a régi rendszer)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119813) qwertly válasza tpeter77 (#119808) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Ez minden iskolai rendszergazda eléri :Y :Y mert nekem egy régi telepítő készlet van meg és a win10 telepítése is kínszenvedés mert több verziót frissít.

(#119814) t72killer válasza Fire/SOUL/CD (#119812) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

R.I.P.:(

#119813: ha a hash stimmel, bárhonnan szerezhetsz telepítőkészletet;)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#119815) Pyttawrx válasza qwertly (#119813) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Minek ez a készlet. Ott az mct. Azt szedsz le amit akarsz. :)plusz ha pro-t teszel fel és beírod az iskolai kódot, akkor enterprice/edu lesz.

[ Szerkesztve ]

(#119816) Ribi


Ribi
nagyúr

Nemsokára kellene telepíteni win10-et, akartam leszedni magyar ISO-t, de már a 2004-es jön, amitől kicsit tartok.
Le lehet még vadászni a régit valahogy?

(#119817) Pyttawrx válasza Ribi (#119816) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Lehet meg van még amit mct-vel szedtem le. De szerintem ne tarts ettől. Tettem fel, acer, dell, meg hp gépekre, clean installal meg mct frissítéssel is, eddig gond nélkül mennek.

[ Szerkesztve ]

(#119818) Fire/SOUL/CD válasza Ribi (#119816) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Microsoft Windows and Office ISO Download Tool

Ez még le tudja szedni a régebbi ISO-kat.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119819) King Unique válasza Ribi (#119816) üzenetére


King Unique
titán

Le, ott van pl. a TechBench weboldala, ami a Microsoft letöltőszervereire mutató linkeket generál és a standard (install.wim) ISO tölthető le onnan. Másik opció a Heidoc-féle MWOIDT, ami szintén a TechBench-hez hasonló módon működik, generál letöltési linkeket a standard ISO-fájlokhoz.

(#119813) qwertly:
Ha az aktuális Enterprise ISO-t akarod letölteni, akkor lásd egy másik válaszban leírtakat. Az MCT-vel alapesetben nem lehet, az ESD ISO (install.esd) nem tartalmaz Enterprise kiadást, de némi trükközéssel akár annál is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#119820) Pyttawrx válasza King Unique (#119819) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Beírjuk a kódot és megy. Csináltam, mert nem volt kedvem ”vadászni” enterprise verzióra, pro kéznél volt. :)

(#119821) King Unique válasza Pyttawrx (#119820) üzenetére


King Unique
titán

Igen, akár az is működhet. Viszont nem ez volt a kérdés, hanem hogy egyrészt honnan lehet letölteni régebbi verziójú Windows 10 ISO-t, másrészt újabb verziós Windows 10 Enterprise ISO-t. :))

(#119822) Pyttawrx válasza King Unique (#119821) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Tudom, csak feleslegesnek tartom az enterpriset leszedni. ;)

De valóban techbench is megoldás :)

[ Szerkesztve ]

(#119823) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A 2004-ből csináltam pro only telepítőt, és megnyugtató, 3.5GB-os lett az install.wim mérete. Persze a felesleges indexek mellett kiszedtem belőle az összes DISM-mel kiszedhető appcsomagot. - így mindenféle darabolás-tömörítés nélkül rámegy a fat32-es pendrivera :R. Frissítésekkel persze ez majd változni fog :(.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#119824) potyka2


potyka2
csendes tag

Sziasztok, Volna egy AMD alapú gép,SSD-re telepített win10pro-val.
Még a 8-ról10-re ingyen frissített!
Vennék egy intel alapú gépet,és a fent említett SSD-t berakva működne?
És hogyan?Nem szívesen telepítenék újra.
Előre is köszi. Üdv.:István :F

(#119825) st3v3np3t3r válasza potyka2 (#119824) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Kulcs áttelepítés előtt ki kell törölni a kulcsot a régi gépből link

Majd az új gépre felteszed a win10-et és beaktiválod a kulcsoddal.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#119826) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#119812) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ez chipset driver gyanú. Köszönöm, hogy megnézted! :R

Véleményem szubjektív...

(#119827) modflow válasza King Unique (#119778) üzenetére


modflow
veterán

A gépház keresőjébe beírtam hogy forgalmi díj és nem talál ilyen opciót.

Hol van ez?

(#119828) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#119826) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem, ez nem chipset gond... :N Ha az lenne, akkor tiszta telepítésnél is gond lenne, márpedig hajnalban az első dolgom volt felpakolni a 2004-t és gond nélkül felcuppant, semmit nem módosítottam a konfigomon, se BIOS beállítás, se eszközök lehúzása, se semmi, amit az adatlapomon látsz az úgy maradt, mint tegnap este, amikor w10 alól, felcsatolva az ISO-t és setup.exe...

Ettől függetlenül ez nem jelenti azt, hogy a frissítési segéd "módszerrel" avagy vagy megvárva a WU-n megjelenést, úgy nem cuppan-e fel...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119829) Geth válasza Fire/SOUL/CD (#119828) üzenetére


Geth
addikt

Hibás következtetés, attól még lehet a chipset driver.
Ugyanaz a chipset driver volt a kiindulási állapot? ;]
Ez csak annyit mond, hogy létezik olyan verzió, ami nem okoz gondot.

(#119830) Geth válasza t72killer (#119823) üzenetére


Geth
addikt

Nem számottevően. Csak a .1 buildből kell kiindulni minden újabb frissítésnél is, meg rátolni egy resetbase-t, nekem így 3.22 GB (pro, 64 bit, angol).
Nem szedek ki mindent amit írsz (Store-t, VC libeket butaság), az appxektől nem lesz sokkal kisebb.
Ahogy nézem van mit javítani a folyamatodon :)

(#119831) t72killer válasza Geth (#119830) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jah, ezt még win7 alatt raktam össze, azóta nemigen fejlesztettem rajt':B

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#119832) spileraaa válasza spileraaa (#119656) üzenetére


spileraaa
senior tag

ezeket a beállításokat végezem el? inkább rákérdek mert én kb semmit sem értek hozza így nehéz eldönteni kinek van igaza és kinek nincs

előzmények
winows fagyas ketszer ezzel kezdotott
screen kepek folytatas
ujabb kepek
bekapcsolaskor ujabb hiba uzenet
bios kerdes
bios frisites sokkal tobb fagyas
bios modositas az ota nincs fagyas



"Nem akarod megérteni, hogy nálad alaplapi BIOS szintű beéllítási gondok vannak
Ameddig azok nem lesznek beáálítva, persze hogy tök mindegy szinte hogy honnan és mikori drivert teszel fel
Olvass vissza és csináld meg amiket min 2x is leírtam.
SOC 1,1V
CPU -nak sok az 1,4V levenni 1,125V körüli szintre. De addig is RAM 1.2V és 2400MHz-en menjen !
Azt ha oké SOC 1.1V valamint CPU is ~1,1V körül kajál, csak ezek után emelni vissza memóriát 2667MHz-re vagy 2933MHz-re és 1.25 netán 1.265V fesz mellett.
Lépésenként kell megtenned, mert nemtudod mi a gond !"

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#119833) potyka2 válasza st3v3np3t3r (#119825) üzenetére


potyka2
csendes tag

Szia. Ha jól értem akkor a mostani gépen törlöm a kulcsot.
Átrakom a ssd-t a másik gépbe a rendszerrel ,aktiválom a kulccsal?
A rendszer felismeri a hardvert,leszedi a illesztőket és gó?
Vagy mégsem? :F

(#119834) Fire/SOUL/CD válasza spileraaa (#119832) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Innen töltsd le a HWiNFO portable változatát (ne a bétát), indítsd el, nem kell frissíteni, és a kezdőképernyőről egy kép, ilyettén formán:
Itthoni gépem
Innentől fogva nem kell találgatni, mi is van a gépedben, és egyből lehet segíteni.
Privátba küld a választ, mert rossz BIOS beállítások miatt nem a W10 felel...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119835) Cs1csó válasza Geth (#119830) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, tudnál nekem egy leírást küldeni arról, hogyan lehet egy ilyen módosított ISO-t csinálni ami érdekelne:
- UWP app mentes legyen
- Internet Explorer mentes
- Nvidia driver integrálása
- esetleg teljes VC, dx integrálása

Ha megoldható.

(#119836) Rayyy


Rayyy
senior tag

Lehet olyat valahol beállítani egyszer és mindenkorra, hogy akármilyen mappát nyitok meg, mindig lista nézetben nyíljon? Rengeteg képszekvenciával dolgozom és idegesítő, hogy megnyitáskor elkezd küzdeni, hogy mindegyiket megjelenítse.

Minden a legnagyobb render!

(#119837) Pyttawrx válasza spileraaa (#119832) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ilyenkor javaslom én azt, ha ahogy írtad, hogy nem értesz hozzá, bios alapbeállítások, a megfelelő biosverzió és kész. Mert itt olvasgatva már szarrá van állítva, és még jönnek plusz dolgok, amik nyilván nem rosszak, de mivel már sok állítás volt a biosban, így lehet nem fog működni. Annyit szoktam mondani, meg én is így cselekszem, ha valami nem megy ne erőltessük. :) Ezt jószándékból írom, mert kb 1-2 hete megy ez. és ezek szerint vagy nem jó még mindig valami, akár a bios verzió, akár egy-két beállítás, vagy van még fagyás. Sok mindent lehet állítani, de minden hasznos mindenkinek, mert más más a felhasználási terület. Ha pedig alap a felhasználás, akkor meg majdnem mindegy mit állítasz, mert nem lesz kihasználva, és nem fogod érezni a különbséget. :)
Mindig lesz egy két fórumtárs (nyilván segítőszándékkal) aki javasol valamit, csak lehet pont itt nem ér semmit. Lásd a BIOS frissítést, mert lehet a tiédhez jobb a 3.5, és ez csak a bios verziója.
Szerintem ha most megy fagyás nélkül akkor ne piszkáld :)

[ Szerkesztve ]

(#119838) spileraaa válasza Fire/SOUL/CD (#119834) üzenetére


spileraaa
senior tag

igaz de a windows omlott össze miatta

de jelenleg kb 48 órája nincs gond
vagyis volt egy kis probléma de az is helyre jött mióta felraktam ezt
Adrenalin 2020 Edition 20.5.1 Optional

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#119839) ntomtb


ntomtb
tag

Sziasztok!

Másnak is ennyire sz@r lett az update óta gépe? Mindenre 10x lassabban reagál. A WMP kifagy állandóan. A csempealklamazások is tetü lassan töltenek be... tisztára mint egy Pentium 4....

(#119840) bon válasza ntomtb (#119839) üzenetére


bon
őstag

Semmi problémám nincs, eddig 3 gépen frissítettem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#119841) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Úgy látszik, nem úszom meg az újratelepítést :((( link

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#119842) Geth válasza Cs1csó (#119835) üzenetére


Geth
addikt

UWP app mentes legyen
Használhatatlan image-t nem gyártok. Pl. Settings is UWP app, de abból is elég volt amikor Pistikének kellett valami a Store-ból telepítés után 2 nappal, csak ugye addigra kiműtötte a Store-t.
Néhány app-ot kiszedek DISM-mel, az rendesen dokumentálva van.

Internet Explorer mentes
Szintén DISM, Browser.InternetExplorer~~~~0.0.11.0 capability-t kell kiszedni.

Nvidia driver integrálása
Drivereket perpill nem integrálok, gyakran jön ki új majdnem mindenből, és az imagek több, teljesen különböző gépre mennek.

esetleg teljes VC, dx integrálása
Scriptből telepítés végén, pl. setupcomplete.cmd-vel.
VC-re ez a legjobb csomag perpill, MDL regisztráció kell, de ha elkezd ilyenekkel foglalkozni az ember, az amúgy se árt.

Egy ilyen leírás napokat venne el az időmből, a ps moduljaim/scriptjeim supportját szintén nem vállalom. Tanulni kell :)

(#119843) Fire/SOUL/CD válasza spileraaa (#119838) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Miért mi omoljon össze elsőre? :DDD

1. pl a korábbi BIOS képeiden oda van biggyesztve, hogy "1,2V-on menni fog"..
Nem, nem fog menni (mehet, de fagyást okozhat simán), mert 1,2V-ra csak akkor tesszük a feszt, ha Single channel-ben van (1 db RAM van a gépben), dual-ban kapásból 1,35V...
(konkrétan a Te RAM típusod esetén és 2 RAM esetén, mert pl. más típusú és vagy pl. 4 RAM esetén újra csak más órajel és 1,2V...)

2. Az sem mindegy, hogy 2 RAM-ot a 4 RAM foglalat melyikébe dugod, pl esetedben az A2-B2 RAM foglalatban kellene lenniük...

3. A RAM órajele is 3000Mhz-en megy jelenleg, de ez már húzás, mert 2667MHz kell mennie alapban

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Mindennel együtt: BIOS-ban nem kell turkálni a CPU beállításokban, a RAM beállításai a fontosak! Most már hagyd így, mert már nem tudom még mi xar lett állítgatva abban a BIOS-ban. :DDD

UI: A W10 háklisabb a a nem megfelelő BIOS beállításokra, nagyon sok "kékhalál" nem a W10 hibája, hanem a hozzáértés hiányából összerakott és rosszul beállított BIOS... ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119844) spileraaa válasza Fire/SOUL/CD (#119843) üzenetére


spileraaa
senior tag

a linkeket nyisd meg

csak ez az egy volt állítva

a többihez nem nyúltam biosba azért is kérdeztem rá hogy hallgassak a másikra mert nagyon kéri hogy a többit is módosítsam amiket fentebb posztoltam képeket

itt egy kep a memoriakrol
es anyi hogy 1.60 rol fel lett frisitve 3.90 re a bios

de majdnem 1 évig nem jött ellő a hiba mitől jöhetett ép most elő?
es az ipon.hu szerelte össze ök hibáztak hogy nem volt megfelelően beállítva ez biosban?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#119845) Pyttawrx válasza ntomtb (#119839) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Eddig semmi több gépen sem, más-más márkák, laptop. Hibátlan, frissítve illete clean install esetén is. :)

(#119846) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#119828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azt ne felejtsük el, hogy friss telepítésnél nincs chipset driver.

Heccből lehet annyit ki fogok próbálni, hogy eltávolítom a chipset drivert, majd net nélkül frissítés..

Esetleg ha van kedved, ezt megpróbálhatod. :)

Amúgy a céges notinál is ugyan ez a "hamarosan megjelenik.." üzenet fogad a frissítéseknél, pedig az egy 7. gen i5 noti.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#119847) Fire/SOUL/CD válasza spileraaa (#119844) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem kell ennyi kép, ezért kellett csak 1 kép, a HWINFO-ról és kész, azon minden látszódik szépen. (Sok képbe már belerohadt a szemem) :DDD
Azzal, hogy aktiváltad az XMP-t, egyből beállította 1,35V-ra a RAM feszt (helyesen, mert a Te RAM-jaid(ilyenek az enyémek is) DUAL-ban 1,35V-ot kell hogy kapjanak), de egyúttal 3000Mhz-re tette az órajelet (helytelenül, mert a Raven Ridge CPU miatt, meg DUAL-ban nem annyi a gyárilag javasolt órajel)
DDRAM feszt nyisd le és tedd 2667-re, ennyi, próba...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119848) GFerr56


GFerr56
aktív tag

Sziasztok!

Nem olvastam vissza, ha volt, bocs!
Rendszerképből szeretném visszaállítani a rendszert, de teljesen eltűnt az eddigi lehetőség. Gépház-Frissítés, és biztonság-Helyreállítás-Speciális rendszerindító lehetőségek-újraindul-nincs semmilyen opció (speciális), amivel előcsalogathatnám. Rendszergazdaként végzek mindent...
Ötlet?

Üdv

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#119849) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#119846) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Én, meg a chipset driverek?

"Tudod barátom kétféle ember él ezen a világon. Az egyik stabil rendszert használ, a másik chipset driver-t telepít. Te chipset driver-t telepítesz." The Good, the Bad and the Ugly :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#119850) Doky586 válasza Geth (#119830) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs, de kérdezném ennek mi értelme..?
- 4GB-nál nincs nagyobb Pendriveod?

(#119835) csicso82 -- ennek mi értelme..?
- csak 32GB lemez van a gépedben?

Minden más esetben gyorsabb a wim-et swm-re feldarabolni
Dism /Split-Image /ImageFile:E:\sources\install.wim /SWMFile:D:\install.swm /FileSize:3000

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.