Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109845) Bigmen


Bigmen
lelkes újonc

Sziasztok!
Uj vagyok itt és kelllene egy kis segítseg
A helyzet az hogy tegnap vettem egy gépet az IPON.kft-től, ők is rakták össze .Az alaplap ami benne van Gigabit B450M S2,A Proci ha igaz(ez van a dobozán)AMD AM4 de nem ez a lényeg.
Van benne egy 240 GB-os SSD is tegnap erre telepiettem fel a Win 7-et,de amikor elkezdtem használni észrevettem,hogy az USB portok nem mennek.Ok nincs gond alaplapi Cd frissités- meg is történt de nem ment továbbra sem.Próbáltam a neten is keresni hozzá eszközt de sikertelenűl.Ezután ugy döntöttem,hogy Win 10 lesz rajta.El is kezdtem a telepitést és egy idő után megaállt hibaüzenettel ami a következő volt:EFI alapu rendszerben a Windows csak GPT lemezre telepíthető! Ennyi és most nincs tovább.Az SSD-n NTSF partició van jelenleg amit én csináltam rá egy partició varázslóval.A win7 felmegy rá de a Win10 nem csk eddig jutok el vele amit fent leírtam.Csak megjegyezném,hogy a gépen nem volt rendszer semmi amikor azt átvettem de nem is kértem,mondván,hogy majd én teszem rá ami nekem megfelel de sajnos elakadtam vele.Ebben kérek segígtéget hogy mit lehet tenni a fent leírt hiba javításával?Előre is köszönöm a segítségeteket !Ha valami particionáló progi kell hozzá akkor lécci irjátok meg a nevét és hogy hol találom,Köszönöm szépen!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.