Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109901) movax válasza gxcman (#109877) üzenetére


movax
őstag

(#109902) Tiger. válasza Doky586 (#109899) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A creatort frissen szedtem le.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#109903) Pyttawrx válasza hzcs (#109895) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Kingston ssdnél voltak ilyen hibák. Próbáld meg a firmwar-t frissíteni az ssd-nek ez elvileg megoldja, mondjuk ez a jelenség az a400-nál volt. Vagy próbaképp tegyél be egy másik ssd-t teleits rá egy rendszert, ha azzal nem csinálja akkor ssd vagy driver gond is lehet

(#109904) King Unique válasza Marci112233 (#109882) üzenetére


King Unique
titán

Mint a nevében is benne van, igen, nem meglepő módon a 1909-es verziót tölti le az aktuális MCT. Egész pontosan a 18363.418-as buildet, amire friss telepítés után még felrakja a WU a KB4524570 (+ egyéb) számú frissítést és úgy lesz teljesen naprakész (18363.476). Ha korábban készítettél az MCT korábbi verziójával telepítési adathordozót, akkor pedig szintén nem meglepő, ha régebbi verziót töltött le. Az aktuális telepítő letöltéséhez értelemszerűen az aktuális MCT-t kell letölteni a linkelt weboldalról.
Biztos ami biztos alapon szokás a telepítés idejére fizikálisan leválasztani (lehúzni) a többi meghajtót, hogy véletlenül se fordulhasson elő ilyen. Amúgy meg nem feltétlen szükséges, le volt már írva itt is többször, hogy a BIOS-ban a célmeghajtót kell beállítani elsődlegesként, particionálatlan területet (nem előre, máshol legyártott partíciót) kell megadni telepítési célnak, akár ott egyből létrehozni a telepítővel a rendszer számára fenntartott partíciókat is, stb.

(#109896) Tiger.:
Igen, nyilván, lásd az előbb leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#109905) King Unique válasza Oldman2 (#109888) üzenetére


King Unique
titán

Az max. nemrég egy másik esetnél volt úgy, ott volt keverve a kettő, de amúgy nyilván 2 külön fájlrendszerről beszélünk. Ahol a saját tapasztalatom az, hogy a W10 natúrban (külön program nélkül) eleve nem kezel Btrfs, Ext4 stb. fájlrendszereket, az ilyen fájlrendszerű partíciók a lemezkezelőben is a korábban említett formában jelennek meg.

(#109906) old-dog


old-dog
aktív tag

Sziasztok!
Nos nem az utolsó pillanatban, de 8 évnyi win7 után telepítettem az 1903 bulid-os verziót. Eddig minden szép és jó . Viszont az 1909-es verziót nem látja. Várjak a következő nagyobb frissítésre?

(#109907) King Unique válasza old-dog (#109906) üzenetére


King Unique
titán

Nem feltétlen muszáj még váltani újabb verzióra, külön életciklusa van a 1903-as verziónak is, az is támogatott még egy ideig.

Ha mindenképpen váltani akarsz 1909-re, akkor meg 1903-ra csak a KB4517245 számú frissítést kell manuálisan letölteni (másik forrás) és telepíteni. Mánál ez nemrég megoldotta a problémát. Vagy másik lehetőség a Microsoft weboldaláról letölthető frissítési segéddel/MCT-vel upgrade-elni 1909-re.

(#109908) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Most kellett újra telepítenem a windowst egy számomra érthetetlen hiba miatt de nem is ez a fontos. Ennek kapcsán felmerült bennem, hogy lehet-e olyan biztonsági mentést csinálni a komplett rendszerről ami a telepített és a nagy nehezen beállított alkalmazásokat is tartalmazza. Nekem sajnos a munkámhoz elég sok olyan programra van szükségem ami nem a legújabb kiadás. Az egyikre egyenlőre nem is sikerült megoldást találnom. Ahogy az egyik problémát megoldottam jött a következő és továbbra sem indul el.

(#109909) King Unique válasza kisapa (#109908) üzenetére


King Unique
titán

Lehet, megoldható a Windows 10 beépített eszközével és külső programmal (pl. Macrium Reflect) egyaránt a lemezképfájl készítése a komplett rendszerről.

(#109910) kisapa válasza King Unique (#109909) üzenetére


kisapa
senior tag

A beépített eszköz csak a windowst menti le a nem előre telepített alkalmazásokat nem és nekem pont azokkal van a problémám. A macrium reflect-et már használtam klónozásra de az a komplett meghajtót klónozza. Abból, hogy lehet helyreállítani hiba esetén?

(#109911) Lauda válasza kisapa (#109910) üzenetére


Lauda
félisten

Restore. Kiválasztod mit és hova és kész.

(#109912) Bogyó bá' válasza kisapa (#109910) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Windows beépített eszközével az egész partíciót - programokkal, mindennel együtt - le tudod menteni, de természetesen csak hibátlanul működő "rendszert" érdemes.

A jelenlegi problémádra egy újra telepítés, és újra "belakás" a megoldás - majd ha minden működik rendesen, akkor csinálni az egészről egy biztonsági mentést - hogy legközelebb legyen mihez nyúlni ilyen esetben..

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#109913) IT user válasza tobias40 (#109886) üzenetére


IT user
tag

Nekem az SMBv1 bekapcsolása segített egy régi Synology NAS esetében.

(#109914) Doky586 válasza kisapa (#109910) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#109915) kisapa válasza Bogyó bá' (#109912) üzenetére


kisapa
senior tag

Éppen ez a gond, hogy az a bizonyos "belakás" a problémás. Most jelen pillanatban már azzal is megegyeznék ha anélkül az egy program nélkül le tudnám menteni. Kb két napja szenvedek vele de már lassan feladom. A windows beépített eszközével hogy lehet az egész partíciót menteni mert én nem találom.

(#109916) Doky586 válasza Bogyó bá' (#109912) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nálam a beépített wines mentő annyira buta, hogy mindenképp ragaszkodik a D: partíció mentéséhez is, pedig ott csak pár játék van (nembaj ha elvész) és adattárolásra használom. [kép]
Visszaállításhoz pedig DVD lemezt akar írni (ami nincs), de talán a telepítőlemez is jó.

Én mindenképp a Macriumot választanám.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#109917) Bogyó bá' válasza kisapa (#109915) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha a "hibásan működő" rendszert mented le (bármivel), akkor a mentésből ugyanazt az állapotot fogod visszaállítani.... :F

[kép]

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#109918) kisapa válasza Bogyó bá' (#109917) üzenetére


kisapa
senior tag

Ezzel tisztában vagyok de jelenleg csak egyetlen program van amit nem sikerült működésre bírnom de lehet arról már le is mondok. A többit viszont szeretném biztonságban tudni.

(#109919) tobias40


tobias40
veterán

Ha másnak is lenne ilyen problémája ez a megoldás:
File kezelőben "Ez a gépre" jobb klikk,hálózati meghajtó csatlakoztatása,\\ NASNÉV ,betallózod,megadod a fn,pw-t és tudsz csatlakozni a NAS-hoz.
Így a NAS vmelyik könyvtárát lehet felcsatolni!

(#109920) IT user válasza tobias40 (#109919) üzenetére


IT user
tag

Ha a NAS támogatja a használt protokollt. A régi DS410-em csak az SMBv1-et használja, ami alapból ki van kapcsolva a Windows 10-ben, ezért előbb kézzel kell engedélyezni.

(#109921) tobias40 válasza IT user (#109920) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem 212J van és így működött!

És azt hol és hogyan kell engedélyeztetni?

[ Szerkesztve ]

(#109922) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Szerencsétlenségemre összekötöttem a gépemet egy microsoft fiókkal :W
Azóta jelszavat kér a belépésnél, kiütöttem elvileg, hogy ne kérje, újra indítottam nem kérte.
Altatásba tettem belépéskor ismét kérte, majd mikor megadtam a rohadék pin kód létrehozását is rám erőltette, mert nem engedett tovább. :O
Nem kell belépéskor kód a gépere, !!!!! hogy lehet ettől megszabadulni??
A szemetek, megváltoztatták a Skype belépési jelszavamat is ki a lófasz kérte. Arra változott ami a gép és a ms fiók belépési jelszava, mindenhol le kellet cserélnem, nem figyelmeztet rá!
Ezeknek mindent lehet?
Persze én vagyok a hülye miért bízok rájuk adatokat. :(
Meg válasszak telefonos fasz azonosítást. Nem a nyilvános wc-be gépezek, hanem otthon.
Ne bohóckodjanak, majd minden gép indításnál telefonnal szarakszom.
Pint, egyéb belépési hülyeségeket hol lehet kiütni?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#109923) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Talán sikerült a windows hellót kiütni és nem kér kódot. --- remélem.
A kakiházi szoftver fejlesztők minden jobban tudnak Firefoxot használok 10-15 éve ez idő alatt lett vagy 120-140 belépési jelszavam. Most módosították a jelszó kezelő rész, maradt 39. Fasz a fülükbe a többit találgathatom, mi lehetett. Hiába állíttatom vissza jelszavakat a mentésből csak 39 marad. Ami jól működik miért kell szétcseszni frissítés okán? Ezt soha nem fogom megérteni. Ha meg már frissít, szóljon, hülye a frissítéshez és várhatóan adatvesztésem lesz, mentsem ami menthető!

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#109924) Geth válasza tobias40 (#109921) üzenetére


Geth
addikt

Ha sikerült csatlakozni úgy hogy az SMBv1 nem volt bekapcsolva az jó hír, azt jelenti hogy magasabb verziójú SMB is támogatott a gép és NAS között. Ebben az esetben csak a tallózás kedvéért szerintem kockázatos bekapcsolni az SMBv1-et.

(#109925) King Unique válasza kisapa (#109910) üzenetére


King Unique
titán

Egy ilyen rendszermentés lényege pont az, hogy 1:1-ben lementi a kijelölt Windowst (rendszerpartíciót (C) + rendszer számára fenntartott kicsi partíciókat + opcionálisan egyéb partíciókat —► beépített/Macrium)) egy lemezképfájlba, illetve a beépített eszköz több mappát, fájlt hoz létre. Amiben értelemszerűen benne vannak az utólag telepített programok, beállítások stb, hiszen nyilván azok is az aktuális, az éppen mentendő Windowshoz tartoznak. Vagyis nem világos mégis mi alapján sikerült kikövetkeztetni az ellenkezőjét...
A Macrium Reflect esetében meg világosan látszik az előbbi linkelt leírásban is, hogy partíciókat lehet bejelölni, kiválasztani, nem kizárólag csak 1:1-ben a fizikai lemezt. Vagyis az sem világos, hogy mi alapján lett állítva az utóbbi.
Maga a helyreállítás/visszaállítás (restore) pedig ugyancsak világosan le van írva, screenshotokkal szemléltetve mind a Macrium Reflect esetében az előbb linkelt leírásnál, mind a Windows 10 beépített eszközénél a másik végén.
Vagyis ezen és az egyes további kérdések feltétele előtt lehet nem ártott volna először figyelmesen átolvasni a linkelt leírásokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#109926) Dumi86 válasza Cs1csó (#109880) üzenetére


Dumi86
senior tag

De azt szed le. Csak nálam nem a megfelelőeket. Teszteltem az Update driverekkel és a saját gyártói driverekkel is a gépem működését és bizony az utóbbi a tuti nálam(még úgy is hogy nem tegnapi driverek). Fő szembetűnő dolgok: jobban és gyorsabban kezeli illetve kevesebb memóriával is beéri a gép ugyanazokat a dolgokat használva. Programok működése is gyorsabb. Böngésző is gördülékenyebb lett(és igen ugyanúgy kaspersky free van fenn). Meg az igazság hogy ha úgy keresgélem össze neten nem biztos hogy a gépemhez valót szedem le, pláne hogy gyárilag összerakott a gépem. De tényleg ahány gép annyi féle megoldás a jó :)

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#109927) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Egy apró kérdés win10 telepítés több meghajtó esetén:
Most rakták össze a vadi új PC-m és a tesztek miatt telepítettek rá win10-et, a win10 vásárolt kódommal, de mindenféle számomra felesleges programokkal tele qrták, pl. win10-nek win7 menüje van, stb, stb.
Szóval, miután hazahozom, Win10 újra telepítéssel fogok kezdeni.
Kérdésem: Ha van benne 2 meghajtó (2 SSD, semmi több), telepítés előtt lehúzzam a 2. SSD-t, hogy a win10 telepítő ne disznólkodja össze, vagy ez már nem kötelező művelet?
(Már csak azért, mert a gépet nem én raktam ugye össze, keresgélnem kellene hol kell a 2. SSD-t lehúzni, meg hát ugye a gépházat szétszedni....)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#109928) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,
Tudna sengíteni valaki, hogy tudok egy viszonylag kis méretű biztonsági mentést készíteni a winről, hogy ha bármi gond van, vagy mondjuk csak eltelik fél év, és sok marhaság felkerül rá, amitől kicsit belassul, v csak megtelik a C, akkor ebbe az állapotba hozzam vissza, anélkül, hogy újra kellene installáljam.

Videószerkesztéssel foglalkozom, minden szoftver fent van, és be van állítva, ahogy én szeretem, ha visszallítom valamikor a wint, akkor ezek a beállítások is meglesznek, vagy mindent teljesen újból kell kezdjek, pont mint egy teljesen friss win-nél?
Van a ahol C:237/144gb szabad SSD, van egy HDD, ahol 570/233 szabad, és egy SSD a munkáimmal, ahol 931/700gb szabad. Gondolom ez utóbbira kellene mentenem, de nem értek hozzá, utoljára mikor ilyennl próbálkoztam pár hét alatt megtelt a hdd, mert állandóan növekedett valamiért. Most nyilván több helyem van, de nem szeretnék több 100gb ot erre áldozni, főleg hogy azt sem tudom pontosan, milyen állapotba képes visszahozni a wint, ha megint mindent testre kell szabnom, akkor semmi előnyét nem látom.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#109929) Lauda válasza trialboj (#109928) üzenetére


Lauda
félisten

Az ingyenes macrium reflectet ajánlanám. Feltelepíted, elindítod, kipipálod a partíciót amiről mentést szeretnél készíteni, majd image this disk és végigkattintgatod, a mentési helyet kell megadni, mást nem szükséges állítani. Ebből a mnetésből később a mentéskori állapotot tudod visszaállítani.

(#109930) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sziasztok

Olyan problémám lenne hogy most kezdtem el használni a windows 10-et és az 5.1ből csak 2 hangfal szól, erre van már valamiylen megoldás? :F

Windows 7en ilyen probléma nem volt

(#109931) King Unique válasza trialboj (#109928) üzenetére


King Unique
titán

Épp nemrég volt szó a komplett rendszermentés (lemezképfájl) készítéséről, lásd az ebben és ebben a hozzászólásban leírtakat. Ahol a programok alapértelmezetten csak a foglalt területet mentik, akár tömörítik is valamelyest (pl. Macrium esetében állítható), vagyis a lementett lemezképfájl nyilván valamivel kisebb méretű lesz, mint a forrásmeghajtóról mentett partíciók mérete, az azokon lévő foglalt terület. De olyan sokkal azért nem, ha az előbbi pl. X 100 GB, akkor az utóbbinál nyilván nem kell pár GB-os méretre számítani.

(#109927) VGYke:
Erről is volt szó nemrég ugyancsak egy másik válaszban. Vagyis nem feltétlen kell lehúzni, bár esetedben lehet az lesz a biztos, ha az ott leírtak megfelelő alkalmazása netán nem menne.

[ Szerkesztve ]

(#109932) hzcs válasza Pyttawrx (#109903) üzenetére


hzcs
senior tag

Nincs hozzá, legalábbis a saját programja nem talál. Van kb. 20 ugyanilyen gép, és csak 2 csinálja. Ha újratelepíteném, akkor ezzel se csinálná, de ezt szeretném elkerülni (mármint az újratelepítést).

(#109933) Pyttawrx válasza hzcs (#109932) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Értem, azért ha van 20 gép nincs egy hdd vagy ssd próbának?

(#109934) Csupingo válasza hzcs (#109932) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha kikapcsolod a win-ben a gyorsindítást, akkor mit csinál?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#109935) ETOM


ETOM
addikt

Sziasztok!
Alaplapot cseréltem viszont most próbáltam volna újraaktiválni a Windows 10-t (Retail), de ezt kapom:
[kép]
Most itt tényleg a szerverük rossz vagy mi lelte?

[ Szerkesztve ]

(#109936) jimmy399 válasza Dißnäëß (#109814) üzenetére


jimmy399
senior tag

"A lónak van lovásza, a tehénnek tehenésze, a madárnak madarásza, a halnak halásza. A disznónak akkor miért nincs disznásza, vagy méginkább disznésze ? Felháborító."

A disznónak kondása van.

--- N/A ---

(#109937) ETOM válasza ETOM (#109935) üzenetére


ETOM
addikt

Most már betöltött.

[ Szerkesztve ]

(#109938) OddMan válasza ETOM (#109935) üzenetére


OddMan
őstag

Ha ez egy OEM licence, akkor ezt már nem használhatod, mivel az alaplapcsere olyan, mintha új gépet vettél volna. Ehhez új licence kell. Esetleg próbáld meg telefonon aktiválni, talán szerencséd lesz.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#109939) ETOM válasza OddMan (#109938) üzenetére


ETOM
addikt

A telefonos automatával vagy mivel sikerült aktiválni. (elvileg retailt vettem)

(#109940) #68216320


#68216320
törölt tag

Nem vagyok túl járatos Win10-el kapcsolatban, ezért az alábbi dologban segítséget kérnék:

Vannak az óra mellett a tálcán kis ikonok (akku, wifi, hang és egyéb programok ikonjai) amiknek a láthatóságát a Gépház/Személyre szabás/Tálca/Tálcán megjelenő ikonok kiválasztása menüpont alatt lehet ki-bekapcsolni.

Namost olyan gondom van, hogy itt vannak nem létező programok/ikonok kapcsolói (ez lenne a kisebbik probléma) és van olyan, ami nem jelenik meg, pedig látható at óra melletti listában.

Csak tippelek, de gondolom ezt is valami registry bejegyzésben tárolja. Van lehetőség kipucolni ezt a listát? Arra gondoltam, hogy kiveszek minden programot és újra beállítom.

(#109941) #68216320 válasza #68216320 (#109940) üzenetére


#68216320
törölt tag

Közben találtam egy bat fájlt, ami megoldja. Szóval minden rendben.

(#109942) donmackó válasza #68216320 (#109941) üzenetére


donmackó
őstag

Megosztanád hogy hol találtad? Én is pont évvel küszködök.

Release the cable hounds!

(#109943) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Wimdows 10-es PC-re csatlakoztatott ext4-re formázott külső vinyóról milyen programmal lehet fájlokat elérni és másolni a PC belső vinyójára?

[ Szerkesztve ]

(#109944) arcitec


arcitec
addikt

Sziasztok. Hardver csere utáni újraaktiválás témához. Érdekesen működik,mert felajánlja a hardver csere utáni teendőt,de kiírja, hogy most nem sikerült,próbálkozzon később.
Digitális licenszem van Microsoft fiókhoz kötve.Köszi a fenti leírásokat a témában végül is ez segített, de azonnal : [link] Egyszóval elővettem a win8 pro papírjait khümm -(nem írom le hogy most látom az Emag-on tizedébe kerül akcióban a pro). Nos, megadtam a termékkulcsot és már aktiválva is lett.

Az office az már tegnap aktiválódott , de úgy, hogy szinte észre sem vettem, ez meg itt mondhatni nem tökéletes.

(#109945) Marci112233


Marci112233
őstag

Ha már látom, téma az aktiválás akkor kérdezném ha az áll fent mint nálam akkor mi a helyzet? Az az még 2016-ban Win7-ről frissítettem át 10-re, de a 7 nem eredeti volt hanem Windows teszten átmenő letöltött verzió. Simán átlépett 10-re akkor és azóta is digitális licenc-el aktiválta magát a rendszer, de hardverváltozás sose volt. Maga a rendszer egyébként hozzá van kötve MS fiókhoz, ettől függetlenül helyi fiókkal megy a gép mindig, és MS fiókkal csak addig lépek míg aktiválja magát.
Viszont későbbiekben nagyon valószínű (Lehet évek múlva lesz.) platformot fogok váltani. Akkor ha bejelenetezek MS fiókkal, fog aktiválódni a rendszerem majd vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#109946) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Van arra mod, hogy egy játékból kettő legyen a gépen? Amit az áruházból szedek le.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#109947) Marci112233 válasza Tiger. (#109946) üzenetére


Marci112233
őstag

Ha van több meghajtód, és át lehet állítani a telepítési útvonalat (Általában lehetséges.) akkor lehetséges, de gy gépen egyszerre játszani nem igen fogsz velük, mert az a gépet is rendesen megfoghatja, így egyik játék sem menne élvezhetően.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#109948) Tiger. válasza Marci112233 (#109947) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van egy ssd és egy vinyo megosztva, egyszerre nem lenne játszva rajta, de van egy játék amit a lányaim szeretnek, és a storéból leszedett működik jól, és ha újra rakom a rendszert akkor ott folytatom ahol abba hagytam, ellenben az androidos emulátoros változatával szemben. Ezért lenne jó, ha legalább 3 szor feltudnám rakni a játékot, van külön fiok is, de olyankor is látja, hogy már fent van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#109949) Doky586 válasza Tiger. (#109948) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem érthető a problémád. A játék 1 példányban legyen feltéve. A beállítások eredmények a 3 különböző userhez kötődnek és szinkronizálódnak.

(#109950) Tiger. válasza Doky586 (#109949) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Egy példányban van, de ha másik fiokról inditom el, akkor is ugyan az lesz, egy játéknak és egy fioknak veszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.