Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109051) gumimaci1235 válasza Csatravi (#109048) üzenetére


gumimaci1235
tag

64

(#109052) King Unique válasza Csatravi (#109048) üzenetére


King Unique
titán

64 bites Windowst nyilván nem kizárólag csak 4 GB RAM felett lehet, van értelme telepíteni, a rendszerkövetelményeknél sem az szerepel, hanem min. 2 GB. Vagyis a 4 GB eleve oké, annál mehet simán a 64 bites W10. De ha 32 bitessel akarsz vacakolni és tud a laptop CSM módot, akkor felőlem telepíthetsz olyat is. :D

(#109053) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok!

Van nekem egy elég fura problémám, több helyen is próbálkoztam már vele, de hiába, hátha itt szerencsém lesz. A konfig az adatlapomon. A következő a hiba: két monitorom van (nem egyformák, de a felbontásuk egyforma). Ha az egyiken valamilyen média megy teljes képernyőn (pl.: YouTube (akármilyen böngésző), VLC, stb), akkor a másikon ha megpróbálok teljes képernyőre kirakni egy alkalmazást, egy pillanatra kifagy mindkét kijelző. Ezen felül, ha az egyik kijelzőn van teljes képernyős tartalom, olyankor a másikon lesz egy sáv (ott, ahol át lehetne húzni egyik monitorról a másikra az ablakot), ami fölé ha ablakot húzok, szintén kifagy egy pillanatra az egész. + YT full képernyőre tétel közben is megfagy minden egy pillanatra. Live ubuntu alól kipróbálva minden pöpec, semmi ilyesmi nem jön elő (munkahelyi gépen kipróbálva (szintén két kijelző) sem jön elő, de laptop + másik képernyővel sem). Próbáltam már driverekkel zsonglőrködni, win reinstall is volt már többször is, semmi (Win10 Education 1909 van most fönt éppen (legális, egyetemtől kapott kulcs))

Találkozott már valaki ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

(#109054) Csatravi válasza King Unique (#109052) üzenetére


Csatravi
senior tag

Dehogy akarok vacakolni, csak a win10 eddig kívül volt az érdeklődési körömön ezért nagyon tudatlan vagyok belőle. :( Még, de iparkodok gyorsan tanulni :)
Azt szeretném hogy jó legyen csak nem tudtam hogy jobban fogja-e nyúzni a 64 Bites verzió amiatt, hogy csak 4 GB RAM van benne.
De látom mindenki a 64-re "szavaz" :)

(#109055) Csatravi


Csatravi
senior tag

Köszönöm Mindenkinek a sok segítséget ! :R
Sokat tanultam a mai nap :)

(#109056) Beni2360 válasza Pyttawrx (#109040) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is pár éve beleestem ebbe a hibába nem értettem miért lát a 4x1 GB ramból csak hármat. Órákig cserélgettem a ramokat aztán ott hagytam és a mai napig is úgy áll. A rendszer SSD-t kivettem és átraktam egy lapiba. Illene már összerakni és telepíteni valamit rá. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#109057) Szabix01


Szabix01
tag

Hali,

Használom már egy jo ideje a win10-et és van egy valami cucc benne hogy elmenti a kikapcsolás előtti állapotot valamennyivel magának a win10 és mikor ujra be kapcsolom a gépet igazából ugyan onnét folytatja ahol abba hagytam. Ugye gondolom a fejlesztők ezt akarták elérni közbe pedig falramászok tőle...most új gép lett új win10 és az új heppje hogy nem igazán akarja azt menteni amit akarok gondolok itt arra hogy pl spotifynél be van állitva hogy jelszo minden megjegyez gép bekapcs és induljon automatikusan, erre kéri a jelszót emailt a spotify mert hát semmit nem mentett ez szutyi win 10 és kb olyan állapotból indul mintha most telepitettem volna fel a win10-et... aztán pl. tálcára leteszem a programot és ujrainditás után eltünik onnan... ilyesmik... kérdésem hogy az átkozott atyauristenbe lehet ezt ki kapcsolni belőle, mi ennek a neve win10-en belül? Igazából úgy viselkedik mintha lenne telepitve egy deepfreeze aminek az "alap állapotot" ugye nem én hanem a win10 állitja be magának random állapotra...

"Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

(#109058) King Unique válasza Szabix01 (#109057) üzenetére


King Unique
titán

Egyrészt van a gyorsindítás (Fast Startup), ami ha be van kapcsolva, akkor ilyenkor a kernel és az általa cache-elt információ a hibernációs fájlba mentődik, majd a következő rendszerindításkor azt veszi alapul a Windows, nem a fizikai lemezen tárolt adatokat. De ez kikapcsolható, vagy másik megoldásként a shiftes módszerrel teljes leállítás hajtható végre.
Másrészt ha a kikapcsolásnál nincsenek bezárva a megnyitott programok, akkor a következő indításkor azokat újra betöltheti, megnyithatja a rendszer amolyan folytasd, ahol abbahagytad funkció keretében. Ha ez zavar, akkor szintén kikerülhető, kikapcsolható, lásd egy másik válaszban leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#109059) kocsiska15 válasza Cs1csó (#109032) üzenetére


kocsiska15
tag

Hát én akárhogy nézem, akármennyit olvasgatok róla mindenhol dícsérik az LTSC-t... :F (magyar példa: [link] )
Normál Windows, stabil, a játékok is normálisan futnak (az "UWP" játékokon kívül) - de kevesebb rá a frissítés és a felesleg alapból (MS Store, Cortana, stb.)
Azt nem tudom, hogy az új hardverekkel / driverekkel van-e baja. Szerintetek? Inkább ne erőltessem az új PC-n?

más: a pendrive-ot amiből Rufusszal telepítőt készítek előtte le kell formáznom? és ha igen, akkor mire? :)
ezt az UEFI-s dolgot még nem nagyon értem de majd belevetem magam (egyébként MSI Mortar Max lapom lesz)

(#109060) Doky586 válasza Szabix01 (#109057) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

[link] 5+6

(#109061) Doky586 válasza kocsiska15 (#109059) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Enterprise verziót csak cégnél használhatsz legálisan, de ott dolgozni kell nem játszani. :K

Ha valaki otthonra enterprise verziót telepít az egyértelmű hogy lopja és bűncselekményt követ el. Otthonra a Home v Pro verzió való, esetleg Education diákok részére..

Engem nagyon zavar ha valaki büszkén hirdeti magáról hogy tolvaj..
Te ne válj ilyenné.

[ Szerkesztve ]

(#109062) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Pendrive-ra készítek egy Win 10 telepítőt. A kérdésem az lenne, hogy van esetleg bármilyen módszer amivel ki tudom deríteni, hogy a pendrive-on található telepítő az a legfrissebb windows telepítő képfájlból készült-e? Pl.: készítek most egy telepítőt, majd 3 hét múlva meg szeretném nézni, hogy azóta volt-e valami frissítés/újítás és új telepítőt kell-e készítenem.

(#109063) King Unique válasza kocsiska15 (#109059) üzenetére


King Unique
titán

Azért olvasd el ott az egyes hozzászólásokat is (példa), meg pl. az ott is linkelt cikket. Na ez a gond az LTSC-vel otthonra. :) Persze ha valaki nagyon azt akarja, akkor technikailag meg tudja oldani magának, csak attól még nem kell reklámozni, hogy az való a home usernek, aki amúgy hivatalosan eleve nem is használhatna olyat. :D

A Rufus eleve particionálja és formázza a pendrive-ot, felesleges külön. Másik lehetőség a fájkezelős másolás - ami itt szintén le van írva - , valamint az innen letölhető MCT használata.

(#109062) premierpark:
Van rá több módszer is. Meg lehet nézni a setup.exe fájlnál is a verziót, valamint parancssorban az egyes DISM parancsokkal. Egyébként meg 3 hét múlva nyilván nem teljesen a legfrissebb lesz, ha közben kijön új összesítő frissítés. Erre a megoldás az, hogy rendszeresen integrálod az új frissítéseket, integrált telepítőt készítesz egyénileg (példa), vagy külső forrásból töltöd le (példa). De szvsz a Windows 10 nem létzükséglet, mert egyrészt újabban időnként a Microsoft is frissíti a képfájlokat, másrészt az a pár db összesítő frissítés telepítése azért nem szokott olyan nagyon időigénye lenni. A 0-ról történő lefrissítés inkább a Windows 7, 8.1 rendszereknél macerásabb, azoknál indokolt inább a frissítésekkel integált telepítő.

[ Szerkesztve ]

(#109064) kocsiska15 válasza King Unique (#109063) üzenetére


kocsiska15
tag

(#109061) Doky586
Rendben, majd igyekszem nem csődbe vinni a Microsoft-ot... :D

Na jó, komolyan, azt hiszem értem mit mondtok :D (új vagyok és naiv!)
Sorry és nagyon köszi a válaszokat! :)

(#109065) Pyttawrx válasza Beni2360 (#109056) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szerintem félreolvastál valamit... vagy én értelek :D

[ Szerkesztve ]

(#109066) st3v3np3t3r válasza gumimaci1235 (#109019) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

sokkal korábban volt szó róla,amúgy az ominózus laptop egy Fujitsu T730

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#109067) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Van egy USB-s kicsi endoszkópos kamerám, amit PC-re dugnék. Az lenne nekem fontos, mivel mindkét kezem foglalt, hogy ha jó a kép, amit a kamerán látok, " SHOOT" vagy valami hangazonosításos szót kimondva tudjak fotót készíteni. Létezik olyan program, ami ezt tudja?

(#109068) weiss


weiss
addikt

Win 8.1-ről upgradelt licencet szeretnék eltüntetni egy gépről. Mivel digitálisan van aktiválva, ezért nem kellett sorozatszámot megadni, hanem amint netet lát beaktiválja magát. SLMGR-t próbáltam, de csak pár óráig üti ki az aktivációt. Van erre valami végleges megoldás vagy hívhatom az MS-t?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#109069) #93187072


#93187072
törölt tag

Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy jelszóval levédjünk egy mappát?

(#109070) King Unique válasza #93187072 (#109069) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy korábbi esetnél leírtakat. Vagyis ha szimplán csak mappát akarsz titkosítani, lejelszavazni és nem feltétlen felel számodra ehhez meg a beépített EFS, akkor külső programra lesz szükség, hacsak nem akarsz pl. ilyen megoldással játszadozni.

(#109071) Doky586 válasza #93187072 (#109069) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A könyvtár ntfs jogosultságaiban mindenki mástól elveszed az olvasási jogot..

(#109072) King Unique válasza weiss (#109068) üzenetére


King Unique
titán

Az "eltüntetéshez" ez az Slmgr módszer max. az éppen telepített Windowst inaktiválja, távolítja el a termékkulcsot, ellenben maga a digitális licenc a hardverre vonatkozóan nem fog megszűnni (példa). Ha az utóbbi a cél, akkor egyik lehetőségként meg lehet próbálni Microsoft-fiókhoz társítani, majd a hardvermódosítás utáni újraaktiválásnál másik eszközt kiválasztani, ha van ilyen lehetőség. Vagy a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül megpróbálni az új hardverhez, alaplaphoz társítani a licencet az előző meghibásodására hivatkozva (példa).

(#109073) weiss válasza King Unique (#109072) üzenetére


weiss
addikt

Kösz, ettől féltem én is. Hihetetlen, hogy nincs erre egyszerű lehetőség.

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#109074) liszi70 válasza #93187072 (#109069) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy jelszóval levédjünk egy mappát?"

Ha nem állambiztonsági, hanem házi felhasználást feltételezünk, akkor szerintem egy tömörítőprogram. WinRAR vagy 7-Zip a legtöbb gépen megtalálható. Jelszavas becsomagolást kell csinálni, faék egyszerűségű művelet.

[ Szerkesztve ]

(#109075) cappa72


cappa72
nagyúr

Sziasztok!

Virtuális asztalok használatát próbálom, mivel végre ezen az oprendszeren is megjelent.
(Nemrég kaptam vállalati környezetben w7->w10 frissítést - jó 6 óra volt a művelet)
Viszont nem találok olyan beépített lehetőséget (vállalati környezetben nem lehet semmi 3rd party dolgot telepíteni), amivel kontrollálhatom, hogy épp hányadik desktop-on vagyok (jellemzően 4-et használok).
Van egyáltalán ilyen, vagy csak külsőleg telepített programokkal lehet ezt megoldani?
Az egyéb operációs rendszeren faék egyszerű a megoldás ennek visszajelzésére... valami ilyesmit keresek.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#109076) King Unique válasza cappa72 (#109075) üzenetére


King Unique
titán

Pedig egyszerű, ott a Win+Tab billentyűkombináció, ami mutatja a virtuális asztalokat és az aktuálisnál a feladatnézetet [kép].

(#109077) Lenry


Lenry
félisten

ilyenkor szerintetek mi van?

YouTube videó

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#109078) cappa72 válasza King Unique (#109076) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, ez megvan, csak pont valamely billentyűkombináció használatát mellőzném. Szimplán a képernyőre ránézve szeretném tudni ezt az infót.
Tudom, meg kell szokni, hogy másként működik - meg hogy egyáltalán már van.
(Van még mit feljeszteni rajta, de én már ennek is örülök)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#109079) King Unique válasza King Unique (#109076) üzenetére


King Unique
titán

Plusz ott a tálcán a feladatnézet ikonja [kép], arra kattintva is megoldható az előbbi (forrás). Akkor nem kell billentyűkombinációt használni a megnyitáshoz, ha az valakinek akkora hatalmas nagy probléma. :D

[ Szerkesztve ]

(#109080) #86564352 válasza cappa72 (#109075) üzenetére


#86564352
törölt tag

Win+Ctrl+D új virtuális asztal
Win+Ctrl+F4 aktuális bezárása
Win+Ctrl+bal és jobb nyíl a váltás asztalok közt
Win+Tab feladatnézetben drag&drop vagy ablakon jobb katt menü mozgatás virtuális asztalra, állítani adott ablakot mindegyik virtuálison mutassa
gépház, rendszer multitasking résznél lehet még állítani
újraindításkor elvesznek a belakott asztalok

(#109081) cappa72 válasza King Unique (#109079) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha abba a task viewerben ott lenne egy szám, az egy frappáns egyszerű megoldás lenne.
Szeretem a kényelmet, használom is a gyorsbillentyűket, viszont van olyan infó, amit plusz bigyózás nélkül is jó lenne látni, tehát lustasági faktorom is van ;) .
(Kissé régimódi vagyok, csilli-villi mentes környezetet szeretem, legyen faék egyszerű, de működőképes, és saját szám íze, nyomorúságos szokásaim szerint konfigurálható.)

@(#109080) twofatcat
Igen, ezek megvannak.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#109082) Pyttawrx válasza Lenry (#109077) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

frissítés után csinálta?

(#109083) Lenry válasza Pyttawrx (#109082) üzenetére


Lenry
félisten

frissen telepített gép, telepítés utáni első elindulás helyett
1909-es installer

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#109084) Pyttawrx válasza Lenry (#109083) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Azóta megoldódott?

(#109085) Lenry válasza Pyttawrx (#109084) üzenetére


Lenry
félisten

mármint az elmúlt 5 percben? nem
most kerestem egy 1903-as installert, holnap megpróbálom azzal is
de mára lejárt a munkaidőm :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#109086) Pyttawrx válasza Lenry (#109085) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Értem. a 15:47 és a 16:32 közt eltelt időre gondoltam, amikor írtam. Ki tudja, hogy sikerült-e addig megoldanod. :D

(#109087) #93187072 válasza King Unique (#109070) üzenetére


#93187072
törölt tag

Köszi

(#109088) MaxxDamage válasza Doky586 (#109061) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vannak érdekes esetek is ügye :DDD [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#109089) GIORGIONE76


GIORGIONE76
őstag

Sziasztok, újra itt :/
sajnos nem sikerült a 1909 frissítés telepítése usb drive-ról sem,
ezt dobta be mikor újraindult:

ÖTLET?! :(

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#109090) thomasa


thomasa
senior tag

Sziasztok! Nem olvastam előzményeket, mert hirtelen felindulásból írtam ide: Adott egy gen4 i5 procis laptop intel 4400 cga-val. Régóta használom legal win10-el, de most valami elromlott. KB4517389 1903-as frissítés után nem akar windows betölteni, amikor forognak körbe a pöttyek, fekete képernyőt dob be. Mondom oké, safe mode, kicsit utána olvastam, hogy a vga driver lesz a probléma, sajnos abból a legfrissebb nem települ. Mindegy, letöröltem a vga-t az eszközkezelőből, beindult. Mondom akkor azonnal 1909-re frissítek, és hátha megoldódik. Frissítés lemegy, induláskor megint az első hiba. Annyi különbséggel, hogy most már nem enged be safe modba sem hiába szakítom meg az indulást :O Téglásítottam a gépet? Nyilván egy reinstall működö verzióra megoldaná, de az csak a végső megoldás. Valaki hasonló problémára talált megoldást?

(#109091) King Unique válasza GIORGIONE76 (#109089) üzenetére


King Unique
titán

Miért, még miről nem, az előző válaszban említett egyéb módokon sem? :D Valamint ilyen hibakódnál vannak általános megoldási javaslatok (példa).

(#109090) thomasa:
VGA drivert full eltávolítani csökkentett módban DDU-val célszerű, ahogyan szükség esetén a Windows-frissítések eltávolításához is megvannak a különféle módszerek. A gépet nyilván nem, max. a Windowst. :D

[ Szerkesztve ]

(#109092) CsengődiGeri


CsengődiGeri
tag

Ez így normális? Hiába frissítek manuálisan hibaüzenetet nem ír de szerinte a rendszer naprakész. A 1909 csak nem akar meglenni.

(#109093) zoli62


zoli62
addikt

Van egy Thinkpad L440 notebook. A Windows Pro 10 digitális liszensszel lett aktiválva. MBR sémában lett a kötet megformázva. Van pár kérdésem. Szeretnék GPT particiós táblát. Amennyiben tisztán újratelepítem Windowst, akkor nem fog kérni termékkulcsot? A BIOS-ban gondolom át kell állítani az UEFI/BIOS kapcsolót both-ról UEFI only-ra? Az egyedi telepítés során kiválasztható a GPT séma is úgy emlékszem. Amennyiben ez nem menne, MS doksiban olvastam, hogy van más módszer is, hogy a meglevő MBR rendszerkötetet (C:\) át lehet konvertálni aadatvesztés nélkül GPT-vé. Ez a gyakorlatban is működik?

(#109094) Bogyó bá' válasza CsengődiGeri (#109092) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha most újra keresteted a frissítéseket, fel kellene ajánlania választhatóként a 1909-et.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#109095) King Unique válasza CsengődiGeri (#109092) üzenetére


King Unique
titán

Alapesetben most megjelenik a gépházban választható frissítésként a 1909-es funkciófrissítés (példa). De nem feltétlen azonnal mindenkinél (példa), mivel állítólag hullámokban tolják ki ezt is. Tehát ha még nem ajánlotta fel a WU, az nem feltétlen hiba, támogatott még a 1903-as verzió is.
Ha valaki mégis 1909-re akar váltani, akkor a naprakész 1903-ra (18362.476) elég csak a KB4517245 számú frissítést manuálisan letölteni (vagy innen) és telepíteni (példa). Vagy az innen letölthető és az alábbi képen szemléltetett frissítési segéddel és az MCT-vel szintén lehet upgrade-elni 1909-re (példa).

Ellenben nálad Enterprise kiadás van telepítve, aminek a frissítését szükség esetén majd megoldják az illetékesek. :) Meg ahhoz pl. az előbb említett frissítési segéd és MCT eleve nem jó, nem is tudnak olyan kadást upgrade-elni.

[ Szerkesztve ]

(#109096) King Unique válasza zoli62 (#109093) üzenetére


King Unique
titán

Nem, nem fog kérni újratelepítésnél termékkulcsot, amit már a telepítő is világosan leír az aktiválásnál.

Ha BIOS/MBR telepítésről közvetlenül és adatvesztés nélkül akarsz UEFI/GPT-re váltani, akkor az ezzel a módszerrel, valamint Windows 10-nél az MBR2GPT parancssori eszközzel is megoldható. Az UEFI BIOS-ban a boot beállításokat pedig értelemszerűen majd módosítani kell az UEFI-s telepítésnek megfelelően.
Ha nem cél az adatvesztés nélküli átállás, akkor másik lehetőség a clean install, amihez ezen tipikus problémára adott válaszban, valamint egy blogbejegyzésben + ebben a leírásban vannak instrukciók.

(#109097) CsengődiGeri válasza King Unique (#109095) üzenetére


CsengődiGeri
tag

Köszi a választ, majd várok.

(#109098) CsengődiGeri válasza Bogyó bá' (#109094) üzenetére


CsengődiGeri
tag

Ma is próbálkoztam de hiába. Mindegy várok majd csak meglesz.

(#109099) kecso2009


kecso2009
tag

Sziasztok! Már régóta találkoztam ezzel a jelenséggel, előző builden is és a jelenlegin is. (igaz hogy a hdd-k ugyanazok, de remélem nem velük van baj).
Az a helyzet, hogy amikor a gépet nem használok, csak az asztal fut vagy pl egy pdf viewer, word, nem mozog az egér se semmi, akkor kb 15 perc után az egyik merevlemez (amin nincs semmi, néhány letöltött dolgon kívül mivel most telepítettem újra a gépet) elkezd 100%-on pörögni, és ezt mindaddig nem hagyja abba, amíg meg nem mozgatom az egeret, vagy a billentyűzeten meg nem nyomok valamit. Ha ez megtörténik, azon nyomban leáll. Próbáltam nézni feladatkezelőben, hogy mi okozhatja a problémát, a system használ kb 0.3 mb/s-t és ennyi. Valami ötlet? Köszi!

(#109100) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van egy 128GB-os Sandisk pendriveom, és a kérdésem az lenne hogy szerintetek erre létre tudok hozni egy telepítőt a Win 10 Pro x64-hez? Vagy mindenképp FAT32 kell neki így a 128GB-ból csak 32GB lesz látható, vagy FAT32 kívül más rendszerrel is tudok Windows-t telepíteni?

Köszi a segítséget! :R

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.