Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99101) thomas77


thomas77
senior tag

Nézegettem az 50 MB-os ingyen net megrendelést megint.
Azt vettem észre, higy csak azokhoz a kártyákhoz tudtam megrendelni, amik előfizetésesek és van megújuló net hozzájuk, illetve dominósok és éppen van hozzájuk megrendelt megújuló net (a 4x-eződés miatt 😀).
Nyilván nem így kellene működnie, de nálam ez van.
Olyan kártyához, amihez nem volt még soha net rendelve, vagy csak maraton, azokhoz nem is tudok 50 MB-ot rendelni.
Kérdésem azokhoz, akik próbáltak rendelni 50MB-ot: ti mihez tudtátok rendelni és mihez nem?

(#99102) #77646080 válasza thomas77 (#99101) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam pontosan ugyanúgy néz ki, mint nálad. Teljesen. :)

(#99103) ElektrikusDE válasza thomas77 (#99101) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Az ügyfélszolgálat és a honlap szerint igy kell müködnie, az ASZF szerint meg nem...

Más:

Állandóan szakadozott a net az új domino kártyámmal.

Megnéztem az apn beállitásokat, hát persze hogy az a rossz.

Wnw-ről átkellett irnom internetre, igy már nem szakadozik.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#99104) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Díjcsomagváltással kapcsolatos kérdésem lenne.

Jelenlegi csomag: Next S, fennálló hűséggel. (6055.- Ft)

Váltani szeretnék: Mobil L csomag (5500.-) + 3 GB net (2290.-) összesen 7790.- Ft

Kötbérmentesen válthatok-e erre?

(#99105) Lackooo84 válasza lugosi (#99104) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Drágább csomagra válthatsz.

The Truth is out there...

(#99106) lugosi válasza Lackooo84 (#99105) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt én is tudom, csak a kérdés lényege az, hogy maga a csomag nem drágább, csak kiegészítővel együtt.

(#99107) r3dsnake válasza Watto1991 (#99099) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Most akkor melyik? Mert az üzletben sem tudták egyértelműen. :U

(#99108) thomas77 válasza lugosi (#99104) üzenetére


thomas77
senior tag

Szerintem drágábbra lehet váltani.

(#99109) csako válasza lugosi (#99106) üzenetére


csako
veterán

Együtt kell nézni, szóval igen, válthatsz.

(A Next S-ben is van mobilnet, nem? Vagyis úgy fizetsz, hogy beszélős rész + net, csak annyi a különbség, hogy nem választhattad meg az alap mennyiséget)

(#99107) r3dsnake:

Ha a telefonnal kaptad -> 1 év Apple

Ha külön vetted náluk -> 0,5 év Telekom (üzletben cserés)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#99110) kali válasza lugosi (#99104) üzenetére


kali
legenda

Next S esetén a vállalt minimum 6300 Ft, az új díjcsomagoknál a hang + adat együttes (kedvezmények nélküli) ára azon összeg felett legyen.
Már a Mobil L + 1 GB kombó is megfelel a feltételnek.

[ Szerkesztve ]

(#99111) lugosi válasza kali (#99110) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

és csako:

Köszi, akkor átváltok. A hűség ideje változatlan marad, ugye? Vagyis az online felületen a díjcsomagváltónál a hűség nélkül-t kell választanom?

(#99112) thomas77


thomas77
senior tag

Ma érdekes dolgot vettem észre. Felhívtam az egyik haveromat, aki 20-as telekomos. Ez idáig nem nagy kaland, viszont volt HD hang.
Én VoLTE-n, ő 3G-n és 12650 WB amr-en ment a hang. De annyira érezhető volt, hogy az első szónál meg is akadtunk ezen mind a ketten.
Szóval talán lesz fejlődés ezen a téren is!

[ Szerkesztve ]

(#99113) kali válasza lugosi (#99111) üzenetére


kali
legenda

Nem hosszabbodik a hűség, az eredeti intervallum marad.

(#99114) lugosi válasza kali (#99113) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az nagyon jó. És akkor hűség nélkül-t válasszak a webes felületen szerinted?

(#99115) goop válasza thomas77 (#99112) üzenetére


goop
őstag

Azt honnan tudod, hogy 12650 wb amr a hang? :)

(#99116) thomas77 válasza goop (#99115) üzenetére


thomas77
senior tag

A samsung szervizmenüje mutatja hívás közben. *#0011#

[ Szerkesztve ]

(#99117) kali válasza lugosi (#99114) üzenetére


kali
legenda

Gondolom most azt, mert amikor én az új díjcsomagra váltottam Next S-ről, akkor még más volt kicsit a felület, de a szabályok nem változtak, ezt írja ki most is:

(#99118) prozodus


prozodus
őstag

Ha vkinek elkerülte volna a figyelmét:

Kedves Ügyfelünk!
Ezúton szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a Magyar Telekom Nyrt. által az otthoni internet/mobilinternet-szolgáltatás mellett díjmentesen biztosított e-mailfiókok közü l(minden t-online.hu/t-email.hu/emitelnet.hu/emitel.hu/tiszanet.hu/mail.tiszanet.hu/szmail.tiszanet.hu/netquick.hu végződésű emailpostafiók) töröljük azokat, amelyekbe nem történt belépés az elmúlt 366 napban, azaz egy éve inaktív fiókok.
Amennyiben a jelenleg nem használt e-mailfiókjára továbbra is igényt tart,kérjük 2018.szeptember 1-ig jelentkezzen be fiókjába, így annak használata a továbbiakban is biztosított marad az Ön számára!
Fontos!
Azok az ügyfelek, akiknek automatikus levéltovábbítás (autoforward) van beállítva, nem érintettek a törlésben.
Továbbá tájékoztatjuk, hogy a postafiók törlésével a fiókhoz kapcsolódó adatok végérvényesen törlésre kerülnek, és a törlést követően nem áll módunkban a fiók, illetve az azon tárolt adatok visszaállítása.
A díjcsomagja részeként – amennyiben arra szüksége van a későbbiekben– továbbra is biztosítunk az Ön számára e-mail fiókot, melyet ügyfélszolgálatunkon igényelhet.
Az e-mail szolgáltatás speciális szabályai megtalálhatók a Lakossági ÁSZF 10. sz. mellékletében.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99119) 8 válasza lugosi (#99114) üzenetére


8
senior tag

Én még futnék egy kört váltás előtt az ügyfélszolgálattal, illetve olvasd el a szerződésed, hogy pontosan mi áll benne - nehogy aztán a következő számlával együtt jöjjön a kötbér is. A weboldal nem figyelmeztet kötbér esetén, arról már csak a számla jön.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99120) Mr.FRANK_ válasza dptrsk (#99015) üzenetére


Mr.FRANK_
újonc

heló! ha ezt állítom be ugyanúgy megszakad a beérkező hívás max.30 mp után! nekem folyamatos csengetési idő kell amikor nem tudom felvenni a telefont. :W

[ Szerkesztve ]

(#99121) goop válasza thomas77 (#99116) üzenetére


goop
őstag

Köszi.

(#99122) fornettisuti válasza Mr.FRANK_ (#99120) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor kapcsold ki a hangpostát.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99123) lugosi válasza prozodus (#99118) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha mail kliens lekérdezi a fiókot az szerinted belépésnek számít? Vagy be kell lépnem a weben?

(#99124) lugosi válasza 8 (#99119) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Teljesen igazad van, jobb az óvatosság.

(#99125) kali válasza 8 (#99119) üzenetére


kali
legenda

Figyelmeztet a weblapon is a rendszer, alul írja sárga alapon, hogy mennyi a kötbér, ha a kelleténél lejjebb akarsz váltani.

Még azt is ellenőriztem, hogy a sávokat jól kezeli, még ha furcsán is fogalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#99126) 8 válasza kali (#99125) üzenetére


8
senior tag

Ha a kelleténél lejjebb akarsz váltani, akkor igen.
De más esetben nem mindig, mert nyilván nincs minden egyes szerződés minden kötbérfeltétele külön kézzel belepötyögve. Meg aztán te vagy a felelős az előfizetésedért és azért, amit aláírtál, nem a weboldal.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99127) kali válasza 8 (#99126) üzenetére


kali
legenda

Akkor nem értem a problémát, mert x idejű hűség és x Ft vállalt minimum költési szint van aláírva, a hűséget csak a havi díjas hűség felmondásával lehetne ilyen tekintetben megszegni, a vállalt minimum költési szin alá lépésre meg előzetesen figyelmeztet az oldal, de azt magától is tudja az előfizető, szóval ezek miatt nincs itt mit telefonálgatni.

(#99128) 8 válasza kali (#99127) üzenetére


8
senior tag

Akkor visszavonok mindent, nehogy elolvassa a szerződését, és nehogy kérjen plusz tájékoztatást, felesleges időpazarlás. A weboldal mindig hibátlanul működik és mindent tud az ő konkrét szerződéséről, hagyatkozzon csak a weboldalra, úgy 100% jó lesz

;]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99129) kali válasza 8 (#99128) üzenetére


kali
legenda

Írta, hogy milyen díjcsomagja van, többen és többször is leírtuk korábban is - akkor még Telekomos illetékes is -, hogy annál mennyi a vállalt minimum - ezt olvasná el a szerződésében, más kapcsolódó nincs -, meg azt is, hogy az új díjcsomagoknál miként kell számolni, így nyitott kérdés nincs.
Vagy akar olyat is hallani az ügyfélszolgálatostól, amit itt majd esetleg kijavítunk, mert nem úgy van? ;] (Nem szívesen poénkodnék ilyesmivel, ha nem történt volna meg többször is...)

(#99130) prozodus válasza lugosi (#99123) üzenetére


prozodus
őstag

Jó kérdés... Volt már olyanom (más cég), ami belépésnek vette, és volt, ami nem.

Viszont a továbbítás élőnek számít, az nem segít neked?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99131) lugosi válasza prozodus (#99130) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem előkeresem valahonnan a jelszót amit akkor egyszer beállítottam és belépek inkább. Ha rájövök arra hogy hol kell. :D

(#99132) 8 válasza kali (#99129) üzenetére


8
senior tag

Egybként leszóltak a modik, hogy a telekomról nem illik negatív tapasztalatokat megosztani, mert rombolja a felhasználók szolgáltatóba vetett bizalmát, így a jövőben kizárólag pozitív tapasztalatokat osztok meg, a negatívakat, mint amikről az elmúlt napokban fröcsögtem, inkább megtartom magamnak ;)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99133) Zeki


Zeki
nagyúr

Gearbest lesz a Telekom?

----
Tegnap szórólap volt a postaládában, hogy keresett egy Telekomos üzletkötő,mert személyre szóló ajánlata van.
Csodák nincsenek, Magenta vagy Magenta 1 csomagot tudta csak ajánlani.
Mondtam hogy köszi nem, én VOIP telefonálok, az asszony is, a lányom meg üzenetküldőzik.
Nem mi vagyunk az ajánlat célcsoportja. :)

(#99134) lugosi válasza 8 (#99132) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Egybként leszóltak a modik" --- na ne már.

(#99135) air válasza lugosi (#99134) üzenetére


air
nagyúr

Simán elhiszem. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99137) 8 válasza #45553408 (#99136) üzenetére


8
senior tag

A moderáció oka teljesen jogos volt, egyetértettem, a véleményeddel nem értettem egyet, csak itt adtam neki hangot. Bocs a kavarásért, téma lezárva.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99138) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Van egy mobil előfizum, Mobil L, hozzá 6 GB-os net (ami most ugye 12 GB), az előfizun vállalt minimum hűség 3900 ft.

Olyan helyre megyek egy hétre, ahol nincs net, de van ugye mobilnetem. Kérdésem,hogy kotlátlan mobilnetre át tudok-e menni pl. egy hónapra, majd utána visszaváltani a 6GB-osra, ha már nem kell annyi adatforgalom? Vagy ha egyszer "felváltok", már nem tudok visszamenni?

(#99139) goop válasza Zeki (#99133) üzenetére


goop
őstag

Amúgy sem érdemes most magenta t kötni, mert új magenta 1 lesz augusztus vagy szeptember 1 től.

(#99140) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Tavaly ilyenkor már dúskáltunk a coop kuponok adta örömökben, istenem de jó is volt... :DDD

The Truth is out there...

(#99141) atees


atees
őstag

Sziasztok! Van egy huawei mobil routerem es benne egy dominos sim, be kell vmit kapcsoltatni hogy a 4gigas netet tudjam horvatba hasznalni? Mert halozatra csatlakozik, de net nem megy. Koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#99142) lugosi válasza atees (#99141) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

*104#

Ha független az eszköz, lehet hogy jobban járnál egy helyi simmel?

(#99143) 8 válasza atees (#99141) üzenetére


8
senior tag

Be kell kapcsolnod a roamingot a menüjében, vagy az admin felületén, vagy az appjából.
Illetve külön a domino sim kártyán is be kell legyen kapcsolva a roaming.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99144) prozodus válasza lugosi (#99142) üzenetére


prozodus
őstag

Attól függ, hol van. Görögo-ban pl 30 euró egy új feltöltős kártya a Windnél... Az Omónián osztogatnak "ingyen" kártyát, amiért csak 10 eurót kell kifizetni az x perc 'ingyen" beszélgetésre.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99145) kali válasza icecave (#99138) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Simán válthatsz korlátlanra, majd később vissza valamelyik kisebb adatcsomagba (a vállalt minimumot figyelembe véve), naptári havonta egy alkalommal van rá lehetőség.
Régebben én is ugráltam az adatcsomagok között aszerint, hogy melyik hónapban mennyire volt szükségem, csak január óta nem teszem, mert nekem még a 8898 Ft-os korlátlan van és ha leváltanék valamire, majd később vissza korlátlanra, akkor már a 10.000 Ft-os aktiválódna, így pedig összességében nem érné meg.

[ Szerkesztve ]

(#99146) atees válasza lugosi (#99142) üzenetére


atees
őstag

Meg volt minden de megsem megy, van rajta 16giga net az eleg lenne.lehet nem lehet megosztani??

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#99147) atees válasza atees (#99146) üzenetére


atees
őstag

Par ujrainditas megoldotta :)
Masik kerdes tvgon, ha megnezek egy foci meccset, kb mennyi adatforgalmat generalhat?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#99148) dptrsk válasza atees (#99147) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha nem HD, akkor kb. 1GB/óra.

(#99149) Victoryus


Victoryus
addikt

Domino fix sim kártyám van. Ez így ahogy van használható eu tagországokban, vagy kell még valamit beállítani? Tudok netezni is, vagy csak roaming csomaggal? (Blue mobilos voltam, ott kellett)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#99150) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Üdv!

Lenne egy kérdésem a Telekom hitelképességi vizsgálatáról. Mi van akkor ha mondjuk szeretnék előfizetésre váltani és elhozni egy készüléket részletre, de egy másik társáságnál volt tartozásom, amit átadtak behajtásra, de én azoknak kifizettem? Szóval elvileg, és hát gyakorlatilag sincs már tartozásom.
Erre hogyan szoktak reagálni? Kérnek valamennyi előleget, vagy egyáltalán nem engedik a részletfizetést?
Ráadásul több havi díjat már előre ki tudnék fizetni magamtól is. Ez számít valamit?

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.