Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98951) fornettisuti válasza atala (#98948) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha "ügy" miatt keres szolgáltató (akármilyen), annak ajánlott postai levél a hivatalos formája, semmi más!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#98952) St3ven válasza kali (#98945) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, most már látom én is, reggel még nem adta itt be.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#98953) atala


atala
addikt

Van két régi Telekomos telefonom amit szeretnék függetleníteni. Mindenképpen másik szolgáltató kártyáját kell a telefonba tenni? Nekem csak telekomos van, és nem biztos, hogy kölcsön tudok kérni valakitől másik kártyát.

(#98954) kali válasza atala (#98953) üzenetére


kali
legenda

A telefonok gyártójának/típusának a függvénye is, mert vannak olyanok, amik hálózati zár megléte esetén csak az eltérő szolgáltatós SIM kártya érzékelésekor kínálják fel a feloldást/aktiválást.

(#98955) 8 válasza atala (#98953) üzenetére


8
senior tag

A telenortól és a vodától is ingyen tudsz rendelni feltöltős SIM kártyát.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98956) Soulfly842 válasza atala (#98953) üzenetére


Soulfly842
addikt

Általában van külön a tárcsázóba beüthető 'kód' a függetlenítés előhívására is. Konkrét típus szerint célszerű körbenézni - ez után kutatva a neten :) Unlock code, Sim lock code -ra keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#98957) Soulfly842 válasza atala (#98953) üzenetére


Soulfly842
addikt

Több készüléknél egyébként a telekom oldala is leírja az adott készüléktípushoz a szükséges kódot.
[link]

(#98958) prozodus válasza St3ven (#98941) üzenetére


prozodus
őstag

A weben sem látszik az 50 mega. Pedig domino fix.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98959) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Vettem pár hete 2 készüléket és mindkettő mellé kértem domino kártyát, na most tegnap beleraktam egy készülékbe őket (mindkettőt kipróbáltam), egyet hívtam hogy aktiválódjon, jelzi is a mobilnetet, viszont semmi nem jön be. APN jól van beállítva (internet és az internet.telekommal is próbáltam) mégsincs net. Próbáltam több készülékkel és mifivel is. Mi lehet velük?

(#98960) prozodus válasza fornettisuti (#98951) üzenetére


prozodus
őstag

Majdnem pontosan.

Ha alapos adatmegadást végzel -adnak listát róla, h mi kell (pl anyja neve, utolsó számla száma), akkor hajlandók emailben is válaszolni.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98961) Soulfly842 válasza atala (#98948) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez is a feltöltőkártyás csalás lett volna :D :D Agresszívebben szokták így is tolni, nem csak azzal, hogy nyert ... :D

(#98962) 8 válasza PainKiller13 (#98959) üzenetére


8
senior tag

Aktiválni nem kell, mert aktiválva kapod meg.
A technikai netet kell bekapcsoltatnod a kártyákon.
Enélkül nem fog menni, hosszú ideje így van, hogy üzemszerűen olyan feltöltőkártyát küldenek készülékkel, amin neked kell végigzongorázni az ügyintézést, hogy egyáltalán működjön. A webes chaten tök véletlenszerű, hogy meg tudják csinálni vagy nem, így inkább telefonon érdemes próbálkozni.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98963) zergepaci válasza kali (#98947) üzenetére


zergepaci
csendes újonc

Most már tökéletesen jelzi nekem. Tesómnak átváltottam Domino Fix díjcsomagra, az alkalmazáson belül már látom az 50 megás opciót, de nem tudom bekapcsolni. Ha rámegyek csak annyit ír, hogy a szolgáltatás nem aktív, de a kék Aktiválom csík nincs meg alatta, ergo nem tudom neki bekapcsolni.

(#98964) #77646080 válasza zergepaci (#98963) üzenetére


#77646080
törölt tag

annyit ír, hogy a szolgáltatás nem aktív, de a kék Aktiválom csík nincs meg alatta

Dettó.

Az előfizetéseim mindegyikéhez (5 db) tudtam aktiválni az 50 MB-t, de a fiam Domino Fix csomagja esetén szürke/inaktív a szolgáltatás állapota. Változtatni nem lehet rajta.

[ Szerkesztve ]

(#98965) 4Grider válasza #77646080 (#98964) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálam Domino Fix alatt nincs is ilyen opció.

(#98966) St3ven válasza prozodus (#98958) üzenetére


St3ven
addikt

Ha jól olvastam, csak az alkalmazásban lehet aktiválni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#98967) St3ven válasza #77646080 (#98964) üzenetére


St3ven
addikt

Szintén, nálam sincs aktiváló gomb. Domino Fix és Domino Web.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#98968) betyarr válasza #77646080 (#98964) üzenetére


betyarr
veterán

Jaja.Nálam is inaktív a kedvezményes 50 mega :(((

(#98969) #77646080 válasza 4Grider (#98965) üzenetére


#77646080
törölt tag

Yep, már látom, nem jól fogalmaztam: az aktiváló csík ab ovo nem látszik, csak a szürke kör, amivel KI lehetne kapcsolni, ha élne a kedvezmény.

Az is különös, hogy piszok egyszerű volt az előfizetésre aktiválni, mert az Aktiválom most kapcsoló megérintésével az előfizetéseket mutatta, sorban mindet. De a Dominó (ami kapcsolva van a fiókomhoz), nem látható, nem választható. Pedig pont a fiam miatt léptem be, neki lenne hasznos a +50 mega... furcsa ez így. :F

(#98970) zergepaci válasza #77646080 (#98964) üzenetére


zergepaci
csendes újonc

Holnap még rá nézek majd, ha dél körül sem lehet aktiválni, akkor felhívom az ügyfélszolgálatot. Majd megírom ide is, hogy mi lett.

(#98971) #77646080 válasza zergepaci (#98970) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben, várjuk az infót.

(#98972) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Én mikor megláttam, hogy van ez az ajándék 50 mega net, jól felröhögtem. Hagyjukmár...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#98973) thomas77


thomas77
senior tag

Nekem 10 szám van a fiókomhoz rendelve. 2 saját előfizetés, azokon tudtam aktiválni. A többi domino, egy részük az én nevemen, a többi családtagok nevén. A domino kártyákon random tudtam aktiválni az 50 megát. Nem tudtam az összes sajáton, de tudtam pár családtag kártyáján.

(#98974) lugosi válasza kakuk.tamas (#98972) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miután ingyen van, és kb két kattintás, én nem bánom.

(#98975) air válasza kakuk.tamas (#98972) üzenetére


air
nagyúr

Vannak akik nem mobilon élnek közösségi életet. Vagy van egy régi telefonjuk, amit például online navigációra használnak. Erre mondjuk tökéletes.

Nem értem, hogy miért kell leszólni egy ilyen promóciót.

Ha nincs rá szükséged, nem aktiválod. Ennyi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98976) thomas77 válasza air (#98975) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem is van hd startom a telenornál. Mégis érdekel a dolog. Második, harmadik, akárhanyadik telefonban érdekes lehet. Vagy mondjuk a kocsi gps tracker-ében...

(#98977) prozodus válasza air (#98975) üzenetére


prozodus
őstag

Pontosan így van, annyit tennék hozzá, h
1. Sztem nemcsak akcióban lehetne, akár örökre is maradhatna az 50mB, ezt az üzletpolitika és a cég szép pirospontjának tartom és tartanám.
2. És ne felejtsük, h "beetetésnek" is jó: Akik ódzkodnak a nettől, pl idősebbek, nekik az ingyen 50mB pont jó kipróbálni.
3. Akiknek minden fillér számít, szintén többnyire idősebbek, azoknak nagyon is jól jön az ingyen 50mB, mert legalább nem állnak ott üres kézzel.

Szóval szidtam eleget a céget, sajnos okkal, de ezért kifejezetten dícséretet érdemel, nem leszólást.

Egyeseknek nem ártana továbblátni az orruknál, h nekik az 50mB meg se kottyan...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98978) zsoltzsolt válasza prozodus (#98977) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kire gondolsz az idősebbek alatt? Hány évesekre?

(#98979) 8


8
senior tag

Van valami trükk a webes chat ügyfélszolgálat előhívására?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98980) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne: adott egy telekomos készülék, ami el szeretnék adni. Részletfizetéssel, hűségidő hosszabbítással lett elhozva bő 1 éve, viszont még tavasszal rendeztem a teljes hátralévő összeget egyben. Erről bizonylatot nem kaptam, az online Telekom fiókomban sincs nyoma (csak az ezután következő normál havi számlán látszik annyi, hogy 0 forint a záróegyenlegem), viszont az érdeklődők felé szeretném alátámasztani a telefon tehermentességét. A lényeg: ha bemegyek egy hivatalos Telekom üzletbe, tudnak valamilyen bizonylatot nyomtatni nekem a készülék részleteinek befizetettségéről?

[ Szerkesztve ]

(#98981) zsoltzsolt válasza Mr.Silkó (#98980) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Telekom fiókodba neten belépve nincs a dokumentumok között?

(#98982) Mr.Silkó válasza zsoltzsolt (#98981) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nincs sajnos, legalábbis én végignézve az összes doksit, ott nem találtam.

(#98983) G@ben


G@ben
addikt

Nekem sem aktiválható az 50MB. Mondjuk nem tudom, hogy a Maraton mellé lehet-e egyáltalán.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#98984) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ezt az ajándék 50mb-ot egyszer lehet csak egy számra aktiválni, vagy adott időközönként? Elnézést a tudatlan kérdésért, de nem találtam róla a telekom oldalon infót.

(#98985) 8 válasza lugosi (#98984) üzenetére


8
senior tag

ÁSZF 9. sz melléklet 16. oldal 47. sorszámú akció

Sorszám
47.

Érintett szolgáltatás
mobil internet

Akció megnevezése
Ingyenes 50MB

Igénybevevők köre
Telekom alkalmazást használó Domino és havidíjas
előfizetők

Akció tartama
2018. július 1-jétől 2018. december 31-ig

Területi hatálya
országos

Kedvezmény
Telekom alkalmazáson keresztül Domino előfizetők számára havonta, havidíjas előfizetők számára fordulónaponként egyszer díjmentesen aktiválható, belföldön felhasználható 50MB mobil adatmennyiség.

Feltételek
A promócióban kizárólag egyéni előfizetők vehetnek részt. A kedvezményt Domino előfizetők kizárólag havonta egyszer, havidíjas előfizetők kizárólag fordulónaponként egyszer aktiválhatják, a kedvezményben biztosított adatmennyiség kizárólag belföldön használható fel. Az 50MB kizárólag a Telekom alkalmazáson keresztül aktiválható, aktiválása díjmenteses.

Jogkövetkezmény
nincs

"díjmenteses" :DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98986) 8


8
senior tag

Nálam sem aktív az appban az 50MB aktiválása.
Megkérdeztem chaten mi a helyzet.

Orsolya üljleegyes (#98985)

A szokásos 30 napos határidejű a panaszt lehet tenni :DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98987) dptrsk válasza 8 (#98986) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudnak a hibáról, rajta vannak a megoldáson.

(#98988) Mr.Silkó válasza Mr.Silkó (#98982) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na bementem a hozzám legközelebb eső Savoya-parkba, persze pont most szűnt meg ott a Telekom üzlet, szóval még bizonytalan a dolog továbbra is.

(#98989) Kbali válasza Mr.Silkó (#98980) üzenetére


Kbali
nagyúr

Olvasd el a szerződésed: szerintem nem adhatod el, hiába is fizetted ki a teljes árát, mert szerződésed köt.

(#98990) DFlash


DFlash
tag

Töltöttem az egyenlegre múlt héten, most hívott az automata, hogy 5 nap múlva lejár a rendelkezésre állási idő, ránéztem és nekem dec 28-ig mutatja.
Most akkor mi van? :F

(#98991) air válasza 8 (#98986) üzenetére


air
nagyúr

Érdekes.
Én simán tudtam Dominó Fixre aktiválni, Maraton és az akciós Dominó Net mellé, az alkalmazáson keresztül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98992) dptrsk válasza air (#98991) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nálam nincs aktiválás gomb egyik dominos számomhoz se...

(#98993) prozodus válasza zsoltzsolt (#98978) üzenetére


prozodus
őstag

Már 40-50évesek között is sok olyat látok, akik nem értenek igazán ezekhez a dolgokhoz, de azért próbálkoznak beletanulni, de még a 70-80évesek között is vannak ilyenek jópáran. És ők a legtöbben nem élnek túl jól, főleg a vidékiek. És minél idősebbek, annál spórolósabbak.

50megás gomb sehol. Se dominonál, se előfizetésnél.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98994) KZP válasza prozodus (#98993) üzenetére


KZP
őstag

Nekem is csak a Telekom alkalmazásban látszott ez az akció. :K

(#98995) lugosi válasza 8 (#98985) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi akkor kb havonta egyszer. Majd beállítok rá egy emlékeztetőt.

(#98996) Lackooo84 válasza KZP (#98994) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pontosan hol kéne látszódnia?

The Truth is out there...

(#98997) Lehiñito válasza Lackooo84 (#98996) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Mobil alkalmazásban:
Áttekintés- Előfizetés testreszabása -Mobilinternet -Egyszeri adatcsomagok -Díjmentes 50MB

Nekem sincs ott az aktiváló gomb (domino fix)
Csak az van odaírva halványan, hogy a szolgáltatás nem aktív.

[ Szerkesztve ]

(#98998) air válasza Lackooo84 (#98996) üzenetére


air
nagyúr

Nekem reggel, az alkalmazás elindításakor a Dominó előfizetés fölött virított és onnan tudtam aktiválni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98999) Mr.Silkó válasza Kbali (#98989) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

El fogom, bár kétlem, hogy lenne ilyen kitétel.

(#99000) PainKiller13 válasza 8 (#98962) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi!

Tehát hívjam fel az ügyfélszolgálatot és kérjem a net aktiválását.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.