Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98101) prozodus válasza lugosi (#98099) üzenetére


prozodus
őstag

Szted én értem? :))

Mintha nem is a telszámos reget akarták volna anno annyira átnyomatni emailes regre... Én jól elvoltam a telszámos reggel, amíg hagyták, de eccer vót vmi, h muszáj az emailest megcsinálni... Most is a telszámos reget használnám, de most már olyan baromságokat kell végigcsinálni a belépéshez a telszámosnál különösen, h csak muszájból lépek be, pl a számla miatt.

De a másik örök bosszantó a trénél, h amíg a blue-s ügyekben mindent el tudok intézni emailben, és képesek az emailre emailben válaszolni, az anyaszörny csak postai levélben hajlandó válaszolni, amit meg szinte soha nem kapok meg, pláne nem időben.
És mikor egyszer szóvá tettem, arra hivatkoztak, h emailben nem vagyok beazonosítható... Ja, persze... Azzal az emaillel, ahova évek óta mégis képesek kiküldeni a számlát, amivel mégis regelve van a fiókom, stb, stb...

freeknight: Kiderül a végén, h diszlekszijás vagyok, és a november mostantól május???

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98102) radio100jozs


radio100jozs
őstag

A Telekom ma 70 percet elvett a semmire az időmből.

Történt az délután, hogy egy számot szerettem volna áthordozni egy új Domino sim vásárlásával. Fél órát vártam a Bp, Westend hivatalos T pontjában, ami az emeleten van a végében. Mire sorra kerültem, kiderült, hogy nincs egyetlen Domino sim sem, így nem tudnak kiszolgálni. Ezek után lementem a földszinten a bejáratnál lévő partner Telekom üzletbe, itt is fél óra várakozás, mire sorra kerültem. Az értékesítő meg azt mondta, hogy ez 1,5 óra, mármint egy új Domino előfizetés megkötése számhordozással. De tud jobbat, ha kötök előfizetést, csak sim, majd 30 nap után beválthatom kötbér nélkül Dominóba, az gyorsabb. Jót nevettem rajta, hogy az újabb fél órás várakozás, meg a havi díj kifizetése az miért is jobb nekem. Na meg a Vodánál online tudok venni Tuti sim-et, és online számhordozással, az egész nem több 2 percnél, akkor a nagy Telekomnál miért is nem lehet ezt meg tenni csak 1,5 óra alatt, és csak személyesen. De nem is érdekelt a már a válasz, léptem is le az üzletből, és a Telekomtól, ez egy égi jel volt, hogy semmiféle kapcsolatot ne létesítsek egy ilyen céggel.
Ezek után már nem is csodálkozom, hogy a routerbe akartam használni, és ezért 05.07-én online csatornám megrendelt új Domino Fix Extra sim kártya a bizonyos +10 GB-al nem érkezett meg, azaz 05.09-én szerdán megkapta a futár, majd egészen 05.18-ig volt szállítás alatt a Köki Termináli Telekom üzletbe, mire megérkezett. Miközben közölték, hogy az átvételi idő 05.14-én amúgy lejárt. Így 3-ból nulla alkalommal tudtam Dominó kártyát venni a Telekomnál.

Ó, és nem is mondtam, hogy ma mindkét üzletben voltak cirkuszok, mert kikapcsolták az adat egyeztetett dominó kártyákat az előfizetőknek, és elég paprikás hangulat volt.

[ Szerkesztve ]

(#98103) Soulfly842 válasza radio100jozs (#98102) üzenetére


Soulfly842
addikt

Eset 1, Bizonyos technikai azonosítóval rendelkező akinek tényleg kell lennie ahhoz, hogy megcsinálják. Én megkérdeztem volna, hogy mikor kapnak és időponttól állással visszamentem volna. (Eleve első körben is gyorsabb lett volna :)

Eset 2, Számhordozás tényleg komplex folyamat, de valójában kb 10-15perc.. de max 25 perc. Havidíjas kb ugyanannyi idő. Sajnos ez így nekem nem kérek, de konklúziót nem fogom levonni...

Eset Szumma: adategyeztés miatt eddig idén szinte senkit nem vágták le.... Most volt az első komolyabb lekapcsolás adategyeztetés hiánya miatt... De sajnos tömegesen... Az ott dolgozóknak se egyszerű ilyenkor hidd el.

(#98104) prozodus válasza Soulfly842 (#98103) üzenetére


prozodus
őstag

Ad szumma: Az adategyeztetés hiánya miatt, az egy dolog lenne, de sikeres adategyeztetés után vágta ki sorra a tré a blue-sokat...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98105) Lackooo84 válasza radio100jozs (#98102) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Máskor ha bármint online T-pontra rendelsz akkor inkább a GLS nyomkövetést nézzed, mert a Telekom oldalon a rendelésnél nem nagyon szokott frissülni a státusz ha üzletbe kéred. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#98106) r3dsnake válasza prozodus (#98104) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez a "trézés" annyira igénytelen és kínos.

(#98107) 4Grider válasza r3dsnake (#98106) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem teljesen logikus olyankor, amikor a Telekom tré módon működik.

(#98108) kali válasza 4Grider (#98107) üzenetére


kali
legenda

Nem helyénvaló, és ez nem csak erre a topikra és szolgáltatóra igaz, hanem minden másra (legyen az szolgáltató, gyártó....stb.) is, sokszor szankcionáltak is már érte az illetékesek.

(#98109) Keem1


Keem1
addikt

Ismerősnek hosszabbítanék. De nem látom a "továbblépés díjcsomagváltás nélkül" gombot. Biztos hogy csak nem szúrja ki a szemem, meg még kicsit másnapos is vagyok, de komolyan nem látom, csak azt hogy mindenképp csomagot váltatna velem. Fölösleges, ismerősnek ez tökéletes, már új csomagja van.
Szóval, az 1-es és a 2-es pontot ugranám át.

:F

(#98110) kali válasza Keem1 (#98109) üzenetére


kali
legenda

Több problémát is láthat a rendszer, például 2 év hűség csak készülék vásárlásakor írható alá, anélkül csak 1 év, továbbá olyan adatcsomagja van, amit már lezártak.

[ Szerkesztve ]

(#98111) Soulfly842 válasza Keem1 (#98109) üzenetére


Soulfly842
addikt

A 400MB-s csomag már nem létezik/lezárt. Arra már nem fogsz tudni. Hasonló áron (minimális árdifferencia) van már az 1 GB -s csomag is... Főleg, ha azt nézzük milyen díjcsomaggal szerződött (akkori 18%-os ÁFA tartalommal) ill. most az 5%-os áfatartalommal minimális az eltérés.

(Az akkori árakat nézve és a mostanit 90 Ft az eltérés (akkor volt 1000 Ft, az 1GB 1090 Ft kedvezmények levonása nélkül))

[ Szerkesztve ]

(#98112) Keem1 válasza Soulfly842 (#98111) üzenetére


Keem1
addikt

Na remek... Azt tudtam, hogy lezárt, de gondoltam, hogy amíg azon a díjcsomagon van, addig még megtarthatja. :((
Ok, váltok neki azt is.

kali: S9+-t akarok neki rendelni, 2 év hűségre. (pontosabban ő akarja, hogy rendeljek). A nagybátyám, nagy netes, de soha életében semmit nem rendelt interneten még. :D

(#98113) Soulfly842 válasza Keem1 (#98112) üzenetére


Soulfly842
addikt

Megtarthatja, ha nem akar kedvezményt, nem akar hűségidőt, stb... de új hűséget már nem lehet rá vállalni. Most azon a pár forinton már ne múljon szerintem :) s 2,5* több nete lesz.

(#98114) Keem1 válasza Soulfly842 (#98113) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, tudom, csak ez a mindenáron erőltetős dolog nem tetszik. Mindig is olyan voltam, hogy rám senki semmit ne erőltessen. Úgy gondoltam, hogy csak bekattintom a telefont, a 2 év hűséget és kész.
De mindegy már, megkötöttem a szerződést, mivel vidéki a nagybátyám, kértem neki ingyen kiszállítást is.

(#98115) Soulfly842 válasza Keem1 (#98114) üzenetére


Soulfly842
addikt

Díjcsomagok jönnek-mennek, szolgáltatótól függetlenül. Ez a szféra sajnos ilyen :) Nem lehet mást tenni csak elfogadni :)

Biztos örömmel fogja használni, s ez a lényeg ;)

[ Szerkesztve ]

(#98116) kali válasza Keem1 (#98112) üzenetére


kali
legenda

Készülékkel mehet a 2 év - csak korábban nem írtad, hogy az is kell -, akkor már csak a lezárt adacsomag az akadály.

(#98117) dragon1993


dragon1993
őstag

Adategyeztetésnél lehetséges más nevét beadni és ezzel átírni a kártyát?
(Apám nevéről Anyáméra szeretném tenni)
A kereső nem volt a barátom

(#98118) dptrsk válasza dragon1993 (#98117) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Egyeztethetsz anyukád adataival.
30 nap ebben az esetben az egyeztetési idő, nem azonnal jön a sikerességről SMS.

(#98119) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Szép napot mindenkinek. Következő lenne a kérdésem. Domino sim kártyát egy magánszemély maximum mennyit birtokolhat? Hány darabot?

Köszönöm. :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#98120) prozodus válasza mayday00 (#98119) üzenetére


prozodus
őstag

Attól függ, mennyi(x) egyéb feltöltőse van. 10-x, mert 10 lehet összesen az összesféle feltöltősből mindet összeszámolva.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98121) jozsi968 válasza prozodus (#98120) üzenetére


jozsi968
tag

Tévedsz! Nem összesen,hanem szolgáltatónként lehet 10 db. Vagyis 10 a Vodánál, 10 a Telenornál és 10 a Telekomnál is. A Telekomnál arra kell figyelni, hogy a Domino, Mol mobile és a Blue mobile is beleszámít a Telekom10 darabba. :)

(#98122) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Akkor ide a mobil tokipba írom a fejleményeket függetlenítés ügyben (miután átirányítottak a Telekomos-internetes topikból):
2 hét letelte után tegnap írtam a Telekomnak, hogy mi a helyzet. Szerintem nagyon sok embernek lehet ilyen Huawei E3372-es stickje, mégis ilyen sokat kell várni függetlenítésre. Azt válaszolták, hogy folyamatban van - ma délelőtt pedig meg is érkezett a kód. Hogy a levelem és az időpont között van-e összefüggés, azt nem tudom, de lényeg, hogy megvan, és sikerült függetleníteni a kütyüt.

(#98123) Bornie127 válasza RoSSo3 (#98122) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nem a leveled miatt volt, az összes huawei eszközöm több hét volt. Ebben volt két telefon, két stick. Alcatel stick pl: csak pár nap volt, ahogy még az lg g4 is.

(#98124) taki01 válasza RoSSo3 (#98122) üzenetére


taki01
őstag

Nekem is ugyan ennyi időbe telet, hogy megkapjam a függetlenítő kódot hozzá.

(#98125) prozodus válasza Soulfly842 (#98096) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, 3G viszonylag stabilan, csak az elején villant az E, meg néha tűnik fel a H.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98126) mayday00 válasza jozsi968 (#98121) üzenetére


mayday00
őstag

Köszönöm. :) Domino Fix Extra csomagnál valahogy meg lehet nézni, hogy éppen a mobilnetforgalom hol tart? mennyi van még hátra?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#98127) rétisün válasza mayday00 (#98126) üzenetére


rétisün
veterán

telekom alkalmazás

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98128) mayday00 válasza rétisün (#98127) üzenetére


mayday00
őstag

Letöltöttem. Megadom a telefonszámomat. De jelszónak mit kell? :F

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#98129) kali válasza mayday00 (#98128) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az előfizetői jelszó, Domino esetén a 1777-en tudsz készíteni.

(#98130) gyula38


gyula38
tag

Üdv Mkinek! Érdekes, hogy most, a korlátlan Domino netes hétvégén 30/10 helyett 160/50-el hasít a net. Így azért mindjárt más... :) Jó lenne, ha ez így is maradna. :D

(#98131) mayday00 válasza kali (#98129) üzenetére


mayday00
őstag

Nem tudom melyik az a menüpont..Lehetetlenség így megtalálni. Vagy egy ügyintézővel kell csináltatni?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#98132) rétisün válasza mayday00 (#98128) üzenetére


rétisün
veterán

passz, már nem melékszem, én milyen jelszót adtam meg legelőször. de mintha telefonszám alapján is mutatná az adatokat, ahhoz meg lehet hogy az oldalukon kell az előfuizetéseidhez kapcsolni a mobilelőfizetést.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#98133) kali válasza mayday00 (#98131) üzenetére


kali
legenda

Automatával csináltattam anno, akkor még ez volt aktuális: Link, most nincs nálam sajnos Domino SIM, hogy kipróbáljam.
Esetleg a *111# önkiszolgáló automatával is megpróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#98134) rothfb válasza gyula38 (#98130) üzenetére


rothfb
veterán

És tényleg. Ezt eddig nem is figyeltem. Ráadásul korlátlan. Tehát a hálózat technikailag bírja. Rendes a Telekomtól, hogy ezt így megcsinálta. Kár, hogy holnaptól visszaáll a régi net. Legalább a sebesség megmaradhatna, a korlátot azért jobban megértem. Egyszer talán a dominosoknak is rendes sebességük lesz.

(#98135) jozsi968 válasza mayday00 (#98131) üzenetére


jozsi968
tag

2-3-5-1 menüpont a Domino jelszó beállítása! :)

(#98136) mayday00 válasza jozsi968 (#98135) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi sikerült. :C :)) Mindenkinek köszönöm. :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#98137) Zeki válasza rothfb (#98134) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam nem gyorsabb.

(#98138) thomas77 válasza Zeki (#98137) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem 207/46 volt a legyorsabb! :Y

(#98139) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Előfizetéses T kártyám van, tudom ezt használni ha Németo-ba kiutazok, GPS, internet, teló....nem kell figyelnem valamire?

(#98140) kali válasza ubyegon2 (#98139) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Attól is függ, hogy milyen díjcsomagod van.

(#98141) thomas77 válasza ubyegon2 (#98139) üzenetére


thomas77
senior tag

A készülékeden legyen engedélyezve az adatroaming, a hálózatválasztás meg legyen automatán.
Így mennie kell.

(#98142) ubyegon2 válasza thomas77 (#98141) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, így leírva értelemszerű, de hirtelen jött a dolog, eszembe sem jutott volna!

(#98140) kali

ez van

Ha a net elfogy, tudok kintről is rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#98143) Zeki válasza thomas77 (#98138) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam csak ennyi a korlátlan Dominós net sebessége:

második mérés a lakás másik részén:
http://www.speedtest.net/result/a/3950398217

(#98144) rfszabi válasza Zeki (#98143) üzenetére


rfszabi
tag

Nálam ennyi volt az átleg.

(#98145) prozodus válasza rfszabi (#98144) üzenetére


prozodus
őstag

Telóról megosztva a laptopon: 39 / 6,57 / 2,33

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98146) rfszabi válasza prozodus (#98145) üzenetére


rfszabi
tag

én lusta voltam megosztva mérni :D

(#98147) prozodus válasza prozodus (#98145) üzenetére


prozodus
őstag

Most már csak arra vagyok kíváncsi, meddig teszi ezt, mert az éjféllel nem állt le :D

A téli időszámítás szt végülis még van egy óra hétfőig :DD

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98148) bkiky01 válasza thomas77 (#98138) üzenetére


bkiky01
senior tag

Az már 4g+, nálam még sosem írta ki, pedig telefon és elvileg a település is tudja..

(#98149) kali válasza bkiky01 (#98148) üzenetére


kali
legenda

Nem mindegyik telefon jelzi ki külön, még ha tudja és kezeli sem, ezt 3CA 4G+ hálón mértem, de a telefon csak 4G-t írt: Link
Halkan megjegyzem, ez a Telekom sara lehet, mert ha beteszek egy másik szolgáltatóhoz tartozó SIM kártyát, máris ott virít a 4G+ kijelzés.

ubyegon2: Külföldi hálózatról is lehet rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#98150) ubyegon2 válasza kali (#98149) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi! Akkor az előfizetés az megfelelő ezek szerint. :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.