Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99951) prozodus válasza ubyegon2 (#99950) üzenetére


prozodus
őstag

Igen.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99952) viktorhu válasza ubyegon2 (#99950) üzenetére


viktorhu
veterán

Egyszerűbb fórumokra írni, meg ügyfélszolgálattal chatelni, mint három másodperc alatt beírni a kódot, és megnézni, hogy működik-e?

[ Szerkesztve ]

(#99953) atala


atala
addikt

Üdv!

Valaki tudja, hogy a Domino Most opciónál még mindig meg van a 9/19 Ft/perc díj?
Havonta módosítják az ÁSZF-t, nem tudni mikor vonják vissza.

(#99954) kali válasza atala (#99953) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Igen, még adott az opció.
Szerintem az is marad még jó ideig.

(#99955) HexX válasza atala (#99953) üzenetére


HexX
csendes tag

Elkéstem-moderátor-törölhető!

Szia!
Ha úgy értetted, hogy annak, aki régebben bekapcsolta a "MOST" opciót még mindig 9/19 Ft-e a perc illetve sms díja, a válasz igen.
De, ha most szeretnéd bekapcsolni az opciót, akkor a válasz nem, azt már sajnos nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#99956) ubyegon2 válasza viktorhu (#99952) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, jól esik, ha ennyire idiótának néznek, bár nem írtam ide, ki lett próbálva a kód és nem működik. Talán ezért is kérdeztem itt meg, hogy miképpen lehetne megoldani....valami más kód vagy a FIX átváltása, vagy haza kell küldetnem a kártyát és vissza. Én itthon vagyok, akinél a telefon van viszont nem túlzottan ért hozzá. (wifi-je van, a lakásban tudok vele kommunikálni)

Egyébként nem tűnt fel, hogy leírom a megoldást és utána megkérdezem, hogy működik-e. A kódot meg a T chat adta meg, valami miatt nem tudom ezeket fejből és felhívtam.....szörnyű valóban.

Az válaszoljon inkább, akinek nem annyira fájdalmas, ha nem nézhet hülyének másokat értelmes válasz helyet!

Köszi előre is! :R

(#99951) prozodus

Sajnos mégsem. :N

[ Szerkesztve ]

(#99957) 4Grider válasza ubyegon2 (#99956) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pedig kellene neki. Olyan hálózaton indítottátok az ussd kódot, ahonnan lehet domino simmel hívni?
Van a kártyán 1-2 ezer Ft egyenleg?

[ Szerkesztve ]

(#99958) ubyegon2 válasza 4Grider (#99957) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Van a kártyán 1-2 ezer Ft egyenleg?

Mikor megvettem 2 hónapja, töltöttem rá 2 vagy 3 ezret, itthon nem használtam, csak amiatt rendeltem, hogy összehasonlítsam a Voda hasonló szolgáltatást nyújtó kártyájával két készülékben.
(különben ha már nem lenne egyenleg, itthonról akkor is hívhatónak kéne lennie, nem?-persze ha aktiválni lehetne)

Kintről ezt írták, hogy ezt dobja a kódra a teló:
kapcsolodási probléma vagy érvénytelen MMi kód

Olyan hálózaton indítottátok az ussd kódot, ahonnan lehet domino simmel hívni?

:N Ezt nem tudom, a hálózatoknál a német Telekomot írja ki.

Amit a weboldal ír a regisztrált Domino-ra, abból semmi nem derül ki. Elküldetem levélben, aktiválom és visszaküldöm. Miért is lehetne Telekom hu-de között ezt megoldani...... :)

[ Szerkesztve ]

(#99959) viktorhu válasza ubyegon2 (#99956) üzenetére


viktorhu
veterán

Működnie kellene, így elég logikus volt, hogy tényleg az a kérdésed, amit leírtál (és amire kipróbálással kaptad volna meg a választ, illetve meg is kaptad).

A következő kérdés az, hogy kaptál-e hibaüzenetet, melyik hálózatra csatlakoztál, elfogadta-e a kódot és utána telefonálni nem tudsz vagy el is utasította az aktiválást.

Közben ezekre válaszoltál is, akkor a következő: érdemes lenne megpróbálni 2G-re kényszeríteni a telefont, és úgy beküldeni a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#99960) 4Grider válasza ubyegon2 (#99958) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért csodálkozom, mert már egy csomó barátomnak/ismerősömnek segítettem domino roamingot bekapcsolni, és szinte mind külföldön kért meg erre (vagy én ajánlottam fel neki, hogy csinálok a készülékére roamingot, amikor láttam, hogy küzd vele). És mind ment. Mondjuk én szinte kivétel nélkül tőlünk délebbre járok, de gondolom ha az olaszoknál, görögöknél, horvátoknál működik a bekapcsolás, Németo.-ban is működnie kellene. Hirtelen ötlet: Váltsatok át nem telekom roaming partnerre, hátha ott működni fog a kód.

(#99961) ubyegon2 válasza 4Grider (#99960) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

& (#99959) viktorhu

Köszi nektek még 1x a sok ötletet, holnap újra megpróbáljuk a javasoltakat. Annyit azért megemlítek, hogy Németországban a mobilhelyzet finoman szólva sem ideális. Aki nem tapasztalta, nem is hiszi el könnyen.
Egy éve a Lebara 10GB-os adat feltöltés után gyakorlatilag beragadt a net és pár kb-tal ment csak a messenger meg a többi. A londoni központjukkal levelezve egy hét alatt 6-8 indiai vagy pakisztáni ügyfélszolgálatos válaszolgatott szigorúan 24 órán túl, de nem jutottunk előrébb a sablonválaszaikkal. Valami régebbi előásott más országbeli Lebarás help oldalon volt valami favágó módszer, az segített.

Egyszóval a Német mobilnettől mentsen meg az isten mindenkit, de már ezt ki is bővíthetem lassan! ;]

(#99962) viktorhu válasza ubyegon2 (#99961) üzenetére


viktorhu
veterán

Azt én is tapasztaltam, még Berlinben is csak a forgalmasabb csomópontokban volt full térerő a vodafone-nal, szóval messze nem olyan magától értetődő dolog a mobilnetezés, mint nálunk.

(#99963) prozodus válasza ubyegon2 (#99956) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor vmit nagyon elcseszett.

Próbálkozni tovább. Kaptál ötleteket. Nagyon szájbarágóneki san elmagyarázni ezek szt.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99964) atala válasza HexX (#99955) üzenetére


atala
addikt

Igen, régebben lett bekapcsolva, még az elején.

(#99965) HexX válasza atala (#99964) üzenetére


HexX
csendes tag

Akkor Tiéd a világ! ;)

(#99966) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Múlthéten felvetettem hibára, hogy nem tudom aktiválni az ajcsi 50MB netet dominora (maratonom van), ma hívtak, hogy nézzem meg, mert elvileg megoldották, és tényleg, az applikáció menüben végre megjelenik az aktiváló gomb az 50MB netnél is (mind az 5 domino előfizetésemnél), igaz ha rányom az ember hibát ír ki, de azzal nem kell foglalkozni, mert pár perc, és jön az sms, hogy sikeresen aktiválva lett. Problem finally solved. :)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#99967) MrCsiT válasza Lackooo84 (#99966) üzenetére


MrCsiT
addikt

De neked van Tkom előfizetésed is, vagy CSAK Domino fix-ed van maraton nettel? :F

csak mert korábban mintha arról lett volna szó, hogy csak a megújuló, havidíjas netes csomagot vásárlók kapják meg az 50MB ajándék netet, a Maratonosok nem.

Akkor ezek szerint, Te megkaptad a Domino-ra az aktiválásról szóló sms-t az 50 MB-ról?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#99968) Lackooo84 válasza MrCsiT (#99967) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Csak domino kártyáim vannak. Igen megkaptam él is.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#99969) punky10 válasza MrCsiT (#99967) üzenetére


punky10
addikt

Domino Maraton csomaggal én is tudtam kérni 50 megát.
Illetve nem csak kérni,kaptam is... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#99970) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!
Magenta1, 6GB-os (csak) adat előfizetéshez is kellene járnia a promóciós dupla adatforgalomnak?

(#99971) 1bitesjuzer válasza KZP (#99970) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Milyen promóciós dupla adatforgalomra gondolsz?
Az Telenor ajánlat. Egy topikkal arrébb.

[ Szerkesztve ]

(#99972) kory24 válasza KZP (#99970) üzenetére


kory24
őstag

Igen. Telefonálj rájuk.
Egyik kártyán nekem se ment automatikusan

(#99973) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Volna egy önkormányzati flottás előfizetésem és arra volnék kíváncsi, hogy lehetne-e az 1 GB internet mellé még pluszban venni? Telekom app fel van rakva, de gyakorlatilag semmi infó nincs benne. Néztem a Telekom oldalán, nem találok az ilyen előfizetésre vonatkozó részt.

.

(#99975) 1bitesjuzer válasza #77646080 (#99974) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

De ez nem promóció, hanem maga a szolgáltatás módosult.
A promóció pl. a 3GB 7 napra.
Rossz volt a kérdés.

(#99976) kali válasza Troy. (#99973) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ha az alkalmazás nem kínálja fel, akkor a flotta kapcsolattartóját kell megkérdezni, mert bizonyos flottáknál speciális feltételek adottak.

(#99977) KZP válasza 1bitesjuzer (#99975) üzenetére


KZP
őstag

Ne haragudj, aki akarta, megértette.

(#99978) 1bitesjuzer válasza KZP (#99977) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Én kérek elnézést, mert ez nem akarás kérdése.
Ha zongorára gondolok, nem hegedűről beszélek. ;]
Mobilnet duplázó promóciója jelenleg a Telenornak van.

[ Szerkesztve ]

(#99979) fornettisuti válasza 1bitesjuzer (#99978) üzenetére


fornettisuti
veterán

Win-win.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99980) #77646080 válasza 1bitesjuzer (#99975) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben, nem promóció. A kérdező viszont kapott érdemi választ, szerintem ez a lényeg. A fórum egyik alapvető célja (egymásnak való segítségnyújtás) megvalósult. Kérem a következőt. :D

(#99981) KZP válasza #77646080 (#99980) üzenetére


KZP
őstag

Így van, köszönöm annak, aki segített kötözködés helyett. :R

(#99982) glacious válasza 1bitesjuzer (#99978) üzenetére


glacious
addikt

Promóció az, nézz utána!

(#99983) kali válasza 1bitesjuzer (#99978) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ha már ennyire feszegeted, akkor ebben az ászf mellékletben elolvasod a kapcsolódó leírást és többször is szembesülni fogsz a tévedéseddel, mert kétszer is szerepel adott pontnál a promóció szó: Link (40.)

[ Szerkesztve ]

(#99984) kali


kali
legenda

Most nézem az alkalmazásban, már olyan Domino (Fix) díjcsomag esetén is aktiválható a díjmentes havi 50 MB, aminél nincs semmilyen külön adatcsomag vagy -opció.

(#99985) däniel


däniel
tag

Sziasztok!
Ha rendelek a Telekom appban egy Maraton netcsomagot akkor az meddig felhasználható? A Telekom weboldalán nem írtak korlátot, de hallottam olyat, hogy mindössze 3 hónapig tudom felhasználni az adatkeretet.
Egy Dominos kártyám vanDomino 5+Domino Most konfigurációval. Jelenleg egy Maraton 200MB-ot használok, de azzal nem volt még olyan, hogy kifutottam volna az időből, de most váltanék 4GB-ra, mert Ft/MB arányban jobban megéri.

(#99986) -secret- válasza däniel (#99985) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Te döntöd el, hogy mennyi idő alatt használod fel a Maraton csomagokban foglalt belföldi internetet. Nincs 30 naponta fizetendő díj, használod, amíg akarod, és újat vehetsz, amikor elfogyott."

(#99987) atala


atala
addikt

Most van egy 1GB-os Maraton csomagom. Még van belőle 750 MB. Ha aktiválom a 7 napra a 3GB internetet, akkor a 3GB-ból kezdi el használni, vagy a Maratonból?

[ Szerkesztve ]

(#99988) 8 válasza kali (#99984) üzenetére


8
senior tag

Akkor végre ÁSZF szerint működik a mellébeszélés helyett. De július hónap teljesen kimaradt.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99989) Troy. válasza kali (#99976) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi, valószínűleg ez lesz az. Mondjuk elég szokott lenni az 1 GB. Azt tudni lehet, hogy ha elfogy a keret akkor mi történik? Lassítják vagy egyáltalán nem lesz?

.

(#99990) #08205312 válasza atala (#99987) üzenetére


#08205312
törölt tag

A 3GB fogy előbb. Várd meg a megrendelést visszaigazoló smst, majd repülő üzemmód ki-be.

[ Szerkesztve ]

(#99991) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sracok, a promos 3gb net meddig aktivalhato? Jovo 7en elutazom 2 hetre, es most nem aktivalnam, majd csak szeptember elejen.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#99992) prozodus válasza tothferenc (#99991) üzenetére


prozodus
őstag

Szept 30. De asszem, akkor is jár le, tehát előbb érdemes.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99993) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Nincsenek kilátásban új előfizetéses csomagok, valaki nem hallott valamit?

(#99994) Zeki válasza Fox Mulder (#99993) üzenetére


Zeki
nagyúr

Talán szeptembertől...

(#99995) Fox Mulder válasza Zeki (#99994) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Akkor megvárom, mert 3 előfizetésem lenne megújítva de ezekben a csomagokban foglalt adatkeretek igen szűkösek.

(#99996) Fred23


Fred23
nagyúr

(#99997) giroud199


giroud199
aktív tag

Másnál sem megy a számlák kártyával való befizetese az alkalmazasban?

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#99998) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Telekom taps taps. Netes adategyeztetes sikertelen, telefonos sikertelen, menjek be személyesen. Hát bassz*k meg, kidobom a kártyát inkább a búsba...

(#99999) #86564352 válasza Fred23 (#99996) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azbesztmeg… azt hittem szokásos sztori, ilyet még nem hallottam durva... Jellemző nem elég a kezdeti hibájuk, utána még a kommunikációs cég kommunikációból is elégtelen.

(#100000) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

100000 ;]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.