Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98301) prozodus válasza Mr.FRANK_ (#98297) üzenetére


prozodus
őstag

A tavaly nyarat végigharcoltam velük, mert képtelenek voltak a hangpostát kikapcsolni...
Hiába kapcsoltam ki kismilliószor minden átirányítást a telefonról, és hiába írta ki, h sikeres volt, a következő alkalommal már megint hangpostára futott a hívás.
Ezek után szóltam, h tegyenek már végre vmit. Akkor meg állandóan állították, h kikapcsolták, és h ki is próbálták, és stb, de soha smi eredmény. Ergó v szimplán hazudtak, v istentelen bénák.
Végül az oldotta meg a dolgot, amikor a weboldalon az online ügyfélszolgálatban kapcsoltam ki a hangpostát.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98303) lugosi válasza prozodus (#98301) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam ugyanez van a hívásvárakoztatással, én meg bekapcsolni nem tudom.

(#98304) kali válasza Soulfly842 (#98300) üzenetére


kali
legenda

Szerencsére nem teljesen zárja ki a VoLTE a hívásértesítést, nem elérhetőség esetén működik, nekem meg az pont elég, a többi nem zavar, például ha foglaltnál nincs értesítés, mert azt nem használom, egyrészt aktív a hívásvárakoztatás és jelez közben a telefon, másrészt látom később is a telefonon, ha hívás közben kerestek, nem kell arról később még külön SMS is.

(#98305) lugosi válasza kali (#98304) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ebben az a rossz, hogy nálam se a hívásvárakoztatás, se az értesítő SMS nem működik mióta volte van.

(#98306) kali válasza lugosi (#98305) üzenetére


kali
legenda

Tanulva egy fórumos társunkkal eszközölt tesztből, akinek mint kiderült, az iPhone kapcsán/miatt voltak problémái - és az ügyfélszolgálat sem tudta megoldani -, azt tudom javasolni, tedd át a SIM kártyádat egy más oprendszerű okostelefonba és azon kapcsold be a megfelelő szolgáltatásokat, mint az átirányítás a megfelelő számra, hívásvárakoztatás...stb.
Oda és vissza tesztelgettünk mindent, hívogattuk egymást minden módozatban, nála nem működött megfelelően néhány kapcsolódó szolgáltatás - ami nálam igen -, hiába volt bekapcsolva a Telekom fiókjában a szolgáltatás, kikapcsolta és utána vissza, de nem segített, SMS kód szintúgy.
A SIM kártyáját átrakva egy Androidos telefonba, bekapcsolva/felülírva az átirányítást a megfelelő számra...stb., aztán a SIM kártyát visszarakva az iPhone-ba, rendesen működött minden, aminek kell.

[ Szerkesztve ]

(#98307) lugosi válasza kali (#98306) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi erre álmomban se gondoltam volna, szifon egyébként.
Valamikor kerítek egy androidos telefont.

(#98308) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
2016.09.07 kötöttem Next M Atk előfizetést,amit nemrég módosítottam Mobil xxl+3GB net csomagra. Jelenleg 8393ft a havidíj Magentásként.
Kérdés,hogy a hűségidő lejárta előtt három hónappal most is él a készülék vásárlás lehetősége vagy sem? Ha igen a havidíj módosul, vagy marad ennyi?

(#98309) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mi értelme van összekapcsolni a Telekom fiókot a Facebookkal? Ezt kéri nagyon...

(#98310) kali válasza -secret- (#98309) üzenetére


kali
legenda

Az információ hatalom...
Kétszer próbálkozott a rendszer, nem párosítottam a Facebook fiókommal, azóta nyugiban van.

GLOCK34: Szia, Él, de a -3 hónap (arany/platina) előrehozott kedvezmény csak az előfizetésre vállalt hűségre vonatkozik, a tarifáéra nem.

[ Szerkesztve ]

(#98311) -secret- válasza kali (#98310) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor kihagyom, köszi!

Most belépve kérte ismét az adataim + hozzak létre jelszót stb.

(#98312) sch_a


sch_a
addikt

Sziasztok! Külföldön vagyok, itteni segítség után aktiváltam a roamingot a domino kartyamon, penz is van a kartyamon, a mobilnet is megy, fogadni is tudok hivasokat, itteni (görög) szamot hivni is tudtam, otthoni szamra megsem tudok hivast kezdemenyezni. Azzonnal 'hivas vege' uzenetet kapok. Az elohivo is jo. Van otletetek?

(#98313) South Velen válasza South Velen (#98293) üzenetére


South Velen
addikt

Megkövetem a telekom most, még mindig jár a 2000 Ft kedvezmény a Net 15-höz Magenta 1-ben, megjött a részletező.

Csak az egyik előfizetés roamingja miatt lett több a számla kb. 2000 Ft-tal, amiről nem tudtam. (testvérem használja.)

Más.: Azóta sem lehet weben csomagot váltani? Felváltanám a két kisebb előfizetést 2-ről 3GB-re, de sikertelen.

[ Szerkesztve ]

(#98314) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sziasztok!

Céges előfizetéshez elvileg ezek az iratok kellenek.

De az első pontban kért iratot nem tudjuk prezentálni (sem én sem az ügyvéd):
"Jogi képviselő által kinyomtatott, záradékolt és ellenjegyzett cégbírósági bejegyző / változásbejegyző végzés (a 2008/07/01-től hatályos elektronikus cégeljárással bejegyzett cégek esetében), vagy a cégbírósági bejegyző végzés eredeti példánya (nem elektronikus cégeljárás keretében bejegyzett gazdálkodó szervezetek esetében)"

Az ügyvéd azt mondta erre, hogy ő más által kiállított végzést (jelen esetben cégbíróság) nem jegyezhet ellen, mert az jogszabálysértés lenne.

Van valakinek friss tapasztalata ezzel? Jó Telekomnak mondjuk cégbíróság által megküldött bejegyző végzés (PDF) vagy el kell mennem a cégbíróságra és kikérnem papíron a cégkivonatot (mivel elektronikus úton zajlott a cégbejegyzés).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#98315) dptrsk válasza South Velen (#98313) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1414en váltasd feljebb az a tuti.

(#98316) South Velen válasza dptrsk (#98315) üzenetére


South Velen
addikt

Tudom, hogy az a tuti, csak kíváncsi voltam, másnak működik -e, és próbálkozzak -e néha. :)

De az lesz, este 1414-en leváltom.

(#98317) lugosi válasza radi8tor (#98314) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Az ügyvéd azt mondta erre, hogy ő más által kiállított végzést (jelen esetben cégbíróság) nem jegyezhet ellen, mert az jogszabálysértés lenne.”

Bocs, érdemben nem tudok válaszolni, csak megerősítem hogy abban amit mond az ügyvédetek abban igaza van.
Egyébként azért vagyok még kicsit értetlen, mert az elektronikusan hiteles okirat csak elektronikus formában hiteles, kinyomtatva már nem az. Így hitelesen odaadni csak elektronikusan lehetne. A jogi képviselő legfeljebb azt tudná tanúsítani, hogy a hiteles elektronikusról készült másolat, de ellenjegyezni valóban nem lehet neki.
Ha már bejegyzett cég akkor cégkivonat elég kell hogy legyen szerintem.

Szerk.: lehet, hogy “ellenjegyzett” alatt azt értik, hogy legyen rajta a szárazbélyegző lenyomata. De akkor sem jegyezheti ellen a cégbíróság végzését.

[ Szerkesztve ]

(#98318) sch_a válasza sch_a (#98312) üzenetére


sch_a
addikt

Kezi halozatvalasztassal masikra halozatra valtottam, ezzel jonak tunik.

(#98319) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Üzleti díjcsomagoknál van +1GB-os adatbővítő opció. Sms amit ha elküldesz kapsz egy giga-t. ha van valaki be tudná linkelni a leírását.

Köszi,
Ádám

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#98320) kali válasza adamssss (#98319) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Üzleti adatbővítő opciók

Belföldön és az EU-ban felhasználható egyszeri plusz adatmennyiség

- 1 GB nettó 1600 Ft
- 3 GB nettó 3000 Ft

Szerződéses jelszó ismeretében SMS-ben is megrendelhető a +ADAT1GB „JELSZÓ” illetve +ADAT3GB „JELSZÓ” üzenet 1435 számra elküldésével.

Forrás: Link

(#98321) prozodus válasza -secret- (#98311) üzenetére


prozodus
őstag

Ha nem lenne fb-od, micsinálnál? :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98322) prozodus válasza sch_a (#98318) üzenetére


prozodus
őstag

Na, látom, közben meg/kitaláltad magadtól. Igen, ez sajnos ilyen.

(De amúgy fordítva is, a Q-kártyám se megy fel minden hálózatra Mo-n.)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98323) KengelRoland


KengelRoland
aktív tag

Csoki. Arról volt már szó, hogy a feltöltősök mikor kapnak VoLTE-t?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#98324) Motion_Blur válasza ElektrikusDE (#98294) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszönöm nektek a választ!

3 hónap van még hátra az előfizetői hűségemből, az jól rémlik hogy 2 hónappal előtte már újra lehet kötni?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#98325) szabogabor10 válasza KengelRoland (#98323) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem tudni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98326) tomy86 válasza South Velen (#98313) üzenetére


tomy86
addikt

Én kb. két hete váltottam a webes felületen MoveXS-ről Mobil S + 1GB netre. Gond nélkül sikerült.

(#98327) KZP válasza Motion_Blur (#98324) üzenetére


KZP
őstag

3 hónappal előtte is lehet. (Napra pontosan.)

(#98328) thomas77 válasza KengelRoland (#98323) üzenetére


thomas77
senior tag

Ha így megy tovább, akkor kb soha. Idén év elejére ígérték, de már június van és semmi.
A telemátrixosoknak is ígérik (ez év végére), de többet arról sem tudni.
Arról is szó volt, hogy a hd hangot összedrótozzák a szolgáltatók, de semmi. Nem is értem... mintha megálltunk volna a fejlődésben...

(#98329) KengelRoland válasza thomas77 (#98328) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Hát nem tehetek mást, várok. A feltöltőkártyás 4G-vel ugyanezt csinálták és meglett az is. Igaz, sokkal később, mint az előfizetéseseknek.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#98330) adamssss válasza kali (#98320) üzenetére


adamssss
veterán

Nagyon köszi. Nem tudom miért nem találtam meg...

Akkor ez a formátum:

+ADAT3GB xxxxx , vagy +ADAT3GBxxxxx ?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#98331) dptrsk válasza adamssss (#98330) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

van szóköz

(#98332) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

A Telekom Netplusz L és XL bővítőket lehet használni EU-ban történő roaming során? Move XS az alap díjcsomagom.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98333) 4Grider válasza adnoctum18 (#98332) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezek nem lezárt csomagok?

(#98334) dptrsk válasza 4Grider (#98333) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha lezárás előtt rendelte, akkor megtarthatja kivezetésig.

(#98335) 4Grider válasza dptrsk (#98334) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyszerre két bővítőcsomagot is használna 2017 májusa óta?

(#98336) dptrsk válasza 4Grider (#98335) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

2 külön előfizetésen, persze.

(#98337) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Domino Fix díjcsomaggal is igénybevehetem a DominoNet megújuló csomagokat? Eddig a Maraton opciókat használtam, de most kaptam egy promóciós SMS-t arról, hogy a DominoNet csomagoknál most 2 hónapig 4-szeres adatmennyiséget használhatok az adott csomag áráért.
Ha igénybe tudom venni, az 1 gigásat használnám, esetleg mellette lenne egy aktív maraton opció is, ha az előbbi lefogyna, ilyen kombinációt tudok csinálni? (Árban jobban megérné a megújuló mint a maraton.)
Bocsánat, ha láma volt a kérdésem, de korábban volt valami kavarás a díjcsomagokkal, ekkor váltottam a Fix-re, mert ott van "technikai net", jelentsen ez bármit is, ezért tudom használni a Maraton opciókat, nem igazán vagyok képben ebben az útvesztőben...

:R

Up the Irons!

(#98338) Zeki válasza EmberXY (#98337) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tudod használni, ha elfogy a megújulós neted, akkor jön a sima maraton.

(#98339) EmberXY válasza Zeki (#98338) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm. Akkor 2 hónapig a 4 giga igazi kánaán lesz, ráadásul június 30-ig él az akció, van még 3 hetem, hogy döntsek, hát ez már szinte Európa. (Ja, nem. ;] )
:R

Up the Irons!

(#98340) adnoctum18 válasza dptrsk (#98336) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Igen, 2 különböző előfizetés és mindkettőt a lezárás előtt rendeltük.

A roaminggal kapcsolatos kérdésre esetleg valaki? Telekom azt írja, hogy használhatóak roamingra is ezek az adatkeretek, itt a topikban azonban mást olvastam korábban. Szükséges adatroaming opciót venni ezek mellé szerintetek vagy működni fog a NETPLUSZ bővítés az adatkeret erejéig külföldön is (EU)?

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98341) 4Grider válasza adnoctum18 (#98340) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ÁSZF szerint működik az EU-ban, csak a lassítás nem.

(#98342) adnoctum18 válasza 4Grider (#98341) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Köszönöm a választ, én is ezt reméltem.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#98343) kovacsmi_74 válasza adnoctum18 (#98340) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Lezárás után volt az, hogy csak belföldön használható, de volt valami vizsgálat ezzel kapcsolatban és most már teljes egészében leforgalmazható tudtommal. Decemberben nekem volt netem Ausztriában Netplusz XXL-el.

(#98344) #08205312


#08205312
törölt tag

vége a legendás feltöltőkártyás csalásoknak

(#98345) Vangelis válasza #08205312 (#98344) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Majd átállnak szrt egyenleg feltöltésre :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#98346) gyuromoj


gyuromoj
veterán

2 éve az EB-t adatforgalom generálása nélkül lehetett nézni mobilon is a TVGO appal.
Szerintetek most is lesz hasonló próbálkozás vagy felejtős? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#98347) Soulfly842 válasza #08205312 (#98344) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért az valahol nevetséges, szánalmas és a mai magyar médiának hívott valami kőkemény kritikája, hogy teljeskörű cikket csak a Nők Lapja Café (Nlcafé) tudott egyszerű, már-már hosszúságában primitív, de lényegre törő formában - virtuális papírlapokra - vetni:
[link]

"A Magyar Telekom fellebbezett a hatóság döntése ellen. Szerintük az SMS-es feltöltés ugyanis nem elektronikus hírközlési szolgáltatás, így az NMHH-nak nincs hatásköre ennek felügyeletére, vagyis szankciót sem állapíthat meg. Megjegyezték azt is, hogy az SMS-es feltöltések száma alacsony, a csalások pedig elenyészőek."

Bááár, pro és kontra... a csalások száma elenyésző, de amiatt is, hogy rengeteg ügyfélt érnek el csalók az ügyfélirritáció viszont hatalmas.

(#98345) Vangelis

Egyébként egy időben az is nagy divat volt, de mivel most már rengeteg minden le van ott kötve emiatt sem fognak átállni (ott is okmányellenőrző rendszerek alapján ellenőriznek mindent, virtuális 'ujjnyom' azért erősebb, mint egy névtelen kártyánál, folyószámlára kell utalni, stb-stb-stb... )

De a legjobb a mezőkövesdi ürge volt, aki mindenki nevére otthonra rendelt sok-sok-sok-sok eszközt... mobilt... tv-t... stb-stb... :D

[ Szerkesztve ]

(#98348) 4Grider válasza Soulfly842 (#98347) üzenetére


4Grider
nagyúr

Valamelyik kormánypárti médiában 1%-os csalásfaktort olvastam. Az azért nem elenyésző, példának okáért ha itt minden századik parkoló autót ellopnák, akkor még a birkák is lázadnának...

(#98349) szalai112 válasza 4Grider (#98348) üzenetére


szalai112
senior tag

Az 1%-ék lehet 10ezerX3500ft is.

(#98350) Soulfly842 válasza 4Grider (#98348) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az interakciót érintett számából túlzóak nevetségesnek érzem azt... Annak talán még el is megy az a szám, amit valaha próbálták elérni/átverni. De ez kb 10-30 alkalomból az egy lehet. A beszámolók nagy része is arra arról szól, hogy nem főztem be neki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.