Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98451) tusik válasza prozodus (#98450) üzenetére


tusik
tag

Ami 1 hónapos felhasználási időt ir az adatra, azt 30.-án hozta a futár, ami jól mutat mindent azt kb másfél héttel korábban. De az első az egyből jól mutatott mindent, adatot beszédet feltöltés nélkül.

(#98452) prozodus válasza tusik (#98451) üzenetére


prozodus
őstag

Aktiválva hozta?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98453) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Rendeltem egy dominó fixet hogyan fogom látni hogy rajta van a 10GB net jön róla sms? Hogyan tudom ellenőrizni?

(#98454) prozodus válasza vadasz70 (#98453) üzenetére


prozodus
őstag

A telekom-fiókban látszik.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98455) prozodus válasza prozodus (#98454) üzenetére


prozodus
őstag

Mármint ha helyesen mutatja...

Mert amilyen tré most az egész honlap, az is lehet, h hibásan. Nekem pl egyelőre nem mutat csökkenést, de sokat nem is használtam még, h egyértelműen kiderüljön.
Viszont nem mutatja, h meddig érvényes a 10GB.
Nem működik a sorbarendezés, a testreszabás, és egyebek...

Az egyetlen pozitívum, h ma reggel még nem jelent meg újra a kosár régi tartalma...

Viszont folyamatosan technikai hiba, meg általános hiba...
Tudom, csak a szokott tré színvonal honlapilag... De akkor is, és igenis bosszant. Napok óta nem tudom megcsinálni rajta, amit pikk-pakk meg lehetne csinálni, ha bírna eccer végre normálisan működni...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98456) tusik válasza prozodus (#98452) üzenetére


tusik
tag

Igen aktiválva jött mindkettő. És mégse egyforma.

[ Szerkesztve ]

(#98457) prozodus válasza tusik (#98456) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor elméletileg előfordulhat, aminek nem kéne, de eszembe jutott, h 1. esetleg már régebben aktiválták vmiért, ha a 2hónapos 10 gigáról beszélsz. Ha az 1GB-ról, akkor tényleg rejtély; 2. az egyiknél ezt, a másiknál azt mutatja.

Ügyfélszolga mit mondott?

De egyáltalán hol látod az adat lejáratát?, mert olyat nem bírtam találni tegnap, de annyi minden nem működik most a honlapon, másik böngészőben sem, h perpill feladtam.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98458) tusik válasza prozodus (#98457) üzenetére


tusik
tag

A 10 giga rendben van, csak az 1 giga ami ugye a kártya felhasználhatóságáig kellene hogy érvényes legyen. A beszéd, sms rendben van időpontilag.

(#98459) prozodus válasza tusik (#98458) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor marad a reklamáció, minél előbb, hacsak el nem akarod használni addig.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98460) tusik válasza prozodus (#98459) üzenetére


tusik
tag

1414-en megnyugtatott az üfszolga hogy ő jól látja a rendszerben. Valszeg homokszem :DDD kerülhetett a gépezetbe és azert jelenik meg rosszul a telefonos alkalmazásban. :C

(#98461) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Heló! Érvénes még ez a +10 GB-os akció, ha neten rendelek új Domino-s SIM-et? Vagy amilyen szerencsém van. épp lecsúsztam róla.

ITT nézem, de nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#98462) #08205312 válasza RoSSo3 (#98461) üzenetére


#08205312
törölt tag

Jún 6-ig volt.

(#98463) RoSSo3 válasza #08205312 (#98462) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszi az infót!

(#98464) fahrii


fahrii
őstag

Telekom kisker árlistáknál milyen ármozgások várhatóak?
Van egy csereutalványom 230.000 FTos összeggel, amire utazom az egy HTC U11 (jelenlet 247.000 Ft), illetve egy LG G6 (261.000 Ft), esetleg S8 (270k). Van rá bármiféle esély, hogy 2,5 hónapon belül beessen valamelyik ára az összeghatár alá?

(#98465) 4Grider válasza fahrii (#98464) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezek nem publikus információk.

(#98466) fahrii válasza 4Grider (#98465) üzenetére


fahrii
őstag

Persze, de nem is belsős infokra vagyok kíváncsi telekom dolgozóktól.
Abban bíztam tapasztalat alapján esetleg már innen tud valaki annyit mondani, hogy megéri e egyáltalán nekem arra várni hogy becsúsznak árak, vagy felejtsem el és menjek a biztosra amíg lehet (tekintettel arra, hogy a S7 Edge kifutó és a kiszemelt üzletben 1 db van készleten).

Abból kiindulva, hogy a 2,5 éves s7 edge még mindig 220 körül megy én arra tippelnék, hogy menjek biztosra.

(#98467) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Valaki feltöltött az egyik (dominó) kártyámra pénzt. Onnan vissza tudom adni az illetőnek ha keres? Mivel előfizető vagyok nekem nem pálya, ha simán feltöltök 1500 Ft-ot, szóval fontos lenne, hogy csakis arról a dominó kártyáról tegyem vissza a pénzt.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#98468) Zeki válasza nyikszi (#98467) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vissza tudod adni.

(#98469) nyikszi válasza Zeki (#98468) üzenetére


nyikszi
őstag

De hogyan? Mert csak a havi számlám terhére tudok feltölteni, legalábbis én csak ilyet találtam a Telekom oldalán.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#98470) Zeki válasza nyikszi (#98469) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Dominóról nem lehet. Csak a havidról vagy a bankkártyádról.

(#98471) nyikszi válasza Zeki (#98470) üzenetére


nyikszi
őstag

Aha, ez volt a kérdés, köszi. Akkor ezt bukta az illető. Más hülyesége miatt én nem fogok bukni.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#98472) Ateszpapa válasza nyikszi (#98471) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Gerinced megvan még?
Mert úgy tűnik, hogy elvitte a cica...

(#98473) nyikszi válasza Ateszpapa (#98472) üzenetére


nyikszi
őstag

Igen meg. De mi a kérdés? (Szerinted, ha le akarom nyúlni, amit nem én csesztem el, akkor felteszem a kérdést? Miért nem lehet azt közölni a Trékomal, hogy de ez nekem nem kell, adják vissza annak aki elcseszte? De nyilván egyszerűbb engem csesztetni, de már megint én vagyok a hülye, hogy kérdést mertem feltenni :F )

(Jelen pillanatban 6 Ft/perc a díjam. Dominónál mennyi is?)

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#98474) zsoltzsolt válasza nyikszi (#98473) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Miért buksz, ha visszautalod folyószámláról vagy az előfizetésedről? 🤔

(#98475) btudos válasza zsoltzsolt (#98474) üzenetére


btudos
veterán

Mert a Dominós számán nem tudja hasznosan felhasználni a feltöltött összeget, így a viszonzás számára konkrétan veszteséget jelentene.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#98476) Soulfly842 válasza btudos (#98475) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lottó, parkolás... ?

(#98477) btudos válasza Soulfly842 (#98476) üzenetére


btudos
veterán

Lehet ezer oka, pl. nem telefonszámként használja, hanem mondjuk riasztóban. :U Ne akarjuk már eldönteni helyette, hogy mit kezdjen más hülyeségével. Ha neki nem megoldás az, hogy saját számláról feltölti, akkor nem tölti fel, semmi nem kötelezi erre. Legalább megkérdezte, van-e számára járható út.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#98478) Soulfly842 válasza btudos (#98477) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lehet, de ne legyünk már kéretlenül is okosak helyette. Nem neked kell erre igenlő vagy nemleges választ adnod - max akceptálhatod, hogy ez is egy felhasználási lehetőség (attól függetlenül, hogy jó-e neki, vagy sem). Csak felvetettem - segítő szándékból - egy olyan felhasználási alternatívát, amiről korábban nem esett szó és esetleg a felhasználhatóságot megoldhatja. Abban a rövidke válaszban meg nem tudom, hogy hol olvastad ki, hogy én dönteni akarok helyette.

(#98479) prozodus válasza Soulfly842 (#98478) üzenetére


prozodus
őstag

Egyáltalán, jelentkezett már érte, aki feltöltötte?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98480) zsoltzsolt válasza btudos (#98475) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Aha, az igaz.
Meg nem tudni, hogy mire használja a Dominó kártyáját.

(#98481) lugosi válasza Soulfly842 (#98478) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért kb ha van 6 Ft/perces előfizetése akkor egy dominós egyenleget valószínűleg csak feleslegesen tud elhasználni.

(#98482) nyikszi válasza btudos (#98477) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszönöm, mindenkinek a választ. Mivel külső kerületben lakok és ritkán megyek a városba, így a parkolás nem jó. Lottó? Most lottóztunk 1 hónapja a Fiammal (volt nulla találatunk), azelőtt meg két éve :) De viszont levásárolom, ez jó ötlet (megnézem mire lehet még). Egyébként csak az adat miatt vettem meg (1 GB, a havi 200 MB kevés), mert a Fiam szokott néha Pokémonozni. Volt egyébként két nem fogadott hívásom vasárnap, pontosabban mire felvettem letette. Írok neki, ha találok értelmes levásárlási lehetőséget. Még egyszer köszönöm aki segítő szándékkal szólt hozzá!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#98483) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Sziasztok.

Foci VB idejére nem tudtok valami akcióról, hogy lehessen nézni a meccseket mobilon? Anno volt ilyen, hogy egy bizonyos árért nem került adatforgalomba.

(#98484) 8 válasza nyikszi (#98482) üzenetére


8
senior tag

1414 mit mondott?
Nem tudnak tenni semmit?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98485) #04441088 válasza nyikszi (#98482) üzenetére


#04441088
törölt tag

Amúgy teljesen korrekt volt, hogy ideírtál. Azokkal meg ne foglalkozz, akik azt írták, hogy eltűnt a gerinced és hasonlók. Ha egy telefonszámra tölt az ember, ha lottózóban, egyéb shopban teszi meg egymás után 2x kell beírni a telefonszámot. Ha neten, online tölt, akkor ha beírja az adatokat, feljön egy összesítő oldal, amit jóvá kell hagyni. Ha telefonon keresztül töltesz szintén 2x kell bepötyögni. Teljesen korrekt volt, amit írtál. Nekem az elmúlt 10 évben 2 ilyen feltöltésem volt, egyszer 1500 Ft, egyszer 5000 Ft. Az 1500-as nem keresett, szóval így járt, az 5000 Ft-os felhívott másnap, hogy most nézi a blokkon elírta a szám végét. Mivel domino számról max tippmixpro-ra szoktam tölteni, illetve okos lottó, szóval úgyis elment gyorsan, kértem egy számlaszámot és vissza utaltam neki..

(#98486) nyikszi válasza 8 (#98484) üzenetére


nyikszi
őstag

Pontosan, még azt se tudta megmondani, hogy ki töltötte fel! Tiszta röhej :( Mindegy, írok neki, hogy hívja fel az ÜFSZ-t, én adok neki nyilatkozatot, hogy levonhatják arról az egyenleget. Mivel a vásárlás nálam semmire nem lehetőség. Láttam a ticketportal.hu-t, hurrá van mozi, ja csak fekvő és persze majd 4000 az ára. Még egy gyerek előadás sincs ami beleférne az 1500-ba.

Staker! :R

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#98487) jani4454 válasza btudos (#98475) üzenetére


jani4454
tag

+1

(#98488) punky10 válasza Ateszpapa (#98472) üzenetére


punky10
addikt

Hát Papi,van legalább 3 olyan dominós számom,amire ha valaki feltölt,inkább odaadnám a SIM-et,mert nekem nem kell,csak van.Anno akcióban/ajándékba kaptam,lehasználtam,senkinek nem kell,de még pár hónapig él.Na most valaki tölt rá,mikor már nem használom,akkor mi a fer játék? Nekem nem kell,nem tudom kihasználni.Max adjon egy levelezési címet,elküldöm postán a SIM-et,így is van plusz költségem,de nem annyi,mint visszatölteni az Ő kártyájára.
Az ötlet nem csak kitaláció,sajnos tavaly megjátszottam.. :((

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#98489) Zeki válasza punky10 (#98488) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)
Ha én nem használok egy simet, az a fiókban pihen. Aztán megy a kukába . Szóval ha arra tölt valaki, úgysem tudom meg.

[ Szerkesztve ]

(#98490) #08205312 válasza Zeki (#98489) üzenetére


#08205312
törölt tag

Kivéve ha a telekomos fiókhoz van rendelve, mert akkor látod az egyenleget pl. amikor a fő kártya miatt belépsz a webes felületre.

(#98491) punky10 válasza #08205312 (#98490) üzenetére


punky10
addikt

Ott a pont! Én is így vettem észre.Ráadásul más hülyesége miatt én kínlódtam több órán keresztül,mire kideritettem kitől kaptam ezt a nem kivánt pluszt,felhívtam,közöltem vele a tényállást,elpostáztam(saját költségen...)annyit nem írt,hogy köszönöm...
Ezek után Nekem bárki tölt a dominós kártyámra,lesz@rom...
És ettől függetlenül a gerincem megvan,bár néha túlságosan is jelentkezik... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#98492) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

Egy már meglévő dominós kártya számot, amin ráadásul van is valamennyi összeg, van lehetőség kicserélni egy másik számú kártyára és átvinni az összeget egyikről a másikra, számváltotatás ügyében.?
(szvsz nincs ilyen, vagy ha van is, akkor nem kevés összegbe kerülhet a dolog, de talán... )
Köszi a válaszotokat!

(#98493) #08205312 válasza Ice&Lime (#98492) üzenetére


#08205312
törölt tag

Domino hívószám esetén a hívószám cseréje nem lehetséges.

(#98494) prozodus válasza Ice&Lime (#98492) üzenetére


prozodus
őstag

Egy esetről tudok, ahol az ex zaklatta az illetőt.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98495) #08205312 válasza prozodus (#98494) üzenetére


#08205312
törölt tag

Az havi díjas lehetett...

(#98496) Ateszpapa válasza nyikszi (#98473) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Elnézésed kérem!
Felidegeltek már ma párszor, nem akartalak megbántani!
Bocsi!
:B

(#98497) prozodus válasza Ice&Lime (#98492) üzenetére


prozodus
őstag

Egy esetről tudok, ahol az ex zaklatta az illetőt.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98498) sch_a


sch_a
addikt

Rendeltem június 1-én, pick-pack pontos átvétettel Domino sim-et, az ajándék 10 GB reményében. A mai nap-ra kértem az átvételt. A telekom alkalmazás 1GB adatot és 1 óra 20 perc lebeszélhetőséget mutat. Van értelme reklamálnom?

(#98499) #08205312 válasza sch_a (#98498) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ez áll az ászf-ben:

"Akció tartama: 2018.05.07-től 2018.06.06-ig"

"Feltételek: A kedvezményt kizárólag azon új Domino előfizetők vehetik igénybe, akik a díjcsomagot és a hozzá tartozó Domino Fix Extra SIM kártyát a Magyar Telekom webshopjában, online rendelik meg. A
kedvezmény keretében biztosított adatmennyiség kizárólag belföldön használható fel 2 hónapon belül, EU roaming helyzetben nem vehető igénybe"

Tehát amennyiben a megrendelés 6.-a előtt volt, akkor jár az extra 10GB, ugyanis nem az átvétel időpontja a feltétel, hanem a megrendelésé.

(#98500) prozodus válasza sch_a (#98498) üzenetére


prozodus
őstag

Van.
Nekem rendesen meg is érkezett a 6-i rendelés. 11GB, 80p, 5sms.

Ja, és nagy meglepetésemre 9-cel kezdődik a szám, mintha ősi lenne, lehetne flancolni vele, én meg meg se akarom(-tam?) tartani, mert 2 domino minek? :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.