Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99351) szabogabor10 válasza #08205312 (#99350) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én alapvetően nem ellenzem az AI-t, de vanda még nagyon gyerekcipőben jár. Ezt kizárólag önkéntes alapon szabadna teszteltetni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#99352) #08205312 válasza szabogabor10 (#99351) üzenetére


#08205312
törölt tag

Foci a haverokkal, vagy fifa 2018 xboxon
Egy ölelés a barátnővel, vagy sz*xbaba
Vanda, vagy élő emberi hang....

Ja, mindig elfelejtem: maradi vagyok....

(#99353) polonic


polonic
félisten

Galaxy S8-on mikor lesz már elérhető a gyári üzenet app-ban az RCS?
Mert látom az oldalon, hogy van már más galaxy készülékeken natívan RCS. De akkor a többin vajon miért nincs? Ugyanaz az üzenet app fut mindegyik samsung telón.

(#99354) G@ben válasza ZSolzs (#99343) üzenetére


G@ben
addikt

Ezek szerint a Maraton csomag kimarad az ajándék netből, jól értem?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#99355) Keem1 válasza szabogabor10 (#99349) üzenetére


Keem1
addikt

+1 :K
Én a múltkor csak céges vodás számról hívva tudtam elkerülni.

(#99356) szabogabor10 válasza Keem1 (#99355) üzenetére


szabogabor10
veterán

En most Tarros vezetékesről próbáltam, mostmár onnan se lehet megkerülni. Hihetetlen. Alaposan le kéne fejezni a felsővezetést, ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#99357) szalai112 válasza szabogabor10 (#99351) üzenetére


szalai112
senior tag

szószerint

(#99358) kgb79


kgb79
tag

Sziasztok!

Régebbi kisker árlistát le lehet valahonnan tölteni?
2016.11.17-i Mate 8 ár érdekelne, mert sajnos nem javítható és csereutalványt kaptam....

(#99359) tatv


tatv
csendes tag

Üdv!
Mióta van ez az oldal? https://www.telekom.hu/shop/domino-aktivalas Csak most vettem észre. Korábban csak telefonhívással lehetett aktiválni ezeket a kártyákat.

(#99360) 8 válasza kali (#99344) üzenetére


8
senior tag

Nem alakítottak semmit semmihez, a weboldalon szereplő információk ellentétesek az ÁSZF-ben leírtakkal.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99361) Lackooo84 válasza 8 (#99360) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

NMHH gyanús...

The Truth is out there...

(#99362) air válasza kgb79 (#99358) üzenetére


air
nagyúr

Vedd elő a számlát!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99363) 8 válasza Lackooo84 (#99361) üzenetére


8
senior tag

az bizony

(#98985)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99364) kgb79 válasza air (#99362) üzenetére


kgb79
tag

Az volt az első dolgom.

Sajnos azon csak az akciós ára szerepel és csere utalvány esetén az nem akciós kisker ár az alap, ha jól tudom.

(#99365) csontfox


csontfox
kezdő

online részletre és hűség hosszabbítással rendelt telefont 14 napon bellül lehet cserélni egy másik telefonra?
ha igen hogy és mennyiért működik ez? :Y

(#99366) air válasza kgb79 (#99364) üzenetére


air
nagyúr

Nem jól tudod. Az a cserealap, amennyiért anno vetted. Hogy az akciós volt, vagy sem, nem számít.
Tehát ami a számlán van, azért az összegért választhatsz most telefont, vagy ha ráfizetsz, annyit tudnak be a mostani vételárba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99367) csako válasza air (#99366) üzenetére


csako
veterán

Összefoglalóból:
"Hogyan tudom beváltani a csereutalványomat?

Csereutalvány beváltásnál kettő lehetőség adott:

1: értékegyeztetéses csere: az xy készülék vásárláskori kiskereskedelmi ára alapján, az aktuális kiskereskedelmi árlistában szereplő nem drágább készülékekből;
2: visszavásárlás: az ügyfél által eddig kifizetett készülékár (teljes összeg vagy részletfizetés esetén a kezdő-, és további befizetett részletek)."

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#99368) kali válasza 8 (#99360) üzenetére


kali
legenda

A kiírás először nem mindenhol így szólt.

(#99369) Lackooo84 válasza air (#99366) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Te tudod rosszul. A vásárláskori kisker ár számít.

The Truth is out there...

(#99370) Lackooo84 válasza csontfox (#99365) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem tudsz cserélni. Állj el a szerződéstől, azaz visszaáll minden a régibe, aztán válassz mást.

The Truth is out there...

(#99371) air válasza Lackooo84 (#99369) üzenetére


air
nagyúr

A vásárláskori kisker ár az, amit ő fizetett érte. Lényegtelen, hogy az akciós volt-e vagy sem.
Mondok egy példát.
Rendelek a neten valamit, ami 100eFt-ról le van akciózva (fujj, de ronda szerkezet) 80eFt-ra. Ez a kiskereskedelmi ára. Kifizetem, kiszállítják.
3 nap múlva vége az akciónak, az ára visszamegy az eredetire. Én 10 nap múlva élek az elállási jogommal. Mit fogok visszakapni? 100eFt-ot? Nem, 80 ezret, mert annyiért vettem.
A cserére ugyanez vonatkozik.
Nem is értem, hogyan gondolhatjátok, hogy ilyen esetben "nyereséggel" jöjjön ki valaki a dologból.

(#99367) csako
"az ügyfél által eddig kifizetett készülékár"
Pontosan ezt mondtam én is. Amit ő fizetett. Nem az akció nélküli, eredeti ár számít.
Az értékegyeztetésnél általában szokták engedni a ráfizetést.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99372) csontfox válasza Lackooo84 (#99370) üzenetére


csontfox
kezdő

viszont lehúztam a telefonról a gyári fóliát, így is el lehet állni?
+ dobozbol füles töltőkábel kivéve használva.
(iphone)

[ Szerkesztve ]

(#99373) Lackooo84 válasza air (#99371) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy gondolom, hogy ez így van, de majd megírják azok, akik már éltek vele. Természetesen csak a levásárlásra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#99374) Lackooo84 válasza csontfox (#99372) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A fólia levétel nem gáz, de sérülésmentes legyen és hiánytalan.

The Truth is out there...

(#99375) csako válasza air (#99371) üzenetére


csako
veterán

Ne keverd össze a két lehetőséget! Direkt félkövérrel szedtem neked a lényeget...

Az akciómentes kiskerár számít, ha készüléket választ.

Ha pedig pénzt kér vissza, akkor kap vissza pontosan annyit, amennyit fizetett.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#99376) air válasza csako (#99375) üzenetére


air
nagyúr

Amit félkövérrel szedtél, abban nem szerepel az "akciómentes" kifejezés.
Szerintem maradjunk a fogalmak jelentésénél. A vásárláskori kiskereskedelmi ár az nem az akciómentes ár, hanem amit fizetni kell a termékért.
De a fórumtárs majd bemegy, és meglátjuk, hogy mit mondanak neki.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99377) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

BTW nincsen véletlenül valakinek egy 2017 decemberi kisker árlistája? :U

The Truth is out there...

(#99378) Lackooo84 válasza air (#99376) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magyarul a lényeg az, hogy te hiába akciósan vetted a telefont, akkor is a teljes ára számít, ha cserélsz. Pont.

The Truth is out there...

(#99379) csako válasza air (#99376) üzenetére


csako
veterán

A vásárláskori kiskereskedelmi árat egy ilyen listáról kell kinézniük a vásárlás dátumának megfelelően, és arról a linkelt friss listáról választhat egy új telefont abban az árban. Van már néhány hozzászólás a topikban erről.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#99380) air válasza Lackooo84 (#99378) üzenetére


air
nagyúr

Vagyis kaphatsz egy olyan értékű készüléket a Telekomtól, amilyet soha nem fizettél ki nekik? Ez nem éppen egy profitorientált üzletpolitika.

De ha így van, akkor az szép.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99381) Lackooo84 válasza air (#99380) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert szerinted a Telekom nem azt az árat vasalja be a nagykeren/gyártón szerinted? :U Itt aki bukik végén az csak a gyártó, nekik meg be van kalkulálva.

The Truth is out there...

(#99382) lugosi válasza air (#99366) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, te tudod rosszul, úgy van ahogy a többiek írják. Évek óta így van, rengetegszer volt róla szó a topikban hogy ez hogy működik.

(#99383) punky10 válasza air (#99371) üzenetére


punky10
addikt

Akkor én is írok egy példát:
Veszek egy telefont a telekomtól ,100 ezer forint értékűt,Mivel hűséget hosszabbítok,lejön mondjuk egy 20-as.Bevonom Magentába,lejön belőle 50 ezer.Tehát 30-at fizetek a telefonért.Elromlik,nem tudják javítani,mit kapjak érte?Egy 100 ezres telefont,vagy egy 30 ezrest?
Az,hogy az adott időszakban milyen kedvezmények voltak,illetve mit tud a vásárló kicsikarni,az a telefon értékét tekintve mindegy.

Ui:az általam felsorolt kedvezmények ,ha jól tudom,már lejártak...Sajnos...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#99384) amargo válasza amargo (#99345) üzenetére


amargo
addikt

T-pont ba bementem, ott felhívtak valami elhárító osztályt, de azt mondták nem tudják megcsinálni.

Érdekes két ellentétes információ halmaz van itt.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#99385) Gedeon31 válasza lugosi (#99382) üzenetére


Gedeon31
addikt

Tavaly csereutalványt kaptam. Ráfizettem a telefonra 33000 Ft-ot ,ilyenkor is az akkori kisker árát 191400 Ft-ot kell nézni,ha esetleg kapnék egy újabb csereutalványt? :U Eddig ilyen esetről nem emlékszem lett volna szó :U

(#99386) Ateszpapa válasza punky10 (#99383) üzenetére


Ateszpapa
addikt

+1. Így igaz.
A kedvezményeket a hűségért kapod.

(#99387) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Ma betelefonaltam a volte bekapcsolása miatt, majd a hölgy felvilagositott, hogy az én csomagomra nem lehet bekapcsolni. Létezik hogy ez így van? Ha meg igen, akkor hatalmas gratuláció a telekommal, nem épp felhasználó barát hozzáállás, bár ebben az országban ez nem módi..
Mobil S a csomag+4gb net

[ Szerkesztve ]

(#99388) kali válasza Draken (#99387) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A hölgy nagyon benézett valamit...

(#99389) air válasza punky10 (#99383) üzenetére


air
nagyúr

Tehát mégiscsak a fogalmaknak van jelentőségük.

Ugyanis tegnap senki sem kedvezményekről beszélt, hanem akcióról. Nem ugyanaz a kettő.

Kedvezményekkel csökkentett ár, így már érthető a dolog nekem is. De az akció teljesen mást jelent. Az mindenkire egyformán érvényes, a kedvezmény lehet egyedi, személyre szabott.

Köszi, így már tiszta.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99390) Draken válasza kali (#99388) üzenetére


Draken
őstag

Épp lejáróban van a hűségem, szóval lehet mindegyik ügyintéző ezt mondaná :C

(#99391) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Sziasztok!
Mennyibe kerül egy SIM-kártya csere ebben az esetben?
- van előfizetésem hűséggel
- a telefont nem a T-nél vettem
- azért cserélném mert problémáim vannak a térerővel, SMS küldéssel
- nano méretű, de látszik rajta, hogy én vágtam le

(#99392) Lackooo84 válasza Ron Swanson (#99391) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt mondod, hogy a simed ellopták, a régit sem kell odaadni és 0Ft. Egyszer azért kellett így trükköznöm, mert a pár hete cserélt (akkor 4G indokkal) simet hazavágtam amikor bele rá faragni az sd kártyára... Végülis ráfaragtam, mert kérhettem egy újat... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#99393) anadroid válasza Lackooo84 (#99392) üzenetére


anadroid
senior tag

Én nem emlegetnék ilyet, hogy ellopták, mert akkor megkérdik, hogy hol a rendőrségi feljelentés.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#99394) Lackooo84 válasza anadroid (#99393) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Miről? A pár filléres domino simről?

The Truth is out there...

(#99395) Keem1 válasza Ron Swanson (#99391) üzenetére


Keem1
addikt

Az előzőleg kapott válaszhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy nem biztos, hogy ilyen indokkal cserélik, ugyanis:
"A sérült kártya cseréje díjmentes, de blokkolás, rongálás, lopás és feltételezett eltűnés esetén a havi díjas, illetve Domino díjszabásban feltüntetett díjat kell megfizetni."

Kérdéshez:
SIM kártya cseréje/pótlása (pl. rongálódás, lopás miatti pótlás) 4500 Ft/alkalom/db
Ha rám hallgatsz, akkor nem az előző, nem túl korrekt válaszra hallgatsz, hanem előadod, hogy méretcserés lenne a simed, és ha jófejek, el se kérik a régit, csak cserélik és kész. Ha nem, akkor a fenti ár.

Egyébként ott hibáztál, hogy vágtad, mivel méretváltás esetén ingyen cseréli a Telekom (nem számít, hogy tőlük-e a telefon vagy sem), szóval csak be kellett volna slattyognod az új kártyáért. ;)

[ Szerkesztve ]

(#99396) prozodus válasza Ron Swanson (#99391) üzenetére


prozodus
őstag

Ha eredetileg nem volt nano-ra törhető, akkor bőven elég erre hivatkozni, h nano-r avan szükséged, a régit nem kérték el nekem, meg se nézte, csak a személyim kellett, h enyém a szám. Gondolom, a rendszer tudja, mikor kaptam utoljára simet, és milyet.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99397) Lackooo84 válasza Keem1 (#99395) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem a tékomban pont fordítva mondta a csóka, hogy a sérülés fizetős, kérdeztem "és lopás esetén"? Azt mondja "az ingyenes". Mondom "akkor ellopták". Mosolygott, aztán kicserélte. Jó arc volt. :DDD

The Truth is out there...

(#99398) kali válasza Lackooo84 (#99392) üzenetére


kali
legenda

Nem jó ötlet, egyrészt az előttem is írt ok miatt, mert lopás esetén feljelentést kell tenni - a lopás hivatalból üldözendő, a SIM kártya pedig a szolgáltató tulajdonát képezi -, másrészt az ászf szerint akkor pont fizetős, ha lopás miatt pótolni kell (Link), de ezt a leírásban is külön írják: Link

Trubad Úr: Szia, Úgy a legérdemesebb megpróbálni, hogy a méretben történő eltérésre hivatkozva cserélteted, úgy díjmentes (Link), hátha akkor is megoldja a cserét az ügyintéző, ha a SIM kártya nincs épp nálad, mert otthon felejted vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#99399) dptrsk válasza Lackooo84 (#99397) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A sérülés és a lopás IS fizetős hivatalosan

(#99400) Lackooo84 válasza dptrsk (#99399) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Most már ezt is tudom, de remélem egy jó ideig nem lesz rá szükségem. :DDD

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.