Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#99701) kapasz válasza kapasz (#99697) üzenetére

kapasz
(tag)

Köszi, közben a 1777-en sikerült bekapcsolni. Érdekes, hogy közvetlenül a telefonról viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#99702) kali

kali
(legenda)

Aktiválható már a díjmentes 3 GB:

Olyan Domino Fix esetén is felkínálja az aktiválási lehetőséget, aminél csak az úgynevezett technikai net adott, külön adatcsomag vagy -opció nincs és nem is volt korábban soha.

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#99703) alpenwetter válasza kapasz (#99697) üzenetére

alpenwetter
(aktív tag)

A weboldalon és a telekom appban is vannak beállítások, viszont nem ugyanazok.
A hívásátirányítást be tudod kapcsolani a telekom appból (Testreszabás - Telefonálás - Hívásátirányítás), a hívásértesítőt meg a weboldalról (Előfizetéseim - Testreszabás - Hívás - Hívásértesítő).

Parkolj bármely zónában appból, vagy akár privát garázsokban! PARKL.NET +1000Ft regisztrációs kuponkód MJX7WG

(#99704) #77646080 válasza kali (#99702) üzenetére

(törölt tag)

Nekem még (sajnos) nem jelent meg. Nagyon ritkán futok ki a keretemből, de most piszkosul hiányzik a nyolcadikai fordulónapig.

Akkor marad a várakozás...

(#99705) gabe_ válasza kali (#99702) üzenetére

gabe_
(őstag)

Nekem már lehet aktiválni, de ha jövőhéten aktiválom, akkor is 7 nap lesz?
Akkor pont jól jönne

Sovány szakácsban sose bízz!

(#99706) alpenwetter válasza gabe_ (#99705) üzenetére

alpenwetter
(aktív tag)

Díjmentes 3GB
Telekom Alkalmazást használó Domino és havidíjas előfizetők
2018. augusztus 1-jétől 2018. szeptember 30-ig
Telekom Alkalmazáson keresztül Domino és havidíjas előfizetők számára, az akció időtartama alatt, egyszeri alkalommal, 3GB, 7 napig elérhető, kizárólag belföldön felhasználható adategyenleg aktiválható.

Parkolj bármely zónában appból, vagy akár privát garázsokban! PARKL.NET +1000Ft regisztrációs kuponkód MJX7WG

(#99707) gabe_ válasza alpenwetter (#99706) üzenetére

gabe_
(őstag)

Remek, köszi

Sovány szakácsban sose bízz!

(#99708) kali válasza gabe_ (#99705) üzenetére

kali
(legenda)

Akkor is 7 nap lesz, úgy lehet csak kevesebb, ha akkor aktiválod, amikor az akció zárónapjához képest nincs már annyi hátra, de az még odébb van, lévén 2018. szeptember 30-ig tart.

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#99709) zsoltzsolt válasza kali (#99708) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Melyik menü pontban fogom látni, amikor látnom kéne?

(#99710) zoli62 válasza kali (#99702) üzenetére

zoli62
(őstag)

Nálam még nem, pedig minden előfizetésre és Dominóra is érvényes.

(#99711) ElektrikusDE válasza zsoltzsolt (#99709) üzenetére

ElektrikusDE
(tag)

Szia!

Itt:

[kép]

(#99712) kali válasza zsoltzsolt (#99709) üzenetére

kali
(legenda)

Az előfizetés testreszabásánál, a mobilinternet szekcióban az első opció.

German_TD: Nem tudom, hogy milyen sorrend alapján frissülnek be az alkalmazások, de csak megtörténik mihamarabb mindenkinél.

zoli62: Nekem elég sok havi díjas és Domino előfizetés hozzá van rendelve a fiókomhoz, mindegyiknél egyszerre jelent meg az opció.
Mivel nem mindegyik van az én nevemen, ezért inkább az alkalmazáshoz kötöm az opció megjelenítését, annak kell adott tekintetben frissülnie.

[ Szerkesztve ]

(#99713) zsoltzsolt válasza ElektrikusDE (#99711) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

:R
Köszi. Kicsit máshol, de meglett :)

(#99712) kali
Igen, ott találtam meg! Köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

(#99714) zoli62 válasza kali (#99712) üzenetére

zoli62
(őstag)

Kali Nálam is hasonló a helyzet. Magyarul magát a telekom alkalmazást kell frissíteni, de az naprakész, a testreszabás egyszeri adatcsomagoknál sem találtam ilyet

(#99715) berbatov2

berbatov2
(senior tag)

Amikor szeretnek hozzaadni egy elofizetest az alkalmazasban, telefonszam utan ker egy jelszot is. Online rendeltem es biztosan nem kellett megadni semmilyen jelszot. Otlet esetleg?

(#99716) ubyegon2 válasza berbatov2 (#99715) üzenetére

ubyegon2
(veterán)
LOGOUT blog

Nekem a Domino-s készülékre sms-ben küldte a jelszót. (igaz ez webes felület volt, nem alkalmazás, de hátha)

[ Szerkesztve ]

no offense, but....rágjál lóherét

(#99717) kali válasza zoli62 (#99714) üzenetére

kali
(legenda)

Az alkalmazásban teszik elérhetővé az opciót, de nem kellett hozzá olyan szintű frissítés, mint amikor az áruházban frissül.
Délelőtt bejelentkeztem és nem voltak még ott az opciók, a 13 óra körüli bejelentkezést követően meg már igen.

berbatov2: Domino esetén a 1777-en elkészíthető a jelszó.

[ Szerkesztve ]

(#99718) cris78

cris78
(őstag)

A korlátlan Tv és film adat opció micsoda?

(#99719) szabacsik válasza zoli62 (#99710) üzenetére

szabacsik
(senior tag)

Van egy dominós és egy flottás csomagom. Az elsőnél megjelent a másodiknál nem.

/\____/\

(#99720) -secret- válasza cris78 (#99718) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

(#99721) Cry0

Cry0
(őstag)

sziasztok! ha telekomnál szeretnék venni új előfizetésre részletre telefon (Samsung Galaxy S9+) akkor kb mennyi előleget kell letenni?

Huawei Mate 20 Pro Morpho Lila/ Huawei Wathc Gt

(#99722) kali válasza Cry0 (#99721) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

Több tényező függvényében változhat az összeg, sőt, akár még ügyintézője is válogatja, ezért látatlanban nem lehet konkrétumot mondani.
Mint előfizető is új lennél amúgy a szolgáltatónál, vagy csak adott előfizetés lenne új?
Mert ha van már előéleted a Telekomnál és nincs negatívum, akkor akár el is tekintenek a mobil előlegtől.

(#99723) Cry0 válasza kali (#99722) üzenetére

Cry0
(őstag)

sajnos vodaofonos vagy, most szerettem volna át menni a telekomhoz mint új előfizető és úgy kihozni részletre telefont.

Huawei Mate 20 Pro Morpho Lila/ Huawei Wathc Gt

(#99724) zsoltzsolt válasza berbatov2 (#99715) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Ott kattints az elfelejtett jelszóra, add meg a kért adatot, tán email cím, és egyszerűen kreálsz egy új jelszót, majd azzal belépsz. Én, emlékeim szerint így tudtam hozzáadni a mobil előfizetésekhez az alkalmazásban a Magenta1 csomagom, vagyis otthoni net, telefon, iptv előfizetések.

(#99725) cris78 válasza -secret- (#99720) üzenetére

cris78
(őstag)

Köszönöm!

(#99726) staker

staker
(őstag)

Aztán a Zene opcióról valami hír? :R

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#99728) zsoltzsolt válasza staker (#99726) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Mondjuk ez is hozzátartozik:
"...(ha elfogy a csomagodba foglalt net, akkor a korlátlan opciót sem tudod majd használni abban a hónapban)."
🤔

(#99729) 4Grider válasza zsoltzsolt (#99728) üzenetére

4Grider
(addikt)

Ez minden korlátlan opció esetében így van már jó ideje.

(#99730) zsoltzsolt válasza 4Grider (#99729) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Azért még nincs mindenki ennek ellenére ezzel tisztában. És utána meg megy a szenvedés itt a fórumon is.

[ Szerkesztve ]

(#99731) staker válasza 4Grider (#99727) üzenetére

staker
(őstag)

:R

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#99732) zoli62 válasza szabacsik (#99719) üzenetére

zoli62
(őstag)

Sakmos a flottások szívnak. Nálam is csak a Dominónál jelent meg.

(#99733) szabacsik válasza zoli62 (#99732) üzenetére

szabacsik
(senior tag)

Köszi a visszajelzést. Akkor ennyi. Van itthon 2 dominó, kénytelen leszek vinni másik eszközt és osztani róla a netet :D

/\____/\

(#99734) zoli62 válasza szabacsik (#99733) üzenetére

zoli62
(őstag)

Az is lehet, hogy ugyanabban a flottában vagyunk. :) Telekom fórumán viszont azt írták, hogy nem publikus előfizetésnél is megjelent a promóció. Elvileg úgy hirdették, hogy minden előfizetőre vonatkozik.

(#99735) kali válasza zoli62 (#99734) üzenetére

kali
(legenda)

Van egy ilyen kitétel, ami sok flottánál nem valósul meg:
A promócióban kizárólag egyéni előfizetők vehetnek részt.

(#99736) szabacsik válasza zoli62 (#99734) üzenetére

szabacsik
(senior tag)

Messengeren ezt mondta a telekomos ügyintéző
"Sajnos valóban a díjcsomagoddal függ össze, a kedvezmény lakossági publikus csomagok esetében érhető el."

/\____/\

(#99737) zoli62 válasza kali (#99735) üzenetére

zoli62
(őstag)

A dolgozói flották egyéni előfizetések.

(#99738) zoli62 válasza szabacsik (#99736) üzenetére

zoli62
(őstag)

Nekem meg telefonos ügyfélszolgálaton azt mondta az ügyintéző, hogy flottás előfizetőknél találkozott már olyannal, hogy ilyen promóció csak később vált elérhetővé és nincs olyan feltétel, aminek nem felelne meg a díjcsomag.

(#99739) kali válasza zoli62 (#99737) üzenetére

kali
(legenda)

Nem mindegyik, van olyan, ahol a cég az előfizető, a dolgozó pedig csak számlafizető, régen legalábbis sok ilyen volt, én is pont azért nem léptem be adott flottákba, hiába nyomtak nagyon jó árazást.

(#99740) zoli62 válasza kali (#99739) üzenetére

zoli62
(őstag)

Én amióta beléptem, egyéni előfizető vagyok, pedig az már idestova nyolc éve. Eddig minden publikus, promóciós internetes csomag bekapcsolható volt, talán a Pokémon nem, pl most is az ingyenes 50 MB él..

(#99741) prozodus

prozodus
(őstag)

Mikor lesz vajon rendesen látható a számla az online üfsz-on?

Mert ugye most még csak a végösszeg látszik jelen pillanatban, de amit kiír, az nagyon nem stimmel az adott július hónapra, annyi egészen biztosan nincsen.

Akkor stimmelne, ha közben áttértek volna végre arra, h a vban fizetendő összeget írják oda (???), mert akkor egyrészt vban stimmelhetne, másrészt -de nem szeretném elkiabálni- akkor az azt jelentené, h végre a végére értek a saját többhónapos huzavonájuknak, amikor az egyik kéz nem tudja, mit csinál a másik, és engem ezzel már nem cseszegetnek és szórakoztatnak többet feleslegesen. (Mindenesetre reményre ad okot (miszerint már tettek az ügyben vmit, és akkor végre rendeződik talán a helyzet), h hónapok óta még nem kapcsolták ki a számot a sztük nagy tartozás ellenére; de nem is fizetem ki, amíg nem a valós összeget kérik, hanem sokkal többet (a valós összeg legalább 20xosát...). Gondolkodtam, h befizetem a valósat, de nemtom, ilyen helyzetben annak van-e értelme, mármint az én korrektségemen túl, úh egyelőre még várakozó állásponton vagyok.) De ha ez most nem ezt jelenti, akkor pláne nagyon kíváncsi vagyok én arra a részletes számlára...

[ Szerkesztve ]

(#99742) kali válasza prozodus (#99741) üzenetére

kali
(legenda)

Néhány napon belül.
A számla zárását követően, mindig is a ténylegesen fizetendő (bruttó) összeg került kiírásra.

(#99743) punky10

punky10
(addikt)

Szisztok!Azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől,hogy a Telekom hogy áll az amoledek beégésének javításához?Tavaly év vége felé vettem egy Samsung s8-at,és mára elég szépen meglátszik a Messenger felső sávja,és a fényképek köre.Még nem megy a használhatóság rovására,de már zavaró.És nemsoká lejár az 1 év garancia.Érdemes ezzel reklamálnom?

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#99744) berbatov2 válasza punky10 (#99743) üzenetére

berbatov2
(senior tag)

Nem a telekom szervizel, talan erdemes is kihagyni oket ebbol, mert csak hosszabb lesz a garitatas menete. A masik pedig, hogy 2 ev garid van a telora.

(#99746) kali válasza punky10 (#99743) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

A Telekom sehogy, mivel nincs saját szervize és küldi tovább a készüléket a gyártói/szerződéses szervizbe.
2 év gyártói jótállás van amúgy a telefonodra.

szokel16: Nem szép dolog ilyeneket javasolni...

[ Szerkesztve ]

(#99748) 1bitesjuzer

1bitesjuzer
(csendes tag)

A mobil app másnak sem működik?
Azt írja, a szolgáltatások nem elérhetők.

(#99749) #77646080 válasza punky10 (#99743) üzenetére

(törölt tag)

Szia!

Igen, érdemes foglalkoznod vele. Jótállás keretében cserélni fogják. A szolgáltatót viszont érdemes ebből kihagynod, inkább fordulj közvetlenül a Samsunghoz. Szervizpont-kereső.

(#99750) #77646080 válasza 1bitesjuzer (#99748) üzenetére

(törölt tag)

Engem most beengedett.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.