Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99751) -secret- válasza 1bitesjuzer (#99748) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Újratelepítés és újra bejelentkezés megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#99752) 1bitesjuzer válasza -secret- (#99751) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

A bejelentkezésig el sem jutok.
Az újratelepítés sem oldotta meg. :W

(#99753) -secret- válasza 1bitesjuzer (#99752) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Android?

(#99754) 1bitesjuzer válasza -secret- (#99753) üzenetére


1bitesjuzer
csendes tag

Igen.

(#99755) kali válasza 1bitesjuzer (#99748) üzenetére


kali
legenda

Nálam működik. (Android)

(#99756) thomas77 válasza kali (#99755) üzenetére


thomas77
senior tag

Nálam is. A 3 GB is rendelhető...

(#99765) gabe_ válasza szokel16 (#99763) üzenetére


gabe_
őstag

De egy pár órát, egy napot tudják műszerrel tesztelni, ha addig nem jön elő a hiba, akkor aztmondják, hogy náluk nem produkálta a hibát tehát jó, ennyi.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#99766) szokel16 válasza gabe_ (#99765) üzenetére


szokel16
csendes tag

De ha kicserélik, az rosszúl esne mi ? 😀
Ha meg mégse sokmindent nem vesztett vele az ember. A szervizesnek kitöltötte a munkaidejét.

(#99767) prozodus válasza kali (#99742) üzenetére


prozodus
őstag

Nem. Nekem mindig az annak a hónapnak a fogyasztása került csak a számlára, a "csekkre", függetlenül attól, h egy esetleges lemaradás, v a szokásos túlfizetés van, sosem korrigálták eddig, mint más cégeknél.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99768) kali válasza prozodus (#99767) üzenetére


kali
legenda

A fizetendő havi számla összege szerepel ott, befizetési határidővel...stb. együtt, a folyószámla szintjén ha elmaradást vagy túlfizetést nem direktben a számlában írnak jóvá, akkor a havi számla összege nem változik csak azért, mert a folyószámlán korábbi elmaradás vagy túlfizetés van.
Ha neked ilyen gondod van, akkor hangsúlyozottan azt kell elérni, hogy a következő havi számlában direktben írják jóvá.
Amikor én panaszt tettem valami miatt és extra jóváírást kaptam, akkor azt valóban jóvá is írták a következő havi számlában, így eleve az annyival csökkentett összegű számla jelent meg a következő hónapban a számla zárását követően, de ezt el kell érni, mert automatikusan nem minden esetben korrigálgatják a folyószámla összege alapján a havi befizetendő számlát.

(#99769) Top cat válasza kali (#99702) üzenetére


Top cat
őstag

Nálam itt a havidíj alatt más sáv van. Időszak - 61/alkalom, ez mit jelentene?

(#99770) kali válasza Top cat (#99769) üzenetére


kali
legenda

Domino előfizetéseknél látok olyat, szerintem az akciós napok száma (augusztus + szeptember).

(#99771) Top cat válasza kali (#99770) üzenetére


Top cat
őstag

Köszi!
Igen Domino-s vagyok.

Közben én is erre gondoltam, hogy biztos 2 havi akció nem csak augusztusi.
Kerestem a honlapjukon az akciók között de nincs semmi róla

[ Szerkesztve ]

(#99772) kali válasza Top cat (#99771) üzenetére


kali
legenda

Ebben szerepel: Link (46.)

[ Szerkesztve ]

(#99773) gabe_ válasza szokel16 (#99766) üzenetére


gabe_
őstag

Ezt most miért nekem írod? Nem én adnék be szervizbe telefont mondvacsinált hibákkal... :))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#99774) prozodus válasza kali (#99768) üzenetére


prozodus
őstag

Tehát úgy általában nem változott az, h csak az aktuálisat írják? Mert akkor talán végre minden rendben.
Egy párszor már tettem panaszt ebben a konkrét ügyben, eddig nem volt smi, most látok reményt.
Mert most látom, h 2 számot is ír: egyszer a júl31-i záróegyenleget, ami reális, és hozzá az alább emlegetett irreális összeget, ami viszont mégiscsak reális, ha végre beszámították a túlfizetést meg avita miatti elmaradást. De uakkor meg ott az univ.egy még mindig. Szóval totális káosz még mindig. Úh egyre kíváncsibb vagyok én erre a számlára :)

******************************
Huhhh, beszéltem Vandával... Ez vmi iszonyat... Ennyit szövegelni fölöslegesen...
De legalább megértette, h kapcsoljon :C
És így végre megtudtam, h meddig él a nyári 10 gigából még meglévő 8,6 :DD
Jaja, letornásztam 1 gigát azzal, h amíg a laptopon dolgozom, azon megy a háttérben a youtube, és nem itt a laptopon, és nem wifiről :))
Vicces is így, bár wifiről nem is olyan rossz ötlet hosszabb távon sem.
De még így sem fog elfogyni ennyi giga, kár, h nem nyár végéig adták :(
Elleszek utána még egy darabig az 1 gigával :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99775) 8 válasza prozodus (#99774) üzenetére


8
senior tag

Androidon telekom alkalmazásban látod a 10gb érvényességét (btw kicsit kevesebb smiley is elférne)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99776) prozodus válasza 8 (#99775) üzenetére


prozodus
őstag

Hagyd békén a szmájlijaimat. Még ennyi sem fejezi ki a vandaféle megrázó élményt.....

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99777) 8 válasza prozodus (#99776) üzenetére


8
senior tag

Vanda pár kulcsszót nagyon szépen megért, ha mással próbálkozol akkor teljesen hit&miss.
Meg kell tanulni a nyelvezetét és akkor értitek egymást...

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99778) anadroid válasza 8 (#99777) üzenetére


anadroid
senior tag

Megtanulni? Egy frászt. A telekomnak kellene megtanulnia, hogy ha valamit egyszer már kitaláltak és jól megcsináltak, akkor azt rosszabbul nem szabad. Borzalmas beszédszintetizátora van, és a beszédfelismerése csapnivaló. Érdekes módon a Swype+Dragon kiválóan ért magyarul (ezért a Dragon rész a felelős). Méretes emaileket szoktam diktálni neki. A központozást be kell mondani (zárójel, zárójel bezárva, vessző, pont, új sor stb.). Miért nem lehetett onnan megvenni a készet? Beszédszintetizátor meg több mint egy évtizede van ennél a Szörnyellánál (nem csak Vanda, de öveg is...) sokkal jobb, akár PC-re is. Szóval ihatnak meszes teát spanyolul (elmész tea).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#99779) Zeki válasza anadroid (#99778) üzenetére


Zeki
nagyúr

LIKE!

(#99780) 8 válasza anadroid (#99778) üzenetére


8
senior tag

Pont erre akartam rávilágítani, nem a beszédfelismeréssel van a gond - ugyebár ez a "dragon" része - hanem a mögé tett értelmezés nem elég, néhány kulcsszó van aztán kész. Ha azokat nem mondod ki, akkor nem jutsz sehova.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99781) anadroid válasza 8 (#99780) üzenetére


anadroid
senior tag

De azzal is nagy baj van. A mobilparkoláshoz rögzített rendszám megváltoztatását hogy a hernyóba értelmezheti új szolgáltatás megrendelésének? Az egyetlen közös az "új" szó. Ez így vastagon hamis pozitív. Ha a kb. 75%-a biztosan felismerhető, azt szabad jó találatnak elfogadni. Új rendszám =/= új rendelés. Ha nincs találat, akkor nem azt kell elgagyogni, hogy új szolgáltatást akar-e megrendelni (persze ez lehet, hogy súlyozva lett a marketingyenélők által), hanem azt, hogy nem értem, vagy nincs ilyen lehetőség. Ezek után kikötöttem egy ügyintézőnél, aki a műszaki segélyt (hibabejelentőt) kapcsolta. Szóval a szellemi színvonal az AI és a HI oldalon kb. azonos. Már 15 évvel ezelőtt is (magyar nyelvre) 37-39% körüli találati pontosság volt a beszédfelismerésben. Azóta ennyit sikerült visszafejlődni? Másrészt ún. trigramokra kell figyelni, egymást követő szóhármasokra, nem egyes szavakra. (A CeBIT-en kb. 20 éve a következő német mondattal próbáltuk összezavarni a PC-n a beszédfelismerést (a Dragon Dictate-őssel): "Wenn Fliegen hinter Fliegen fliegen, fliegen Fliegen Fliegen nach." (Kb: Ha legyek legyek mögött repülnek, (akkor) repülnek a legyek a legyek után.) Ezt helyes kis- és nagybetűvel kellett a programnak leírnia. fliegen = repülni, illetve repül tsz-a, Fliegen = légy tsz-a.) [Gépi nyelvészet OFF]. Mondom OFF, nem UFF, akkor füstjeleket használnék. ;)

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#99782) zoli62 válasza kali (#99768) üzenetére


zoli62
addikt

Sajnos ez amiatt van, hogy a mobil számlarendszer az otthonival szemben nem rulirozó.

(#99783) zoli62 válasza anadroid (#99781) üzenetére


zoli62
addikt

Eleve korábban az IVR-ben a * gomb lenyomásával lejetett belépni a hagyományos főmenübe. Ezt nyár eleje óta megszüntették. Aki nem akar Vandával beszélni, annak javaslom a 30-as számról ingyenesen hívható +36 30 6363630 számot, ahol eléri az ügyfélszolgálatot.

(#99784) #04441088


#04441088
törölt tag

Na sikerült öcsémnel bekapcsolni a 3 GB plusz ingyen netet. Köszi aki anno megosztotta. :R

(#99785) #04441088


#04441088
törölt tag

Más...
Ami régen volt dallamcsengo szolgáltatás az full negszunt már? Vagy van valami alternatíva?

(#99786) pető bá'


pető bá'
őstag

Sziasztok!

Egy hívás átirányítást szeretnék megvalósítani, két telekomos számról van szó. Mindkettő ugyanahhoz az előfizetéshez tartozó SIM. A 1414-re küldött SMS-sel jelszót is be kellene írnom (amit jelenleg nem tudok, utána kellene kérdeznem). Viszont ugye a telefonon is van lehetőség átirányítást beállítani.

Van különbség a két átirányítási mód között? Nem találok róla információt. :F A telefonon beállított átirányítás csak akkor működik, ha a telefon a hálózaton van, a szolgáltatói pedig akár kikapcsolt telefonnal is?

"... and I hope you have a great day!"

(#99787) fornettisuti válasza #04441088 (#99785) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az mi?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99788) zsoltzsolt válasza fornettisuti (#99787) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hogy ha hívott téged valaki, akkor nem csörgést hallott, hanem zenét, amit te választhattál ki.

[ Szerkesztve ]

(#99789) #04441088 válasza fornettisuti (#99787) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jaja, az amit irt kollega alattad. Azt szeretnem beallitani, de nem talalom sehol.

(#99790) kopa1 válasza #04441088 (#99789) üzenetére


kopa1
aktív tag

2015-16 körül megszűnt a szolgáltatás, alternatíva nincs

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#99791) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok! Ha havidíjas elofizetessel, Telekomos számról Magyarországrol telefonálok, Telenorosnak EU zónába, azért számolnak fel extra díjat?

(#99792) csako válasza Aksomatic (#99791) üzenetére


csako
veterán

Magyar számot (+36) akárhol legyen a világban normál díjon hívhatsz itthonról.
Ha EU-n kívül tartózkodna ő, akkor neki számítanának fel hívásfogadásért díjat, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#99793) 4Grider válasza Aksomatic (#99791) üzenetére


4Grider
nagyúr

Neked biztosan nem, mert nem tudhatod, hogy az akit felhívsz külföldön tartózkodik...

(#99794) #04441088 válasza kopa1 (#99790) üzenetére


#04441088
törölt tag

Király... :R

(#99795) jani4454


jani4454
tag

Hol találom a 3GB bővitési lehetőséget? Telekom oldalon nekem csak az 50 megás bakfity jelenik meg...

(#99796) Keem1 válasza jani4454 (#99795) üzenetére


Keem1
addikt

A Telekom appban az eseti bővítők között.

(#99797) fornettisuti válasza jani4454 (#99795) üzenetére


fornettisuti
veterán

Csak 7 napra szól!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99798) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok! Olyan netre lenne szükségem Domino csomaghoz, mint volt anno a netpluszS csomag. Ott 569 forintért volt 200 mega net, de amikor az elfogyott korlátlan 32 kbit/sec net maradt ugyanúgy, ami nekem elég volt. De ez a csomag elvileg megszűnt. Biztos nem lehet aktiválni valahogy, illetve ehhez nagyon hasonló nincs most a Telekomnál (vagy valamelyik másik szolgáltatónál)? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#99799) 313313 válasza SLYM (#99798) üzenetére


313313
addikt

Telekomnál ha elfogy a havi adatkeret, akkor lekapcsolják a netet. 0kbit/sec-re lassítanak.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#99800) SLYM válasza 313313 (#99799) üzenetére


SLYM
veterán

Köszi! Valamelyik másik szolgáltatónál van esetleg ehhez hasonló csomag?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.