Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98851) Cranberries válasza kali (#98832) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Köszönöm mégegyszer! :R Azt az oldalt olvastam, amit belinkeltél, de ott sem találtam semmi infót a kedvezmény és a hűségszerződés viszonyáról, ezért (is) kérdeztem itt a fórumon.

(#98852) kali válasza Cranberries (#98851) üzenetére


kali
legenda

Nincs mit!
Gyakorlati tapasztalat alapján is mondom, több előfizetésem is van és amelyiken nincs hűség, azon is érvényesül a 20% kedvezmény.

(#98853) lugosi válasza btudos (#98849) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Épp azért kérdeztem mert azt hittem hogy arra más szabály vonatkozik, tekintve hogy úgy tűnik az én ügyemre ráfelejtettek.

(#98854) embe


embe
nagyúr

A négyszerezővel 16GB netet itt kell megrendelnem? Itt nem jelzi ezt a 4x opciót. Erről küldenek sms-t?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98855) embe válasza embe (#98854) üzenetére


embe
nagyúr

Megrendeltem.
Ennek van valami átfutási ideje? Mármint az aktiválásnak....
Már ott vigyorog a 16GB.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98856) thomas77 válasza embe (#98855) üzenetére


thomas77
senior tag

Én is meg fogom rendelni, de csak szombaton. Júli végén megyünk 4 napra olaszba. Ott pont jó lesz a 16GB plusz a hd start 5.5 GB-ja. 21.5 GB-tal csak kihúzok 4 napot... 😁

(#98857) #08205312 válasza thomas77 (#98856) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ha nem üdülni akarsz, hanem netezni, azt itthon is lehet, ahhoz nem kell a taljánokhoz menni ;] :DDD

(#98858) thomas77 válasza #08205312 (#98857) üzenetére


thomas77
senior tag

El kell vinnem a feleségemet tengerpartozni. Nekem meg lesz időm netezni egy kicsit.

(#98859) kchris78 válasza thomas77 (#98858) üzenetére


kchris78
veterán

ez a 21.5GB az mint EUban is elhasználható? Amúgy remélhetőleg neted is lesz nemcsak a szám hogy mennyit használhatsz le. Én sokat voltam már olaszban és van hogy a T-kom HU nagyon nem virított.. gyakorlatilag brutál lassú volt...

(#98860) Rotyi válasza kchris78 (#98859) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Szia!
Akkor te melyik szolgáltató feltöltősét ajánlanád?

Ami majdnem az, az nem az!

(#98861) kali válasza kchris78 (#98859) üzenetére


kali
legenda

EU roaming helyzetben is használható a teljes négyszerezett adatmennyiség.
Sebesség tekintetében nem mindegy, hogy külföldön melyik szolgáltató milyen hálózati módra enged fel - ha van rá lehetőség, többet is ki kell próbálni -, továbbá a telefonodtól/eszközödtől is, hogy milyen frekvenciákat támogat, mert eltérhet az itthon használtaktól, de arról sem a hazai, sem a roamingos szolgáltató nem tehet, ha amiatt alacsonyabb módozatba kényszerülsz.

[ Szerkesztve ]

(#98862) Rotyi válasza kali (#98861) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Ez a válasz nekem is jól jött, köszönöm.

Ami majdnem az, az nem az!

(#98863) kchris78 válasza kali (#98861) üzenetére


kchris78
veterán

ezzel nem volt probléma, iphone7+ volt akkor, az elég sok mindent támogat, olaszok is EU tagok, hasonló freki tartományokkal. 4G az 4G 3G az 3G. A sebesség meg kb az EDGE szintre ment le. Az én gondolatom más volt, megnézve azt hogy olaszországos mobilnettel (akkor legalábbis) is magyar IP címet kap az ember, tehát minden forgalom még itthont is megjárja.

ne legyen lassú meg semmi, de itthon én úgy gondolom el van nyalva az ember sávszél tekintetében.

(#98864) kali válasza kchris78 (#98863) üzenetére


kali
legenda

Az a telefon valóban tud szinte minden szükséges frekvenciát és hálózati módot - már ha a model (AXXX) megfelelő -, de a kinti szolgáltatón akkor is múlik, hogy milyen hálózati módra enged fel.
Legutóbb a Szlovák hálózatokat próbálgattam és ott is volt olyan szolgáltató, aki csak 2G-re engedett fel, hiába volt elérhető jobb is.

Rotyi: Nincs mit!

(#98865) embe válasza thomas77 (#98856) üzenetére


embe
nagyúr

DE EL NE FELEJTSD!! Tudtommal csak 30-ig lehet ezt megrendelni. Ha áttolod vasárnapra akkor már késő lesz, lemaradsz róla.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98866) thomas77 válasza embe (#98865) üzenetére


thomas77
senior tag

Igen, köszi. Beírtam a naptáramba.
Visszatérve a sebességre, március 15-ei hosszú hétvégén is voltunk olaszban a tengerparton. Ugye az infrastruktúra ki van építve, de nem csak szezonban. Hasított a net 1000-rel, mert senki sem volt ott. Tök üres volt az egész, így volt is kapacitás bőven. Júli végén nyilván más lesz a helyzet.
A megújuló domino net csomagok amúgy is korlátozva vannak 30/10-re. Majd mérek egy párszor sebességet. Abból látszódni fog, hogy mit tudnak az ottani szolgáltatók.

(#98867) embe válasza thomas77 (#98866) üzenetére


embe
nagyúr

Milyen sms-t kell küldeni, hogy az adat rooming működjön Dominó csomaggal?

Illetve havidíjassal van ilyen procedúra?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98868) Soulfly842 válasza embe (#98867) üzenetére


Soulfly842
addikt

Havidíjas kártyákon alapesetben ez engedélyezett.

Feltöltőkártyáson sms-t nem kell küldeni csak a tárcsázóba beütni az alábbi USSD kódot:
*104#

és egy hívásindítás gomb a végére :)

(#98869) embe válasza Soulfly842 (#98868) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
És ez időkorlátos a Dominón? Vagy egyszer aktiválom és kész?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98870) Soulfly842 válasza embe (#98869) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyszer aktiválod és onnan el kell felejteni :) nincs semmilyen időkorlát.

Kivétel, ha pl. ukrán határnál kalandoznál és nem akarsz váratlan tételeket... Határon célszerű odafigyelni a roamingra (vagy a készülék beállításokra, hogy a roaming használat ki legyen kapcsolva) ott erősek lehetnek az interferenciák és dobál sokszor a külföldi és a magyar hálózat között.

(#98866) thomas77

Azért csodákat ne várj :) Közelmúltban virított független tesztek szerint a Magyar Telekom 4G hálózata világviszonylatban a top 3-ban volt :)

Én is kalandoztam februárban asszonypajtással, bérelt kocsival Szicíliában (keleti részen) - néha azért hegyes-dombos tájékokon nézegetni kellett a térerőt (na jó, pl. az Etna-n nem is vártam csodákat :D ), ill. a 4G-t - de általában azért nem volt probléma :)

[ Szerkesztve ]

(#98871) embe válasza Soulfly842 (#98870) üzenetére


embe
nagyúr

Ez a fiam telója, ő nem nagyon jár arra.... Én azért előfordulok ott.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#98872) thomas77 válasza Soulfly842 (#98870) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem várok csodát. De nem is torrentre kell a net. Egyszerű böngészéshez, im-hez, navigációhoz lesz elég kapacitás.
Sok helyen jártam már én is. Jó párszor használtam külföldi kártyákat. Tapasztaltam, hogy a magyar hálózatok valóban nagyon jók. A lefedettségről nem is beszélve.

(#98873) 8 válasza thomas77 (#98866) üzenetére


8
senior tag

Roamingban nincs korlátozva 30/10-re, ott a sebesség attól függ, milyen megállapodásuk van az adott szolgáltatóval, simán lehet gyorsabb, akár 300mbit, de lassabb is, mondjuk 2G.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98874) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Jön a nyár és most újra előkerült a mobil nett gond.Eddig a Blue mobilt használtuk több kártyával,de most mint ha hallatom volna van a t-mobilnál is jó csomag a Domino Net 4 GB ami csak 3290 forint és most 4Gb helyet 16Gb ad jól láttom.Ahogy olvasson ez csak ebben a hónapban aktuális,ha vesszek több sim kártyát akkor a vásárlástól kezd el ketyegni a 30 nap,vagyis nem tudok "betárazni" több hónapra a 16Gb sim kártyából?

(#98875) 4Grider válasza qwertly (#98874) üzenetére


4Grider
nagyúr

Június 30-ig szól az akció, addig kell a megújuló domino net-et megrendelned. A megrendeléstől számított max. 2 ciklusig (30 vagy 2x30 napig) használhatsz 4x-es adatmennyiséget.

(#98876) qwertly válasza 4Grider (#98875) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!Bocsi,hogy értettlenkedek ez olyan csomag,hogy bemegyek a t-com irodába vesszek sim kártyát ráteszek mondjuk 4000ft és sms aktiválom a Domino Net 4 GB csomagot akkor egyből 16GB kapok amit 30 nap alatt kell felhasználnom.Utána még egyszer megtudom újítani újabb 3290ft összegért akkor újra megkapom a 16Gb mobil nettet.Ezután ha nem újítom meg a Domino Net 4 GB akkor marad a sima feltöltős dominó kártyám?Mert augusztus végétől nem akarok mobil nettet akkor már van itthon és a munkahelyen is.

(#98877) Zeki válasza qwertly (#98876) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez az akció az automatán megújulós, havonta fizetős Maraton mobilnet csomag. Kapod 2 hónapig a 4x-es adatot, aztán ha elfelejted lemondani, megújul, és csak a 4GB-ot kapod 1 hónapra.

(#98878) 4Grider válasza Zeki (#98877) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez NEM maraton csomag. Ez domino net. A maraton nem jár le 30 nap múlva és nem újul meg...

(#98879) 4Grider válasza qwertly (#98876) üzenetére


4Grider
nagyúr

Eszem ágában nem lenne bemenni Telekom boltba, ha a sim-et 990 Ft-ért aktiváltan kiküldik online rendelés esetén. Rajta 1 GB egy évig felhasználható nettel és 80 perc bármilyen irányba szóló beszélgetéssel.
Ha ugyanezt Telekom üzletben kéred, akkor ezért az összegért fele ennyi mindent kapsz...

(#98880) Bferibörs válasza 4Grider (#98879) üzenetére


Bferibörs
addikt

ja, 3x rendeltem meg csak nem jutott el hozzám, végül T.ponton vettem meg dupla áron.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#98881) dragon1993 válasza 8 (#98873) üzenetére


dragon1993
őstag

Érdekes, nekem spanyolban pontosan 30/10 volt

(#98882) thomas77 válasza dragon1993 (#98881) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem számítok többre én se, de egyszerű böngészéshez az is elég.

(#98883) 8 válasza dragon1993 (#98881) üzenetére


8
senior tag

Természetesen amellett, hogy lehet gyorsabb vagy lassabb is, pont annyi is lehet - adott szolgáltatóval kötött megállapodástól függ.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98884) qwertly válasza 4Grider (#98879) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Igazat adok neked,de ez a csomag csak ebben a hónapban kell beaktiválni mert csak így vagyok jogosult a 12GB plusz mobil nettre.És pár múlva megyünk vidékre így biztos,hogy nem kapnánk meg időben a sim kártyákat.

(#98885) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

Aki a 4x csomagot használni akarja vigyázon arra hogy új sim kártya esetén az aktiválást szombat este 10 óráig lehett csak elvégezni! (most beszéltem az ügyfélszólgálattal ez ügyben mivel csak szombat este fogok haza érni külföldről.)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#98886) thomas77 válasza ElektrikusDE (#98885) üzenetére


thomas77
senior tag

Külföldről is meg tudod rendelni a szolgáltatást. Vagy egyáltalán nincs domino sim-ed? Mert akkor megkérsz egy ismerőst, hogy vegye meg és aktiválja neked a szolgáltatást. Utána meg egy adategyeztetéssel a saját nevedre veszed.
Így biztosan nem maradsz le az akcióról.

(#98887) ElektrikusDE válasza thomas77 (#98886) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Ez lenne a "B" terv, de szerintem elérek időben egy magyar kútig.

Ui:
Igen, nincs domino sim kártyám.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#98888) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sziasztok, a Telekom oldalán vajon miért jelenik meg 404-es hibakód a Domino feltöltés alatt? Másfél hete is még ezt láttam. Köszi :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#98889) zoltan6 válasza Dr.F.E.R.I. (#98888) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem bejön,csak azt nem értem mik ezek az előzmények meg sablonok az én profilomban? miska bácsi,meg erzsi néni :Y egyedül a számomra ismeretlen anita melletti szám stimmel amit most vettem a +10gb miatt,meg a másik dominos számom a feltöltési előzményeknél,ilyen kártyáim nincsenek is :F Mi akar ez lenni?


Az Anita nevű felhasználó gondolom a dominó kártyám előző tulaja lehetett,az a vicc még az email címét is látom a feltöltési előzményeknél. :(

[ Szerkesztve ]

(#98890) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Sikerült vennem Domino Fix kártyát 1000ft volt amúgy az Alléban nem is tudta az eladó,hogy van ilyen így Westelben vettem meg a Domino Fix kártyát rátettem 5000ft,hogy aktiváljam Dominó Net 4 opciót sms elküldöm a +NET4GB sajnos nem kapcsolja be ez a válasz:
Tisztelt Ügyfelünk!A szolgáltatást egy ezt kizáró másik szolgáltatás miatt,vagy egy a szolgáltatáshoz szükséges de jelenleg nem aktív szolgáltatás miatt nem tudjuk bekapcsolni.Mi lehet a gond,holnap beszélek velük de hátha valaki tudja itt a választ.

(#98891) zoltan6 válasza qwertly (#98890) üzenetére


zoltan6
őstag

Az a gond ez egy teljesen más dolog csak keveri mindenki,a négyszerező a megújuló netcsomagra vonatkozik,ez annyit jelent tulajdonképpen hogy havi előfizetéses netcsomagod van dominó kártyára,neked meg a sima domino maraton csomagod van,amit akkor töltesz fel ha elfogy,vagy amikor akarod,nem havonta fizeted,a négyszerező arra nem működik.

(#98892) qwertly válasza zoltan6 (#98891) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi a választ,tehát akkor itt megszívtam és fölöslegesen vettem 3 Domino Fix kártyát és fölöslegesen tettem az egyikre 5000ft.

(#98893) zoltan6 válasza qwertly (#98892) üzenetére


zoltan6
őstag

Hát annyit csinálhatsz veszel rá 4GB domino maraton netet 3559ft-ért aztán elhasználod,a fennmaradó pénzt meg lebeszéled.

(#98894) qwertly válasza zoltan6 (#98893) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi a választ,úgy látszik evvel a t-comal mindig csak szopás van,teljesen átláthatatlan a csomagjaik.De lehet ez is a céljuk :W .Ha nem akarok havi előfizető lenni akkor maradok a blue mobilnál ott egyértelmű a dolog ha időszakosan kell mobil nett,nincsen ilyen sunyi pénz lehúzás.

(#98895) #74774528 válasza qwertly (#98894) üzenetére


#74774528
törölt tag

Ez a csúnya TELEKOM, olyat rendeltèl meg magadtól amihez nem értesz és nincs szükséged rá, de a TELEKOM a hibás mert te nem érted a két csomag közt a különbséget...😒😒😒 Gratulàlok👏👏

(#98896) #08205312 válasza #74774528 (#98895) üzenetére


#08205312
törölt tag

Küldtem neki privátot: felkínáltam ingyen egy sim-et, amelyen aktív a "most" ( telefonhoz kaptam). Azt is visszautasította. Hiába na: akinek nincs igénye, azon nem lehet segíteni...

(#98897) vwpolopg válasza qwertly (#98894) üzenetére


vwpolopg
őstag

ezzel, telekommal, átláthatatlanok, mobilnet.

Ezek után biztos a telekom a hibás...

(#98898) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Pedig dominoval is müködnie kéne az oldal és az ügyfélszolgálat elmondása szerint.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#98899) 4Grider válasza vwpolopg (#98897) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen a Telekom a hibás. A Domino Net 4GB megrendelhető Domino Fix kártyára, az új előfizetőjük éppen azt tette. És kapott rá egy hülye elutasító szöveget...

(#98900) dedike válasza 4Grider (#98899) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem kellene hozzá valamilyen már meglévő net csomag, utána jöhetne a 4x-es adat.

Szerintem.

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.