Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99901) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Sziasztok
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Történt a következő, jóvá lett nekünk írva a számlában, azaz személyesen ügyfélszolgálatnál 1800ft mert kiszámlázták a készülékbiztosítást ami nekünk ajándékba járt asszem 2hónapig, de mégis ki lett számlázva. Ügyfélszolgálaton ezt jeleztem, azt mondták hogy vagy befizetem náluk a számlát (ez volt múlt hónapban) vagy majd a következő havi számlából jóváírják nekem, mondtam hogy nekem ráér majd a kövi hónapban is. Mégsem történt meg a korrekciós számla kiküldése, így felhívtam őket hogy miért van az hogy nem lett kevesebb a számlám. Visszanézte és persze nem is látott ilyet :C de elintézte nekem. Ma jött tőlük egy levél, amiben volt egy csekk, de azt mondták azt fizessem be és annyi. Az oké, de én se cagyok ám h*lye! Kérdezem ha befizetem csekken akkor az e-pack kedvezmény? Hát az bizony elvész mert nem online fizetem be, holott nekem azt mondta aki intézte telefonban ezt a korrekciót hogy a mostanit ne fizessem be és majd megjelenik ott az online felületen, de hogy ez téves, mert csak csekken van korrekció. Ergo fizessem be utalással, ami megintcsak pénz, mert fizetni kell majd az utalásért. Miért nekem kelljen fizetni ha ők tehetnek erről az egészről? Nem is tudom hirtelen mennyi az utalás az otp-nél, de olyan csomagban vagyok amiben nem ingyenes, node most én ezért még fizessek külön, ne nézzenek már madárnak...
Szerintetek?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#99902) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!
szeretném az appban aktiválni ezt a 3gb netet, de nem fő előfizetésemre, hanem a dominós kártyámra.
az appban a saját accountommal vagyok bent, de látom a dominósat is, mert anno a honlapon hozzáadtam a fiókomhoz.
amikor viszont rányomok hogy aktiválja, akkor csak a saját számomat dobja fel, nem választható a dominós.
van erre valami megoldás?
köszi,
red

it never gets easier, you just go faster

(#99903) kali válasza redbiro (#99902) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az alkalmazásban fiókos bejelentkezéssel legyél bejelentkezve, vagy olyan telefonszámmal, amelyik jogosult más előfizetések kezelésére is.
Azon előfizetésnél, amelyikre aktiválni szándékozol az opciót, a fejléc jobb oldalán nyomj az Opciókra (három pötty), majd: Testreszabás -> Mobilinternet -> Díjmentes 3 GB -> AKTIVÁLOM

[ Szerkesztve ]

(#99904) redbiro válasza kali (#99903) üzenetére


redbiro
őstag

szuper, tökéletes, köszönöm

it never gets easier, you just go faster

(#99905) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Hogy tudom megállapítani, hogy egy készüléket előfizetéshez egy összegben fizettek-e, vagy a szokásos havi törlesztővel? A számla minden esetben a végösszegről szól, ha jól tudom, de a havi készüléktörlesztős változathoz kapnak az ügyfelek egy külön több oldalas mellékletet, ami a havi fizetendő készüléktörlesztőt mutatja. Na már most ha ezt leveszi a számláról (kapoccsal van összetűzve), akkor olyan, mintha egy összegben ki lenne fizetve => nem tudom megállapítani, hogy igaz-e az eladó állítása miszerint egy összegben ki van fizetve.

Hogy tudnám ezt ellenőrizni?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#99906) -secret- válasza hito (#99905) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eladót megkéred, hogy mutassa meg az online T felületén a dokumentumait.

(#99907) 8 válasza Dinter (#99899) üzenetére


8
senior tag

Blue mobile-nál nincs 4G. ÁSZF szerint max HSDPA van, ami kb 3.5G.
Mit írták előttem próbáld meg sima 3G-re tenni és kísérletezz.
Lehet, hogy ez ott olyan, de lehet, hogy valami hibás beállítás/eszköz van a dolgoban - egy techinkai hibát bejelenthetsz és remélhetőleg valamennyire foglalkoznak vele.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99909) kali válasza hito (#99905) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Egyszerű megállapítani, mert ha "el is felejtik" megmutatni a mellékletet, ami a részletfizetést taglalja, a számla a végösszeget mutató első oldalán olvasható, hogy: A számla Részletfizetési melléklettel érvényes.

redbiro: Nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#99910) hito


hito
nagyúr

Ok, köszi a tippeket srácok :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#99911) MATEO6600


MATEO6600
őstag

EU-n belül ugye nincs roaming ( egy ideig) viszont most megyek 10 nap USA-ba, és nem szeretnék net nélkül maradni. Ez esetben milyen opciók vannak? Roaming csomagokat kell vennem?

(#99912) -secret- válasza MATEO6600 (#99911) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#99913) 8 válasza MATEO6600 (#99911) üzenetére


8
senior tag

Vagy helyi sim kártya. Vagy tudsz bérelni ott mobil routert adattal együtt, ki is szállítják és otthagyhatod pl hotel recepción mielőtt elmész.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99914) MATEO6600


MATEO6600
őstag

:R
Köszönöm mindkettőtöknek

(#99915) glacious válasza MATEO6600 (#99911) üzenetére


glacious
addikt

US-ben vehetsz t-mobile turista kártyát ($35). 3 hétig működik, kapsz rá 2GB 4g netet, korlátlan belföldi hívást és nemzetközi sms-t. Milyen készülékkel használnád?

[ Szerkesztve ]

(#99916) MATEO6600 válasza glacious (#99915) üzenetére


MATEO6600
őstag

Xiaomi Mi A1 lenne. A hívás annyira nem is, inkább a net fontos.
Szerintem ezzel a turista kártyával jönnék ki a legjobban, hol tudok ilyet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#99917) kchris78 válasza glacious (#99915) üzenetére


kchris78
veterán

ez csak nekem tunik draganak? (durvan osszelove egy eus prepaid arral)

[ Szerkesztve ]

(#99918) glacious válasza MATEO6600 (#99916) üzenetére


glacious
addikt

Az nem biztos, hogy támogatja a kinti frekvenciákat. Honor 8-am pl. csak egy 3G frekit támogatott, amikor kinn voltam és úgy korlátlan volt a netem :)

kchris78: szerintem nem volt drága. EU-ban vagy 3 éve a saját előfizetésemet használom, ezért nem ismerem az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#99919) #77646080


#77646080
törölt tag

Egy héttel az aktuális promóció meghirdetése után, mai napon megjelent az előfizetésemhez csatolt Dominó kártyán a 3 GB aktiválási lehetősége. Gyorsan rá is nyomtam, mert volt egy megérzésem, hogy ne hezitáljak rajta. Jól is tettem, mert utána hibaüzenettel kidobott az alkalmazás... Viszont sikeres volt az aktiválás, egy-két percen belül jött az SMS.

Mindezt csak azért teszem közzé, hogy akinek még nem sikerült, annak érdemes várnia és időnként belépni az alkalmazás felületére. A nem publikus csomagom esetén sem adtam fel a reményt, hátha még szeptember vége előtt csoda történik és megkapom. :D

(#99920) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy meddig érvényes a 3 GB ingyen net akció, meddig lehet aktiválni?

(#99921) kali válasza WonderCSabo (#99920) üzenetére


kali
legenda

Szia,

2018. szeptember 30-ig tart az akció.

[ Szerkesztve ]

(#99922) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok!

Van két telekom fiók. Egy a saját nevemen, egy az édesanyám nevén. Össze lehet ezeket vonni egy fiók alá, és ha igen, akkor működni fog a partnerkártya kedvezmény?

Még annyi, hogy az én nevemen egyetlen telefonszám van. Édesanyám neve alatt egy telefon+tv otthoni szolgáltatás illetve 2 mobiltelefonszám.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#99923) Genova1983


Genova1983
tag

Sziasztok!
Aktiválnám a díjmentes 3gb-ot,de ezt a 61/alkalom időszakot nem tudom értelmezni.Mi lehet ez?

(#99924) kali válasza vidaila (#99922) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Azonos folyószámlán (is) kell lennie az előfizetéseknek, illetve az újabb típusú mobil díjcsomagok valamelyikével kell rendelkezni a partnerkártya kedvezményhez.

Genova1983: Szia, Az akció intervalluma lehet, az augusztus + szeptember naptári napjainak a száma.

[ Szerkesztve ]

(#99925) rushty


rushty
senior tag

Az androidos Telekom appnak mi a minimum rendszerigénye?

(#99926) thomas77 válasza MATEO6600 (#99916) üzenetére


thomas77
senior tag

A MI A1 nem támogatja az amerikai 4G sávokat. Egyedül a band5 van ott használatban, amit a készüléked tud, de én sosem találkoztam vele, pedig 22 államban jártam már.
Kártyát bármelyik T-mobile shopban tudsz venni. Kb 5 perc alatt meg is van. Talán útlevél sem kell hozzá. A túrista kártyával 1000 belföldi percet kapsz 3 hétre + 2GB adatot. Ezt simán be lehet osztani. Én legutoljára 10GB-os csomagot használtam + sokat beszéltem is.
Érdemes lenne beszerezned egy amerikai sávokat is támogató készüléket, mert odaát is a 4G-re gyúrnak a szolgáltatók. Erre a legalkalmasabb egy iPhone 6, vagy attól újabb. Sok helyen nincs csak 4G. Ott csak VoLTE képes telefonnal tudsz telefonálni (ezért ajánlott az iPhone).
Én vittem magammal többek között redmi 4x-et is. Azon megy a band4, tehát volt 4G-m sok helyen.
Amúgy a következő sávok a leggyakoribbak: B2, B4. Továbbá B12 és B17.
Sebességileg ne legyenek nagy elvárásaid. Örülj, ha egyáltalán működik a net.
Ha telefonálni akarsz, akkor a kapcsolási idő 8-10 mp is lehet. Ha lemész a térképről, akkor szinte egyáltalán nincs térerő. Pont, mint a filmekben... 😁

(#99927) kali válasza rushty (#99925) üzenetére


kali
legenda

4.0.3 és újabb

(#99928) jansky1


jansky1
senior tag

Üdv. Lehet tudni, hogy fogja-e, mikortól forgalmazza a T a Huawei P Smart+ telefont?

(#99929) MATEO6600 válasza thomas77 (#99926) üzenetére


MATEO6600
őstag

Először is köszönöm a segítséged.
Még egyszer megjegyezném, hogy mindösszesen 10 napra megyek az USA-ba, ezért nem fogok óriási költekezésbe kezdeni, plána nem fogok pár nap miatt telefont vásárolni, de még a sim kártyát is erős túlzásnak érzem.
Gyakorlatilag csak messengeres kapcsolattartásra kell majd a mobilnet.

Az, hogy nem támogatja az ottani 4G sávokat azt is jelenti, hogy 3G-n sem fog üzemelni? Mert mint mondottam a sebesség számomra nem szempont. Így gondolom a Telekom kínálta Roaming is offos.

Van egy belga Orange kártyám is a telefonban, lehet inkább azt kéne használnom :F

(#99930) MATEO6600 válasza MATEO6600 (#99929) üzenetére


MATEO6600
őstag

Kicsit utánanéztem, nem értem miért ne működne USA-ban. [link]

Egy tesztelős honlap szerint nagyon is működőképes a Telekom hálózatán:

(#99931) glacious válasza MATEO6600 (#99930) üzenetére


glacious
addikt

Ha global verziód van, hidd el csak a 3G fog működni, de elég az, ha forgalmasabb helyen használod (B4 az orosz, vietnami, hong kongi és indonéz verzióban van). Nekem California egész területén működött, amerre jártam. És rohadt jófejek voltak, odaadták, hogy próbáljam ki, működik-e a telóban és csak utána fizettették ki, amikor biztosan jó volt.
Túlzásnak tűnik, de amikor egy normális reggeli többe, kerül mint ez a kártya, akkor felesleges ezen agyalni.

[ Szerkesztve ]

(#99932) MATEO6600 válasza glacious (#99931) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem is célom 4G-n szörfölni, csak netem legyen.
A kérdés akkor az, hogy ennyi időre hogy jönnék ki jobban, ha ottani sim-et vennék, vagy használnám a Telekom AdatRoaming-ját, amiről viszont semmi értelmeset nem bogóztam ki, hogy mennyibe kerülne nekem. Le van írva mennyi az adatforgalmi díj, és hogyan kerekítenek, de ebből nem sakkoztam ki, hogy pl 1 Giga netezés mennyibe kerülne.

(#99933) glacious válasza MATEO6600 (#99932) üzenetére


glacious
addikt

1 mega 1818,9Ft és 16450Ft max. költséged lehet (9MB adatforgalom) , aztán megszűnik a kapcsolat, ennél jobban megéri a (mai árfolyamon) 9660Ft-os SIM, amin 3G-n korlátlan vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#99934) MATEO6600 válasza glacious (#99933) üzenetére


MATEO6600
őstag

Tyű, ez azért már röhelyes árazás :Y
Köszi az infót, ebből valszeg SIM lesz :R

(#99935) stefi68 válasza #77646080 (#99889) üzenetére


stefi68
addikt

"Szeptember 30."

Ez biztos? Honnan van az infó?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#99936) kali válasza stefi68 (#99935) üzenetére


kali
legenda

Biztos, innen az infó: Link

(#99937) #77646080 válasza stefi68 (#99935) üzenetére


#77646080
törölt tag

A honlapon található információ, illetve a korábban linkelt, vonatkozó ÁSzF pont is ezt tartalmazzák.

(#99938) petertoth10


petertoth10
tag

Sziasztok! Egy régebbi Samsung Galaxy S5830 készüléket hogyan tudok függetleníteni ami Telekom függő. Valaki tudna segíteni? Péter

(#99939) kali válasza petertoth10 (#99938) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Itt indíthatod az igényt: Link

(#99940) stefi68 válasza #77646080 (#99937) üzenetére


stefi68
addikt

Megtaláltam az ASZF mellékletben...

Köszönöm a válasz mindkettőtöknek :R

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#99941) lugosi válasza kali (#99936) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyébként ma már feladja az app kiemelten is a 3 gigát, nem kell utánamenni.

(#99942) kali válasza lugosi (#99941) üzenetére


kali
legenda

Akinek több előfizetés van hozzácsatolva a fiókjához, annak bizonyos esetekben eztán is muszáj lesz.

(#99943) lugosi válasza kali (#99942) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet, nem tudom, mindenesetre nekem 6 előfizetés van a fiókokban és feldobja. Ebből nem mindegyik az enyém, hátha ez használható info valakinek.

(#99944) thomas77 válasza MATEO6600 (#99929) üzenetére


thomas77
senior tag

A T-mobile-nak sok helyen 1700 mHz-en van 3G. Azt szintén nem tudja az A1. De egy-két éve elkezdték használni az 1900-at is. Az menni fog a készülékeden. Az At&t 850/1900-at használ 3G szolgáltatásra. Azt tudja at A1.
A belga kártyáról nincs infóm. Én az angol three kártyámat is használtam. Azzal ingyenes a hívásfogadás, és 12 Ft percenként a normál díjas eu-s hívások, mint a magyar madzagos és mobil is.

(#99945) glacious válasza MATEO6600 (#99934) üzenetére


glacious
addikt

Találtam egy ilyet, de a lejárati dátum miatt nem tudom, hogy él-e még. [link]

(#99946) zoltan6 válasza MATEO6600 (#99934) üzenetére


zoltan6
őstag

Egy ilyen mini 4G-s zseb router esetleg?
Telekomnál vettem még anno jó áron kuponnal,apróhirdetés oldalakon lehet még olcsón találni.

(#99947) 8 válasza MATEO6600 (#99934) üzenetére


8
senior tag

Mi SIM kártyát vettünk kint, hárman használtuk mobil routerben, tmobile-nál talán valami $70 volt a feltöltős kártya korlátlan havi adattal (és beszéd+sms de azt nem használtuk), időben meghirdettük craigslisten hogy mikor-hol lehet majd az elutazásunk napján átvenni és $30-ért elvitték - maradt még rajta a hónapból 20 nap. Így fejenként ~3400Ft-ért volt 10 napra korlátlan netünk.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99948) lugosi válasza zoltan6 (#99946) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó kis router, egy hátránya a megdöbbentően alacsony akkuidő. Nem is használom emiatt.

(#99949) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget és az infókat! :R

(#99950) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

A *104# kóddal Németországban lévő telefon esetén is aktiválódik?

Itthon használt Domino FIX-et kivitték DE-be, de nem lett aktiválva a rouming. Mit lehet csinálni Germanyban, hogy hívni lehessen ill. ott is használható legyen? A kártya 2 hónapos, semmire nem volt használva itthon, max hívták.

Weboldal chat nem tudta megmondani fenti kérdésre, jó lesz-e a fenti kód.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.