Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98901) 4Grider válasza dedike (#98900) üzenetére


4Grider
nagyúr

1., A Domino Fix-en alapból bekapcsolva kell lennie a technikai netnek.
2., A Domino Net-hez nem kell meglévő net csomag, az a Maratonhoz kell.

(#98902) Soulfly842 válasza ElektrikusDE (#98898) üzenetére


Soulfly842
addikt

Működnie is kell,de ha azt mondod, hogy az "ügyfélszolgálat elmondása szerint", akkor miért nem kapcsoltattad már be az ügyfélszolgálatossal? :)

Vagy azt az előzetes informálódás során mondták? - mert ha nem erről van szó és utólag mondták ezt, akkor egyszerűbb lett volna úgy.

(#98903) prozodus válasza 4Grider (#98901) üzenetére


prozodus
őstag

Nem úgy volt, h aMaratonhoz is elég a technikai?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98904) 4Grider válasza prozodus (#98903) üzenetére


4Grider
nagyúr

A technikai net is net...

(#98905) Soulfly842 válasza qwertly (#98892) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem szívtad meg, rossz információt tolmácsolnak neked itt éppen :)

Valamelyik speciális promós netet nem tudja értelmezni a váltással. Ilyenkor logikai 'kalkulusok' vannak, s a domino net-vel deaktiválja a rendszer a technikai netet (ami kell a promóciós internetekhez) és ahelyett rakja fel a domino net 4GB-t (mind úgymond 'alapnet').

Két fajta 'alapnet' viszont nem lehet fent (más a működési elve mint a nem megújuló interneteknek)

Elvileg megoldást jelentene,ha önkiszolgálón kikapcsolható a technet és bekapcsolja a domino net 4GB-t.

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, vagy ugorj be egy üzletbe - lehet egyszerűbb - fél perc alatt megoldják ;)

(#98891) zoltan6

Tényadatszerűen állítottad be sajnos a valótlan információt :) Nem kötekedésből, csak tényszerűen leírom :) ;)

"(#98902) Soulfly842 válasza ElektrikusDE (#98898) üzenetére"

Tárgytalan, kicsit benéztem - azt hittem te akartad aktiválni :)

[ Szerkesztve ]

(#98906) Soulfly842 válasza 4Grider (#98904) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ööö... kicsit rövidebben írtad le :D de csak egy hajszállal! :DDD

(#98903) prozodus

A maratonhoz elég, de ha domino net van, akkor már az van a 'technet' helyett. :)

[ Szerkesztve ]

(#98907) zoltan6 válasza Soulfly842 (#98905) üzenetére


zoltan6
őstag

Csak az a baj ő nem havonta megújuló netet (havonta fizetendőst) szeretett volna,hanem feltöltőset,csak azt gondolta a 4gb-ból lesz neki 16gb netje.Azért is vett 3 db domono fix kártyát,mert azt gondolta most ugyanannyi pénzért négyszer annyi netet kap.

(#98908) 4Grider válasza zoltan6 (#98907) üzenetére


4Grider
nagyúr

De, havonta megújulóst akart előfizetni, mert tudja, hogy ahhoz jár a 4x-es adatforgalom. Konkrétan a Domino Net 4GB-ról van szó, olvass utána.

(#98909) zoltan6 válasza 4Grider (#98908) üzenetére


zoltan6
őstag

De nem tudta,ö csak alkami netet szeretett volna,irta is.úgy gondolta most kihasználja ha már kap 16GB-ot.csak nem igazodott el rajta,hogy az havonta megújuló csomag.

(#98910) lugosi válasza zoltan6 (#98907) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pedig de, ő a havonta megújuló netet írta, tehát jól csinálta, te keverted bele a maraton 4 gigát, nem is tudom hogyan, szó sem róla a részéről. Jól félreinformáltad a srácot, ahogy elnézem ő jól csinálta, fel kellene hívnia az ügyfélszolgálatot, valami hiba jöhetett közbe, te meg jól bekavartad.

(#98911) lugosi válasza zoltan6 (#98909) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem alkalmi netet szeretett volna. Korábban írja is:
“Domino Net 4 GB csomagot akkor egyből 16GB kapok amit 30 nap alatt kell felhasználnom”

Tehát nagyon is pontosan írta hogy ez a 30 napos időszaki net, tényleg te keverted bele a maratont, arról szó se volt.

(#98912) zergepaci


zergepaci
csendes újonc

Hy,
A telekomnál van most ez 4x több net opció a dominósoknak. Ki akarnám próbálni, mert jelenleg egy másik szolgáltatónál úgy tűnik feleslegesen fizetek 1500 ftot az 1 gigáért mert van, hogy még 100 megát se használok el. Az lenne a kérdésem, hogy ez 2x fogja levonni a legkisebb csomagért a 444 ftot vagy csak 1x? Mert az akció 2 hónapra biztosítja a 2x-es adatot.

(#98913) 4Grider válasza zergepaci (#98912) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha harminc napon belül felmondod, akkor csak egyszer. Amíg tehát nem mondod fel, minden 30. napon vonni próbálja majd a következő 30 nap árát.
De neked a Domino Maraton opció való. Rendelsz belőle egyszer 4GB-ot és addig használod, amíg el nem fogy, ha feltöltöd a kártyát az év vége felé, akkor a megmaradt net még a következő évre is átmegy...

[ Szerkesztve ]

(#98914) Lackooo84 válasza zoltan6 (#98889) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sztem ezér meg lehetne ujjazni a Telekomot GDPR vagy mia tököm... :D

The Truth is out there...

(#98915) qwertly


qwertly
addikt

Köszönöm a segítő szándékú hozzá szólásokat,most néztem a honlapjukon már kint sincsen.Vagy én nem találom.
Lehet rájöttek ez nem tuti nekik,és egyből levették helyette van most 4×200MB :W

[ Szerkesztve ]

(#98917) qwertly


qwertly
addikt

Működik a dolog most beszéltem nem a vandával hanem ügyintézővel bekapcsolta a 16GB 3290FT-ért :C és domino fix kártyám van.

[ Szerkesztve ]

(#98918) qwertly válasza 4Grider (#98916) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi meg van,csak benéztem a dolgot.DE működik itt a 16GB a telefonon.

(#98919) zergepaci válasza 4Grider (#98913) üzenetére


zergepaci
csendes újonc

Nem mondanám fel, kihasználnám 2 hónapig ezt a lehetőséget. Kíváncsi vagyok, hogy elég lenne-e ennyi adat havonta (vagy akár kevesebb). 2 hónap alatt kiderül, hogy kb. mennyi adatot fogok elhasználni. És utána esetleg megrendelem a 4 GB maratont. De az biztos, hogy a mostani csomag nem éri meg nekem, mert nem használom ki, viszont fizetem az 1500-at havonta.

(#98920) prozodus válasza 4Grider (#98904) üzenetére


prozodus
őstag

Net, de nem csomag.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98921) KisDre


KisDre
senior tag

Sziasztok

Próbáltam visszaolvasni de sajnos nem találtam hasznosat.
Az van röviden hogy tegnap előtt voltam bent adategyeztetés miatt, kapa egyszerű dominósként, elvileg meg is történt majd tegnap kaptam egy SMS-st hogy egyeztessem már mert lejár amire rá se hederítettem mert azt hittem meg vagyok vele azzal hogy bent voltam személyesen és letudtam ("biztos csak egy last minute sms") és nem mondott semmi más teendőt azt megelőző nap a telekomos. Ma meg azon kapom magam hogy barátosné nem tudott egész nap elérni.
Buktam a telefonszámom vagy még menthető vagy mi a rák van ilyenkor? Ráadásul feltöltve is fel volt frissen mondhatni.
Elnézést a fogalmazásért, de picit felhúztam magam rajta.

Bármi infót, segítséget köszönök! :R

KisDre.artstation.com

(#98922) Soulfly842 válasza KisDre (#98921) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ügyfélszolgálat, vagy kérdez rá az ingyenesen hívható adategyeztető számon.

"Telefonon a +36-80-630-045-ös telefonszámon minden nap 7 és 22 óra között. Ez a telefonszám belföldön díjmentesen hívható. Kérünk, hogy arról számról telefonálj, amelynek az adatait egyeztetni szeretnéd!"

A szám újra aktiválható, az egyenleg meg lesz.

[ Szerkesztve ]

(#98923) KisDre válasza Soulfly842 (#98922) üzenetére


KisDre
senior tag

"A szám újra aktiválható, az egyenleg meg lesz."

Jól van akkor megnyugodtam. Úgy emlékszem mintha tavaly neten intéztem volna de most nem volt kedvem hazaérkezve még ezzel foglalkozni

Köszönöm

KisDre.artstation.com

(#98924) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok! Lesz esetleg Volte szolgáltatás a nem telekomtól vásárolt de Volte képes telefonokra is valamikor? Erről nem találtam semmi infót sehol sem eddig..

Előre is köszi

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#98925) air válasza joker1220 (#98924) üzenetére


air
nagyúr

VoLTE.
És nem attól függ, hogy kitől vetted a készüléket, hanem az előfizetéstől, és a készüléken futó szoftvertől.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98926) prozodus válasza Soulfly842 (#98906) üzenetére


prozodus
őstag

És a maraton végén visszakapcsolja automatikusan a technikait?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98927) kali válasza joker1220 (#98924) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Működik sok olyan készüléken (is), ami nem a Telekomnál lett vásárolva.
Én jelenleg egy olyan kétkártyás Mate 10 Pro-n használom a VoLTE szolgáltatást, amit a Media Marktban vásároltam, a Telekomnál csak egykártyás típus van ebből a készülékből.
Gyártó, típus és a készüléken lévő firmware verzió függvénye is amúgy a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#98928) joker1220 válasza kali (#98927) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi a választ mindenkinek! Szép estét :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#98929) ArNick


ArNick
tag

Ingyenes 50 MB
2018. július 1-jétől 2018. december 31-ig

Telekom alkalmazáson keresztül Domino előfizetők számára havonta, havidíjas előfizetők számára fordulónaponként egyszer díjmentesen aktiválható belföldön felhasználható 50MB mobil adatmennyiség.

A promócióban kizárólag egyéni előfizetők vehetnek részt. A kedvezményt Domino előfizetők kizárólag havonta egyszer, havidíjas előfizetők kizárólag fordulónaponként egyszer aktiválhatják, a kedvezményben biztosított adatmennyiség kizárólag belföldön használható fel. Az 50MB kizárólag a Telekom alkalmazáson keresztül aktiválható, aktiválása díjmentes.

Forrás: 2018. július 1-jei ÁSZF módosulás

[ Szerkesztve ]

(#98930) prozodus válasza ArNick (#98929) üzenetére


prozodus
őstag

Tehát minden hónapban újra kézzel kell aktiválni?

És ez is csak E-n fog menni? :D

Ui: A honlapon ugyan hogy működik az előfizetések sorbarendezése? (És számos egyéb funkció.)
Mert ahogy elnézem, már hetek óta sehogy...
Továbbra sem tudom megérteni, h a "nagy" tré hogyan képen egy ilyen szar honlappal beérni. Ill h a programozók maguktól ilyen idióták, v ül felettük vmi barom, aki szt ilyennek kell lennie a honlapnak?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98931) Soulfly842 válasza prozodus (#98926) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem, mivel a domino net 4 GB ez esetben aktív marad. A domino net 4 GB kikapcsolásával kapcsolja vissza a technikai netet a rendszer.

Értsd:

Domino net 4GB, Maraton 4 GB aktív.

Értsd: ha lejár a domino net 4 GB 30 napos érvényességi ideje és ha nincs rajta elegendő egyenleg, akkor ez esetben a domino net 4 GB felfüggesztésre kerül és a következő feltöltésig, vagy a szolgáltatás deaktiválásáig nem tudja használni a netet. Az ügyfél helyett önkéntesen a szolgáltató nyilván nem mondhat le egy megújuló internetet. Ha lemondja akkor aktív lesz a Technet.

(#98932) prozodus válasza Soulfly842 (#98931) üzenetére


prozodus
őstag

Kösz, de most csak a maratonra gondoltam, a d net nélkül, ha csak az volt aktiválva és lejár, akkor visszakapcsolják-e a technikait. De ha jól sejtem ebből a leírásodból, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98933) csako válasza prozodus (#98932) üzenetére


csako
veterán

A maraton feltétele egy meglévő net, pl. a technikai, szóval nem egymás helyén vannak, hanem egymás mellett.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#98934) Soulfly842 válasza prozodus (#98932) üzenetére


Soulfly842
addikt

A technet folyamatosan aktív. Bár hivatalosan annak is van megújulási ideje, de ott nincs olyan eset, hogy ''eltűnne', vagy felfüggesztésre kerülne. Ott csak a felhasználásig tartó net függvénye, hogy van-e még felhasználható mennyiség, vagy nincs.

(#98935) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Ismerősök kérdezték, hogyha megsérült a mobil stickjük, akkor az abban lévő SIM-kártyát (az van benne?) bele lehet-e telefonba rakni, és ha igen, működik-e? Ha nem, akkor csak szolgáltatónál lehet új sticket venni?

(#98936) 8 válasza Dinter (#98935) üzenetére


8
senior tag

SIM kártya van benne, át lehet rakni telefonba és másik stickbe is, működni fog.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98937) thomas77 válasza prozodus (#98930) üzenetére


thomas77
senior tag

A sorbarendezés hónapok óta nem működik, de ha van feltelepített androidos alkalmazásod, ott tudod változtatni a sorrendet. Ezután a webes felületen is az a sorrend lesz aktív, amit az alkalmazásban megadtál.
Kicsit tesze-tosza, de így meg tudod oldani.

(#98938) prozodus válasza thomas77 (#98937) üzenetére


prozodus
őstag

Ó, kösz!!!

Weben szeretem az ilyet, de akkor majd...
Hát majd... Mert folyamatosan "adatkapcsolat hiba - hálózati izé" jelentkezik...

Nem tudom, mikor kezdte, de azért nagyon régen még nem volt, mikor a mostani sorrendet beállítottam, vmikor az adategyeztetés környékén.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98939) prozodus válasza prozodus (#98938) üzenetére


prozodus
őstag

Na, azért igen érdekes, mikhez nem kér hozzáférést az app telepítéskor...
Pl személyes adatok, naptárkezelés és emailek küldése a tulajdonosok tudomása nélkül... Így szó szt...
Na, ez se lesz sokáig fenn...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#98940) thomas77


thomas77
senior tag

Sógoromnak akartunk rendelni tegnap este egy 4x4 GB-os csomagot. Sms-ben próbálta, de neki is az jött vissza, hogy kizáró szolgáltatás aktív.
Hozzáadtam a számát az én fiókomhoz, ott meg azonnal meg tudtam neki rendelni. Megkapta az sms-es visszaigazolást, én meg látom a 16GB-os csomagját.

(#98941) St3ven válasza ArNick (#98929) üzenetére


St3ven
addikt

Ezt az ajándék 50 MB-ot dominósként aktiválta már valaki? Nem találni az alkalmazásban.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#98942) r3dsnake válasza ArNick (#98929) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Annyira kínosak ezek a pármegás promók.

[ Szerkesztve ]

(#98943) kali válasza r3dsnake (#98942) üzenetére


kali
legenda

Számodra lehet, de nem értem, miért zavar ez téged a Telenoros korlátlan mobilinterneteddel...

St3ven: Beléptem az imént az alkalmazásba - a fiókomhoz több családi Domino is csatolva van - és ez fogadott felül:

[ Szerkesztve ]

(#98944) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Ha a mobil alkalmazáson keresztül töltöm fel az egyenlegem bankkártyáról, akkor is megkapom a bónuszt? Eddig csak a honlapon keresztül töltöttem egyenleget, mert azt biztosra tudtam, hogy így megkapom a bónuszt. De az alkalmazáson keresztül nem tudom, hogy megadja e.

(#98945) kali válasza St3ven (#98941) üzenetére


kali
legenda

Megnéztem közben külön a Domino számoknál, elérhető így:
Előfizetés testreszabása -> Mobilinternet -> Egyszeri adatcsomagok -> Díjmentes 50 MB

Lehiñito: Szia, Megkapod úgy is: Link

[ Szerkesztve ]

(#98946) zergepaci


zergepaci
csendes újonc

Hello, megjelent a telekom alkalmazásban a +50 MB lehetőség. Aktiválni akartam, de azt írta, hogy hiba, nem lehet aktiválni. Most már el is tűnt az alkalmazásból a hirdetése, de ha rámegyek az Előfizetés testreszabása menüpontra, azon belül a Mobilnetre és ott az Egyszeri csomagokra, akkor ott aktívnak jelzi a Díjmentes 50 MB-ot, de az adategyenlegnél 800 MB szerepel, Domino net 200 MB 600 MB, Domino Net 200 MB 200 MB, Díjmentes 50 MB 0 MB. A diagram úgy mutatja, mint ha már elhasználtam volna az 50 megát, pedig nem, a telekomos mobilnetem még be sem kapcsoltam.

Más: tesóm kártyáján is aktiválni akartam ezt, neki Domino 5 díjcsomagja van jelenleg és nincs mobilnete. Neki meg sem jelenik a menüben ez az 50 megás lehetőség. Mi lehet ennek az oka?

(#98947) kali válasza zergepaci (#98946) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az egyenlegnél nem mindig szokta jelezni az ilyen promóciós egyenlegeket - vagy tévesen -, pláne eleinte.
A testvérednél az lehet a gond, hogy nincs semmilyen net, a Domino Fix esetén adott az úgynevezett (díjmentes) technikai net, így annál semmilyen adatcsomag nem kell hozzá, mehet egyből a promós keret, de a régebbi díjcsomagoknál nincs ilyen, ott aktiválni kell valamilyen adatcsomagot a promóciós keret használatához, vagy áttérni Fixre.

[ Szerkesztve ]

(#98948) atala


atala
addikt

Nem tudom, volt-e már róla szó, de nagyon kamu szagú hívást kaptam az előbb.
Nehogy beszívjátok!
Magánszámról hívtak a Magyar Telekom nevében, hogy hálózati meghibásodás van, és kaptam-e két sms-t. Mondom nem. Azt mondja semmi gond, kiküld egy sms-t most hívás közben, és arra válaszoljak. Ha nem teszem meg, akkor korlátozzák a kimenő, és bejövő hívást.

Biztos, hogy nem a Telekomtól hívtak, mert nem szoktak magán számról, ráadásul mi az már hogy csak akkor telefonálhatok, ha válaszolok az sms-ekre.
Biztos valami emelt díjas sms számra kellett volna küldeni az üzenetet.
Jól elküldtem a fickót, hogy ne nézzen már madárnak.

(#98949) kali válasza atala (#98948) üzenetére


kali
legenda

Ez a már ismert feltöltős trükközés lehet, vannak még próbálkozások, de szerencsére már nem olyan könnyű átverni bárkit is a közelmúltban bevezetett változtatások miatt, ha elolvasod az SMS-t, nem fogsz válaszolni rá, mert szerepel benne, hogy mi is történne.

(#98950) thomas77 válasza kali (#98947) üzenetére


thomas77
senior tag

Én tegnap töltöttem az egyik domino kártyámat 4000 Ft-tal, de nem kaptam semmi bónuszt, pedig 25 perc és 100 mega járt volna.
Ha lekérem a *111#-en a feltöltési bónuszt, akkor azt írja, hogy már felhasználtam. Pedig se hívás nem volt, de adatforgalom.
Utána elküldtem a +bonusz üzenetet a 1414-re, de azt a választ kaptam, hogy korábban már aktiváltam a szolgáltatást.
Ezek szerint szimplán csak elmezavar van megint...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.