Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99801) 313313 válasza SLYM (#99800) üzenetére


313313
addikt

Meg kell nézni, nem vagyok tisztában a teljes felhozatallal...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#99802) Zeki válasza SLYM (#99800) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs már.
Csak bizonyos flottáknál van lassítás , ha elfogy az adatkeret.

(#99803) SLYM válasza Zeki (#99802) üzenetére


SLYM
veterán

Köszönöm! Ha esetleg otthon vagy a témában, hol a legolcsóbb most domino csomaghoz 1 giga net? Kb annyi kellene egy hónapban. Itt ahogy nézem ez 1420 forint.

(#99804) 4Grider válasza SLYM (#99803) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nézz be a Telenor topicba is...
Egyébként pedig a Maraton 4GB a legolcsóbb, mivel azt nem csak 30 napig tudod felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#99805) fornettisuti válasza Zeki (#99802) üzenetére


fornettisuti
veterán

Meg a régebbi lezárt csomagoknál pl. Move

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99806) 8 válasza SLYM (#99798) üzenetére


8
senior tag

blue mobile

Mi történik, ha a 30 napon belül elfogy az internetem?
A blue mobile internetcsomagokban túlforgalmazási díj nincs, a díjcsomagokban benne foglalt adatmennyiség túllépése esetén a letöltési/feltöltési sebesség értéke legfeljebb 32 kbit/s a 30 napos időszak végéig.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99807) 313313 válasza fornettisuti (#99805) üzenetére


313313
addikt

De a kérdezőnek most kell, azt már nem fognak neki kötni :D
Egyébként meg feltöltős csomagot keresett :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#99808) SLYM válasza 8 (#99806) üzenetére


SLYM
veterán

Köszi, ez szuper! Érdekes ez a szolgáltató:

"1. Küldje a kiválasztott internet csomag kódját díjmentes SMS-ben a +36 30 440 84 00 számra!"

Egy 30-as számra küldjek SMS-t, mikor ők a telekom? Vagy ezt nem értem. Akár a meglévő telekomos domino fix díjcsomagom mellé is rendelhetek innen netcsomagot?

[ Szerkesztve ]

(#99809) kali válasza SLYM (#99808) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ők nem a Telekom, a Blue Mobile egy a LIDL áruházlánc által létrehozott virtuális mobilszolgáltató, így pedig a Telekomos előfizetésekkel más tekintetben sincs átjárhatóság egyik irányban sem.

[ Szerkesztve ]

(#99810) fornettisuti válasza 313313 (#99807) üzenetére


fornettisuti
veterán

Amire reflektáltam (nem a kérdező felvetésére), azt egészítettem ki.
Értem?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99811) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Domino Net&Roll csomagot vettem pár éve egyik áruház polcáról. Van rá sanszom, hogy átváltsam online normál hang alapú előfizetés csomagra(Mobile S vagy M), vagy ehhez mindenképp új előfizetésre/kártyára lesz szükségem?

Normál Domino csomagra nem enged váltani azt tudom, más egyebet épp nem tudtam meg, mert szokás szerint nem megy az online üfsz..(csak engem szívat, hogy akár hányszor akarok valamit, vagy "nem elérhető", vagy "túl sok az ügyfél"? :((( )

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#99812) #08205312 válasza Barthezz2 (#99811) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én is jártam így tavaly.
Megtetszett egy szám, ami net&roll-os volt. Rendeltem egy vodás sim-et neten (0Ft-ért) arra ráhordoztam a 30-as net&roll-t, majd 2 nap múlva vissza telekomhoz dominós tarifára.

(#99813) lugosi válasza SLYM (#99800) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Remélem kiderül, ha már minden szolgáltató topikjában találkoztam a kérdéssel. ;]

(#99814) SLYM válasza lugosi (#99813) üzenetére


SLYM
veterán

Kiderült, igaz közben 20 ilyen felesleges postot kellett végigszenvedni, mint a tied... [link]

[ Szerkesztve ]

(#99815) prozodus


prozodus
őstag

Mi a tököm van már megint a webes üfsz-on??? Mikor fog menni?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99817) prozodus válasza #20749568 (#99816) üzenetére


prozodus
őstag

Na, most már nálam is.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99818) Barthezz2 válasza #08205312 (#99812) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ennyit én nem fogok bizgerálni vele. A szám nem feltétlenül fontos, csak úgy nem kellene SIM-re várnom, ha át tudnám váltani.
Másodlagos szám lenne csak.

Everybody lies.

(#99819) lugosi válasza SLYM (#99814) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, de azt ugye tudjuk, hogy a keresztposztolás tiltott a szabályzat szerint? Csak kérdezem. Mielőtt még én lennék a hibás.

(#99820) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok!

Ez pontosan mit jelent?

„A xxxxxx számú folyószámla jelenlegi egyenlege 253 692 Ft”

Ugye nem tartozás? :U A telekom webes felületen írja, ha a fülecskével kinyitom az egyik számlát.

(#99821) Ateszpapa válasza -Ben- (#99820) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Aktuális egyenleged.
Gondolom vettél részletre készüléket.

(#99822) dptrsk válasza -Ben- (#99820) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

részleted nincs folyamatban?

(#99823) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem, már elég régóta telekomos vagyok, jelenleg aranykártyás, lehet platina teljesen elvesztem a menükben nem tudom hol kellene kiírni.
Vettem pár telefont az évek során tőlük, soha egy számlával sem késtem, még 3 hónap részletem van egy készülékből.
Viszont megtetszett egy televízió, igen drága, eddig nem is tudtam hogy lehet kamatmentes részletre ilyent is.
Megrendeltem, + egy új mobil előfizetést (más családtag fogja használni), minden frankón ment, 0ft-ért elhozhatom.
Kaptam egy mailt, ami ezzel kezdődik: Rendelés állapota: jóváhagyásra vár.
Ha az oldal nem írta, akkor kérhetnek előleget, ezt is utólag olvastam hogy ilyen is létezik, eddig egy mobilomnál sem volt.
Kinek mi a tapasztalata?

(#99824) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#99811) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Válaszolok magamnak, mert végre megy az online felület nálam is.

Átválthatom havidíjas előfizetésre, de így is új SIM-et küldenek(gondolom akkor a csak netes fizikailag képtelen hang alapú dolgokra, vagy nem tudom).

Everybody lies.

(#99825) Zeki válasza Sanyaaa26 (#99823) üzenetére


Zeki
nagyúr

Minden ilyen nem automata.
Majd jóváhagyják, aztán megkapod.

(#99826) Sanyaaa26 válasza Zeki (#99825) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Köszi, itt az előleg érdekelne, hogy ha a webes felületen nem jelezte, akkor az úgy is van?

(#99827) Zeki válasza Sanyaaa26 (#99826) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mondom, ez nem automata, így passz.
Én részletre vettem tv-t hűséghosszabbítással, nem volt előleg.

(#99828) Sanyaaa26 válasza Zeki (#99827) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Rendben köszönöm a választ!

(#99829) -Ben- válasza dptrsk (#99822) üzenetére


-Ben-
veterán

1 részlet van, de az nem ahhoz a számlához tartozik (elvileg) és az összege se ennyi (elvileg). :F Na majd figyelem, hogy változik -e...

(#99830) 8 válasza -Ben- (#99829) üzenetére


8
senior tag

A 1414-en mit mondtak? Ők sem tudják?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99831) bopeti98


bopeti98
őstag

Telekomos mobilnetről nem működik a Telekom alkalmazás, a TV GO de még a telekom.hu sem tölt be. Minden más működik, és Wifi-t használva a Telekomos dolgok is mennek. Másnál is így van?

(#99832) Zeki válasza bopeti98 (#99831) üzenetére


Zeki
nagyúr

Betölt a Telekom app.

(#99833) bopeti98 válasza Zeki (#99832) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem azt írja, hogy a Telekom szolgáltatásai nem elérhetőek. És a durva hogy a telekom.hu sem tölt be mobilnetről csak Wifi-ről. Kb 3-4 napja van ez. És ha megosztom a mobilnetet a laptopra, akkor azon sem jön be a Telekom weboldala.

(#99834) kali válasza bopeti98 (#99833) üzenetére


kali
legenda

A Telekom alkalmazás nekem sem tölt most be Telekomos mobilinternetről, azt írja, amit említettél, wifi hálózatról azonnal betölt az alkalmazás és utána már mobilinternetre átkapcsolva is működik.
Tegnap este működött még mobilinternetről is.
A Telekom honlap és egyéb Telekom szolgáltatások működnek Telekomos mobilinternetről is.

(#99835) ElektrikusDE válasza bopeti98 (#99831) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Nekem idegen, külföldi mobilnettel is bejön, más kérdés hogy saját dominó simmel meg a szolgáltatás, (internet) nem müködik roamingban.

Ui:

Van rajta még több mint 100MB adat, maraton.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#99836) prozodus


prozodus
őstag

Amikor lejár a net egy adott napon, az hány órát jelent? Itt is éjfélt, v mit?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99837) 8 válasza prozodus (#99836) üzenetére


8
senior tag

Netcsomagtól függ, nézz utána az ÁSZF-ben, ott pontosan le van írva. Pl régebben emlékszem olyan roaming netre, ami adott óra-perctől volt érvényes 24 órát.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#99838) fornettisuti válasza prozodus (#99836) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nálam adott napon éjfél a fordulópont.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#99839) kali válasza kali (#99834) üzenetére


kali
legenda

Működik már az alkalmazás mobilinternetről is.

(#99840) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Van valakinek tapasztalata telekom modem függetlenítéssel? Működött utána másik szolgáltató, pl. Telenor-os sim-mel a mobilinternet?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#99841) bopeti98 válasza kali (#99839) üzenetére


bopeti98
őstag

Neked az APN beállításoknál a hozzáférési pont protokollja az IPv4/IPv6 vagy csak simán IPv4? Csak mert közben rájöttem, hogy IPv4/IPv6 esetén nem működik egyik Telekomos app sem, plusz a weboldal sem. Ha átállítom csak IPv4-re akkor működik minden.

(#99842) 4Grider válasza Brown ügynök (#99840) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem van egy pár T-s szoftverű Huawei routerem. Egy-kettőt még én függetlenítettem. Maguktól nem állítják be a Telenor sim-hez tartozó apn-t (net), de ha te beállítod, működnek úgy mint egy Telenoros router.

(#99843) rushty válasza jani4454 (#99795) üzenetére


rushty
senior tag

mobilinternet

"Telekom oldalon" Weboldal? Ott semmi nem látszik a 3GB, 50MB-osból. [link]
Appban mindkettőt (3GB , 50MB stb.) látom. De csak a 3GB-nál van aktivál gomb.

Az 50MB-nál (30nap és havonta automatikus?*) nincs aktivál gomb.
Hogyan lehet aktiválni ezt a szolgáltatást vagy mit? :U

Mik azok a site-ok, app-ok amik nem számítanak adatforgalomnak, van ilyen?

*vagy nagyon nem
Megújuló mobilinternet csomag - Van mobilinternet, de nem kell -havonta- újíani.
'Domino kártyás ügyfeleink számára havonta egy alkalommal vehető igénybe.' ??
A díjmentes adatmennyiséget, igény esetén ezt követően ismételten szükséges bekapcsolni.' Még nem sikerült bekapcsolni... De ez lehet azt jelenti a következő hónapra is van egy alkalmad. :D Nonszensznek tűnik.
A normálisnak tűnő megoldás: 50MB akkor használod, amikor ráböksz arra az egyenlegre, amíg el nem fogy, semmi "alkalom". Hogy van ez? Aki tudta aktiválni/bekapcsolni mit látott és hol? Aztán mi a tapasztalat a felhasználásával? :D

[ Szerkesztve ]

(#99844) Bogyó bá' válasza rushty (#99843) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Kell hozzá egy havonta megújuló mobilinternet csomag..... :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#99845) rushty válasza Bogyó bá' (#99844) üzenetére


rushty
senior tag

Ok. Tételezzük fel elfogyok. Előtte kellett bekapcsolnom?* Nézi, hogy 1 alkalommal veszem igénybe?
Következő hónapban van egyenlegem, lefogy és közben megint bekapcsoltam, hogy 1 alkalommal tudjam majd igénybe venni. :F

*Rémlik olyan, hogy az alkalmazás nem számít forgalomnak. Meg a facebook se, de az például a reklám szerint nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#99846) rushty válasza rushty (#99845) üzenetére


rushty
senior tag

Jobban el tudom képzelni, hogy van 50MB, ami igénybe vehető (nem egy alkalommal) abban a hónapban mikor már megszorult a havi megújuló csomagos.

(#99847) kali válasza bopeti98 (#99841) üzenetére


kali
legenda

IPv4/IPv6, kap is a telefon IPv4-es és IPv6-os IP címet is.

(#99848) zoli62


zoli62
addikt

Hány nem publikus flottás lakossági előfizetéssel rendelkezőnek sikerült beaktiválni a telekom appban a 3 GB 7 napra promóciót?

[ Szerkesztve ]

(#99849) #77646080 válasza zoli62 (#99848) üzenetére


#77646080
törölt tag

Pontosan ilyen előfizetésem van, mint amit leírtál. Még a lehetősége sem bukkan fel a Telekom app felületen, nemhogy az aktiváló gomb... Tudomásul vettem, hogy a sok egyéb kedvezmény mellett, ami a csomagomban megvan, ez speciel nem érhető el számomra. Legalábbis erre gondolok.

Persze, most éppen nagyon jól jött volna, dehát így jártam.

[ Szerkesztve ]

(#99850) csacsi67 válasza zoli62 (#99848) üzenetére


csacsi67
addikt

Szintén nálam sem.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.