Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226940) bpx


bpx
őstag

Sziasztok!

Az alábbi a jelenség.
Középkonzolon a rádiót/zenét/hangerőt és klímát vezérlő gombcsoportokra nincs semmi reakció. Lenti képen bejöltem.
A gombcsoportok felett levő érintőképernyő működik. A rádió/zene/hangerő az érintőképernyőn keresztül és a kormányon levő gombokkal is működik.
A klímán kívül minden működik, USB portok, Android Auto, tolatókamera, stb.
Viszont a klíma az érintőképernyőn keresztül sem vezérelhető, annak a menüjében akármit nyomok, ugyanúgy semmi reakció.

Szervízben diagnosztikára 0 eredmény, nézték a biztosítékokat, mérték, hogy hol lehet a gond, de semmit nem találtak.
Ott tartunk, hogy állítólag az egész egységet cserélni kellene képernyővel meg mindennel együtt, mert egyben lehet csak kapni. Erre hallottam olyan számokat, hogy a gyári új 6-700k, a bontott meg 3-400k, de azt vadászni kell, figyelik, hogy mikor van belőle, aztán lehet hetekig, hónapokig nem lesz. Egyelőre klíma nélkül használom az autót.
Számomra ez még mindig a hihetetlen kategória, hogy egy ilyenért az egészet cserélni kell.

Tudtok erre szakosodott szakembert ajánlani, akivel érdemes lenne megnézetni? Budapesten vagyok. Vagy a fentinél többet nem tud tenni más sem?

Ha esetleg releváns a típus: 2017 Ford Mustang GT 5.0, Ford SYNC3 8".

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.