Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121073) jozsi252 válasza Qru (#121069) üzenetére


jozsi252
veterán

Írtam jó 2 hete hogy a saját kocsimhoz kijött a következő éves Casco díjam. Idén 49 500 volt fél évre, ez következőre 53 000 ft-ra emelkedett. Be is fizettem rendben, majd mikor lépek be a biztosító oldalára akkor kijelzi hogy még van 2 700 ft tartozásom. Mondom ez meg a mi franc, hát megnéztem és az 53 000 ből 55 700 ft lett, szóval 2x emeltek.
Következő munkanap fel is hívtam őket, és elnézést kértek a rendszerhiba miatt! (??) Nem akartam már mondani de ha nem foglalkozok vele és befizetem akkor rendszerhiba miatt kell az emelt díj fölött 5400-al többet fizetnem?
Kíváncsi lennék hogy ezt mennyi emberrel játsszák el akiket nem érdekel és befizetik a díjat. Nevetséges az egész komolyan.

BigBlackDog

Ha egyszer váltasz Netrisken akkor megjegyzi a beállításaidat a kocsihoz, és nem kell állandóan végigmenni azon a 100 kérdésen?
Tudom hogyha minden kérdésre válaszolsz akkor az tud segíteni a díjak faragásában, de most olyanra hogy a klíma szérián felüli értéke, vagy a rádió szérián felüli értéke, meg ilyen kérdésekre mi a fenét tud írni az ember. :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.