Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120801) MunezXBK válasza Tsebacsi (#120798) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt 1.5 hete monszun van. :D

(#120802) kisza25 válasza Magnum_ (#120799) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

3x voltam ma a Mosóknál, a hetesig ért a sor mindegyiknél :(

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#120803) szőröscica válasza kisza25 (#120802) üzenetére


szőröscica
addikt

Mi Mokust akartuk ma lemosni, de Miskolcon is mindenhol oriasi sorok voltak, igy vegul elokerult otthon a Karcher. Az Am/a 25-en reggel lesz lemosva.

(#120804) rbalint88 válasza szőröscica (#120803) üzenetére


rbalint88
addikt

Mókus? vettetek autót asszonynak?

#budasidehighlife

(#120805) BigBlackDog válasza Magnum_ (#120799) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ha jól látom, a második képen szereplő jármű hossztengelye és a parkolóhely hossztengelye nem párhuzamos egymással.

;]

(#120806) zolynet válasza Qru (#120770) üzenetére


zolynet
addikt

Nem vagyok ent. :DDD

Egyik cimbi most vett Levorg 1.6t automatát, majd majd meggyőzöm hogy adja ide egy fordulóra.
Kellemesen duruzsol. :K

Jó az ats, de bitangul tartja az árát ... köetsög hondák. :D

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#120807) Qru válasza zolynet (#120806) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azt megnézném én is ha lehet. :K

#nincsbennetarcsi

(#120808) Doki16 válasza SzlobiG (#120783) üzenetére


Doki16
addikt

Én is le akartam ma mosni a szülőkhőz menet, de kint állt a sor vége az úton. Most este nyolckor már senki se volt simán lecsapattam egy teljes programmal. Végre szép tiszta.
Sajnos megtört a fényezés a kutya miatt. Felrepedt az egész azon a részen ahol a legnagyobbat kapta.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#120809) SzlobiG válasza Doki16 (#120808) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mondjuk én még meglátom, hogy lesz-e eső mert pl most is eseget...

Pfasza, mi lesz vele javítod, vagy hagyod?

(#120810) szőröscica válasza rbalint88 (#120804) üzenetére


szőröscica
addikt

Mokus mindig az epp aktualis osszcsaladi csapatszallito Transit Custom. Meg az elsonek a rendszama volt MKS, onnan orokolte az immaron harmadik peldany a nevet. Ez most epp egy 170 lovas automata, adaptiv tempomatos, mindennel is felszerelt csoda. Imadok vele utazni, beleul az egesz csalad, aztan nekivagunk Europanak :)

Asszonynak tavasszal veszunk autot szerintem, de mar nagyon ra van porogve, tobbet nezi a hahut, mint en. :) mondjuk en a multkori bordo 725tds-el megerkeztem, annal jobb kocsi nem kene, szoval nincs miert nezelodnom. Es a legjobb, hogy ha akarnam, barmikor elhozhatnam, szoval nincs bennem az a nyomas, hogy nekem ilyenem sosem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#120811) Magnum_ válasza szőröscica (#120810) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En eldontottem, (vagy is most ugy gondolom) hogy ha a lakas vasarlas ugy adja ki (ha... Remelem), akkor kisfeleseg kap egy corsat automataban fika osszegert, megtanulni vezetni.

Linkeld a bordot pls

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#120812) kisza25 válasza SzlobiG (#120809) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Esőben a legjobb mosóba menni, nem kell sorbanállni:D

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#120813) Doki16 válasza SzlobiG (#120809) üzenetére


Doki16
addikt

Én nem vártam, mert már ocsmány volt a kocsi ahogy kinézett. Lecsapattam róla a sok sót, már így sajna megkezdte kicsit a króm dolgokat.

Megcsináltatom majd tavasszal, mert egy festéklepattogás pont van ott nem messze. Akkor már egyben meg lesz legalább a lökhárító.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#120814) szőröscica válasza Magnum_ (#120811) üzenetére


szőröscica
addikt

(#120815) molnarpeter válasza szőröscica (#120814) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem tudok túllépni a 750 rendszámon :D

(#120816) MunezXBK válasza molnarpeter (#120815) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

235/60 R16 se semmi. :D

(#120817) bitpork válasza molnarpeter (#120815) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Predig a 740i ponjó. A 4.4-s. Az 50-snél a motortérben nagyon nagy a hő és tud viccezni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120818) kisza25 válasza molnarpeter (#120815) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

haver amikor hozott be e39 540i-t vadásztatott rá 540-es rendszámot és sikerült neki szerezni

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#120819) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120820) kelna91


kelna91
senior tag

Vennék új ablaktörlőket, de összezavart a csomagoláson látható kompatibilitási lista. A Goodyear GS tetszett meg a Tescoban, viszont csak a vezetőoldalra való 55 cm-esre van ráírva az autóm, az utasoldali 41 centisen nincs feltüntetve. Sőt, szinte egyáltalán nem is fed át a két különböző hosszúságú lapát kompatibilitási listája. Így nem mertem megvenni őket. A vicc az, hogy a G szériából a 41-esen is fel van tüntetve a Fiesta Mk5. Az viszont nem tetszik, a GS szebb. :B
Meg merjem venni, ha a hossz stimmel?

(#120821) rbalint88 válasza szőröscica (#120810) üzenetére


rbalint88
addikt

jahogyja, így már értem :) jó is egy ilyen csapatszállító.
az E38 nagyon adja nekem is, de a 25tds motort felejteném. nem azért mert gyenge, hanem mert problémás. de szerencsére gyártották a fasza 30d-vel is, viszont szerintem ehhez a kategóriához a benzin illik, nem a trakotoros kuruttyolás, úgyhogy én is 740i-re szavaznék. 2,6-ért van fent hahun egy egész szép.

#budasidehighlife

(#120822) Doki16 válasza kelna91 (#120820) üzenetére


Doki16
addikt

Ha méret meg a felfogatás stimmel akkor persze, hogy jó lesz rá :) Azokkal a kompatibilitási táblázatokkal nem kell foglalkozni ami a csomagolás hátulján van. Nem írják rá mind a sok százezer kocsit ami létezik :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#120823) Qru válasza bitpork (#120817) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De az legalább nem gyullad ki. :D

#nincsbennetarcsi

(#120824) Elektrosokk válasza szőröscica (#120810) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ha màr az a régi 7es tetszik, hogyhogy pont dízel és nem benzines?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#120825) proof88


proof88
addikt

Cikk: Autókölcsönzésnél ellenőrzöd ezt???

Más: voltam pénteken műszaki vizsgáztatni a kocsit. Összességében mint kiderült, 3 dolog miatt bukhatott volna meg az autó. Nem buktatták meg egyébként, azt mondta nekem a csávó, hogy lehet ezt a vizsgáztatást határozottabban is csinálni, csak akkor nem biztos hogy visszamennék hozzájuk. :DDD Úgyhogy rugalmasak.

Ez volt az a 3 dolog:

- gyári xenon van az autóban, és nem jött ki a fényszóró mosó. Ez nem tudom miért volt, az az igazság hogy nyáron vettem az autót és nem néztem meg akkor hogy ez működik-e, de úgy voltam vele hogy mivel mindig szép volt a fényszóró ezért reméltem hogy azért van mert szokott spriccelni oda is ... lehet tévedtem. Én személy szerint mindig figyelek arra hogy tiszta legyen a fényszóró, az automata magasságállítást meg menet közben is látom hogy működik. De megtudtam hogy nem azért kell a mosó hogy tiszta legyen, hanem mert bizonyos körülmények között bepárásodhat, és olyankor egyrészt nem látok vele rendesen, másrészt vakítom a szembejövőt mert máshogy szórja a fényt.

- Olajfolyás. Erről tudtam, sajnos kicsit csöpög a leeresztőnél. Idén ez is buktató indok.

- "fehérek a hátsó irányjelzőim". Nos én erről nem tudtam, sosem tűnt fel. Sőt, még most is sárgának mondanám. De tény hogy az oldalsó és elülső irányjelzők valóban borostyánsárgák, míg a hátsókat inkább citromsárgának mondanám. Adott a srác 2 irányjelző izzót, hogy ezekre cseréljem ki otthon, mert büntethet érte a rendőr. Jófej volt, hamarosan ki is cserélem. Szerencsére hátul könnyű, nem kell szűk helyen nagy kézzel matatni. :D

Röviden ennyi. Januárban viszem is szerelőhöz hogy megnézzük ezt a xenon mosó problémát. Sőt az olajfolyást is megoldjuk.

Nem adtam előre kenőpénzt, automatikusan úgy állt hozzá hogy "rugalmasak". Nem is tudtam hogy buktatható az autó, nem néztem meg hogyan szigorodott idén, azt hittem simább lesz a helyzet. Amúgy szerviz is egyben a hely.

(#120826) molnarpeter válasza proof88 (#120825) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Cikkre: hogyne, hát én adom ki! ;]

Index izzó sokszor egy narancs lakkot kap körülbelül, le tudja dobni. Megérzés, hogy ezt is csak kesztyűben kéne fogdosni, és akkor jobban bírná.

[ Szerkesztve ]

(#120828) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Minden Kedves Cartársnak Boldog, Békés Karácsonyt kívánok!

(#120829) BigBlackDog válasza proof88 (#120825) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálam a fényszórómosónak a nagynyomású pumpája adta meg magát, szépen szétrepedt hosszában, feltehetőleg szétfagyott az előző tulajnál. Emiatt idén téli szélvédőmosó cserénél direkt figyeltem, hogy miután leszívtam a nyárit és beletöltöttem a télit a tartályba, nyomjak még egy-két adagnyit a szélvédőre és a fényszóróra, hogy a csövekből és pumpákból is kiürüljön a nyári.

(#120830) Peter.70


Peter.70
őstag

Minden úton és otthon lévő autós társnak békés boldog karácsonyt kívánok. Az úton lévők óvatosan vezessenek

(#120831) szőröscica válasza Elektrosokk (#120824) üzenetére


szőröscica
addikt

Nagyon tetszik a hangja, egy jo allapotban levo olyan selymemesen jar, hogy a maiak jelenthetnek neki. :)

Volt ket E34 tds-unk, tudom, hogy nyugosek tudnak lenni.

(#120832) szabonagyur válasza proof88 (#120825) üzenetére


szabonagyur
félisten

En sokszor a repteri transzferes ceges kisbusz kerekeire is rapillantok, sajna volt mar olya, hogy csere buszt kertem :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#120833) bitpork válasza Peter.70 (#120830) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Minden autós társnak üzemanyagban gazdag és hibakód mentes ünnepeket kívánok!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#120834) mekker


mekker
őstag

A Kisalföld minőségi útjairól kívánok mindenkinek békés karácsonyt!

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#120835) kaszaking


kaszaking
tag

Minden fórumtársnak kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok

(#120836) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Új xenonnal:

(#120837) Richard! válasza MunezXBK (#120836) üzenetére


Richard!
addikt

Ez a kék óracsoportvilágítás még képről is kib.ssza a szemem... :( :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#120838) Qru


Qru
MODERÁTOR

Boldog karácsonyt!

mod:

richie900812: Bora-ban is ilyen volt, borzalmas...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#120839) ΞΔGLΞ válasza MunezXBK (#120836) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :R
--------------

Épp tegnap néztem meg a filmet, 678928-szor is és még mindig xarrá tudom röhögni magma rajta.

TH -Nyugi! Ha megcsináljuk a balhét elugrunk Floridába mulatni!
BS -Máris Floridában vagyunk!
TH -Floridában vagyunk?

:DDD

-----------------

Ezt az utat (is) megszámolni nem tudom, hányszor jártam meg. :)

(#120840) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog


Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#120841) MunezXBK válasza Richard! (#120837) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az én szemem nagyon bírja. :K

(#120842) szőröscica


szőröscica
addikt

Boldog karacsonyt!

(#120843) brumi1024


brumi1024
veterán

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(#120844) ΞΔGLΞ válasza kisza25 (#120840) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagyon pihent agyú volt, aki ezt a "fát" összerakosgatta ezekből a visszajelzőkből. :U :)

[ Szerkesztve ]

(#120845) Elektrosokk válasza szőröscica (#120831) üzenetére


Elektrosokk
addikt

értem, köszi a választ! :)

Nekem dízelben inkább az a másik tetszik, a kombi amit korábban linkeltél.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#120846) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kellemes ünnepeket!

(#120847) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Kellemes karácsonyi ünnepeket és jó pihenést mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#120848) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Boldog karacsonyt! ;]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#120849) ΞΔGLΞ válasza BigBlackDog (#120847) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Saját kép? k...va jó! :R

(#120850) BigBlackDog válasza ΞΔGLΞ (#120849) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, az előző, havas hétvégén készültem vele "előre", gondoltam, hogy karácsonyra már elolvad a hó. A másik topikba is van még kettő. Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.