Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120000) WiZARD válasza blueboi69 (#119986) üzenetére


WiZARD
addikt

Napi szinten van hasonló élményem. Hiába próbálják mindenhol tagadni, meg jön a magyarázat hogy az algoritmusok annyira ismernek hogy már azt is tudják mi az ami éppen érdekelhet és aktuális nekem.

Pl ma szerelte fel asztalos a fürdőszobába a bútort. Csempét alig bírta kifúrni, mondta hogy ilyen kemény csempét rég látott, pedig gyémántos fúróval próbálja.
1 óra múlva ott a facebookomon a gyémánt fúró hirdetés.

Az más kérdés, hogy a profi asztalos 2ből 2 fürdőszoba szekrény méretét b*szta el.
Megbeszéltük a pontos méreteket. A tetejére gránit lap van, azt egyből le is vágattam akkor, a megbeszélt méretre.
Ma odajön, felrakja. A lap mérete pontosan takarja a szekrényt, csak a fiókok lógnak ki belőle elöl :W
Majd holnapra levág a hátuljából 2 centit, de még ő b*szott le engem, hogy miért vágattam le előre a lapot, miért nem most, a felszerelt szekrényt lemérve.

----

Ma hívtak, hogy kész a Tesla, mehetek érte.
Első lökhárító fényezés + 1 db új dísztárcsa + jobb első sárvédő horpadás javítása (elvileg fényezés nélkül)
Jöhetnek a tippek az árra. (a mabisz ~170ezret ajánlott számla nélkül)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.