Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120851) eattila válasza npera (#120847) üzenetére


eattila
csendes tag

Apam is igy kezdte. Nincs macska. Azta hazajott egyel. Es kesobb a kolykeit koze es a poloja koze hordta be aludni… :))

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120852) WiZARD válasza Jahno (#120822) üzenetére


WiZARD
addikt

Hát ez jó mind a kettőhöz, mint a tized ennyibe kerülő Gembird is ;)

"Gold plated 2-fork internal contacts for both solid and stranded LAN cables"

Jöhet ha van tipp, hogy honnan tudok rendelni jobban tömörhöz valót, amiben hasonlóan át lehet fűzni teljesen a vezetékeket.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#120853) vkp válasza Jahno (#120823) üzenetére


vkp
aktív tag

Ups-ek így néznek ki. Illetve ez festés óta le lett takarítva :D

(#120854) Jahno válasza WiZARD (#120852) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tudsz rendelni, továbbra is azt mondom, hogy tégy rá betétet és akkor jobb lesz minden is. Installációs cuccra installácós szerelvény, ha occsó kell és minden sarkon kapható, de ugye eleve két féle kábeled van a képeken:

[link]

Aztán lehet Panduit, az szeressük :wub: meg Nexansot is szeressük :wub: aminek meg is kérik az árát. Összességében egy fél ház nem ezen múlik, de műxik és nem fostaliga Gembirdnek hívott dugó, amiből ha rendelsz 2 csomaggal akkor alig lesz közte egyforma. Nexans meg 20 éve gyárta ugyanazokat, ugyanúgy. És még működik is.

(#120855) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#120854) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Te egy kicsit fordítva extrapolálsz :D

Én is sok mindennel szoptam, meg is jegyeztem a többségét, de nem egyből ez jut az eszembe. Teljesen noname kábellel és csatlakozókkal csináltam 30-40-60+ méteres kábeleket színtévesztő létemre.

(#120856) vkp válasza vkp (#120853) üzenetére


vkp
aktív tag

Kép lemaradt...

(#120857) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

Fontolva haladok, elkészült a két "ablak", ha hazaér az asszony segít feltenni őket.

Közben a "bútorasztalos" szakmát is próbálgatom, az íróasztal után egy komódot gyártok (remélem) az asszonynak:

Fent lesz a két nagy fiók, alatta 9 kicsi. Remélem ebben már elférnek majd az alsók, melltartók és a zoknik :D

(#120858) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#120855) üzenetére


Jahno
őstag

Írtam én is, hogy sokat. De jobb biztosra menni és betartani a dolgokat (:-

(#120859) Jahno válasza vkp (#120856) üzenetére


Jahno
őstag

Abban a feketében elég jól bírja az inverter meg a kondik, kíváncsi vagyok meddig fog menni. Nekem már nincs sehol, mert vagy központi lett vagy egyéb. Az álló fehérek RS800 meg a nem tudom milyen típusú domború elejű fehérek elég rendesen döglöttek.

(#120860) Samott válasza qnadam (#120845) üzenetére


Samott
addikt

Ehhez is van egy videom. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120861) qnadam válasza Samott (#120860) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem valósak az állítások ebben a videóban.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120862) Jahno


Jahno
őstag

Na, előástam. Ez is még működött, de van durvább:

Szerintem mindent így kellene csinálni, mert műxik :DD

(#120863) Sipi- válasza qnadam (#120845) üzenetére


Sipi-
tag

Szerintem mire családi házat veszünk, addigra elköltöznek a gyerekek és majd azt csinálnak a saját kecójukban, amit akarnak. Legfeljebb nem eszünk ott, ha minden kutya- vagy macskaszőr lesz :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#120864) Jahno


Jahno
őstag

Most végetek van, mindent is megtaláltam már az archívban. Küldöm Nováéknak soxeretettel, innen indultunk neki a nyárnak ebből a laza nyugalmi állapotból:

(#120865) -NoVa- válasza Jahno (#120864) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez még eléggé a tavaszi hűvös alap volt, vagy még havazásos március, nyaraknál nem emlékszem ilyen apró számokra. Inkább a tűzoltópatron elpattanásához szükséges hőfokokat céloztuk.

(#120866) Jahno válasza -NoVa- (#120865) üzenetére


Jahno
őstag

Csak senki nem akart tudni róla, nekem itt van egy csomó mérési eredmény is. Már az épület sem létezik, nem tudom mi volt a titoktartási papírjaimban, de lehet semmi. Különben is neten találtam, bárminemű egyezés a valósággal a véletlen műve, főleg mert ez erősen alulról közelíti a valóságot :(

(#120867) Jahno válasza Sipi- (#120802) üzenetére


Jahno
őstag

Beruház, rádob, heló: [link]

Csavarogni mi is voltunk, megmásztuk végre a hátsó felét és már csak egy kis szelet maradt ki a bányából, ahol nem jártunk:

Este még adtunk kicsit a poénfaktornak, de mindkét helyen lefőtt a napi adag KV :C

Csatlakozott egy új arc a szomszéd faluból, aztán meglátjuk jön-e még. Ránézésre nem ijedős, lehet látjuk még.

(#120868) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#120862) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Látod, túlgondolod! :D

(#120869) zetor2000 válasza NauTiLUS_HUN (#120868) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem ilyen átvezetést sosem hagytak csinálni, pedig nagyon szerettem volna itt-ott megúszni :D
De valaki mindig hozott magával hosszú fúrót, gépet, védőcsövet vagy csatornát, meg sok csavart-tiplit...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120870) blueboi69 válasza vkp (#120810) üzenetére


blueboi69
csendes tag

nem véletlenül a nickneved VéKPont

Szerintem ennyi, teljesen felesleges egy házban :)

(#120871) NauTiLUS_HUN válasza vkp (#120810) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Mekkora a birtok?

(#120872) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#120868) üzenetére


Jahno
őstag

Így hát :-D

Mondom VKPval is így volt a múltban, de legalább megcsinálta, amit elbasztunk. Éppen nem műxöttek a csoda dugók, ami szaküzletből volt és nem a legolcsóbb. Mondá a kereskedő "ez is ugyanolyan jó". Nem jött be.

Mondjuk MSnél Ő is hasonlóképpen csinálta. Vagy tudott valamit, vagy mázlista volt. Lehet azért vagyok hisztiske, mert ahogy Joet is, engem is sokszor javítani meg rendet rakni hívtak és abból is csak a baj volt. Wizardnál is megoldhatnák a kivitelezők, aztán majd a végén kritizálunk :-D

Amit pld. VKPelőtt csináltunk az új építés volt, tipikusan az, amiről beszélünk, fali kábelek dugózva, vagy már nem is tudom pontosan. Mellé egyéb szopószorzó, hogy nekünk kellett aktiválni 10+ gépen a wint, azzal már elment a fél nap, majd ugye átadás+ tesztelés után fizettek volna, szóval szombatvasárnap összeraktuk a gyártósort, hétfőn kitalálta a majomember, hogy át kellene tolni az egész kupacot a gyár másik sarkába, oszt légtechnikás erősáramosok nekiálltak UTP-t pusztítani... Első beléptetés a gyárba még lassú volt, aztán portások is lazultak. Felét még összeraktuk a romhalmaznak, aztán valahogy úgy maradt a múltban. Régi szép idők :DD

10+ gépnél jó volt szopolni azzal, hogy egyikmásik véletlenszerűen dobálta a hálózatot és VKP csuklóból leszedte a fejemet, hogy mi ez a tróger dugózás húzzapicsábahajadismijen :DD Valahol igaza volt, csak hirtelen meló, abból éltünk ami volt odahaza és akkor még nem tartottam 100as csomagban Nexans betétet. Most még valamennyit tartok, jó ha van.

(#120873) Phülöp válasza Jahno (#120872) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez azért nem egészen ugyanaz, mint egy kábel végére felcsattintani egy dugót.
Egy olyan kábel végére, amit - jobb esetben - évekig senki nem fog megmozdítani, ki-be dugdosni naponta 2x, elköltöztetni a ház másik sarkába, sőt, még a kutyamacska sem fér hozzá, egyszerűen csak van magának és működik
néha furán extrapolálsz

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120874) Jahno válasza zetor2000 (#120869) üzenetére


Jahno
őstag

A szellőzőrácsosat mutattam múltkor, nem? De legalább becsöveztük, udvaron nem eszi meg a kutya.

Ingatlant bántani tilos, van 1.5 nap, oldjad meg. Ráadásul T és Digi net is a házban, mellé settopboxos megoldások és saját hálózat. Sok csillagpontos lett a vége, egyik spájz kapott switchet, meg a padlás kettőt, spájzól lakás egyik oldala kap lant, ablakon ki és vissza módszerrel, padlásról lefelé itt-ott volt cső és néhány értelmes kábel. Pár végpontnak indult, fali felét újra kellett kötni, így is belement kb. 130ezer forintnyi Panduit betét, ez ilyen.

Legtöbb új építésnél nem számolnak vele, pár hónapja még felhívtak az egyik legendás belvárosi helyről ami azóta kétszer tulajt cserélt, hogy háááát nem értik, de jó llátják, hogy a pince és az emeletek közt meg lehetett volna oldani az összekötést (még akkor 2010-12 környékén), de nem találják? Hát jól látják, mert az nincs, ez ilyen... Ilyenkor szükségmegoldás, betájoljuk hol kell falat bontani, kicsit szitkozódnak, visszatemetik. Pedig néha jól esett trollkodni, mikor rámutattál a beépített tükrös bútorra, hogy itt van mögötte minden lehetőség, "csak" ezt kell elbontani és már kész is :DD

(#120875) Jahno válasza Phülöp (#120873) üzenetére


Jahno
őstag

De, ez pont az, egy dobozba bezárt fix gyártósor egyik és másik vége. Állványostól mindenestől padlóhoz csavarozva, számítógépek plexi mögött, szinte hozzáférhetetlenül, kerethez csavarozva. És ezek állásukban is megdöglenek, pont ezt mondom. Eredeti terv szerint X ideig senki nem nyúlt volna hozzá, azon kívül, hogy hirtelen felindulásból elbontották. Időnként még befalazva is azt csinálja, hogy fogja magát és a kábel annyit vetemedik a saját merevségétől meg ésvagy, hogy nem műxik és kész. Az összes hibajavítós ember ezt fogja mesélni, hogy mindenki ezt hiszi, felteszi a wifis dobozt a plafonra, örökké ott marad, soha többet nem nyúl hozzá senki. Aztán nagy részével meg baj van.

(#120876) blueboi69 válasza Jahno (#120874) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Fiatal koromban, amikor még ilyenekkel foglalkoztam belvárosi régi épületekbe költöztek be cégek, mert milyen menő loft irodákat lehet csinálni. Tényleg jó is volt, de kábelezni, rémálom, főleg, hogy jellemzően úgy hívtak oda minket, hogy "ja csak át kell vinni a cuccokat a régi irodából" aztán meg ott pislogott mindenki, hogy a régi iroda az feleakkora volt, kéne egy halom hosszabbító, hálózat nuku, vastag falakat nem viszi át a wifi és akkor a borospince jellegű pincehelyiségből akartak nagy meetingszobát, ahol kell video stream is, amihez persze azokon a födémeken át semmilyen wifi nem képes ellátni és akkor már nyígnak, hogy dolgoznának, de kábelezni is kell, ráadásul műemlék, nem is lehet csak úgy furkálni meg egyébként is...
volt pár ilyen, én csak közöltem a tényeket, aztán leültem popcornnal meg kólával a kezemben és néztem ahogy a költöző cég főnökre épp sorban ordítja le az embereket akik nem gondoltak arra, hogy valami szakmert is be kéne vonni.

(#120877) Jahno válasza blueboi69 (#120876) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul mindenki mindig egy hétvége alatt szeretné. Néha menne is, de akadt mikor előtte nap csütörtök este találták ki. Egy kisebb 5 fős cégem eljátszotta háromszor. Mondtam is, hogy nem emlékeztek miképpen volt 1 éve meg előtte? Áááá.....

Egyszer sikerült az 1 napos költözés, akkor fal mellett végigszórtam a kábeleket és később haladtunk tovább akár melóidőn kívül, vagy volt ahol tonna Teszkós elosztó megoldotta, aztán 2 hétvége alatt elektromosat is újra lapátoltam egy 5 szobás irodában. Volt minden, akad költözés ami tényleg lement egy éjszaka alatt, aztán jön az "ugye mégis meg lehetett oldani", meg van ami 2 évet húzódott és az sem lett az igazi. Meglehet, max. nem úgy, mindenki idegbeteg és csak a baj van az egésszel koncepciók nélkül.

Esetleg irodaház ahol csak nappal lehetett dolgozni, faltól 1 méter szabad sáv, fal és asztalok közt faragtunk 2 napig, közben bent dolgoztak. Nem kifejezetten örültek, de jó volt a szervezés és meg kellett oldani... Utána rátolták az asztalokat a falra, alóla kihúztam a lengőkábelt, kész.

Az egész sokszor egy nagy Mápetsó, mert Aból B-be el kell jutni, de ne legyen kábel, ne az legyen, ne úgy, minek az de oldjad meg. Gondolom ismerős :-D Meg miért nincs wifis 230 volt és minden is. Vagy van ott valami félhulladék telepítés, hibát keresni és rendesen lerajzolni drágább lenne, mint építeni akkor meg ott megy a fejvakarás, hogy de hát ez így ez jó ez és 15 éve állítólag még működött....

(#120878) Sipi- válasza blueboi69 (#120876) üzenetére


Sipi-
tag

Előző munkahelyemen is főnök kitalálta, hogy majd mi milyen jól megcsináljuk a wifi-t az ügyfél irodájában, ha már olyan jól elüzemeltetjük a szerverteremben a blade-en a weboldalukat. Én már akkor is tiltakoztam kézzel-lábbal, hogy nem értünk hozzá, nem akarunk wifi-t szerelni. De-de, dobjuk ki a mostani rejtett antennás d-link routert és milyen jól megcsináljuk. Nem csináltuk meg persze, ott szívtunk vele, de az istennek sem volt stabil és jó.
Valahogy kihúztuk azért addig amíg felmerült, hogy költöznek másik irodába. Akkor én nagyon harcoltam, hogy hívjunk egy céget, aki felméri, bekábelezi, felrakja a szükséges AP-ket, mi meg csak megmondjuk, hogy a tűzfal melyik portja adja a dolgozói netet és melyik portja a vendég wifi-t. Aztán nem tudom mi lett vele, mert még épült az iroda amikor eljöttem a cégtől.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#120879) blueboi69 válasza Jahno (#120877) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ja ez ilyen. Nekünk 1x volt, hogy szóltak 1héttel a költözés előtt. Örültünk is, hogy jajdejó lesz idő mindenre, kiderült, hogy az új helyen internet előfizetés sincs... :W
Szállítóscég lebszélve, aktuális iroda elhagyási időpont lefixálva (fogalmam sincs ilyenkor miért nem tudnak rugalmasak lenni).
Jött a tulajdonos nagy ötlete, hogy semmi gond a nettel, majd vesznek mobilnetet, akár többet is, megoldják.
Csak a tudata nem fogta át, hogy a levelezőszerverük az fizikailag az irodában van és annak nem túl jó egy mobilnet... Úgyhogy nagy nehezen kiszedtük a leendő szolgáltatótól, hogy mik lesznek az internet beállítások, az új irodába vittem egy új levelezőszervert, ami offline fel volt setupolva, a régit meg le tudtuk beszélni, hogy ott úgyis hónap végéig ki van fizetve a net, maradjon már ott a gép, az addig üzemelt.
Amint lett net az új irodában átálltunk az új szerverre, úgyhogy volt levélmigráció, meg amit akarsz. Nem mondom, hogy nem izzadtunk.

(#120880) Jahno válasza blueboi69 (#120879) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor ne ugráljak azon, hogy min fogunk beszopni. Hááát, mit nem fogunk beszopni? Pedig nem mindig bonyolult, csak a fürdőszoba szép burkolata sokkal fontosabb :-D

Netet igazából a legtöbb helyen el szoktuk játszani. Rendeld meg, kössék be, ha műxik mehetünk tovább. Az ismert lépcsőházakban persze nincs hiba, UPC akkoriban néha 1-2 napon belül át is vitte, amit meg lehet oldani az úgy működik. De tipikusan a II. és III. kerület elmaradottabb részei, ahol mindenki tudta, hogy szopás, ADSL nincs, nem tudják átvinni a meglévőt sem, vagy Sopronhorpács külső, fél VI. került és úgy egyáltalán vannak körzetek ahol nem ismerünk más szót, csak azt, hogy nincs. Bemondónéni lehülyézett, megrendelte egyben a T ADSL-t, IPTV-t, minden is csomagot, aztán.... Aztán várt. Aztán közölték, hogy nem lehet bekötni. Fényképcsomag, én szótam. Túl sokat meg mit ugráljak. Ekkor jön az "oldjuk meg valahogy".

Most utoljára sok emelete irodaház, előkészítve, minden infrastrukúra adott, meg előző bérlő is itt volt 20 emberrel, minden működik. Infrastruktúra azt jelentette, hogy a földszinten van vendég wifi, meg 1-2 helyen tudnak netet adni saját switchből, de csak ha nagyon muszáj :-D Szerencsére kábelezés volt, folyosón vízszintes rendezőig és alagsorba is, de ott biztonság miatt nem szerettünk volna másokkal egy szekrényben közösködni. Én megnéztem, írtam róla 5 sort, irodaházas kereskedő még próbált ugrálni, mert látta, hogy nagyon csóváljuk a fejünket, de Neki most nem kezdem magyarázni, hogy saját csoda infrastruktúránk van, teleszórunk minden csoda hálózatos dobozzal és ha ad egy kábelt a saját switchéből amin megy a YT meg az Inderigó, akkor az nekünk még kevés.

Így megy ez, nem is nagyon fog változni.

(#120881) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Na Artemis-1 -et mégsem lőtték ki, pedig a nagyobbik fiammal, néztük volna élőben. Na sebaj, majd pár nap múlva retry.

(#120882) Samott válasza blueboi69 (#120881) üzenetére


Samott
addikt

Kicsit rombolnam az illuziot. Pont olyan mint egy magyar allami projekt... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120883) zetor2000 válasza blueboi69 (#120881) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig Shaun a bárány is ment volna...
[link]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120884) npera


npera
újonc

Robotporszívónál mire kell figyelni?

Ahogy nézem vannak a "simák", aztán van ami fel is töröl. Meg van ami bedokkol valami űrállomásba ami kiüríti a portartályt.

Az első és második variáns még értelmesnek tűnik, a portartályt szerintem úgyis ki kell üríteni előbb-utóbb (vagy a gépen, vagy az űrállomáson).

Xiaomi vagy Roborock?

Úgy nézem, hogy "inspirálódott valaki a másikról"

Xiaomi S5:

Roborock S7:

[ Szerkesztve ]

(#120885) -NoVa- válasza npera (#120884) üzenetére


-NoVa-
őstag

iRobot nemradaros nemkamerás nemlakásfeltérképezős tökéletesen teszi a dolgát. Ne a legalsó polcost, egyel nagyobbat, meglátszik a porzsák telítettségén egy kör után a különbség.

És egyetlen komoly érv szól a Roomba mellett. Felfogja, hogy feltekerte magát egy kábelre, fordít kefe forgásirányt, és letolat róla.

(#120886) zetor2000 válasza npera (#120884) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha jól tippelek, akkor a kisállat ürülékre ha van figyelés a porszívó részéről, akkor az "profit".
Buksikula nem biztos, hogy jót tesz a lakás imidzsének, de ha egy cziczuska csinálja ugyanezt, akkor az se épp szívmelengető. [link]

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120887) NauTiLUS_HUN válasza npera (#120884) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Ej de bizalmatlan vagy, nem most kaptál nagy ígéretet, hogy segítenek a takarításban? :D

(#120888) npera válasza zetor2000 (#120886) üzenetére


npera
újonc

Ez rosszabb, mint egy meteorit becsapódása a konyhába.... :Y

(#120889) npera válasza NauTiLUS_HUN (#120887) üzenetére


npera
újonc

Ja-ja. Szép dolog a bizalom, aztán ráfordítom a kulcsot a lakatban.... :B

(#120890) npera válasza -NoVa- (#120885) üzenetére


npera
újonc

Úgy nézem, hogy ehhez lehet venni külön "dokkolót". Akkor lehet egy fenn és lenn. És megtanulja, hogy melyik szinten van, aztán odamegy és tölt. Akkor pár naponta átrakom másik emeletre és dolgozik. A lépcsőn meg elvileg nem esik le. Elvileg.... :Y

(#120891) zetor2000 válasza npera (#120888) üzenetére


zetor2000
senior tag

Csaxólok... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120892) Jahno válasza npera (#120888) üzenetére


Jahno
őstag

Tudok én még jobbakat is, mikor esetleg kidől egy kis olaj, oszt macskák belerongyolnak, a megfejtésre meg odajön a kisebbik gyerek és kipróbálja, hogy valóban csúszik-e meg ilyesmik.

Vagy valahol most olaj dőlt ki és kutya felitta kezdetű történetek... Mindent lehet fokozni.

(#120893) Grillo válasza npera (#120890) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekünk régi Mi Robot Vacuum van (nemtom a típust, de moptalan még), és észrevette a lépcsőt. Mondjuk sokat nem járt arra, de akkor nem öngyilkolta le magát.

(#120894) -NoVa- válasza Jahno (#120892) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#120895) npera válasza Jahno (#120892) üzenetére


npera
újonc

Ja-ja, már készülök lélekben. És sejtem ugyanakkor, hogy a valóság a feledés homályába fogja taszítani a legvadabb fantáziámat is.... :Y

Mint amikor a lányom Angliában egy vonatpályaudvar peronján "lecsúszdázott" egy padon, a cipője betapadt, mint Démon Hill, majd guggoló pózban átfordult a lábfeje körül, mint egy zsanér és a padról guggoló pózban homlokra vette a betont. 2 méterről néztem és szinte hallottam, ahogy a koponyája becsapódik... Előre ezt sem gondoltam volna... :U

(#120896) npera válasza -NoVa- (#120894) üzenetére


npera
újonc

(#120897) Phülöp válasza npera (#120884) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt valami max-os xiaomi roborock 6 bóklászik, szeretem, hogy van.
Kamerás kakafigyelő van, szerencsére szükség nem volt még rá. 100nm a ház, egy töltéssel végigtolja.
Ha most kéne venni, tán már a 7-est választanám.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120898) npera válasza -NoVa- (#120885) üzenetére


npera
újonc

(#120899) eattila válasza npera (#120895) üzenetére


eattila
csendes tag

Hmmm. 2. Macskank van. Sosem szart oda sehova almon kivul. Nem is pisilt. Legrosszabb, hogy szoroset szart es benne lett himbilimbi a seggen. 2 macskanal eddig 2x fordult elo. Neha ejjel tombol. Vagy lesulyozza a takarot. De cserebe dorombol.

Olyan vagyol mint Jano :D Nem is worst case hanem in case of doomsday :DDD

Le kell nyugodni a pitsaba es elvezni :) En is ket macskas novel elek. Szoval trust me ;)

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120900) Sipi- válasza Grillo (#120893) üzenetére


Sipi-
tag

Nekünk Aldi sajátmárkás van. Soha nem is működött jól, saját és kínai infrakapuját is magasról lexarta, ment mindenhova őrült módjára. Néhány próbálkozás után leraktam a tárolóba. Másik lakásban is próbálkoztam vele, az eredmény ugyanaz. Annak nem láttam értelmét, hogy 10 percig építsek barikádot neki, hogy felporszívózzon néhány m2-t. Inkább akkus állóporszívót vettünk, az gyors, hatékony.

A robotporszívót meg inkább el kellene adni valami szerencsétlennek :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.