Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120651) eattila válasza blueboi69 (#120645) üzenetére


eattila
csendes tag

Pénteken megyünk Lellére. viszem a cuccot is, most kártyával együtt :D majd ott akarok alkotni valamit.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120652) Jahno válasza eattila (#120651) üzenetére


Jahno
őstag

Majdnem újohold lesz, ráadásul estére lemegy. Kaposvár felé elnézel a prérin és mehet a tejút :-P Én most nem győzöm törölgetni a balatoni mindenféle kacsákat és egyebeket, mert rosszabb voltam, mint egy átlag turista....

(#120653) Grillo válasza Jahno (#120652) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, most nekem is lesz egy hét Hegymagas, esti kiüléssel, aztán lehet inkább alszom helyette. :DDD
Most nézem, el is vitték a 14-140-et, pedig hazafelé lehet megvettem volna. Egy első generációs van, de lehet azt szkippelem.

(#120654) eattila válasza Jahno (#120652) üzenetére


eattila
csendes tag

Toparton leszek. Pusztaba nem maszok ki :)

Kikoto meg to meg hasonlok lesznek :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120655) Jahno válasza Grillo (#120653) üzenetére


Jahno
őstag

Valakinél most láttam 128-ért. Meg 45-150et 35-ért, peddig az atom jó cucc :-O Utóbbi nekem volt is, néha hiányzik, de "minek ennyi vacak" felkiáltással távoznia kellett.

(#120656) qnadam válasza eattila (#120650) üzenetére


qnadam
veterán

ezek közül eddig még csak beszélt :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120657) blueboi69 válasza qnadam (#120656) üzenetére


blueboi69
csendes tag

úúúú grat!! :C
méginkább érdekelnek részletek! :)

(#120658) Jahno válasza eattila (#120650) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem kattant :C

(#120659) ezittketto válasza npera (#120611) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Már istentelenül jól nyomod :up: :R :R

(#120660) npera válasza ezittketto (#120659) üzenetére


npera
újonc

Ha sikerülne felvenni a "manpants" nevű ruhadarabot, akkor lehetne immelman leborításokat csinálni úgy, hogy pont a hinta láncai között megyek át vagy power loop a hintán keresztül. Esetleg belebegni a nagy fából készült zöld almába, aztán a rozsdamentes acél csúszdában lelebegni.

Ott mondjuk lehet gond lenne a térerővel is :B

Még szívkodom magam szimulátorban, mielőtt kipróbálom a trippy spin manővert élőben egy nagyobb kandelláberen. Aztán lehet kell majd szedegetni a darabokat az aszfalton, majd meglátjuk....

(#120661) eattila válasza qnadam (#120656) üzenetére


eattila
csendes tag

Ki tudja mit hoz a jovo :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120662) Grillo válasza Jahno (#120655) üzenetére


Grillo
senior tag

Jaja, arra repültem volna rá, de mára eltűnt.
45-150 van nekem is, nagyon szeretem, de épp az lenne a cél, hogy kiváltsam a 14-43-al együtt olyan esetekben, mikor nem viszem a hátizsákot, hanem csak a gépet egy obival.

(#120663) ezittketto válasza npera (#120660) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Lassan szerintem mehet fel pluszban egy fasza kis gopro és úgy mehetnek a pro felvételek.

(#120664) zetor2000 válasza Samott (#120631) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt vajon kapcsolóközpont is van idehaza az antennaerdő mögött, vagy abból csak 1-2 nagyobb izé van valahol?
Mert ennyiért sok antennát (nevezzük bázisállomásnak) megvenni kicsit sok, szerintem. Emögé kéne valami infrastruktúra, ami a hívásokat kezeli / számláz stb.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120665) Samott válasza zetor2000 (#120664) üzenetére


Samott
addikt

Piacot, elofizetoket vettek. Amugy az infrastrukturaba hamarabb beszivarogtak: Partnerséget kötött az AH és a Vodafone toronycége - Az AH is ugyanehhez az oligarhchahoz tartozik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120666) qnadam válasza blueboi69 (#120657) üzenetére


qnadam
veterán

már voltunk mekiben :))

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120667) qnadam válasza Jahno (#120658) üzenetére


qnadam
veterán

hát teljesen nem lehet normális :C

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120668) qnadam válasza eattila (#120661) üzenetére


qnadam
veterán

expentaxos, bármi lehet :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120669) eattila válasza qnadam (#120668) üzenetére


eattila
csendes tag

Én figyelnék rá, ha használt pentaxot, bármire képes :D :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120670) zetor2000 válasza Samott (#120665) üzenetére


zetor2000
senior tag

Értem az előfizetőket, de a kiszolgáló háttér azért nem baj ugye, ha van? :)
Egy marék extra antenna sokat - ennyit szerintem - nem ér. Mindegy, megszoktam, hogy van pénzem.
A másik kérdés, hogy biztos egy ilyen nagyon népszerű és igen kiforrott ügyfélszolgálattal rendelkező czéget kell birtokolnunk? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120671) Jahno


Jahno
őstag

Napi Ebay trükk: "As the internal shipping in our city is not available from August 11st to August 20th and we don't want our buyers to wait for too long time, we cancel your order and send u the refund."

És gyorsan 3x annyi lett az ára is.

(#120672) Samott válasza zetor2000 (#120670) üzenetére


Samott
addikt

Nem tudom mi a helyzet ezzel, ott a cikkben hogy a vodanal is ketteszedtek ezt. Itt es most az elofizetoket vettek meg a vas az marad a voda infra cegenel. Majd meglatjuk hogy azok is talalnak-e lofejet az agyukban.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120673) Phülöp válasza Jahno (#120671) üzenetére


Phülöp
addikt

Aljas

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120674) blueboi69 válasza Phülöp (#120673) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ennél sokkal aljasabb, ami építkezéseken megy, társasházak esetében. Több ilyen esetről is hallottam, legutóbb talán 1 hónapja volt erről cikk is, hogy már mentek a kivitelezőhöz tüntetni a károsultak.
Ugyanis az történik, hogy elindul egy építkezés, vagy még azelőtt lehet lakást vásárolni vagy még az építkezés elején. Jönnek az ügyfelek, fizetnek vagy előleget vagy nagyrészét amiben megállapodnak, aztán telnek-múlnak a hónapok, felmennek az árak. Mármint felmehetnek az éptőanyagárak is, de itt inkább az ingatlanárakról van szó elsősorban.
A kivitelező rájön, hogy ha az építkezés elkészültével hírdetné meg a lakásokat, sokkal sokkal több több pénzt kapna, mint az eredeti szerződés szerinti vételárak összege. ÉS itt jön részéről az aljas trükk, azt mondja a vásárlóknak, hogy sorry, de ilyen-olyan gazdasági probémák miatt nem tudja folytatni az építkezést, mert valami vis major áll fenn, pl csődbemegy vagy annyira megdrágulnak az épőtanyagyárak vagy a munkabérek, hogy nem tudja tartani az árat.
Közben az elkészülő lakásokat hírdetik bőszen, jóval drágábban.
És azt mondja, hogy bocs, de ennyiért nem tudja átadni a lakást, visszafizeti az eddigi pénzt és viszonhallás. Namost a vásárlók meg joggal fel vannak háborodva, mert az 1-3évvel korábban leszerződőtt összegre vettek fel esetleg hitelt (azt vissza is kéne fizetni kamatostul) vagy ha volt is nekik pénzük az jóval kevesebbet ér a piacon, tehát kurvára nincsenek kisegítve azzal, hogy visszakapják. Ha meg nem állnak el a szerződéstől és nem is hajlandóak többet fizetni (hiszen a szerződésük egy adott összegről szól) akkor a válllakozó szétteszi a kezét, hogy bocs, ennyiből nem tudja befejezni az építkezést, tehát költözni sincs hova... :W

(#120675) Jahno válasza Samott (#120672) üzenetére


Jahno
őstag

Itt megint az az érdekes, hogy ha csak a két számot nézem, akkor nincs pénzünk és sírunk, de veszünk valamit ami elvileg majd 8 évmúlva sok pénzből valamennyire nyereséges lesz. Hááááát, tök tudöja.

(#120676) Jahno válasza blueboi69 (#120674) üzenetére


Jahno
őstag

Ez lassan 10 éve így megy.

(#120677) Samott válasza blueboi69 (#120674) üzenetére


Samott
addikt

Jah, Öt éve várnak a lakók a kifizetett lakásaikra, de a beruházó szerint a drágulás mindent borított

Nem is ertem hogy lehet ezt megcsinalni, nem felti a szaros eletet? Csaladja egeszseget, biztonsagat? Ennyi megkarositott ember kozt siman lehet valaki akinel elszakad a cerna. Es akkor nem milliokat bukik hanem ragyujtjak a hazat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120678) blueboi69 válasza Samott (#120677) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én sem tudnék nyugodtan aludni...

(#120679) Phülöp válasza blueboi69 (#120674) üzenetére


Phülöp
addikt

Jaja, ezt ismerem - szerencsére ez a dolog engem nem fenyeget.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120680) Jahno válasza Samott (#120677) üzenetére


Jahno
őstag

Pénztáros Lőrincre se nagyon gyújtották rá a házat. Ezeknél meg max. egy ügyintéző leányzóval üvöltöznek, max. ennyi aki elviszi a balhét.

Mellékesen pont pár hete emlegettem a Herminásokat, az minden egyes beruházással eljátszott valami kreténséget. Innen meg már egyenes út van bármerre, egyre bátrabban és nagyobbat lehet csalni. Csak azt nem értem aki ehhez adott előleget az nem kuglizott rá, hogy mi volt az előző kettőnél?

Marketing és háttér mindig volt mögöttük, karácsony éjjel linkeltem egy posztjuk alá, hogy mi benne a csalás és nem kellett 2 perc az eltűnésig. Pénzbírság meg gondolom aprópénz lehetett, olcsóbb, mint évekig rendesen marketingelni.

(#120681) Samott válasza Jahno (#120680) üzenetére


Samott
addikt

Penztaros mas korokben mozog, gondolom mindig testorokkel. Ez nem hiszem hogy ekkora palyas lenne. Ezt magvarhatod a gyereke ovodaja elott hogy tudja mi a dorges. Becsongethetsz a hazaba a hetvegen hogy emlekeztesd van egy nyitott ugyetek. Mindenfele eroszak nelkul.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120682) blueboi69 válasza Jahno (#120680) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az más, mert vele nem találkozol az utcán, személyesen nem ver át, emiatt olyan távoli mumus, akit lehet messziről köpködni meg gyűlölni, de átlagember nem jut el hozzá.

Ellenben egy vállalkozó, akivel évekkel korábban kezetrázol, aláírsz, majd találkoztok/beszéltek meg közli valahogy a változtatásokat, az egy olyan dolog, hogy mégis úgy érzed karnyújtásnyira van és könnyen elérhető.

Másik véglet, hogy vittorkirály is valahogy elalszik minden nap, meg eljár nyaralni és nem fél attól, hogy kap egy headshot-ot valamelyik polgártól, pedig az ő esetében elég sokmindenért lehet őt személyesen okolni.

[ Szerkesztve ]

(#120683) Samott válasza blueboi69 (#120682) üzenetére


Samott
addikt

Dehogy nem fel. Ovodaba is golyoallo mellenyben jar:

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120684) Jahno válasza Samott (#120681) üzenetére


Jahno
őstag

Valamilyen n+1 strómanhoz akit kijelöltek a cég élére, de már az sem? Vagy a lakcímén sehol senki nincs, cégtárba meg belehülyülsz mire bármilyen épkézláb adatot kihámozol belőle? Csoda ha maguk kiigazodnak rajta. De van rá egy söröm, hogy alapban a XX. kerületi címükön semmi nincs és ki tudja merre tovább. Nem akkor nagy emberek ezek, vagy azok inkább önállló budai villát vesznek esetleg tényleg utánanéznek a cégnek és nem dőlnek be a kamu reklámoknak sem.

(#120685) Jahno válasza blueboi69 (#120682) üzenetére


Jahno
őstag

Itt kivel rázol kezet? Volt egy értékesítő iroda, minden kiszervezve, átadva, ne olyan garázscéget képzelj el aki kicsiben egyszerre ügyvezető, kőműves és gazdasági igazgató meg szállító is.

"meg eljár nyaralni és nem fél attól, hogy"

Ez atom mód fél. Már ezer évvel ezelőtt az én időmben is bajok voltak Vele, ott szoptunk egy csomó konferencián a hülyeségekkel.

(#120686) Samott válasza Jahno (#120684) üzenetére


Samott
addikt

Ha az ujsagiro megtalalja akkor te is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120687) Jahno válasza Samott (#120686) üzenetére


Jahno
őstag

Akinek bejelentett címe az irodája a másik zűrös házban. Na, oda be lehet csengetni és rágyújtani.

(#120688) Samott válasza Jahno (#120687) üzenetére


Samott
addikt

Cime? Addig mesz utana amig haza nem er. Na oda kell csengetni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120689) Jahno válasza Samott (#120688) üzenetére


Jahno
őstag

Szerinted minden nap bejár dolgozni, mint valami rendes ember? Kerületben sem fogják látni. Esetleg bedobja az aduászt, hogy én sokkal keményebb vagyok, itt van minden adatod a szerződéseden és lehet ugrálni, de majd hazaviszem a gyereked az óvodából és akkor az a tárgyalási alap.

Elvégre építési maffiózók. Majd közli, hogy kapsz 3 percet eltakarodni a hülyeségeiddel vagy eltörik a térdedet és akkor az lehet szintúgy meggyőző lesz. És egyéb kombinációk. Persze lehet keménykedni, hogy ez meg az, de 20 éve veri át a fél világot, abban sem biztos, hogy a legkeményebb arcokat a többiek meg úgyis csak fotelből ugrálnak, hogy majd jól megveretem és így az Igor meg úgy a kapcsolatai. Fenét. Legalább 15 éve halásznak zavarosban, megtehetik gond nélkül.

(#120690) Sipi- válasza Jahno (#120689) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként valószínűleg így van. Ha meg esetleg másik maffíózóval veti össze a sors (mert pl. gyerekének vesz lakást), akkor azt látja már szerződéskötéskor és Őt nem veri át.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#120691) Samott válasza Jahno (#120689) üzenetére


Samott
addikt

Ezert irtam hogy osszefut valakivel akinel elszakad a cerna. Es akkor nem fenyegetes van hanem minimum letort csontok. Es ha a vevo a nagyobb allat, akkor o tori ezeket a csontokat. Mindig van egy nagyobb hulye.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120692) Samott


Samott
addikt

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#120693) zetor2000 válasza Jahno (#120685) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amikor én vettem a lakásom, akkor ott az "eladó" az a faszi volt, aki a céget vitte, aki építkezett. Nem az ügyvédje, nem a strómanja, nem a képviselője, hanem Ő. Lehet, ez ma már ritka.
Persze nem ő volt az, aki az építkezés mögött volt, az egy nagyobb pályás akárki volt, neki adott egy bank elég pénzt, hogy belekezdjen. Az volt a KFT tulaja, akinek ez a mókus volt az ügyvezetője. De a megállapodásokon ennek a neve volt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#120694) eattila


eattila
csendes tag

En ma ha mar szabadsagon vagyok leraktam 2 kuszobot. 1 van hatra. Szoval holnap lesz meg nemi flexeles aztan ezzel is megvagyok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120695) qnadam válasza eattila (#120694) üzenetére


qnadam
veterán

asszony mit fog szólni ahhoz, hogy te nemileg flexelsz?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120696) eattila válasza qnadam (#120695) üzenetére


eattila
csendes tag

Latta. Bejon neki :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120697) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#120698) eattila válasza qnadam (#120697) üzenetére


eattila
csendes tag

Van baj! :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#120699) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

3 gyermek személyi, plusz 1 felnőtt, pont két óra. Ahhoz képest nem rossz.

(#120700) Grillo válasza NauTiLUS_HUN (#120699) üzenetére


Grillo
senior tag

Mi is a két gyereknek diákot csináltunk, fél óra volt random beesve. Múltkor a két személyi sem volt vészes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.