Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) air válasza Viktor0610 (#54500) üzenetére


air
nagyúr

Az az.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54502) k850 válasza petipetya (#54499) üzenetére


k850
addikt

Hát nekem nem sikerült, de nem is nagyon bánom, mert elég sok belső memóriát foglat. Amire használom a Dropboxt azt megoldom ES-el.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#54503) petipetya válasza k850 (#54502) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amúgy én is az ES-ben használom a Dropbox fiókomat. Csak a kedvedért raktam fel, hogy kilessem a szinkronizálás beállításainak útvonalát. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#54504) arminlok válasza petipetya (#54497) üzenetére


arminlok
senior tag

Oh hát nagyon szuper most átis konvertátam egy pdfet epub-ba és szépen tördelte is nagyitani is lehet minden király.

(#54505) Viktor0610 válasza air (#54501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondoltam, teszek egy próbát a Google+-szal, de már bánom... :D

Ez a k. (NEM kedves) program az ÖSSZES képemet fellőtte a felhőbe, az összes zenéhez kapcsolódó albumborítót, képernyőmentést, Viber képet, mindent... Grrr... Már ment is az uninstall... :D

Samsung Galaxy A54

(#54506) petipetya válasza arminlok (#54504) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

A melóhelyen a legtöbb anyag PDF-ben van, így ezeket a számomra jól bevált Repligo PDF Rraderben szoktam olvasni. Sokan dicsérik még az ezPDF Readert is.

"nincs rá lezsóidő"

(#54507) ZsyfKo válasza Viktor0610 (#54505) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nem a program hibája ha bekapcsolod hogy mindent szinkronizáljon.

OnePlus 8T

(#54508) Viktor0610 válasza ZsyfKo (#54507) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No de érted. Én kértem, hogy szinkronizálja a képeim. De ez a k. program nem kérdezett rá, hogy tényleg minden helyi mappát akarok-e szinkronizálni vagy csak a képeim (fotók)?

Samsung Galaxy A54

(#54509) air válasza Viktor0610 (#54508) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk én nem értem. Ha te kérted, hogy a program szinkronizálja a képeidet, akkor miért csodálkozol hogy mindet megtette? Ez a funkciója.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54510) Viktor0610 válasza air (#54509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Két verziót tudtam volna elképzelni.
1. Korábban használtam egy másik programot. Az rákérdezett, melyik mappát szinkronizálja.
2. Csak a fényképek, képernyőmentések mappát szinkronizálja alapból. Mint a Xiaomi saját alkalmazása.
Valami Google kiadást szerettem volna keresni/használni. Mindegy, megvagyok a képeimmel csak a készülékemen is. :D

Samsung Galaxy A54

(#54511) ZsyfKo válasza air (#54509) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Én sem értem, hisz ott van a beállításban külön ki lehet pipálni hogy fotókat, videókat, helyi mappákat osszon meg, ami nem kell nem pipálod be. Ez erősen user error.

OnePlus 8T

(#54512) barnabasss


barnabasss
tag

Nem tudtok valami ne zavarjanak programot? H megadott idoben nema.

(#54513) ollie válasza barnabasss (#54512) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Condival meg tudod csinálni.

***

(#54514) Criminal017


Criminal017
őstag

Köszi a tippeket! :)

(#54515) Bozek válasza petipetya (#54497) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem is volt 6 főverzió, úgyhogy gondold át újra. :)

Egyébként a Moon+ Reader is tud szinkronizálni felhőbe (Dropbox, Google Drive), így a későbbiek folyamán (vagy ha másik eszközön olvasol) is tudod, hogy hol tartasz.

[ Szerkesztve ]

(#54516) petipetya válasza Bozek (#54515) üzenetére


petipetya
nagyúr

4.2.2 - 4.3 - 4.4 - 4.4.1 - 4.4.2 - 4.4.3 - 4.4.4
Mindezek hivatalos Nexus romok, melyek fel is kerültek a honlapra anno. Igaz, hogy a 4.4.1 és 4.4.2 nem volt hosszú életű, ám akkor is hivatalos volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#54517) beg válasza petipetya (#54516) üzenetére


beg
veterán

Úgy tudom, hogy az abc betűivel jelzettek a főverziók. Amiket írtál, az jelly és KitKat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54518) petipetya válasza beg (#54517) üzenetére


petipetya
nagyúr

Félreértések elkerülése végett ezek hivatalos Nexus 4 romok, és nem valamiféle gyártói telefoné, amely vagy nem kapja meg a frissítéseket, vagy késve és egy-egy verziót kihagyva kapja meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#54519) atillaahun válasza petipetya (#54518) üzenetére


atillaahun
veterán

Arra utalnak csak a többiek, hogy az alverziók nem főverziók. De ha simán gyári frissítésnek hívjuk úgy máris valóban baráti a 6 db.

(#54520) petipetya válasza atillaahun (#54519) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így már értem. :R A lényegen viszont nem változtat.

"nincs rá lezsóidő"

(#54521) balewi


balewi
aktív tag

Valaki esetleg: nyomkövetés

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#54522) raziel01 válasza balewi (#54521) üzenetére


raziel01
veterán

" online azonnal lássam a magam és a családom, barátaim tartózkodási helyét (már persze azokét, akik ezt megosztották velem és viszont),"

Minek? Évszázadokig megvolt mindenki anélkül, hogy napi 24 órában követte volna nyomon a rokonait.
Mondok jobbat. Régen még mobiltelefon se volt mégis elengedtük bulizni a lányainkat.

(#54523) balewi válasza raziel01 (#54522) üzenetére


balewi
aktív tag

Mondok mégjobbat: nekem szükségem van erre, Neked nincs. Emiatt kár írogatni :F

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#54524) kmarci25 válasza raziel01 (#54522) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez alapján nincs szükség autóra, téglából épített házra, sütőre, mosógépre, stb. Ezek nélkül is több ezer évig jól elvolt az emberiség. :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54525) w.miki


w.miki
veterán

Ez nem Android alkalmazás, de nem tudom hol kérdezzem meg.
Adott egy törött kijelzős Androidos okostelefon, amin nincs Google fiók beállítva.
Az érintőpanel nem működik, de a PC felismeri (Xperia Z)
Le lehet menteni róla a telefonszámokat valamilyen programmal, az érintőképernyő használata nélkül?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#54526) mobilizmo válasza w.miki (#54525) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Kis kereséssel:
adb

Ha az új telefonon majd beállítod a kapcsolatok szinkronizálását, akkor ilyen probléma esetén, nem is lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#54527) kexksz válasza raziel01 (#54522) üzenetére


kexksz
addikt

Gondolom nálatok angol WC sincs.

(#54528) #79335424 válasza raziel01 (#54522) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de az ilyentől futkos a szőr a hátamon! Nem lehetne a problémára koncentrálni ahelyett, hogy azt kezdenénk boncolgatni, hogy a másiknak miért van szüksége egy alkalmazásra, lehetőségre? Az emberek többségéhez hasonlóan én sem vagyok perfect az Androidban. De ettől még tudom, hogy mire, miért van/lenne szükségem és gyűlölöm egy okostojásnak megírogatni az igényemhez tartozó ok-okozati összefüggéseket. Mielőtt félreérted, az okostojást általánosságban írtam, nem rád értettem.

(#54529) xSide válasza balewi (#54521) üzenetére


xSide
őstag

Mytracks, GPSlogger, Gps tracker stb. próbálkozásokhoz.

(#54530) w.miki válasza mobilizmo (#54526) üzenetére


w.miki
veterán

ez sms/mms-t ír, de telefonkönyvet hogyan lehet lementeni?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#54531) atillaahun válasza w.miki (#54525) üzenetére


atillaahun
veterán

Annyi különbséggel, hogy neked nem az mmssms.db kell majd, hanem valószínűleg a contacts2.db.
Bár mobilos szövegszerkesztővel nem tudok rendesen belenézni a db-be, hogy ez-e az, de méretre nagyjából stimmel. Talán PC-n látszik rendesen a tartalma mondjuk egy Excel-el.

[ Szerkesztve ]

(#54532) w.miki válasza atillaahun (#54531) üzenetére


w.miki
veterán

akkor az utána Excelben szerkeszthető?
de ehhez az kell, hogy az USB hibakeresés be legyen kapcsolva, igaz, különben esélytelen?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#54533) atillaahun válasza w.miki (#54532) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem tudom meg tudja-e egyáltalán nyitni az excel vagy kikódolás után mennyire kerül emészthető állapotba.
De ha visszarakod később egy másik rendszerre ott valószínüleg jó lesz.
Adb megy recovery mód alatt is, ahhoz nem kell usb debugging.

[ Szerkesztve ]

(#54534) #79335424 válasza w.miki (#54532) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, ha lemaradtam vmiről! Símán ki tudod másolni a fájlt. RootExplorerrel bele tudsz nézni és van SQLite szerkesztő is. Azt viszont nem tudom, hogy titkosítva tárolja -e. De vcard -ban is menthető, ami szerkeszthető. Ha jól emlékszem, TiBi xml -ben is tudja menteni.

Szerk: ok, bocs, már látom a szitut!

[ Szerkesztve ]

(#54535) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok. ES-ben van jelszó létrehozás rar fájlra? Vagy csak én nem találom?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#54536) ZsyfKo válasza Edi77 (#54535) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Hali. Érdekelne hogy tudnék a telefonból ftp szervert csinálni otthoni hálózatra? A másik hogy mivel tudnék telefon számokat le tiltani ?

OnePlus 8T

(#54537) Edi77 válasza ZsyfKo (#54536) üzenetére


Edi77
őstag

Ez nem nekem jött, ugye? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#54538) ZsyfKo válasza Edi77 (#54537) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Boccs újra akartam nyomni.

OnePlus 8T

(#54539) air válasza ZsyfKo (#54536) üzenetére


air
nagyúr

1. Telepítesz egy FTP szervert a telefonra.
2. Telepítesz egy hívásblokkoló alkalmazást a telefonra.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54540) zeorsdfd válasza ZsyfKo (#54536) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

ftp szerver android
letiltás
tipp: használd a "jó napom van" funkciót bátran;-)

[ Szerkesztve ]

(#54541) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Köszönöm.

OnePlus 8T

(#54542) tomy86 válasza Edi77 (#54535) üzenetére


tomy86
addikt

Amikor kiválasztod, hogy miket tömörítsen, akkor ott a jelszó megadásának a lehetősége.
Ha már meglévő rar fájl jelszavazására, gondolsz, akkor: fájl titkosítás és ott beírod a jelszót

(#54543) Edi77 válasza tomy86 (#54542) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! Valamiért elkerülte a figyelmem.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#54544) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

4.3 Androidon miként lehet letiltani a hívás elutasítása üzenettel funkciót?

(#54545) bkercso


bkercso
nagyúr

Hali!
Realtime audio dinamikakompresszoros lejátszót tudnátok ajánlani? Nem kell feltétlen ingyenes, ha nincs. A lényeg, hogy ha beszédet hallgatok kocsiban, ne legyen néha nagyon halk, néha nagyon hangos. Vagyis még lejátszás előtt reagáljon a hangerőváltozásra és egyenletes hangerőn játsszon le.
:R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54546) #79335424 válasza bkercso (#54545) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre én is kíváncsi lennék! Ahhoz nem kell előre vmi mintavételezés? Egyébként most jut eszembe, hogy talán nem is lejátszó kell hozzá. Mi van akkor, ha a teló mikrofonja érzékeli a hangszóróból kijövő hangerőt és ez alapján korrigál? Tamás nemrég fejlesztett a robotba egy új funkciót, amit talán lehetne erre is használni.

[ Szerkesztve ]

(#54547) bkercso válasza #79335424 (#54546) üzenetére


bkercso
nagyúr

De, nyilván lejátssza magának, processzálja, majd kiadja a hangot. Magyarul lesz egy kis késés, de csak rögzített anyag hallgatására kell, nem telefonálásra.

Építenék áramkört rá, de mivel az integrálási időt nem érdemes 1s alá venni, így hangerőváltáskor 1s-ig kiabálna/suttogna. Szoftverből meg tud a megszólaltatás előtt gondolkodni rajta.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54548) petipetya válasza #79335424 (#54528) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#54549) bkercso válasza #79335424 (#54546) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kocsiba lenne, vezetés közbe, így nem csak a hangszórót hallaná a miki. :) Amúgy pont az lenne a lényeg, hogy ne utólag, a lejátszott hang alapján döntsön, hanem előre emelje meg a halk részek hangerejét és csökkentse a hangosakét, és már egyből így játssza, szép egyenletes hangerővel.

Dinamikakompresszornak hívják (DRC), de csak felvevőprogikba találtam beépítve ezt a funkciót...

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54550) #79335424 válasza bkercso (#54549) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, tudom, hogy mire gondolsz, hobbiból foglalkoztam videóvágással (Vegas, Premiere) és ehhez muszály volt ilyesmibe is belefolyni. Persze kedveltem azt is, szerettem "látni" a zenét. Pl. amikor nem kell hallanod a lélegzetvételt ahhoz, hogy kivágjad, mert az amplitúdókból látod, hogy az egy lélegzetvétel.
Utólag átgondolva, én is rájöttem, hogy a robotos elképzelés ide nem nyerő. Kíváncsian várom a tippeket. A GoneMad -ban mintha lenne hasonló, de ha jól emlékszem, az csak az album első számához viszonyít, vagy fix értéket lehet megadni neki, de dinamikusan nem szabályoz. Ahhoz kéne legyen egy késleltetési beállítás, hogy mennyire legyen "alapos" a mintavételezés és milyen küszöbértéktől vegyen bele hangot. Ha két szám közötti szünetet, vagy egy beszéd hatásszünetét is belevenné, akkor teljesen rossz átlaghoz viszonyítana.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.