Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) oba


oba
addikt

ha még nem volt akkor ajánlom a CM browsert

nagyon gyors böngésző...

[ Szerkesztve ]

(#54252) atillaahun válasza oba (#54251) üzenetére


atillaahun
veterán

Mondjuk a többi böngészőnek se a gyorsaságával van elsősorban baj.

(#54253) atillaahun


atillaahun
veterán

Szerintetek az kivitelezhető, hogy launcher nélkül is boot-olni tudjon a telefon? Elvileg ha kidobom és beteszek Tasker-el egy másik app-ot autoindításra akkor nem áll fejre az Android?
Csak már jó ideje szinte abszolút nem használom se az ikonokat, se a widget-ek, se az app drawer-t, gondoltam megszabadulnék tőle.

[ Szerkesztve ]

(#54254) Illusion1010 válasza atillaahun (#54253) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Szerintem ehhez nem kell Tasker. Beállítod alapértelmezetté a nem gyári launchert, esetleg még rendszeralkalmazássá is teszed az általad választottat, akkor törölheted a gyárit. De valahogy nem hiszem, hogy sok értelme lenne ennek, maximum kis tárhelyet nyernél vele, hiszen nem fut a háttérben a gyári. (persze ha pont a tárhely a lényeg, akkor nem szóltam :B )

[ Szerkesztve ]

(#54255) Bozek válasza atillaahun (#54253) üzenetére


Bozek
nagyúr

És akkor hogy indítasz el alkalmazásokat? Vagy egyáltalán mire használod a telefonod?

(#54254) Illusion1010: Én úgy értelmeztem, hogy nem másikat akar használni, hanem nem akarja, hogy legyen fenn a telefonon bármilyen launcher... Érdekes felvetés mindenesetre.

[ Szerkesztve ]

(#54256) atillaahun válasza Illusion1010 (#54254) üzenetére


atillaahun
veterán

Egy launcherem van, azt akarom törölni. Hogy egy se legyen. Csak az a kérdés hogy mondom meg az Android-nak, hogy boot-kor más programot nyisson meg, úgy hogy ettől nem áll fejre.

A Home gombon és Launcher-en túl - életkép.

(#54257) gipsztigris
Használom a telefont ahogy eddig. Reboot-kor pedig nem az nyílik meg kezdésnek, hanem egy böngésző, vagy egyéb.

[ Szerkesztve ]

(#54257) gipsztigris válasza atillaahun (#54256) üzenetére


gipsztigris
addikt

A launcher maga a keretprogram. Nélküle mit vársz, mi fog történni? :)

A linkelt "életképed" is egy egyedi launcher. ;)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54258) Flind válasza atillaahun (#54256) üzenetére


Flind
senior tag

Próbáld ki, és megtudod. Nem hiszem hogy akarta bárki így használni a telefonját, szóval épkézláb választ sem fogsz kapni. Szerintem menni fog amúgy. Ha beállításokban leállítod sem bolondul meg a telefon, csak pár mp mire újrarajzolja az ikonokat. Ha letörlöd meg ugyanúgy nem fog futni, csak nem is lesz. De mondom, próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

(#54259) atillaahun válasza gipsztigris (#54257) üzenetére


atillaahun
veterán

A felső kép a beállítások menü, az alsó pedig a lenyitható értesítési sáv. Semmi közük launcher-hez.

De úgy látom akkor jobb ha elkezdek tesztelgetni...

[ Szerkesztve ]

(#54261) Logeeen válasza atillaahun (#54256) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nem fog menni. Ez olyan mint amikor összeomlik a launcher. Még a felső redőnyt sem tudod lehúzni majd. Illetve a gesztusok, vagy bármi más sem fog működni.
De azért, próbáld ki. Kíváncsi vagyok mostmár! :C

#Xiaomi 13T#

(#54262) atillaahun válasza Logeeen (#54261) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen tudom, régen én is vittem úgy vissza ZTE Blade-t szervizeltetni, hogy nyomtam előtte egy FR-t, csak elfelejtettem hogy a gyári launcher-t meg kidobtam előtte, így boot után egy nagy üres fekete kép fogadott amivel nem lehetett csinálni semmit. Utána nem volt kérdés hogy baja van-e a a telefonnak. :)

De ez még 2.3 alatt volt, azóta mintha jobban elválasztották volna a System UI-t a Launcher-től, én is abba reménykedek hogy a gombsor és értesítési sáv feláll anélkül is. Aztán max nyomok egy dirty flash-t a rom-ra ha mégse.

(#54263) Logeeen válasza atillaahun (#54262) üzenetére


Logeeen
senior tag

De mondjuk ha Taskerrel el tudsz indítani a boot után egy appot, akkor szerintem a systemui működni fog. Feltéve, ha el tudja indítani az appot launcher nélkül... :F

#Xiaomi 13T#

(#54264) atillaahun válasza Logeeen (#54263) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem a System UI-t kellene inkább Tasker-ből indítanom, mert lehet azt alapból a Launcher indítja. Csak ehhez tudni kellene az indítandó folyamat nevét, mert van egy pár. :U

(#54265) Crvsh3R válasza zeon.hu (#54237) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Mondjuk nálam mobilhálózaton csinálja és főleg akkor, ha a telefon alszik. Ha felébresztem a kijelzőt vagy megnyitom a gmail appot akkor általában megjelennek az üzenetek, mintha akkor jöttek volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#54266) kovacs65 válasza oba (#54251) üzenetére


kovacs65
senior tag

Sajnos nem tördel úgy, mint az Opera.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#54267) ux1 válasza atillaahun (#54253) üzenetére


ux1
addikt

Launcher nélkül a tasker se indul el... szvsz...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#54268) Atish19


Atish19
őstag

Üdv! Tudnátok ajánlani egy értelmes zenelejátszót ami ingyenes? (Google play zene és FreeMP-n kívül)

(#54269) zeon.hu válasza Crvsh3R (#54265) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

csak azt nem értem, mi köze van annak a wifihez, hogy egyiken jól megy, másikon meg nem, mikor minden egyéb hibátlanul fut.
ahol nem jönnek meg a mailek időben, ott pc-n minden o.k. ugyanazzal a nettel (csak az vezetékkel van összekötve a routerrel).

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#54270) scream válasza Atish19 (#54268) üzenetére


scream
veterán

MortPlayer például.

(#54271) Crvsh3R válasza Atish19 (#54268) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

AIMP?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#54272) Crvsh3R válasza zeon.hu (#54269) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nálunk a feleségem Samsung Galaxy Ace II-jén (CM 10.2) jól megy, azonnal megjönnek az üzenetek (mobilnet + wifi), nálam meg a LG G2 mini-n (stock Android 4.4.2) ugyanazon a mobilhálózaton és routeren késnek. Nem értem.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#54273) oba


oba
addikt

és miért jó az hogy nincs launcher a telefonon? mi a gyakorlati előnye?

(#54274) dokee78


dokee78
félisten

Android L Keyboard
Próbálta valaki?

(#54275) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Előre is elnézést kérek,nem vagyok szakértő a témában...: gyári, szolgáltatói 4.4.2-es Kitkat-en (LG teló, Vodafone-os) akkor jelen pillanatban, rootolás,és belepiszkálás nélkül nincs olyan lehetőség, vagy konkrét app a Play-en,amivel a már belső memóriába telepitett cuccot átmozgassak külső SD-re....? ha van is ilyen app , a KitKat-en nem működik a funkció eredetileg, ugye...? Sem egyből külső SD-re telepiteni,sem átmozgatni oda utólag...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#54276) Atish19 válasza scream (#54270) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi szépen ez jó lesz :)

(#54277) zeon.hu válasza Crvsh3R (#54272) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

most, hogy mondod, a lányom megkapja rendesen a leveleit egy atab-ra, én szenvedek az s4 minivel.
na, ha lesz energiám, leírom a bajomat a wlan/wifi topikba, hátha..

#?*@&!

(#54278) scream válasza zeon.hu (#54277) üzenetére


scream
veterán

Esetleg nem használtok Greenify-t (ingyeneset) ? :F

(#54279) Traxx válasza Narxis (#54191) üzenetére


Traxx
őstag

Sikerült ez a link2SD-s dolog? Csak mert az unokatesóm is hasonló problémával küzd, mint te...nagyon kicsi a belső memória a telefonján (Samsung nemtudommilyen).

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#54280) zeon.hu válasza scream (#54278) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem, semmi hasonlót sem.

#?*@&!

(#54281) Bozek válasza Traxx (#54279) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha esetleg a Link2SD nem jön be, akkor próbáljátok meg a FolderMount-ot. Az ingyenesben 3 párt lehet létrehozni. Ismerős is hasonló problémával küzdött és semmivel se sikerült megoldania, végül ezzel a programmal sikerült.

(#54282) Crvsh3R válasza zeon.hu (#54277) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Mobilnetnél nálad mi a helyzet? LTE-n / 3G / 2G-n használod a telefont?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#54283) Crvsh3R válasza scream (#54278) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Még rootolva sincs a telefon.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#54284) scream válasza Crvsh3R (#54283) üzenetére


scream
veterán

Greenify-hoz nem kell root. De értem és csak egy ötlet volt, hátha amiatt van.

[ Szerkesztve ]

(#54285) zeon.hu válasza Crvsh3R (#54282) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gyári beállítás, nem nyúltam még hozzá.

#?*@&!

(#54286) raziel01 válasza dokee78 (#54274) üzenetére


raziel01
veterán

SwiftKey-hez képest szörnyen rossz.

(#54287) S e t h válasza raziel01 (#54286) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ránézésre is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54288) dokee78 válasza raziel01 (#54286) üzenetére


dokee78
félisten

Már rájöttem,töröltem is.

(#54289) R19 válasza kovacs65 (#54266) üzenetére


R19
senior tag

Próbáld ki az UC Browser -t.
Nagyon gyors és a szövegtördelése is szuper.

(#54290) Traxx válasza Bozek (#54281) üzenetére


Traxx
őstag

Root-olva nincs a telefon, meg neki nincs is ismerete, hogy hogyan működik ez (és bevallom, nekem sincs, fullkezdő vagyok, de hamarosan próbálom behozni a lemaradást :B )

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#54291) Bozek válasza Traxx (#54290) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha nincs root, akkor a Link2SD-t is elfelejtheted.

What you need for linking apps:
● root permission.
● a second partition on your SD card.

(#54292) Traxx válasza Bozek (#54291) üzenetére


Traxx
őstag

Értem, köszi :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#54293) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok valami olyan app-ot amivel a maximális sebességet lehet mérni?
Az Endomondo csak az átlagot meg a pillanatnyit tudja.
Motor versenyhez kellene, hogy az adott versenyzőnek mennyi a max sebessége amit megtesz egy kör alatt.

Vagy erre valami jó kis app-ot tudtok ajánlani?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#54294) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Honnan tudnám letölteni (vagy esetleg valaki átküldhetné nekem) az utolsó olyan kiadású fb-ot aminek még a klasszikus fejléce volt?!

Az újjal rengeteg gond van sajnos.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54295) LonGleY válasza spiky03 (#54293) üzenetére


LonGleY
veterán

Tud max sebességet, de hogy körönként mérje, olyat valóban nem (vagy csak nem szórakoztam eleget a workout definiálásával és rosszul tudom). Max sebességre az ilyenek amúgy pontatlanok, mivel ritkábban mintavételeznek sokkal, mint mondjuk egy bringás kilométeróra.

[ Szerkesztve ]

(#54296) Busterftw


Busterftw
veterán

Sziasztok, LG G2-vel készült fotókat sehogy nem tudom feltölteni instagramra, mert crop-nál nem engedi az egész képet kijelölni, csak egy kis négyzetet. Erre tud valaki megoldást? Köszi

(#54297) scream válasza Busterftw (#54296) üzenetére


scream
veterán

Instagramra csak 1:1 arányú képeket tudsz feltölteni.

(#54298) tomy86 válasza spiky03 (#54293) üzenetére


tomy86
addikt

Nem használtam, de egy próbát megér: Track Attack GPS Lap Timer

(#54299) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Nem tudja valaki hogy Swype-nál hol kell a gépelési hang erejét szabályozni? Csak annyit találtam hogy legyen vagy ne, de így nagyon hangos.

OnePlus 8T

(#54300) andris811


andris811
tag

Sziasztok!

Páromnak keresek egy magyarul tudó, calorie counter alkalmazást. Valami hasonlóra gondolok, mint ez, de ennyi pénzt nem adnék érte... Szóval, lehessen nyomon követni a súlyt, edzéseket is például. Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.