Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) ZsyfKo válasza air (#54700) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Pedig nekem se ismerte fel az ntfs-t. Ext32-re formáztam és úgy már megy minden.

OnePlus 8T

(#54702) Bozek válasza ZsyfKo (#54701) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ext32? Az meg milyen fájlrendszer? :D

(#54703) ZsyfKo válasza Bozek (#54702) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

3at akartam írni, boccs.

OnePlus 8T

(#54704) scream válasza air (#54700) üzenetére


scream
veterán

NTFS-t nem tudja kezelni még OTG-n sem. :(

(#54705) air válasza scream (#54704) üzenetére


air
nagyúr

Ezt hol olvastad?
Itt ugyanis egészen mást írnak. És végülis még csak 2 éves a cikk. Lehet, hogy azóta csak visszafelé fejlődtek a dolgok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54706) scream válasza air (#54705) üzenetére


scream
veterán

Sehol, tapasztalatból beszélek, mivel 3 KK telefonon sem ment egyik NTFS SD/pendrive sem.

(#54707) Bozek válasza air (#54705) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olvass és értelmezz: "Presently, only a few Android devices have full support because it is not enabled by default in most kernels."

Ha úgy írod, hogy "kezeli az NTFS-t, amennyiben megfelelő kernel van a telefonon", akkor oké, de alapból nem és itt nem a módosított cuccokról van szó.

(#54708) Kodiak88


Kodiak88
tag

Üdv!

Tudnátok olyan névjegyzék alkalmazást ajánlani, ami a név mellé kiírja a kontakthoz beírt cégnevet is? Magában a listában és bejövő híváskor is nagyon jól jönne ez a funkció. Használ vki hasonlót?

Köszönöm!

(#54709) air válasza Bozek (#54707) üzenetére


air
nagyúr

Akkor most te olvass! Hol írtam olyat, hogy mindegyik kezeli? Sehol. Ő írta azt, hogy semmi nem kezeli. Ez pedig nem igaz. De ha akarsz még vitázni, akkor a többit privátban!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54710) norbert1998 válasza Bozek (#54707) üzenetére


norbert1998
veterán

Sp-m gyári rommal nem tudja, gyári kernellel 4.4.4-es cm11 simán kezeli, otg és memória kártya téren is

(#54711) vatomi


vatomi
aktív tag

Olyan alkalmazást vagy böngésző bővítményt keresek win 8-ra, amivel a neten lógó (leginkább wifi) telefonom beállításait elérem anélkül, hogy a telefont fel kellene ébresztenem. Pl hangerő, led ki/be kapcs... A Pushbullet-tel már elértem, hogy minden értesítés azonnal megérkezik a gépre, de a telefon ilyenkor tovább villog pl.

(#54712) vatomi válasza vatomi (#54711) üzenetére


vatomi
aktív tag

Android KK rendszerű telefonom van. :)

(#54713) atillaahun


atillaahun
veterán

Azt hogyan tudnám kideríteni, hogy a Sky FM classic rock csatornája milyen url-ről stream-elhető?
MX Player-ben szeretném használni, mert a Tune In mocskos sokat fogyaszt és néha be is ragad a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#54714) Bozek válasza air (#54709) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Android nem támogatja és pont. Az, hogy valaki valamit módosít a kernel-en és mégis megy, már teljesen más dolog és ő itt programot kerestek rá, ami meg alapból, gyári rendszerre nem létezik.

(#54710) norbert1998: A CM-hez mióta van gyári kernel? Az is módosított, tehát ezért kezeli.

(#54715) petipetya válasza Bozek (#54714) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amikor a törölt fotók visszahozásáról volt szó, akkor bezzeg nem kardoskodtál a gyári rendszer mellett, sőt leugattad azt aki a módosítás nélküli gyári rendszerre értette a választ: [link] Ez ám a következetesség.

Arról pedig ne is beszéljünk, hogy a múltkor mindenféle tapasztalat nélkül megkérdőjelezted a Nexus 4-re kiadott gyári romok számát. Ez pedig a szakmai tudást kérdőjelezi meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54716) air válasza Bozek (#54714) üzenetére


air
nagyúr

" CM-hez mióta van gyári kernel? Az is módosított, tehát ezért kezeli."

Idézhetlek téged?
Amihez nem értesz, abba ne szólj bele... ;] :P
LBL-es SP-n az összes custom rom (CM, Slimkat, Paranoid stb.) mind a gyári, Sony kernel felett fut. Semmi módosítás nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54717) norbert1998 válasza air (#54716) üzenetére


norbert1998
veterán

Köszönöm szépen :K

Bozek :nézd meg az aláírásom, ott csak nem hazudok. 4.3-as teljesen gyári kernel

[ Szerkesztve ]

(#54718) Carvus


Carvus
senior tag

Az mitől lehet, hogy a TuneIn Radio Prot nem tudom felrakni a telomra(N5)? Elkezdi telepíteni, majd kiírja, hogy "Az alkalmazás nincs telepítve". Sima TuneIn Radio gond nélkül felmegy!

Lehet, hogy Slim ROM nem tetszik neki? De akkor sima miért megy fel?
Ja és N7-re pedig felmegy minden gond nélkül a Pro... :U

(#54719) norbert1998 válasza Carvus (#54718) üzenetére


norbert1998
veterán

próbáld manuálisan
system/app-ba másolni vagy egy cwm-es scripttel beilleszteni, de olyannal, ami nem format/systemel

(#54720) atillaahun válasza Carvus (#54718) üzenetére


atillaahun
veterán

Le kell először törölni a másikat.

(#54721) Bozek válasza petipetya (#54715) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. A root-ot és a kernel-t azért ne emlegessük egy lapon. Míg rootolni szinte minden telefont lehet, a kernel csere eléggé behatárolt.
2. "6 Android főverzió frissítést kaptam", majd leírtad, hogy melyek voltak ezek: "4.2.2 - 4.3 - 4.4 - 4.4.1 - 4.4.2 - 4.4.3 - 4.4.4"
Az első kettő Jelly Bean, a másik négy pedig KitKat. Nem azt kérdőjeleztem meg, hogy volt-e 6 gyári frissítés Nexus 4-re, csupán ezek összesen 2 főverziót takarnak. Később Te is megértetted, de azért most előhozakodsz vele...
Olyan telefon sose lesz, amelyik 6 főverziót kapna, hiszen ha úgy nézzük, ahhoz 4-5 éves támogatás kellene. A 2.0 (Eclair) 2009. október 26-án jelent meg és kétlem, hogy az lett volna a Nexus 4-en alapból. :)

(#54722) Viktor0610 válasza Carvus (#54718) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, az a baj, hogy a fizetős programokat a ROM máshol tárolja.

A legegyszerűbb megoldás a program megvásárlása volna, azt még az alapelvek sem tiltják... :U

Samsung Galaxy A54

(#54723) Carvus válasza atillaahun (#54720) üzenetére


Carvus
senior tag

azért ennyire nem triviális a problémám, alapból nem volt fent a sima, azt csak utána próbáltam meg, hogy azt egyáltalán felrakja-e...egyébként meg simán megy egymás mellett a sima meg a pro is! :)

(#54719) norbert1998 : így sikerült, bár alapból crashelt folyamatosan, viszont ezután már engedte rendesen telepíteni/frissíteni, köszi szépen a segítséget! :R

(#54724) Carvus válasza Viktor0610 (#54722) üzenetére


Carvus
senior tag

ezt csak most látom, hát eléggé rosszul gondolod...természetesen meg van vásárolva a program!
wirágbolti témával csak nem jönnék ide, de azért köszi a feltételezést... :(((

(#54725) Viktor0610 válasza Carvus (#54724) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, de ha megvetted, akkor hogy nem megy fel a készülékedre? :U

Megvetted, letöltöd, működik. Vagy nem? :F

Samsung Galaxy A54

(#54726) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok! Tudnátok olyan böngészőt ajánlani, ami tudja invertálni, feketévé tenni a honlapokat (mint ics-en a gyári), de úgy, hogy közben a fényerőt nem nem veszi le és fekete sötétítést se tesz rá? (Nappali fekete üzemmód kéne). Jellybeanre volt ilyenem, viszont most KitKat-ra kéne :) köszi!

(#54727) dokee78 válasza skyli (#54726) üzenetére


dokee78
félisten

Dolphin

[ Szerkesztve ]

(#54728) norbert1998 válasza Carvus (#54723) üzenetére


norbert1998
veterán

Szívesen.

Gondolom nem eredeti és /vagy playes. Mondjuk amazonos, PC-ről, ott apk -ban szedi

(#54729) Viktor0610 válasza skyli (#54726) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Boat Browser for Android

Samsung Galaxy A54

(#54730) tomy86 válasza Viktor0610 (#54725) üzenetére


tomy86
addikt

Pl. megveszel egy appot, majd később egy másik telefonoddal ugyanazt a google fiókot használva telepíthetnéd arra is, de mondjuk kompatibilitási vagy egyéb hiba miatt mégsem települ. Tudom, hogy itt nem az a gond, de vannak egyéb lehetőségek is. Nem kell rögtön warezt feltételezni.

(#54731) Carvus válasza norbert1998 (#54728) üzenetére


Carvus
senior tag

így van, amazonos vásárlás! de mondom N7-re simán felment alapból is, N5-ön szívatott meg, lehet custom rom kavart be neki, a lényeg h most okés a dolog!

(#54732) dokee78


dokee78
félisten

Van arról infó,itthon elérhető lesz-e a pay-pal fizetés a Play áruházban?

(#54733) Viktor0610 válasza dokee78 (#54732) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs, de nekem is jól jönne a lehetőség.

(Egy csalódott Maestro-kártya tulajdonos... :( :D )

Samsung Galaxy A54

(#54734) LonGleY


LonGleY
veterán

Fényerő-állításra tudtok egyszerű widgetet vagy értesítő-sávot?

Nincs fényérzékelő a készülékben, ezért a YAAB sajnos nem kompatibilis.

A Slider Widget nem rossz, de nem teljesen közvetlen (előbb az ikonra kell kattintani).

[ Szerkesztve ]

(#54735) LonGleY válasza LonGleY (#54734) üzenetére


LonGleY
veterán

Mindegy, végül csak jó lesz ez a Slider Widget.

(#54736) delon


delon
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy telefon eladásakor hogyan tudok garantáltan minden adatot törölni valamint a telepített programokat au új telefonra egyszerűén átrakni?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#54737) dokee78 válasza delon (#54736) üzenetére


dokee78
félisten

Beállítások->Adatvédelem->Gyári beállítások vissza állítása.

(#54738) Crvsh3R válasza LonGleY (#54734) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Lux?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#54739) basaja válasza LonGleY (#54734) üzenetére


basaja
senior tag

Lux?(megelőztek...)

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#54740) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Szevasztok! Új androidos vagyok, és kissé hiányoznak a korábbi "buta" telefonok ergonomikus kezelhetősége, amely a symbianos N97-esem még megtalálható volt. Ezért szeretnék app ajánlatokat kérni: (Idol 2 S)
-Létezik-e olyan biztonságos névjegyzék/tárcsázó, amelyik mindenképpen rákérdez/speciális mozdulatot igényel a híváshoz (többször kezdeményeztem akaratlan hívást, időnként még a 2 koppintásos lezárás is feléled az ingzsebemben)
-Néztem több SMS küldő appot, de még nem találtam olyat, amelyik hagyományos módon rendezné a hívásfajtákat (bejövő, kimenő stb), a legtöbb a chatelésre hajaz...
-Szintén nem találtam még olyan naptárappot, ahol egyszerű emlékeztetőt is választhatnék, ahol nem kéne több fölösleges paramétert megadni, csak a kívánt időpontot...

(#54741) raziel01 válasza kisnokia (#54740) üzenetére


raziel01
veterán

Hívásmegerősítésre ezt használom

Tiny Call Confirm

Nem tárcsázó program hanem a gyárit használja. Hívásnál pedig feldob egy ablakot, hogy tényleg hívni akarsz-e.

(#54742) delon válasza dokee78 (#54737) üzenetére


delon
tag

Régi telefonon lévő alkalmazásokát hogylehet az új telora rá varázsolni?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#54743) dlaj


dlaj
őstag

Segtine valaki, és elmondaná pár lépésben, hogy a Mobileuncle Tools-sal hogyan tudom beálltani, hogy beszélgetés közben a másik felet hangossabban halljam.

(#54744) Mr X válasza delon (#54742) üzenetére


Mr X
veterán

A Play-ről telepíted a saját alkalmazások közül.

(#54745) dokee78 válasza delon (#54742) üzenetére


dokee78
félisten

Lemented pl Titanium vagy My Backuppal.

(#54746) delon válasza Mr X (#54744) üzenetére


delon
tag

A gyári állapot visszaállítása funkció hol van?
Ez a telefonon tárolt képeket is törli az sd kártyáról?
Törli a fiók belépési jelszavakat is?
És kb mennyi idő mire lefut a telon a program?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#54747) delon válasza dokee78 (#54745) üzenetére


delon
tag

A play kicsit gyorsabbnak tűnik nekem
nem kell hozzá uj programot letölteni a telóra valamint szelektálhatok is a régi programok között.
vagy nem jó látom?
mivel tud többet a titanium?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#54748) dokee78 válasza delon (#54747) üzenetére


dokee78
félisten

Az új telóra is felrakod a progikat és bemásolod az adott mappába a mentéseket és visszaállítod.
Persze ezekhez root kell.

Beszélnek valami root nélküli backupról is ahhoz nem értek.

Amit Mr X írt,az is jó,igaz lassabb,de ha nincs ROOT-od akkor ezzel jársz jól..

(#54749) Mr X válasza delon (#54746) üzenetére


Mr X
veterán

Hamar lefut. Sim-hez és microsd-hez nem nyúl. Minden jelszót, beállítást, appot töröl. Olyan lesz, mint mikor először vetted ki a dobozból.

(#54750) janaman01


janaman01
addikt

Olyan alkalmazás létezik amivel a szinhőmérsékletet tudom állitani ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.