Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54301) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok.
olyan billentyűzetet keresek, ahol a betuk kozotti tavolsagot tudnam allitani, mert a swypenal nemtalalok ilyet...
a swiftkey meg nemtetszik.:-$
egyeb otlet valakinek esetleg?

(#54302) Bozek válasza andris811 (#54300) üzenetére


Bozek
nagyúr

Inkább dicsérd meg minden nap, hogy milyen jól néz ki, akkor nem kell neki ilyen felesleges alkalmazás. :)

(#54303) air válasza Predator2 (#54294) üzenetére


air
nagyúr

Böngészőből touch.facebook.com. Pont ilyen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54304) atillaahun válasza Bozek (#54302) üzenetére


atillaahun
veterán

Már mért ne hagyja egyből abba a mozgást is? Akkor aztán tényleg nem kell neki semmilyen app.

[ Szerkesztve ]

(#54305) Bozek válasza atillaahun (#54304) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bizonyos mozgásokhoz nem is kell app. :D

(#54306) spiky03 válasza tomy86 (#54298) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi kipróbálom majd.
24-órás motorversenyre kellene majd.

@(#54295) LonGleY
Neked is thx, azt nem láttam benne, amikor nyomkodtam, csak, h Speed azt lehet kiválasztani.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#54307) testo92


testo92
csendes tag

Sziasztok,

Egy olyan kamera appot keresek amivel tudok előtte utána kèpet csinalni ,de ugy hogy halvanyan latom az előtte kèpet a kijelzőn,hogy a lehető legjobban egyezzen a nèzet.

(#54308) #79335424 válasza spiky03 (#54306) üzenetére


#79335424
törölt tag

A veteránról van szó? Sztem fölösleges az app. Arra vannak a csapattársak, hogy felírják a táblára a köridődet. De akár a többi csapat is segíthet. Ha szeretnéd, akkor én felírogatom Neked a táblára, hogy mennyi a lemaradásod a 666 -os Pannóniától. ;]

(#54309) Predator2 válasza air (#54303) üzenetére


Predator2
addikt

Anyumnak van egy Tabletje és a kedves fb "kényszeríti" a messenger használatát, és van egy olyan gond vele, hogy ha elindítja a fb-ot és megpróbál üzenetet írni akkor nem hívja be a messengert mert kifagy a tablet.
Szerintem a messenger a felbontást nem szereti amit a tablet használ. De akkor nem értem miért kötelező ha nem alkalmas tabletre?! Ezzel esetleg lehet kezdeni valamit? Sajna egyértelmű, hogy nem a fb kliens a ludas.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54310) air válasza Predator2 (#54309) üzenetére


air
nagyúr

El is olvastad azt, amire válaszoltál, vagy csak write-only üzemmódban vagy? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54311) Siriusb


Siriusb
veterán

Full Screen Caller ID ingyé' van most. Csak azért szólok, mert régebben ajánlva volt többször.

(#54312) raziel01 válasza Siriusb (#54311) üzenetére


raziel01
veterán

Mindig ingyenes volt. A pro verzió pedig most is fizetős

(#54313) Dottore válasza bendi806 (#54301) üzenetére


Dottore
addikt

Kii Keyboard tudja ha jól emlékszem.

(#54314) spiky03 válasza #79335424 (#54308) üzenetére


spiky03
veterán

Igen arra. :)
Csak nem te is ott leszel majd? :)
Ááá dehogyis, most nagyon jó a motor, azt mondta após, ő csinálja mindig.
Aztán abból a pénzből amit erre a versenyre szánnak kihozza a maximumot a kis Hondából. :)
Azért kéne neki ez a max sebesség, mert lesz egy új versenyző és, hogy mennyit megy a többiekhez képest.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#54315) bendi806 válasza Dottore (#54313) üzenetére


bendi806
aktív tag

Hogy erről én soha nem halottam :D de egyszerűen zseniális, köszönöm! :C :C :DD

(#54316) #79335424 válasza spiky03 (#54314) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem jön közbe meló, akkor ott leszek, de "csak" a kisegítő csapatban, nem versenyzőként. Mi csak stopperezni szoktunk, abból sztem mindent ki lehet számolni. Esetleg lehet mérni külön, célegyenes időt, de azt nem tudhatod, hogy a másik mennyire húzza neki. 24 óra hosszú idő, be kell osztani a vasat. De ha Hondával nyomjátok, akkor nem egy kategóriában indulunk. A sajátunkat általában nyerjük és összben a szocikat meg tudjuk szorongatni, de azért egy CB sok a P10 -nek.

(#54317) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

A Handcent-en kívül van még olyan sms app ami egy ű-t vagy más hosszú ékezetest egy karakternek számol?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54318) #79335424 válasza Met (#54317) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy érted azt, hogy a Handcent egy karakternek számolja az "ű" -t? A felületet adhatja, de az SMS karakterkódolás nem rajta múlik, mert ha más kódolással küldené, akkor nem lenne kompatibilis a fogadónál levő gyárival. Régebben volt ilyen probléma Symbian és Android között. Sztem nem "ű" -t küld, amikor "ű" -t írsz. Azt meg bármelyikkel megteheted.

(#54319) scream válasza #79335424 (#54318) üzenetére


scream
veterán

Elvileg ha "ű"-t írsz, akkor a Handcent "ü"-t fog küldeni, ami 1-nek számít, ha "ú"-t írsz, akkor "ù"-t küld, ami 1-nek számít, stb.

(#54320) tomy86 válasza Met (#54317) üzenetére


tomy86
addikt

Ahogy előttem is írták ilyet a legtöbb gyári sms app is tud. Nálam még CM11 alatt is van ilyen opció.

(#54321) Mr X válasza tomy86 (#54320) üzenetére


Mr X
veterán

CM-ben van, de nagyon sok gyári szoftverből kimaradt vagy tiltott ez az opció. Sőt, akár verziónként vagy régiónként is eltérhet.

[ Szerkesztve ]

(#54322) air válasza tomy86 (#54320) üzenetére


air
nagyúr

CM11-ben milyen "gyári" SMS app van? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54323) Met


Met
nagyúr

Mindenki, úgy értem hogy ha a gyári sms appban írok egy ű-t akkor azt több karakternek számolja, az á-ból is de ha az ékezet a másik irányba dől azt egynek számolja.
Ilyen volt az X8-am, akkor tértem át a Handcentre, most a Jiayu-m is ilyen. Leírok 10 ű-t és nem 10 karakternek számolja.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#54324) tomy86 válasza air (#54322) üzenetére


tomy86
addikt

Szövegértelmezés kicsit nehézkes vagy megint kötözködő üzemmódban vagy? Gondolom az utóbbi. Két külön mondat volt. Elmagyarázom a gyengébbek kedvéért.
"Nálam még CM11 alatt is van ilyen opció." Ezzel arra utaltam, hogy sok custom romban is elérhető ez a lehetőség.

(#54321) Mr X: ezért is fogalmaztam úgy, hogy a "legtöbb" gyári appban. Azért említettem meg, mivel nem tudom milyen telefonról, romról van szó. Viszont sokan nem is keresik ezt a lehetőséget a gyári beállításoknál.

(#54325) babicsbalu: szerintem meg nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#54325) scream válasza Met (#54323) üzenetére


scream
veterán

Legjobb tudomásom szerint csak Handcent támogatja, pedig GoSMS-ben is volt róla szó, hogy majd fogja támogatni, igaz már nagyon régen néztem rá.

-----

(#54324) tomy86:

Szerintem csak pusztán érdeklődik, hogy milyen SMS appal adják ki a CM-et, hátha felrakható más ROM-ra is.

(#54326) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Keresnék jó játékokat gyerekeknek.

Olyat, ami
- ingyen letölthető
- nem kell hozzávásárolni később sem
- nem viszi túlzásba a reklámokat
- sokáig játszható, nincs vége öt perc alatt
- tényleg klassz

A Google Playen ennek a legtöbb nem felel meg, sok el sem indul, nincs értelme nagyon vaktába próbálkozni. Ezért kérdeznélek inkább titeket. Eddig csak a TempleRUN2 vált be.

Lehet Mario-szerű is, bármi, csak ne folyjon vér.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#54327) air válasza tomy86 (#54324) üzenetére


air
nagyúr

Ezúttal az előbbi. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54328) #79335424 válasza Met (#54323) üzenetére


#79335424
törölt tag

Arról gagyogok, hogy a beviteli felület lehet más (színes, szagos), de a kódolás fix. A balra dőlő ékezetek sztem nyomvatartással minden billen elővarázsolhatók. Ezeket azért lehet egy karakterben elküldeni, mert szerepelnek a 7bites kódtáblában. Az ő -re és az ű -re azonban nincs ilyen alternatíva. Ezeket csak 16biten lehet leírni. Az más kérdés, hogy az Android nem használja ki az UTF8 -ban a változó kódhossz lehetőségét és ezért, ha egy szövegbe bekerül egy 16bites karakter, akkor nem csak azt, hanem a szöveg összes karakterét 16biten írja le. Ezért feleződik a küldhető karakterek száma. Pazarlás. De ezen sztem a Handcent sem tud változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#54329) Mr X válasza #79335424 (#54328) üzenetére


Mr X
veterán

A Hanccent is annyit csinál, hogy azon karaktereket helyettesíti a rövid párjukkal.

(#54330) #79335424 válasza Mr X (#54329) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát ez az. Akkor már az eredeti kérdés is rosszul lett feltéve, hisz egyáltalán nincs ilyen SMS app. A Handcent sem tud ilyet. A hosszú ű röviddel helyettesítése sztem nem tekinthető semmilyen ficsőrnek. Másik karakterre bökök a billen és ennyi.

(#54331) Mr X válasza #79335424 (#54330) üzenetére


Mr X
veterán

Automatikusan megoldja, nem kell egy agysejtet sem terhelni vele, ezért fícsör. :D

(#54332) #79335424 válasza Mr X (#54331) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez igaz. Terhelésmegosztás. A másik karakterre bökés agyi terhelését átteszem a teló ram -jára azzal, hogy emiatt plusz egy alkalmazást futtatok. Hááát...végül is ezért hívják okostelónak. :D

(#54333) mobilizmo válasza nyuszi123456 (#54326) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Kérdés mekkorák a gyerekek és milyen irányultságúak?
Ezek szerintem nagyon jó játékok és még fejlesztenek is:
-szókereső
-sporos
-flowfree

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#54334) mobilizmo válasza #79335424 (#54332) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Handcent más miatt is jó azért. Pl. tud cloud-ba (Google) menteni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#54335) air válasza #79335424 (#54332) üzenetére


air
nagyúr

Az üzenetek alkalmazás helyett a Handcentet futtatni az szerintem nem plusz egy app. És a kényelem vagy az ergonómia is lehet fontos szempont egy alkalmazás kiválasztásánál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54336) tomy86 válasza air (#54327) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor rossz volt a tippem. A héten nem lottózok :D

[ Szerkesztve ]

(#54337) S e t h válasza #79335424 (#54330) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem meg időt lehet vele megtakarítani. Flow funkció használatakor nem kell arra figyelni, hogy most mit is nyomjak, hanem a Handcent automatikusan kicseréli azokat, ergo nem kell semmit változtatni a "gépelési" szokásokon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54338) nyuszi123456 válasza mobilizmo (#54333) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

köszi a tippeket!

14 és 9 évesek, minden érdekli őket, főleg a dinamikus játékok. Igazából olyan kevés igazán jó és teljes verziójú játékra számítok a Google Playről, hogy teljesen mindegy, milyen.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#54339) #79335424 válasza mobilizmo (#54334) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, ezt nem vitatom. Én csak az ő,ű "feature" szempontjából kérdőjeleztem meg a hasznosságát, hisz az alap kérdés is erre vonatkozott. Nem vagyok egy SMS -bajnok. Pár szavas szükséginfókat szoktam küldeni. Annyinál mindegy a max. karakterszám. Spórolósban meg nem használok ékezeteket. Az SMS sztem a rövidítésről szól, nem a helyesírásról és szerencsére az én esetemben a fogadó oldalon fejben is rendelkeznek a szükséges "dekóderrel".
A Google mentés egy másik igény, másik feature. Ha vkinek erre van szüksége, akkor neki valóban lehet hasznos a Handcent.

(#54340) xSide


xSide
őstag

OTA frissìtès v20f 134mega, független gyàri... Szerdán felrakom, mert unroot kell elõtte:)

(#54341) spiky03 válasza #79335424 (#54316) üzenetére


spiky03
veterán

Én sem versenyzőként megyek. Após versenyez én csak mint fotós meg videós leszek ott. :)
Nah meg ugye a részvétel a fontos. :) Legalábbis nekünk, mert azért azt tudjuk, hogy a nagyokkal nem vehetjük fel a versenyt. De ha jól emlékszem 2 éve, a 4.-ek lettünk a csoportunkban, összesítettben meg talán a 8.-ok.
Amúgy pont ezért akarja após az max sebességet lemérni, hogy az új versenyző mennyire hajtja majd a vasat, mert ugye az is a cél, hogy végigmenjen a gép.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#54342) kovisoft


kovisoft
őstag

A honlapjuk szerint két nappal, július 2-ig meghosszabbították a Sygic 70%-os akciót.

(#54343) raziel01 válasza kovisoft (#54342) üzenetére


raziel01
veterán

Ezek folyton akcióznak. Gondolom milyen jól fogyhat a termék teljesen áron...

[ Szerkesztve ]

(#54344) ollie válasza #79335424 (#54330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért annyiban jobb ez az automatikus karakterbehelyettesítés, hogy swipe-olós billentyűzetnél nem tudod megtenni, hogy a hosszú ű helyett a rövidet írod be, sőt még nem swipe-olósnál is van olyan, hogy automatikusan javítja a szavakat a helyesírás szerint.

***

(#54346) nyuszi123456 válasza mobilizmo (#54333) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

kedves játékok, köszönöm. tudnátok még ajánlani dinamikus játékokat jó grafikával?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#54347) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

szükségem lenne egy jó billentyűzetre is. szempontok:
legyenek rajta nyilak
hangbevitel gomb
és könnyű legyen lenyomni az egyes betűket legyenek ékezetes betűk is
prediktív szövegbevitel magyar és angol nyelven

A Softkey túl lassú, a könnyített magyar billentyűzeten nincsen hangbevitel gomb.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#54348) air válasza #20749568 (#54345) üzenetére


air
nagyúr

Használj Operát! Vagy Classic-ot vagy Maxot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54350) air válasza #20749568 (#54349) üzenetére


air
nagyúr

Az is jó megoldás. Lassított mobilnetre annál nincs jobb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.