Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Amazonon jó pár programot és játékot, ma és holnap ingyenesen be lehet szerezni pl.: AccuWeather Platinum, Root explorer, MyBackup Pro stb.[link]

.

(#54102) LonGleY válasza biroatis (#54097) üzenetére


LonGleY
veterán

Nézz rá valami adatmentő progival az SD kártyára asztali gép alól - amúgy sok esélyt nem látok a dologra (főleg, ha a reset formázott is, vagy ha a locker rendes fájltitkosítóként funkcionált).

(#54103) Siriusb válasza Remiel (#54099) üzenetére


Siriusb
veterán

Ki tudod próbálni te is.
Tavaly teszteltem, ez volt a véleményem:
számomra bonyolult a kezelés, sáv asszisztens néha elég bután mutatja, melyik sávban kellene haladni, illetve a sebességhatárok fő közlekedési útvonalakon nem feltétlenül fedik a valóságot.

Mostanában a Waze-t használom, teljesen korrektnek tartom, persze nincs annyira felturbózva, mint egy fizetős navi, de jelenleg megfelel, s meglepően kevés a mobil adathasználat.

(#54104) mobilizmo válasza Troy. (#54101) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

De jó, hogy szóltál. Nekem aCalendar+ nagyon kellett. Nem tudsz véletlenül olyan funkcióról, hogy értesít, ha valami app amit én szeretnék ingyenes. Először azt hittem a wish list ilyen funkció, de úgy tűnik mégsem.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#54105) Traxx válasza gipsztigris (#54098) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm a tippet, továbbítom :R Ingyenes alternatívája egyébként létezik? (mármint nem virágbolti verzió, hanem ami hasonló tudással bír...és neki főleg ilyen mezőgazdasági felmérésekhez jönne jól, ha ez számít) Nem mintha a 600 ft annyira nagy összeg lenne... :B :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#54106) gipsztigris válasza Traxx (#54105) üzenetére


gipsztigris
addikt

Őszintén szólva, ez tényleg megéri a pénzét! Szigorúan teszt céllal kipróbáltam a "tesco gazdaságos" változatot is, de nem működött. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54107) Traxx válasza gipsztigris (#54106) üzenetére


Traxx
őstag

Engem meggyőztél...én meg őt fogom :D Köszönöm még egyszer :R

Troy.: ez jól jött nekem is, 1-2 dolgot próbálok betárazni a közeli jövőre gondolva :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#54108) Troy. válasza mobilizmo (#54104) üzenetére


Troy.
addikt

Szívesen! Olyanról nem tudok, ami az amazon appok árát figyeli. Google play-hez van, neve: App Sales. (Bár nálam mostanában rosszalkodik, ugyanis nem küld értesítést semmilyen akcióról!)

Az előző linken csak az ingyenes programok voltak elérhetőek. Ezen az amazon linken a leárazottak is.

[ Szerkesztve ]

.

(#54109) Chrys_ válasza Bozek (#54021) üzenetére


Chrys_
addikt

Megy USB-n, de csak akkor, ha a deleoper tools-ban be van kapcsolva az USB-debugging.

(#54110) Baku


Baku
aktív tag

Úgy le lehet tölteni valahogy ezeket az app store cuccokat, hogy nem telepítem, csak elrakom későbbi telepítésre????

Hol találom meg a letöltött app ot még telepítés megkezdése előtt?

[ Szerkesztve ]

(#54111) interstate76 válasza Troy. (#54101) üzenetére


interstate76
addikt

Én is köszönöm a tippet, gazdagodtam 1-2 hasznos progival! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

(#54112) air válasza Baku (#54110) üzenetére


air
nagyúr

Letölteni nem lehet telepítés nélkül. De ha "megveszed", hozzárendelik a fiókodhoz, és később bármikor telepítheted.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54113) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Facebook alkalmazást hogyan lehet letörölni a telefonról?

Feltettem (tudom hiba volt), de túl sokat fogyaszt. Szeretném letörölni, de az alkalmazáskezelőben csak leállítás parancs van, törlés nincs.

Hogyan csináljam?

Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#54114) Szmoki


Szmoki
senior tag

Sziasztok. Viberrel lenne olyan gondom, hogy hiába van kikapcsolva a helymeghatározás, még is mindig meg akarja állapítani a helyzetemet. A rendszerben sincs bekapcsolva a GPS és mindig panaszkodik, hogy nem tudja megállapítani a helyemet, minden egyes üzenet után. Lehet valamit ezzel kezdeni? Kezd idegesíteni :/

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#54115) Baku válasza air (#54112) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm a választ!
Azért kérdeztem mert letölti a teló valahová,
de az automatikus telepítés nem engedélyezett,
külön kell a beállításoknál engedélyezni. ...
Na most ha ezt kihagyom, akkor nem települ,
de a program valahol itt lapít a memóriában...
Az app store megvásároltnak látja Igen.
Azért nem akarom telepíteni, mert már elég sok ilyen
"Ez még jól jöhet egyszer, majd kipróbálom ha lesz időm rá. ..."
App-al van megtömve szegény telóm. ..
(Gondolom sokaknak ismerős szitu...)
Viszont jó lenne ingyé potyán birtokba venni
(ha már osztogatják...) :DD

(#54116) Traxx válasza Baku (#54110) üzenetére


Traxx
őstag

A kérdésedhez kapcsolódna az enyém is. Megörültem ennek az amazonos lehetőségnek, viszont még nincs Androidos telefonom, csak 1-2 hét múlva lépnék be a klubba. Emiatt persze nem tudom mire feltelepíteni az Amazon Appstore-t sem. az air által írt fiókhoz hozzárendelés ez esetben hogyan működne? Nem találok ilyen opciót, de bőven megeshet, hogy abszolút vaksi vagyok :)

Vagy Androidos eszköz híján kénytelen leszek várni, mert nem megoldható a dolog?

Köszönöm újfent a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#54117) raziel01 válasza air (#54112) üzenetére


raziel01
veterán

PC-n kell megvenni. És akkor csak hozzárendeli az acc-hoz.
Meg is vettem 10-et. Köszi a linket a kollégának. :D

(#54118) atillaahun válasza Baku (#54115) üzenetére


atillaahun
veterán

Egyszer kikukáztam én is, data partíción valamelyik általános cache mappába teszi átmenetileg (nem emlékszem már pontosan). Amihez ugye csak root-al lehet hozzáférni.

[ Szerkesztve ]

(#54119) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, tud valaki nem rootolt Nexuson működő Call recordert, ami a telefonbeszélgetést a vonalról veszi fel, s nem kihangosítva mikrofonból?
Unom már, hogy egy ócska szolgáltató azzal kezdi, hogy rögzíti a beszélgetést, de én meg nem tudom rögzíteni az ő rémes válaszait, együtt nemműködését.

(#54120) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Nem tudom sajna a pontos definícióját annak,hogy a home,vissza...gomboknak a világítását kipróbáljam?mert most nem tudom,hogy jó és működik-e?Ebben kérném a segítséget.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#54121) arti1121


arti1121
senior tag

ha nem a play store-bol "ellenőrzőtt" forrásból töltök le alkalmazast hanem mondjuk xda, fórum stb... milyen veszélyek lehetnek?? mondjuk mit lehet módosítani egy apk-n hogy az a vegfelhasznalora nézve előnytelen legyen és hogy lehet ezt kiszürni vagy ellenőrizni?
erre már régóta kíváncsi vagyok!

valakinek nagyobb rálatása van a témára??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#54122) laci laci válasza arti1121 (#54121) üzenetére


laci laci
addikt

Szerintem nézd meg mire kér telepítéskor engedélyt.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#54124) atillaahun válasza janosibaja (#54119) üzenetére


atillaahun
veterán

Kétlem hogy root nélkül találsz ilyet. Én már annak is örültem, hogy egyáltalán root-al sikerült működésre bírni a Call Recorder-t (skalvex féle).

(#54125) #79335424 válasza janosibaja (#54119) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az még csak egy dolog. De képtelen vagyok megoldani a legalizálását. Azt szeretném, hogy ha ismeretlen, vagy névjegyzékben nem szereplő számról érkezik hívás, akkor a fogadáskor legyen beadva az a bizonyos "kedves", csöppet sem idegesítő szöveg. Hallgassa csak végig a saját költségén és ha utána még van kedve, akkor egye fene, beszélgessünk. De aktív hívásba nem tudok médiát bejátszani. Pedig ez nem csak ehhez lenne fontos. A választómenük DTMF kódjait sem lehet beadni, csak manuális, vagy emulált gombnyomogatással. Köszi Google! Bezzeg új tárcsázó az van.

(#54126) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv! Valami eseménynapló szerűség kellene nekem. Magától kikapcsolt a telóm, ennek az okát szeretném kideríteni. Van erre valami progi?

-

(#54127) Siriusb válasza janosibaja (#54119) üzenetére


Siriusb
veterán

Sony Xperián jól működik. [link]

(#54128) assemble


assemble
addikt

(#54129) fery02


fery02
addikt

Valaki írta, hogy hamarosan jön hazánkba is hivatalosan megvehető IGO.
Tud is erről valami konkrétat az illető, hogy esetleg mikorra várható?

Csak mert elég durva ez a -70%-os Sygic akció, viszont még így is kemény 6400 Ft és ha nem sokkal később neadj isten kijönne az IGO is, akkor csak a fejét verné az ember a falba. :D

[ Szerkesztve ]

(#54130) Tesztelo.hu válasza lacibacsi (#54113) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Valószínűleg gyárilag van fent a telón, gyári alkalmazást pedig nem lehet törölni, csak rootolt telefonon.
Az alkalmazáskezelőben nincs Letiltás gombod? Ez megakadályozza az indulását. De ha kilépsz benne a Facebookból, akkor sem fog sokat fogyasztani, mert nem figyeli a módosulásokat, üzeneteket.

(#54131) freelanced


freelanced
addikt

Üdv! Segítséget szeretnék kérni. Tudnátok ajánlani pár hasznos szoftvert illetve néhány jobb játékot? Nemrég szert tettem egy Google Nexus 7-re, viszont eddig nem nagyon játszottam illetve Windows alapú telefonom volt tehát nem nagyon folytam bele a dologba.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#54132) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Valaki nem ismer valami olyasmi progit mint anno egy telon lattam, hogy talan bluetoothon keresztul kuldte a jelet a telo egy a kocsiban egy radio adon lehetett hallani a zenet amit a teloval jatszottam le.
Remelem erthetoen ittam le, igaz ez meg nekem is kicsit zavaros volt. :D

Üdv.: kóóó!

(#54135) kóóó válasza #20749568 (#54134) üzenetére


kóóó
aktív tag

Ezt, hogy erted?
Nem vagyok valami nagy guru, es mivel nincs semmilyen kimenet a magnon, igy ezert akartam hogy jelet kuldjon es vezetek nelkul tudjam hallgatni a zenet.

Üdv.: kóóó!

(#54136) #79335424 válasza #20749568 (#54134) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez azért nem ennyire egyértelmű. Vagy az autós fejegységben kéne legyen hozzá kékfog, vagy a telóban FM transmitter.

[ Szerkesztve ]

(#54137) freelanced válasza #20749568 (#54133) üzenetére


freelanced
addikt

Igazából az alapokat leszedtem csak kíváncsi lennék, hogy van-e pár hasznos program amit érdemes leszedni.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#54138) whiskeys


whiskeys
őstag

Valami jó videó felvevő programot nem tudtok ajánlani?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#54139) air válasza fery02 (#54129) üzenetére


air
nagyúr

Vedd meg nyugodtan a Sygic-et! iGO egyelőre biztosan nem lesz. Ha lesz is, csak nagyon kevés, szerintem most még piacon sem jelenlevő készüléken lesz elérhető.
Egy új technológiát fejlesztettek ki, amiről még semmi konkrétum nincs.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54140) Cranium


Cranium
tag

Hali.

Édesanyámnak vettünk egy tabletet, rajta 4.2.2-es androiddal. A cél online filmek nézése volt. Köztudott, hogy az ilyen oldalak (online-filmek.cc és társaik) teli vannak pop-up reklámokkal, amik idegesítőek, és külön be kell zárni őket. Firefox alkalmazás, rajta Adobe Adblock-al, és NoScript kiegészítők van rajta, de még ez se jó, mert a NoScript miatt, a lejátszók is behalnak, így édesanyám egyedül nem tudja kezelni nagyon a tabletet.
Mivel nem értek a root-hoz, így az nincs a tableten, pedig ráraknék egy AdFree-t.
Tehát a kérdésem: tudtok-e alternatívákat, megoldásokat arra, hogy az online filmnéző oldalaknál az idegesítő reklámok, és pop-upok valahogy blokkolva legyenek, és csak maga a film látszon az oldalon?

(#54141) dlaj


dlaj
őstag

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy hol találom a telefonon a letöltött dolgokat?
A "Downoads" alkalmazásban ott vannak, de sem az sd kártya, sem a belső tárhely "Download" mappájában sincs!

(#54144) freelanced válasza #20749568 (#54142) üzenetére


freelanced
addikt

Köszi, a böngészőkről meg is feledkeztem :D

Szerintetek mennyire jók ezek a flexibilis billentyűzetek? A tablethez kéne és nem foglal sok helyet de sose próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#54146) Mr X válasza dlaj (#54141) üzenetére


Mr X
veterán

Pedig ott kellene lennie. Ha tudod, mit töltöttél le, nyálazd át a tárhelyet, így megtudod, hova tölt le. Megjegyzem, nekem eddig alapesetben mindig Download mappába történt a letöltés. Mivel végezted?

(#54148) Richter36 válasza Cranium (#54140) üzenetére


Richter36
őstag

Használd ezt: [link]
Nem kell hozzá root.

(#54149) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, egy olyan, szintkülönbséget is mutató ingyenes progi kéne, ami jó futáshoz, és túrázáshoz is. Régebben a runtasticot használtam, de most pro verzs. kell a szintkülönbséghez.

(#54150) dlaj válasza #20749568 (#54147) üzenetére


dlaj
őstag

és Mr X.
Gyári böngészőn keresztül töltöttem. Nem találom benne a letöltési helyet. A telefonom angol nyelvű, de ezért ez nem kéne hoy gondot okozzon. És mégis....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.