Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) bkercso válasza #79335424 (#54600) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen, de nekem most nem is kell realtime PCn, mert úgyis csak vezetés közben érdekes a dinamika, tehát előre kell konvertálnom.
Egyébként régen használtam az Audacityt, mégsem tudtam erről a funkciójáról. :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54602) SteveL válasza #79335424 (#54600) üzenetére


SteveL
aktív tag

Audicity-t még nem használtam, de a kocsiba-konvertáláshoz a foobar2000-t használom, mert csak ráhúzgálom az összes szükséges fájlt az egyik fülre, és utána a konvertálást automatikusan elvégzi azonos beállításokkal az összes fájlon egy kiválasztott mappába. Ennél gyorsabb és kényelmesebb nincs is. Szerintem. :)

A plugin természetesen megy realtime is, úgyhogy remekül használható pl. házibuliban, amikor nagy a zaj.

[ Szerkesztve ]

(#54603) #79335424 válasza bkercso (#54601) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ne viccelj! Akkor mire használtad? Csak vagdosásra? Van benne dinamika kompresszor. De manuálisan is bele tudsz nyúlni. Átkapcsolsz szerkesztésre és addig nagyítasz, amíg megjelennek a fogópontok. Azokkal tudsz módosítani a görbén. Ez akkor hasznos, ha pl. egy hiba van a felvételben, ott felszalad a jel és emiatt nem tudod erősíteni, mert a torzításkontroll nem engedi a hiba miatt. Vagy csinálhatod azt is, hogy a halk részek végeihez teszel fogópontokat és felhúzod.

[ Szerkesztve ]

(#54604) bkercso válasza #79335424 (#54603) üzenetére


bkercso
nagyúr

Vágásra és zajszűrésre használtam. Mintát lehet venni a zajból és az alapján szűri. Meg normalizálásra.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54605) harcikoca


harcikoca
senior tag

Valaki tudna ajánlani egy tuti időjárás jelző progit?

AMD+Ati powee'R

(#54606) upbuvar válasza harcikoca (#54605) üzenetére


upbuvar
tag

Ablak? :D

(#54607) bkercso válasza upbuvar (#54606) üzenetére


bkercso
nagyúr

A windows ilyet is tud?

Amúgy Aix weather.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54608) beg válasza harcikoca (#54605) üzenetére


beg
veterán

Real time 3D-s higanyos hőmérő. Ha vizes a teteje, esik. Ha lifeg a 30-as szegen, fúj a szél. Ha a párkányon árnyéka van, süt a nap. A fokot meg azonnal leolvashatod.

Én most épp chronus-t használok, de váltogatni szoktam (1weather, EZweather), azután mindig visszakeveredek a chronushoz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54609) sharkybacsi válasza harcikoca (#54605) üzenetére


sharkybacsi
tag

Bright Weather

Egyébként pl. a Google Now időjáráskártyája is meglepően jó.

[ Szerkesztve ]

(#54610) #79335424 válasza bkercso (#54607) üzenetére


#79335424
törölt tag

Naaaa! Ez az én tréfám volt. De occóért brandelheted! :D

(#54611) bkercso válasza #79335424 (#54610) üzenetére


bkercso
nagyúr

:DDD
Mi a szabadalmi száma?

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54612) S e t h válasza harcikoca (#54605) üzenetére


S e t h
nagyúr

Időjárás szóra lenne ám meglepetés a keresőben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54613) bkercso válasza S e t h (#54612) üzenetére


bkercso
nagyúr

Félsegítség nem segítség. ;]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54614) darvinya válasza SteveL (#54592) üzenetére


darvinya
titán

Pont az mutatod be, hogy milyen rosszul működik a program. :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54615) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan alkalmazást, amivel meg lehet növelni a bejövő hívások név és telefonszám méretét?
HD_Full_Screen_Caller_ID szerű kellene, de ne akarjon témákat rámeröltetni ( főleg úgy hogy ki se lehet kapcsolni ). Köszönöm

(#54616) antal750 válasza Bendegúz98 (#54615) üzenetére


antal750
aktív tag

Helo
( Full_Screen_Caller_ID pro) de tényleg..
Én ezt használom3éve

[ Szerkesztve ]

(#54617) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Chrome-ban az megoldható, hogy ha a ph weboldalát hagyományos nézetre váltom az úgy is maradjon és ne váltson vissza mobil nézetre? (galaxy s3)
A segítséget köszi előre is!

Tudom, hogy az oldal alján lehet váltani, de ha egy 5 percig nem nyúlok hozzá, akkor magától visszateszi, és azt szeretném, hogy ne tegye.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#54618) Mr X válasza vj0c1 (#54617) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem első váltás után megjegyzi és úgy is marad. Ugye váltás után nem az m.prohardver.hu címet töltöd be újra?

(#54619) petipetya válasza vj0c1 (#54617) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gond nélkül. Az oldal alján lévő linkkel lehet váltani a mobil/desktop nézet között.

"nincs rá lezsóidő"

(#54620) Remiel


Remiel
őstag

ha mobilnettel nézem a fórumot itt (teljes nézetben), akkor totál szétcsúszik, a hozzászólások jobb alulra kerülnek és lapozni sem lehet, mert a nyilak a fene tudja hol vannak...

volt valakinek ilyesmi gondja?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#54621) Mr X válasza Remiel (#54620) üzenetére


Mr X
veterán

Lassítva vagy? Nálam akkor csinál ilyet, ha valamiért annyira lassú a net, hogy be sem tudja tölteni rendesen az oldalt.

(#54622) vj0c1 válasza Mr X (#54618) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Egyszerűen teljes nézetes használat után billentyűzár, 5-10 perc (vagy x idő) után feloldás, és már vissza is rakta mobil nézetre. A lényeg az, hogy nem én váltok manuálisan mobilra.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#54623) Remiel válasza Mr X (#54621) üzenetére


Remiel
őstag

nem tudok róla...

és külön net van a laptopra is (céges) meg a telóra is, bár mindkettő Voda

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#54624) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
chrome-ot hogyan lehet beállítani, hogy alapértelmezett legyen a desktop üzemmód?

#?*@&!

(#54625) vj0c1 válasza zeon.hu (#54624) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Ugyanezt kérdeztem :D

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#54626) beg válasza zeon.hu (#54624) üzenetére


beg
veterán

Kár lett volna azért a pár hozzászólásért visszaolvasni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54627) zeon.hu válasza beg (#54626) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

50+ hsz volt az utolsó óta,bocs, hogy nem gondoltam rá, hogy épp ez (is) a téma :)
ettől függetlenül nekem nem jegyzi meg a váltást a chrome, ezét is kérdeztem rá.

#?*@&!

(#54628) Joker88


Joker88
őstag

valami jó fényképezőprogramot - lehetőleg ingyenes- tudtok ajánlani ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#54629) bkercso válasza Joker88 (#54628) üzenetére


bkercso
nagyúr

NSA-féle? :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54630) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan appot, vagy valamilyen megoldást arra, hogy különféle böngészők közt tudjam importálni a könyvjelzőket?

Azért érdekelne a dolog, mert most nekem fent van a droidos firefox, az asztali könyvjelzők szinkronizálása miatt, és emellett a dolphin a könyvjelző widgetje miatt de ott csak a legszükségesebb könyvjelzők vannak mert nem tudok, vagy nem tudom hogy kell a firefoxból beimportálni könyvjelzőket.

De igazából nem a dolphin a lényeges most, mert ma kipróbáltam a CM (Cleam Master) böngészőt és tényleg nagyon gyors, a dolphint veri nálam még jetpack-al is, és eddig nagyon bejön. :)
Csak sajnos vagy chrome-ból vagy stock böngészőből tudnék bele importálni FF, és dolphin nem opció, és erre szeretnék ha van egy megoldást, mert a dolphinnak is van könyvjelző lementési lehetősége, de olyat nem láttam hogy különböző böngészőkbe átvinni a könyvjelzőket.

Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok van erre mód, vagy csak a könyvjelzők kézi lementegetése újra?

Bármilyen infót előre is köszi! :R

(#54631) S e t h válasza bkercso (#54613) üzenetére


S e t h
nagyúr

:R

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54632) #79335424 válasza Canonfan (#54630) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt a témát már én is megpendítettem. Az a probléma, hogy az alkalmazásfejlesztők csak azt nézik, hogy mire van API. Könyvjelzők esetében csak a gyárira és Chrome -ra. Mondjuk ez valahol érthető. DE! Minden böngésző (legalábbis azok, amiket eddig én néztem), meghatározott mappában levő adatbázisfájlban tárolja a könyvjelzőit. Ezek nem csereberélhetők (próbáltam), de biztos vagyok benne, hogy konvertálhatók, hisz tulképp táblázatba rendezett adatokról van szó. Szvsz lehetne ilyen program, de én nem tudok róla, hogy lenne. Lehetséges alternatíva, hogy eleve egy külső alkalmazásban tárolod a könyvjelzőket. Nekem a Clipper+ -ra esett a választásom. Ez tulképp egy vágólap alkalmazás. Mindíg kéznél van, bármit, bárhol kijelölök és másolok, automatikusan mentődik. Megjelenik minden megosztás menüben. Pl. Youtube videók linkjeit is ezen keresztül nyitom meg a kliensben és a Playen, a megosztás gombra is megjelenik, így ide is tudok alkalmazást linkelni telóval. Vagy lehúzom a rolót, rábökök és bármelyik létrehozott cimkét kiválaszthatom. Lehet az könyvjelző, jegyzet, korábban vágólapra másolt szöveg, stb. Droidok között ezeket tudja szinkronizálni, vagy json kiterjesztéssel (szerkeszthető szövegfájl) menteni. Szóval elég sokoldalú alkalmazás. Nekem nagyon bevált.

(#54633) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Sikerült valakinek előhozni a pro verziót? Nekem nem fogadja el a kódot.
[link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54634) Bozek


Bozek
nagyúr

Egy program azoknak, akik az ékezetes betűket keresték az Android-os billentyűzeten: Clavis Keyboard

(#54635) Viktor0610 válasza Predator2 (#54633) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam elfogadta simán.

Samsung Galaxy A54

(#54636) Predator2 válasza Viktor0610 (#54635) üzenetére


Predator2
addikt

Akkor én csinálok rosszul valamit. Amikor rákattintok a Functions Pro-ra akkor előjön egy google play-es ablak. Ott kiválasztom a beváltást és bírom, hogy appsales! De nekem nem fogadja el valamiért. Te hogy csináltad?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54637) Viktor0610 válasza Predator2 (#54636) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Menü - Premium [activation code] - az Enter activation code ablakba írom be a kódot, mire a válasz az Activate succesfully. :)

Szerk.:
Mondjuk, olyan, mint ha a VIP themes funkció továbbra sem működne... :((

Szerk2.:
Most olvasom el alaposabban ( :D ), a VIP Themes-en kívül mindent megad a kód. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#54638) Predator2 válasza Viktor0610 (#54637) üzenetére


Predator2
addikt

csinálj egy képet kérlek , mert nem találom :D

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54639) Viktor0610 válasza Predator2 (#54638) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Menü alatt a képernyő bal felső sarkában található három vízszintes vonalat értem. :D Azon belül a legfelső menüpont ez.

Samsung Galaxy A54

(#54640) Predator2 válasza Viktor0610 (#54639) üzenetére


Predator2
addikt

Még jó, hogy nem találom nekem egyáltalán nem így néz ki. (Android 2.3.4. és Xperia Mini pro sk17i) :W

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54641) Viktor0610 válasza Predator2 (#54640) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pfff... Akkor ebben most nem fogok tudni segíteni, mert az összes itthoni készülék droid verziója legalább 4.1.... :(

Azért dobnál egy képernyőképet a programról? Hátha kitaláljuk. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#54642) dokee78 válasza Predator2 (#54640) üzenetére


dokee78
félisten

Nyomd meg a menü kapacitív gombot.

(#54643) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!
Akadt egy olyan gondom, hogy a telefonom állandóan idegesít egy értesítéssel. Megtelt az üzenet, nem tud újat fogadni, kérem töröljön üzenetet. 1 üzenetem sincs! :Y Samsung Galaxy Ace, Android 2.3.6.

(#54644) Predator2 válasza Viktor0610 (#54641) üzenetére


Predator2
addikt

Kétlem, az túl egyszerű lenne de azért megpróbálom.

[link]
[link]
[link]
[link]

Nekem ilyen.

dokee78
A menü gombot megtaláltam az aktiválás hiányzik.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54645) Viktor0610 válasza Predator2 (#54644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Predator2:
Arra a gyémántra (vagy mire) már próbáltál kattintani? :)
Nálam (a második képen) az van a vásárlás lehetősége előtt.

Egyébként azért érdekes ez az egész sztori, mert nekem pl. a menü gombra nem hoz be semmit, a 3 vízszintes vonalat kell nyomjam az opciókhoz. :F

Astrasattila:
Az üzenet beállításokon belül töröld a SIM-kártyán lévő üzeneteket, vagy törölj egy pár alkalmazást, vagy gyári alkalmazás frissítést (értelemszerűen olyanét, amit nem használsz :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#54646) Predator2 válasza Viktor0610 (#54645) üzenetére


Predator2
addikt

A gyémánt ikonra a az utolsó képen látott "Vedd meg" opció van csak.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54647) Astrasattila válasza Viktor0610 (#54645) üzenetére


Astrasattila
tag

SIM-kártyán sincs 1 üzenetem sem. Frissítéseim nincsenek, marad a telepített program törlése. Bár nem értem, mi köze hozzá. Elvileg van szabad memória a telefonban a kiírása szerint.

(#54648) S e t h


S e t h
nagyúr

Kipróbáltam a Go weather prot, mivel akciós, elképesztő milyen fals adatokat szolgáltat, az előrejelzése meg katasztrofális.A szél pont ellenkező irányból fúj, három fokkal mutat most többet mint a valós és az előrejelzésben két nappal később is már +5 fokos eltéréseket produkál a többi szolgálatóhoz képest.A yahoonál láttam utoljára ilyen pontatlan adatokat, vélhetően egy helyről dolgoznak és mindkettő jellemzője, hogy a külcsín pofás, de a tartalom katasztrofális.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54649) Predator2


Predator2
addikt

Nos ha már Időjárás app akkor mi/melyik az ajánlott belőle szerintetek?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#54650) petipetya válasza Predator2 (#54649) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem egyik utólag telepített alkalmazás sem vált be. Az omsz oldalán szoktam nézni az előrejelzést, a pillanatnyit pedig a gyári guglisban, amely ugyanaz mint mikor beírom az időjárás szót a keresőbe. A net nálam mindig aktív, emellett pedig a lokalizáció is, így abban a kerületben mutatja az adatokat ahol éppen vagyok.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.