Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54801) dokee78 válasza järgenGuRu (#54800) üzenetére


dokee78
félisten

Tubemate

Play áruházban ne keresd!

[ Szerkesztve ]

(#54802) kmarci25 válasza järgenGuRu (#54800) üzenetére


kmarci25
veterán

Van egy Tube mp3 & mp4 app, én a play-ről töltöttem le kb. egy hónapja, de most már nem találom, gondolom levették. Talán más oldalakon az apk-t még megtalálod. Letölti csak a hangot (mp3-ban) vagy a teljes videót a YouTube-ról.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54803) oncsi válasza Bozek (#54714) üzenetére


oncsi
őstag

Gyári kernel+Root és Ez
Tökéletesen kezeli az NTFS, Ext 2, Ext3 rendszereket.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#54804) skyli válasza järgenGuRu (#54800) üzenetére


skyli
senior tag

http://www.androidfreeware.net/download-youtube-tubemate.html

(#54805) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#54807) Fall-N


Fall-N
veterán

Sokan irtatátok milyen időjárást használtok. Én az Accuweather Pro-n kívül ajánlom még a Weather BZ-t. 3 szolgáltató időjárás adatait tudja (Accuweather, Foreca, Weather Underground) és a MIUI időjárás alkalmazása alapján készült.

[ Szerkesztve ]

(#54808) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

A facebook alkalmazást nem lehet törölni ugye?

(#54809) beg válasza järgenGuRu (#54808) üzenetére


beg
veterán

De. Ha gyárilag előtelepített, akkor root jog kell hozzá meg egy fájlkezelő.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54810) Mr X válasza beg (#54809) üzenetére


Mr X
veterán

Már persze ha nem system appként van a telefonon, vagy rootolt a készülék.

(#54811) Kodiak88 válasza petipetya (#54798) üzenetére


Kodiak88
tag

Köszönöm!

Valóban jó ötlet, de az utóbbi időben túl sok új név került a telefonkönyvbe, hogy az összeset megszerkesszem. Céglógót szoktam berakni képnek, az vmennyire segít de nem mindig.

(#54812) ollie válasza järgenGuRu (#54808) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem tudod eltávolítani, még mindig le lehet tiltani az appok listájában (4.0 androidtól kezdve), akkor meg pont olyan, mintha nem is lenne a telefonon.

***

(#54813) air


air
nagyúr

Ingyenes (offline) navik tesztje.
Az általam ajánlani szokott 3 alkalmazás benne van az 5 teszteltben.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54814) raziel01 válasza air (#54813) üzenetére


raziel01
veterán

Továbbra is tartom, hogy a Google maps néz ki a legnormálisabban. A többi térképtől behányok.
Sajnos az nem offline. Legalábbis nálunk.

(#54815) kmarci25 válasza air (#54813) üzenetére


kmarci25
veterán

Vajon a Sygic miért nincs benne? :F

Oké, hogy nem ingyenes, de a legtöbbje azoknak sem az, amit felsorol, a cím ellenére...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54816) air válasza raziel01 (#54814) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem pedig egy navigációs alkalmazásnál sokadlagos szempont a kinézet.

(#54815) kmarci25

A navigáció mindegyikben ingyenes. A kiegészítő extrákért kell fizetni, ahol kell.
A Sygicben 7 napig van ingyenes navigáció, utána csak egy offline térkép alkalmazássá butul.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54817) raziel01 válasza air (#54816) üzenetére


raziel01
veterán

Számomra nem, mert ha azt bámulja az ember több órát akkor olyan legyen már ami normális színekkel dolgozik.

(#54818) kexksz válasza raziel01 (#54817) üzenetére


kexksz
addikt

Nem tudom, te hogy vezetsz, de szerintem egy fél napos út alatt sem bámulom több órán át.

(#54819) kmarci25 válasza air (#54816) üzenetére


kmarci25
veterán

Oké, igazad van. :B Ettől függetlenül továbbra is várok egy alapos Sygic akcióra, mert a közelmúltban lezárult 70%-osról lecsúsztam sajnos. Legközelebb megveszem és akkor nincs több gond, meg warez. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54820) atike válasza air (#54816) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, de ezt csak később javították a cikkben. Amikor megjelent, elolvastam, és csak néztem hogy miért is írták, hogy ingyenes, amikor mindegyikben úgy kezdődött, hogy ennyi meg annyi. Utána valamikor napközben már javították, és most már helyesen jelenik meg... :)

(#54821) air válasza kmarci25 (#54819) üzenetére


air
nagyúr

Most is van 40%-os akció. Jó, tudom, nem 70%, de olyan szerintem mostanában nem lesz.
Legalábbis az xda-n a hétvégén még láttam a bannert.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54822) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Csak egy gyors kérdés. Kedvesem S2-je úgy néz ki, megadta magát, így kénytelen a Galaxy Minijét használni.
Eléggé akad, teli van már, hisz amikor 2010 karácsonyára megkapta, azóta nem lett visszaállítva, semmi, illetve valami kitisztított főzött ROM-ot szeretnék neki feltenni.
Nem is ez a lényeg, az SMS-eket és Jegyzeteket szeretnénk kimenteni róla, hogyan tudjuk ezt megoldani?

Köszi! :R

(#54823) kmarci25 válasza air (#54821) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát ez az, hogy a 40 nem 70... :)) Addig meg jó pl. az ingyenes Navigator is, ha nagyon kell.

W1: sms-re mondjuk ez, A jegyzetek milyen app-ban vannak? Mert pl a ColorNote szinkronizál felhőbe, így tulajdonképpen nem tud elveszni az adat.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54824) quailstorm válasza W1 (#54822) üzenetére


quailstorm
nagyúr

My phone explorer.
De az arhívumba is ki kell rakni az üzeneteket, mert ha üres üzenetekkel syncel törli a gépről is.

(#54825) W1 válasza quailstorm (#54824) üzenetére


W1
senior tag

Nem kikötés, hogy vissza tudjam utána tenni a telefonra, elég, ha csak valami szöveges dokba vagy bármibe kirakja.

(#54823) kmarci25: Gyári GB Jegyzet app.

(#54826) Bozek válasza W1 (#54822) üzenetére


Bozek
nagyúr

SMS-re én még mindig a PC-s megoldást ajánlom, a MyPhoneExplorer-t. Akár később vissza is állítható, de nem muszáj. Jegyzetre meg a gyári GB appból másolás-beillesztés.

(#54827) kmarci25 válasza W1 (#54825) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, ahogy a kolléga írja. Copy-paste a gyári jegyzetből a ColorNote-ba.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54828) zsoltzsolt válasza air (#54813) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szavazási eredmény:

Szavazzon!
4266 Továbbra is lopom az iGO-t
1013 Kipróbálom az ingyenest
2045 Már rég ingyen navigálok
1374 Nem kell navi, fejemben a térkép

:DDD :DDD

(#54829) Samsung SPS válasza Astrasattila (#54643) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Ez érdekes, sztem valami szoftverhiba lehet, érdemes volna rátolni egy gyári gyalut, csak előtte ments adatot, mert a belső memóriából minden eltűnik.

(#54830) quailstorm válasza W1 (#54825) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Arra kifejezetten jó az MPE, mert az appdatából kimentett fájl olvasható szövegszerkesztővel. Ha nem is szépen, de olvasható.

(#54831) Remiel válasza zsoltzsolt (#54828) üzenetére


Remiel
őstag

fasza eredmény, mondjuk nem vagyok meglepve...

én megvettem a Sygicet amikor 70% engedmény volt, így 6500 lett a komplett EU+a ruszkik, bár oda nem tervezek menni, de furcsa módon így olcsóbb volt 10 euroval mint csak az EU

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#54832) air válasza zsoltzsolt (#54828) üzenetére


air
nagyúr

Sajnos ez a magyar hozzáállás. Elkeserítő. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54833) otto14


otto14
senior tag

Sziasztok!

A Helium menti az alkalmazás adatait is vagy csak az alkalmazást? Próbáltam a my backup - ot, de állandóan kifagy nálam... van root a telón...

asd

(#54834) zsoltzsolt válasza air (#54832) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, én sem lepődtem meg. Ami alkalmazás kell, azt megveszem. Bár most állnék át WP-re, jó lenne ilyen esetben pl. ha eladhatóak lennének legálisan ezek az appok. Mintha korábban gondolkodott volna rajta a Google

(#54835) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Samsung galaxy xcover 2, gyári JB, Nova launcher. Meg tudja valaki mondani, hogy hogyan lehet parancsikon mappát létrehozni a főképernyőn?
Köszi!

(#54836) Bozek válasza dodopek (#54835) üzenetére


Bozek
nagyúr

Húzd egymásra az ikonokat és kész is a mappa.

(#54837) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

greader-t használok rss-re.
Bármelyik verzió volt fent eddig, mindig azt csinálja, hogy amit már egyszer elolvastam, azt pár nap/hét múlva újra előhozza, mint friss hír. Persze a dátum stimmel, tehát nem mára írja ki, amit már 1 hónapja elolvastam, hanem az akkori dátummal.
Marha idegesítő.
Több oldal ugye be van állítva és van hogy igazából 1 új hír nem jött, ő meg hoz nekem 13 új hírt, amit már láttam pl pár hete.
Másnál is?

(#54838) #79335424 válasza air (#54832) üzenetére


#79335424
törölt tag

Általában egyetértek a meglátásoddal, de ebben az esetben sztem más a szitu. Sosem értettem ezt az üzletpolitikát. Én általában megvásárolom mindenből a pro -t. Ha húsz, akkor legyen húsz. De ezt az állapotot, Magyar emberként egy Magyar cégtől, egyáltalán nem érzem reálisnak. Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen, aki kifizetné....ha lehetne.

(#54839) air válasza #79335424 (#54838) üzenetére


air
nagyúr

De az az indok, hogy nem kapható, nem teszi elfogadhatóvá azt, hogy lopják.
Ha legálisan nincs, akkor tessék ezt is elfogadni. Ettől még a lopás nem lesz legális.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54840) #79335424 válasza air (#54839) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben igazad van. Ezt csak arra írtam, hogy sztem ebben a statisztikában nem feltétlenül az általános sztereotípia a meghatározó.

(#54841) raziel01 válasza air (#54839) üzenetére


raziel01
veterán

És a cégnek jobb lesz, hogy nem használja valaki a telefonján?
Ha úgyse lehet legálisan kapni akkor oly mindegy, hogy használja valaki vagy nem.
Nem mondhatjuk, hogy megkárosítja a céget.

(#54842) gipsztigris válasza #79335424 (#54838) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nagyobb reklám a warez iGO az NNG-nek, mint megannyi hirdetés. :) Egyfolytában beszélnek róluk, szerintem az autós navigációt használó emberek 90%-a vagy használ, vagy használt warez iGO-t, és szinte mindenki betéve tudja, hogy mit-és hová kell másolnia. Hogy ez illegális?...Igen! Hogy ez több hasznot hoz az NNG-nek, mint amennyi elmaradt bevétel keletkezik?.....szerintem 100%-ig biztos. Főleg annak tükrében, hogy az egyik platformra még meg sem vásárolható, így beárazni sem lehet az okozott kárt. :D
Persze, ettől a warez az warez, és nekik van igazuk, DE! Egyfajta szimbiózis van évek óta az NNG és a felhasználók között, amiből a másik fél is eleget profitál.....szerintem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54843) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok.
Melyik a legjobb jegyzettömb,naptár app amibe ha beírom valaki születèsi èvèt,a kort írja ki?

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#54844) Remiel válasza gipsztigris (#54842) üzenetére


Remiel
őstag

Ha egy bizonyos platformra nem létezik egy program, de portolják rá az nem jelent bevételkiesést, mert ha valaki célhardvert akar venni, az úgyis megveszi, ha meg mindenáron ez a vágya telefonra akkor meg letölti. Max a cég baromsága, hogy nem adják ki megvásárolhatóan. Nekem is volt, de közben kerestem az alternatívát és fizettem is érte. A legnagyobb gond, hogy sokan azt nem fogják fel, hogy a kész termék és a továbbfejlesztés is pénzbe kerül egy cégnek, amit a bevételekből fedeznek ugyebár. Persze ismerünk olyanokat is akik kicsit eltúlozzák a szoftverek árát, de ha van akkor kell keresni helyettesítő megoldást.
Hogy az IGO-nak ez reklám e vagy nem a fene tudja, tény a név ismert lesz, de nem hinném, hogy valaki úgy megy célhardvert venni, hogy csak ez lehet rajta, mert ismeri a nevét. Mondjuk tényleg ötletem nincs miért nincs legálisan, talán úgy vannak vele, hogy nem éri meg, bár ennek ellentmond a többi cég akiknek van.

Sajnos nem fizetnek érte, hogy ezt mondom, de a Sygic nekem tökéletesen megfelel, pontos, bár nem jártam be vele a tanyavilágot, hogy ott mit csinálna nem tudom, de ahol eddig jártam ott elvitt a célhoz.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#54845) dodopek válasza Bozek (#54836) üzenetére


dodopek
addikt

Nem jó, kiugral alóla a másik ikon...

(#54846) jurzsolt válasza dodopek (#54845) üzenetére


jurzsolt
tag

Pedig úgy kell, próbálkozz, ha sikerül, akkor már elsőre is menni fog.

(#54847) #79335424 válasza Remiel (#54844) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még nem vettem rá magam a Sygic kipróbálására. Mindíg IGO -t használtam (célhardveren). Nekem munkaeszköz a Navi. Megvenném a szoftvert is, hisz a MIO C720 -at is megvettem, pedig az 100 körül volt akkor. A mostani navik alatt sztem egyszerűen gyenge a hardver. Az Androidosak pedig egyéb felhasználásra kevesek. Pedig sztem egy erős vas nagyon sokat hozna a navi rész sebességén is. Egy jó, kapacitív kijelző meg pláne.

Gipsztigris:
Sztem is reklám, sőt, tovább megyek. Úgy gondolom, hogy Gurjon és a hozzá hasonlók munkássága inkább hozzájárult az IGO fejlődéséhez, mintsem hátráltatta volna.

(#54848) air válasza gipsztigris (#54842) üzenetére


air
nagyúr

"Hogy ez több hasznot hoz az NNG-nek, mint amennyi elmaradt bevétel keletkezik?.....szerintem 100%-ig biztos. "

Szerintem ez úgy hülyeség ahogy van. A reklám akkor ér valamit, ha növeli a bevételt. Ha egy adott felhasználói csoportnak nem érhető el a termék, akkor annál nem fog nőni a bevétel. Szerintem nincs racionális magyarázat arra, hogy miért nem lehet megvásárolni külön az adott terméket. Ez a "szemet húnyok a warez felett, mert így nagyobb hasznom van, mintha legálisan árulnám a terméket" logika nekem totálisan baromságnak hangzik. Ha legálisan lehetne kapni, egyesek akkor is warezolnák, ezt tudjuk, de nagyon sokan viszont fizetnének érte. Ez pedig már valóban növelné a bevételt, nem úgy, mint a fenti fából vaskarika magyarázat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54849) gipsztigris válasza #79335424 (#54847) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Úgy gondolom, hogy Gurjon és a hozzá hasonlók munkássága inkább hozzájárult az IGO fejlődéséhez, mintsem hátráltatta volna."

Amikor szimbiózist említettem, többek között erre gondoltam. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54850) gipsztigris válasza air (#54848) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hál' Istennek, mindketten csak találgatunk! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.