Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) tomy86 válasza air (#54848) üzenetére


tomy86
addikt

"Ha egy adott felhasználói csoportnak nem érhető el a termék, akkor annál nem fog nőni a bevétel"
Viszont elmaradt bevétel sem keletkezik :) Oké, hogy warez itt a fórumon, de ennyi önkéntes rendőrt ;] Ha az iGO-ról van szó egyesek visszahoznák az inkvizíciót. Vagy ennyi NNG tulajdonostárs kolbászol erre? Sok felesleges off, mint az enyém is most. :D

(#54852) Bozek válasza tomy86 (#54851) üzenetére


Bozek
nagyúr

De keletkezik elmaradt bevétel is. Hidd el, van, aki inkább letölti valahonnan, minthogy céleszközt vegyen.

(#54853) air válasza tomy86 (#54851) üzenetére


air
nagyúr

Megint elvetetted a sulykot, és még tévedésben is vagy.

"Oké, hogy warez itt a fórumon, de ennyi önkéntes rendőrt "

Nem, nem csak itt a fórumon warez! És senki nem említett semmi olyat, amiből ilyen következtetést kellene levonni.

"Ha az iGO-ról van szó egyesek visszahoznák az inkvizíciót"

Egyáltalán nem erről van szó. Miért kell átesni a ló másik oldalára?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54854) raziel01 válasza air (#54853) üzenetére


raziel01
veterán

"Egyáltalán nem erről van szó. Miért kell átesni a ló másik oldalára?"

Pedig így van. Normál warezért max figyelmeztetés megy, három betűsért meg kitiltás.

(#54855) delon


delon
tag

Az xperia p-men az albumok naracssárga ikonja alatt egyáltalán nincs fénykép. csak a picasa ikonja alatt lehet megtekinteni a képeket ez mitől van?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#54856) air válasza raziel01 (#54854) üzenetére


air
nagyúr

Ugyan már! Ez egyáltalán nem igaz. Nyugodtan lehet beszélni az iGO-ról, amíg nem megy túl azon a határon, amit a szabályzat már nem enged. Vagyis amíg nem arról van szó, hogy hogyan lehet feltelepíteni, beállítani, konfigurálni bármi olyan eszközön, amin hivatalosan nem érhető el. Ennyi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54857) dokee78 válasza Bozek (#54836) üzenetére


dokee78
félisten

Nem úgy kell Nova alatt.
Hosszan nyom és felhúzza képernyő tetejére "szerkesztés".

(#54858) tomy86 válasza air (#54853) üzenetére


tomy86
addikt

Ja, híres sulyoklökő vagyok :) Tényleg lazítanod kellene. Nem jó, ha már a hét elején ennyire feszült az ember :))

(#54859) dodopek válasza jurzsolt (#54846) üzenetére


dodopek
addikt

Percekig kergettem délután egyik ikonnal a másikat, (sőt napok óta próbálkoztam hiába), most meg simán sikerült összehúzni mind a 4 ikont...

(#54860) TheProb


TheProb
veterán

Üdv!

Szerintetek melyik a legobb swipe jellegű keyboard? Eddig az ugyen ilyen nevűt appot használt :D... csak az utóbbi időben folyamat baromságokat ír be... felrakta újra a swift key-t de még mindig 1 zsák sz@r szerintem...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#54861) dokee78 válasza TheProb (#54860) üzenetére


dokee78
félisten

A SwiftKey amióta ingyenes mégszarabb lett.
Kapják be.

(#54862) air válasza TheProb (#54860) üzenetére


air
nagyúr

Én nemrég tértem át Swiftről Swype-ra. Nekem jobban bejön.
Csak azt nem értem, hogy bizonyos esetekben a leírni kívánt szó, miért a 3.-4. az ajánlatok közt, és miért van előttük 2-3 ostobaság. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54863) TheProb válasza dokee78 (#54861) üzenetére


TheProb
veterán

én még anno akcióban vettem meg a SK-t de akkor se tetszett...
Swype viszont eddig nagyon jó volt, de utóbbi 1-2 hétben kezdte kiverni a biztosítékot.
TouchPal/Kii/Go/SlideIt milyen? Swype előtt utóbbit használtam, azóta javult valamit?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#54864) siofok


siofok
őstag

na hogy ne legyen olyan unalmas az androidos élet,most változatosság kedvéért a műholdakat dobálja el. :D
talál vagy 15-öt,utána 1 pillantra csak 3-at,azt 12,azt 6,és így tovább.mindezt eggy helyben állva,szabad térben.
volt uj rom húzva,rádió,régebbi mentés amin jól működött semmi. :(
még lesem ejtettem hogy a hátulja ütést kapot volna.

amúgy ha esetleg másnak is lenne töltésbeli gondja,amivel foglalkoztam,az nyomjon 1 akku kalibrálást,és utána helyreugrik

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#54865) raziel01 válasza dokee78 (#54861) üzenetére


raziel01
veterán

Sajnos így van. :\
Pedig Swiftkey a kedvencem.

(#54866) kmarci25


kmarci25
veterán

Valaki pár napja keresett itt olyan appot, ami megmondja, megmutatj, hogy hol van a család többi tagja, vagy bizonyos személyek, persze ezek engedélyével. Na, a mai frissítéssel pont ezt tudja a CM security. Nem próbáltam, de az a neve a fícsörnek, hogy where's my family. Gondolom erre való...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54867) air válasza kmarci25 (#54866) üzenetére


air
nagyúr

Ha a CM a Clean Master-t takarja, akkor hagyjuk. A többi alkalmazásuk is ipari hulladék.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54868) Brett001


Brett001
aktív tag

Hali!

Aki használ Next Launcher 3D-t érdeklődnék, hogy milyen beállításokat kell eszközölni, hogy az ikonok és widgetek ne csak portré, hanem fekvő módban is jól jelenjenek meg? Mert én akárhogy próbálkozom visszintesre váltva össze-vissza rendeződnek az ikonok, az időjárás widget fele nem látszik stb. (Nexus 7 2013)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#54869) S e t h válasza air (#54862) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az még szebb, hogy hiába használsz gyakran szavakat, konzekvensen nem az elején kínálja fel hanem sokadik lehetőségként, nem tudom mi szabja meg a prioritásokat, de ez kissé zavaró.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54870) oncsi


oncsi
őstag

Nekem egy egyszerű kis program kellene.
Ki szeretnék az asztalra tenni egy közvetlen hívás ikont . De jó felbontásban, és nagy méretben. Erre valami ötlet? (Sony ray, sony M, Samsung note és tab.)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#54871) TODI1111 válasza oncsi (#54870) üzenetére


TODI1111
addikt

Én Ezt használom.

(#54872) Land


Land
veterán

Mit kell tennem ahhoz, hogy a Chrome az oldalakat Desktop módban nyissa meg a mobil verzió helyett?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#54873) air válasza Land (#54872) üzenetére


air
nagyúr

Kapcsold be az opciókban! "Asztali webhely kérése"

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#54874) kmarci25 válasza air (#54867) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha jól emlékszem ne Te kerested, így lehet, hogy annak akinek szüksége van rá, hasznos lesz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54875) atillaahun


atillaahun
veterán

Az szerintetek miért van hogy MX Player-rel 2 óra online rádió hallgatás kevesebb mint 10%-ot visz el, a Tune In meg közel 30-at?

(#54876) Remiel


Remiel
őstag

naptár programokból mi a legjobb, lehasználhatóbb?

amiket eddig néztem

DigiCal
aCalendar+
Business Calendar
Informant

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#54877) Siriusb válasza Remiel (#54876) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem a Business Calendar nagyon bevált.

(#54878) petipetya válasza Remiel (#54876) üzenetére


petipetya
nagyúr

A legjobb funkcionalitású naptár a számomra a Business Calendar Pro. A legszebb kinézetű számomra a Today Calendar. A legegyszerűbb, legjobban nyomon követhető és leggyorsabban használható számomra pedig a gyári Google Naptár.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54879) 7Sony7 válasza Remiel (#54876) üzenetére


7Sony7
addikt

Nézd meg a jorte-t is.

-

(#54880) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan böngészőt keresek androidra amivel minden oldalt meg lehet nyitni.
Pontosabban arról van szó,h már kipróbáltam egy nagycsomó ilyen böngésző apk-t,(pl maxthon) amiben lehet állítani azt is,h pc,android,iphone stb felhasználóként dobja be az oldalakat,de így sem nyitják meg,ahol a hirdetés felirat van...
Milyen böngésző apk tudná megnyitni az ilyen oldalakat is?
Előre is köszi

Itt egy példa,ès a hibaüzi...

(#54881) kmarci25 válasza killzone1987 (#54880) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez így van... Engem is érdekelne, hogy hogyan lehetne ezeket az oldalakat is megnyitni. Néha pont az a találat érdekelne a legjobban, aminél ott van, hogy hirdetés. :((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54882) petipetya válasza killzone1987 (#54880) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan mit írtál be a gugliba és melyik találat nem jön be?

Csak mert én beírtam hogy smart led tv, és az összes hirdetéses találat betöltődött.

"nincs rá lezsóidő"

(#54883) killzone1987 válasza petipetya (#54882) üzenetére


killzone1987
senior tag

Pl: tv-ket akartam nézni.
Googléba: smart led tv
Első 2 találat,ami alatt a hirdetés szöveg is van,próbáld megnyitni...

[ Szerkesztve ]

(#54884) raziel01 válasza killzone1987 (#54883) üzenetére


raziel01
veterán

Adaway vagy ilyesmi okozza.

(#54885) Viktor0610 válasza killzone1987 (#54883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tettem egy próbát, és ha kikapcsoltam a reklámblokkolást, engedte megnyitni a szponzorált oldalakat, bekapcsolt reklámblokkolónál volt olyan, amit nem. :)

Nem használsz/használtok reklámblokkolót? ;)

Samsung Galaxy A54

(#54886) Bozek válasza TheProb (#54863) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem még próbáld ki az Adaptxt-t is, szerintem egész jól sikerült. Van belőle próbaverzió is. A legjobb, hogy be lehet állítani több alapmondatot és azt a későbbiekben akár 3 betű beírásával elő tudod hozni. Például beállítod +bsz-re a Boldog születésnapot! szöveget és akkor csak a +bsz-t kell beírni, majd a javaslatoknál rányomni és kész is a mondat. :)

(#54887) kmarci25 válasza Viktor0610 (#54885) üzenetére


kmarci25
veterán

Ehh, akkor ez a gond. Fenn van az AdAway... De azt meg ne szedném le, mert jól tiltja az in-app reklámokat. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54888) Viktor0610 válasza kmarci25 (#54887) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is lájkolom a reklámblokkolókat. :D Bár én az AdFree-re esküszöm, de kinek a pap, kinek a paplan. :D

Samsung Galaxy A54

(#54889) Siriusb


Siriusb
veterán

Aki használ Notification Toggle-t, tapasztalt olyat, hogy nem frissülnek a kapcsolók? Pl. rossz akkuszint, vagy ki van kapcsolva a wifi, s mégis aktívnak mutatja.

(#54890) Viktor0610 válasza Siriusb (#54889) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán lehet probléma, ha "kézzel" memóriaürítesz vagy használsz valami programot erre.

Samsung Galaxy A54

(#54891) Siriusb válasza Viktor0610 (#54890) üzenetére


Siriusb
veterán

Automatizálót használok, biztos, hogy ez a gond, de az állapotot frissítést akkor is meg kellene oldania valahogy a programnak.

(#54892) Viktor0610 válasza Siriusb (#54891) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ha kilövi a memóriából, akkor ne várd, hogy megfelelően működjön. :)

Ugyanez igaz a widgetekre, de még az ébresztésre is... ;)

Samsung Galaxy A54

(#54893) Bozek válasza kmarci25 (#54887) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha úgyis használsz reklámblokkolót, akkor van root-od. Rakd fel az Xposed framework-öt és a MinMinGuard-ot. Azon belül külön-külön tudod állítani, hogy melyik alkalmazás ne jelenítsen meg reklámot. Sőt, ez még a helyét is eltünteti. Nézd meg például a Menetrendek-et, ott AdAway-el is ki kell ikszelni a reklámot, míg a MinMinGuard-al eltűnik az is rendesen.

(#54894) Siriusb válasza Viktor0610 (#54892) üzenetére


Siriusb
veterán

Félreértesz, pl. automatizálóval kapcsolom ki-be a wifi-t, ennek semmi köze a Notification Toggle futásához.

(#54895) EnDaN


EnDaN
tag

Sziasztok!

Keresek egy programot, hátha tud valaki ajánlani valamit, én eddig nem találtam megfelelőt. Amire szükség lenne:

- alkalmazás, aminek megadhatok egy koordinátát (xx.xxxxx xx.xxxxx formátumban) és megmutatja annak a távolságát és irányát (nyíllal) a képernyőn, és ezt folyamatosan tudja; a cél az lenne hogy ha megadok valakinek egy koordinátát és ő beírja az alkalmazásba akkor képes legyen odatalálni hozzá
- ingyenes legyen

(#54896) killzone1987 válasza raziel01 (#54884) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nincs rajta reklám blokkoló

(#54897) #79335424 válasza Siriusb (#54894) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam is hasonló a szitu. A Sec. Settings -szel kapcsoltatom a Samu hívásblokkolást, de a notibáron nem vált át az ikon. Ha belépek a beállítások menübe, akkor igen. Sztem nem frissül a widget, ha külső alkalmazás kapcsolja. Írtál már Tamásnak a problémáról?

EnDaN:
Ez nekem nem tiszta. Nem mindegy, hogy milyen környezetben szeretnéd használni. Nyílt terepen ez működhet, de pl. városban nem ártana alá egy térkép. Ez viszont már navi függő. De ezt bármelyik térkép alapú navi tudja. A teherautós útdíjnál gyakran kell koordinátákat használni, mert a terminál úgy szar, ahogy van, muszály "megerőszakolni".

[ Szerkesztve ]

(#54898) EnDaN válasza #79335424 (#54897) üzenetére


EnDaN
tag

nyílt terepen, térkép és netkapcsolat nélkül :)

egy geocaching-szerű játékot készítettünk ismerősöknek, erdőben kell odatalálni bizonyos pontokra. Én terepen Locus Pro-t használok, de fizetőset nem ajánlhatok nekik. Talán az ingyenes Locus tudhat hasonlót, de az is térképes és nem árt online kapcsolat (nem emlékszem a free mennyire korlátozza a napi letöltést).

(#54899) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Jo ez a cm browser, jo gyors, csak rohadt idegesito, hogy ha felfele gorgetem az oldalt, akkor felul es alul a kepernyon megjelenik a sav, ami zavar. Lefele gorgetesnel ez nincs. Nem lehet ezt kikapcsolni? En nem talaltam a beallitasokban.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#54900) dokee78


dokee78
félisten

Használja valaki a Clavis Keyboard-Freet?
Magyar fejlesztés.
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.