Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok
tudtok valami programot ami arra jó hogy 1 telefont betudjak mérni gps glonassos alapján?
olyanra gondolom hogy pl automatán elindul a telón, belövi a gpst és idöszakonként küldi az adatokat, vagy letudom kérdezni, és azt térképen meg is jeleníti . a lényeg hogy rögzitse az útvonalat mint a gps tracker, de közben meg küldje is el nekem a telóra :D vagy a nap véfgén az egész napot tudjam lekérdezni :) nagy kérés? :Dbiztos van ilyen. és persze mit tudom én mondjuk 6 tól 22 ig üzemeljen utána kikapcs :) persze nem eszi az akksit :)

[ Szerkesztve ]

(#54752) ollie válasza bb.bocs (#54751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam a google automatikusan megcsinálja, itt lehet megnézni: [link]

Persze a GPS-nek mindig be kell lennie kapcsolva, a google+-ban meg a location sharingnek és folyamatosan menti, hogy merre viszik a telefont.

[ Szerkesztve ]

***

(#54753) gipsztigris válasza bb.bocs (#54751) üzenetére


gipsztigris
addikt

Google+, de ezt nem ajánlom saját készülékre! Nekem a google ne tudja, hogy merre jártam! :) A legelső amit kikapcsolok.
Avast Anti-theft és Cerberus is tud valós idejű nyomkövetést csinálni saját (elvileg biztonságos) fiókra.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54754) dokee78


dokee78
félisten

Pár napja lecseréltem a Cool Readert a Moon Readerre.
Moon Readert használókhoz lenne kérdésem:
-Ha teljes képernyőn ujjal lapozok látszanak a szoftveres gombok,ha a hangerő gombokkal lapozok akkor nem.
Be lehet állítani,hogy ujjal lapozgatva se jöjjön élő a szoftveres gomb?

-Azt be lehet állítani,hogy az infó sáv ne alul,hanem felül legyen?

-A fizetős mivel tud többet?

(#54755) bb.bocs válasza ollie (#54752) üzenetére


bb.bocs
őstag

ja és persze offline! tehát internet ne kelljen hozzá és a google + osat hogy lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#54757) bb.bocs válasza #20749568 (#54756) üzenetére


bb.bocs
őstag

ja jogos... upsz érdekes mert telón kivan kapcsolva a gps követés, de mégis megjeleníti ma merre mentem. na ezt hogy.

[ Szerkesztve ]

(#54758) ollie válasza bb.bocs (#54755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Internet nélkül hogyan gondolod? Voodoo varázslat?

***

(#54759) Viper26 válasza ollie (#54758) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD

Pixel 7 | FR955

(#54761) Viktor0610 válasza bb.bocs (#54757) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy, hogy a helyhozzáférés be van kapcsolva. :)

Samsung Galaxy A54

(#54762) bb.bocs válasza Viktor0610 (#54761) üzenetére


bb.bocs
őstag

de ha az nincs benyomva akkor más sem tud bemérmi nem?

(#54763) Viktor0610 válasza bb.bocs (#54762) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van. :)

Samsung Galaxy A54

(#54764) bb.bocs válasza Viktor0610 (#54763) üzenetére


bb.bocs
őstag

ezt a szemtelenséget... ergo ha 1 tök más programmal követni akarom magamat, akkor nem tudom kikapcsolni hogy a google ne tudja hol vagyok? vagy azt lehet le lehet tiltani?
ui: a helymeghatározásnál kitudom kapcsolni a gmai meg ilyen vacak okat. a térképet is köztük, de sygic et használok, nem kell a térkép nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#54765) gipsztigris válasza bb.bocs (#54764) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez két külön dolog! A Google+ helymeghatározást illetve útvonalak opciót kikapcsolhatod külön is. A GPS helymeghatározás bekapcsolása nem jelenti az automatikus google nyomvonal rögzítést.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54766) bb.bocs válasza gipsztigris (#54765) üzenetére


bb.bocs
őstag

na ez a jó. akkora google +t kikapcsoltam gondolom ezzel hogy hely fülön a helymeghatározásnál a google tartózkod hely jelentését kikapcsoltam? :)

(#54767) gipsztigris válasza bb.bocs (#54766) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54768) bb.bocs válasza gipsztigris (#54767) üzenetére


bb.bocs
őstag

köszi szuper. :) valami normálisan kinéző progamot tudtok ami glonass gps alapján hamar bemér és offline, átlátható könnyen használható? :)

(#54769) gipsztigris válasza bb.bocs (#54768) üzenetére


gipsztigris
addikt

Olyan, hogy Glonass alapján mér, olyan nincs!
Írtam, hogy akár az Avast Anti-Theft akár a Cerberus képes bemérni a tartózkodási helyet és képes akár valós idejű nyomkövetésre is.
Feltétele a GPS vevő és az adatforgalom bekapcsolt állapota. A Cerberus tudja azt is, hogy sms paranccsal távolról aktiválhatod a GPS vevőt és az adatkapcsolatot, ha az esetleg ki lenne kapcsolva.

Ebből következik, hogy a kérésednek megfelelő OFFLINE alkalmazás nincsen!

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54770) bb.bocs válasza gipsztigris (#54769) üzenetére


bb.bocs
őstag

értem. de most már nem nyomkövetést ,akarok, csak 1 offline térképet gps szel. 2 magos kis telóra. :)

(#54771) gipsztigris válasza bb.bocs (#54770) üzenetére


gipsztigris
addikt

Azt írtad az imént, hogy Sygicet használsz. Offline is, jó is! Mi kell még? :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54772) bb.bocs válasza gipsztigris (#54771) üzenetére


bb.bocs
őstag

a saját telómon, de ez barátnőmé lesz, és neki is szeretnék valamit. sygic elég érdekeseket csinál ezen a telón. kilép kikapcsol belép... megőrül :D

(#54773) petipetya válasza bb.bocs (#54772) üzenetére


petipetya
nagyúr

"de ez a barátnőmé lesz"

"ezt a szemtelenséget..."

:)

"nincs rá lezsóidő"

(#54774) S e t h


S e t h
nagyúr

Mivel a tasker topik halott, így itt kérdeznék, hátha vki tud segíteni.
Szeretnék egy olyan profilt csinálni, ami a képernyő inaktiválódásakor automatikusan elindítja a greenify plugin által a hibernálást.
Viszont akad egy kis probléma.
Eventnek megadtam a display offot, tasknak a hibernálást(all grenefied apps), viszont a végrehajtás nem akkor következik be amikor kialszik a kijelző, hanem akkor amikor legközelebb felébred, akkor hibernálja őket, szóval vmit kifelejtettem.

A figyelmeztetés aksi full feltöltésnél szintén problémás, ott az event battery full, task notification sound, de sajnos ez is elmaradt.

Rendszer 4.3, root nincs.

Ha vkinek van ötlete azt szívesen veszem, a szint full beginner. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54775) raziel01 válasza S e t h (#54774) üzenetére


raziel01
veterán

Halott?
[link]
Nem úgy veszem észre

(#54776) Siriusb válasza S e t h (#54774) üzenetére


Siriusb
veterán

Vagy a Tasker-ben keress olyat, hogy ébressze fel a telefont az adott esemény (képernyő kikapcs) bekövetkeztekor, vagy egyéb akku kimélő programban, ami fut, add hozzá a kivételekhez a Tasker-t. Szerintem.

(#54777) kisnokia válasza raziel01 (#54741) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Köszi, pont ilyesmire gondoltam :K

(#54778) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok.
Van egy CM 10-es i9000-esem ami nagyon light ROM, mert még Google PLAY sincs rajta. Kérdésem, honnan tudnék egy play APK-t szerezni, hogy tudjak google fiókot létrehozni?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#54779) gipsztigris válasza Maxximus (#54778) üzenetére


gipsztigris
addikt

A CM romokhoz külön kell feltenni a Google alkalmazásokat. CM10 Gapps néven keress rá!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54780) Viktor0610 válasza Maxximus (#54778) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyáltalán nem biztos, ha csak egy Play APK-t szerzel, menni fog a fiók hozzáadása.

Valami light GApps kellene inkább, mert a Play is egy másik programra (talán Google Play Services? :U ) támaszkodik, ha fiókot adnál hozzá.

Samsung Galaxy A54

(#54781) balewi válasza Maxximus (#54778) üzenetére


balewi
aktív tag

[link]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#54782) vgyuri válasza Maxximus (#54778) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] - YourZgapps XS én ezt szoktam felrakni, tényleg csak a legfontosabbak vannak benne, ami hiányzik azt Play-ről utólag is lehet telepíteni, pl. Google Térkép.

(#54783) Kodiak88


Kodiak88
tag

Üdv!
Tudnátok olyan névjegyzék alkalmazást ajánlani, ami a név mellé kiírja a kontakthoz beírt cégnevet is? Magában a listában és bejövő híváskor is nagyon jól jönne ez a funkció. Használ vki hasonlót?
Köszönöm!

(#54784) Bozek válasza Maxximus (#54778) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gapps

(#54782) vgyuri: Hát nem tudom... Azért én mindenféle módosított Google Play-t nem raknék fel a telefonra.

(#54785) Viktor0610 válasza Bozek (#54784) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez nem módosított GApps, csak az alap dolgok vannak benne.

Samsung Galaxy A54

(#54786) Bozek válasza Viktor0610 (#54785) üzenetére


Bozek
nagyúr

Black Multi DPI

Alapból nincs fekete Gapps. Bár lehet, hogy az külön csomag, de ha abba belenyúlt, én nem bíznék meg benne, hogy másba nem...

(#54787) raziel01 válasza Bozek (#54786) üzenetére


raziel01
veterán

Paranoia level 9000. Érdemes lenne megnézni mi is az a XDA. Ott azért gyorsan kiderülnek a turpisságok, mert a sok a felhasználó és a sok a programozó.

(#54788) vgyuri válasza Bozek (#54784) üzenetére


vgyuri
őstag

Tényleg nem módosított, csak a Play-ről is telepíthetőeket kiszedték belőle, így ha a /system-en kevés a hely, akkor is fel lehet rakni a telefonra. Pl. Huawei G300-ra normál méretű gapps nem fér el cm mellett, a YourZgapps viszont simán.

(#54789) bigrock válasza Kodiak88 (#54783) üzenetére


bigrock
addikt

A Rocket Dialer/Contacts tudja ezt a funkciót.

(#54790) Maxximus válasza Bozek (#54784) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi mindenkinek a gyors választ. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#54791) skyli válasza LonGleY (#54734) üzenetére


skyli
senior tag

Szia, a Gravitybox tudja ezt az értesítősávval :) xposed kell még hozzá

(#54792) skyli


skyli
senior tag

Se a dolphin, se a boat browser nem jó, mert leveszi a fényerőt mindkettő, így nappal olvashatatlan lesz. Fekete, invertált böngészőt szeretnék, akár maximum fényerőn is.

[ Szerkesztve ]

(#54793) #79335424 válasza skyli (#54792) üzenetére


#79335424
törölt tag

Firefoxhoz van ilyen addon.

(#54794) siofok


siofok
őstag

Sziasztok,olyan appot keresnék ami írja ha töltőre dugom,mennyi idő van full feltöltésig.próbáltam párat,de össze-vissza mutatta. :-( rendetlenkedik vagy a töltőm,vagy a teló.

OnePlus nord 2t

(#54795) xSide válasza skyli (#54792) üzenetére


xSide
őstag

Dolphinhoz is van rendszert figyelmen kívül hagyó fényerőszabályozó addon.

'Description: **Dolphin Browser Add-ons**

Easily change the screen brightness of your current web page.'

[ Szerkesztve ]

(#54796) darvinya válasza siofok (#54794) üzenetére


darvinya
titán

Nem igazán fogsz tudni stabil app-ot találni, mert pillanatok alatt változik a feszültség.
Mivel az adott pillanat alapján számítja a hátra lévő időt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54797) siofok válasza darvinya (#54796) üzenetére


siofok
őstag

Értem,köszönöm.akkor nézzük órával. :-)

OnePlus nord 2t

(#54798) petipetya válasza Kodiak88 (#54783) üzenetére


petipetya
nagyúr

Olyat nem, viszont elmondom én mit csinálok, hátha ez segít. Nálam igy néz ki a kijelző a bejövő hívás közben: kép

Az alap egy fekete háttér, melyre a Skitch nevű képszerkesztő segítségével viszem fel a szöveget középtájon, balról a 2. méretben, sárga színnel. Tűző napsütésben sokkal jobban felismerhető, mint egy fotó. A név alá pedig simán odaírhatsz még egyéb infókat is.

"nincs rá lezsóidő"

(#54799) adamfriday


adamfriday
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek, amivel látom, hogy a hotspotomhoz csatlakozott kliensek mennyit forgalmaznak külön külön. Tud valaki ilyet?

(#54800) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Sziasztok olyan alkalmazást keresek amivel you tube-ról tudok videót letölteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.