Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) g@bo válasza club1 (#17097) üzenetére


g@bo
nagyúr

köszi
felveszi neki egy pillanatra?

(#17102) szoke12


szoke12
őstag

Helló!
Olyan GPS-es offline (!) progi érdekelne, ami Magyarországon ismeri a hegyi túrista-útvonalakat is!
Van ilyen? Előre is köszi! :R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#17103) Nus


Nus
tag

Köszi mindenkinek az infot a bankkártyával kapcsolatba:)

The sky was pink...

(#17104) ERPY


ERPY
őstag

Valaki feltöltené valahova a távirányító nevű t-home alkalmazást, mert nem kompatibilist ír a készülékemre, de kellene maga az app. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17105) vgyuri válasza szoke12 (#17102) üzenetére


vgyuri
őstag

GC/GG segédeszköz + Openmaps.eu Hungary térkép. Geoláda koordinátákat is le tudod tölteni a programmal. A térkép fájlt letöltés után ki kell csomagolni.

17106 Bozek: Igen, benne vannak a turistautak.

[ Szerkesztve ]

(#17106) Bozek válasza szoke12 (#17102) üzenetére


Bozek
nagyúr

Locus-ban lehet letölteni turistautak.hu-s térképet. De van Navitel-hez is, ami elvileg megy Android-on.

(#17105) vgyuri: Ebben vannak turistautak?

[ Szerkesztve ]

(#17107) szoke12 válasza vgyuri (#17105) üzenetére


szoke12
őstag

vgyuri és Bozek: Köszönöm mindkettőtöknek! Nekiállok tesztelni! :)

Még annyi, hogy ezek offline-ok?

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#17108) Bozek válasza szoke12 (#17107) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Locus-nak a letöltéshez kell internet, de azt megoldhatod WiFi-vel, utána meg már offline. A Navitel-t nem próbáltam még, de mivel ahhoz gépen tudod letölteni a térképet, így biztos az.

(#17109) iguana válasza ERPY (#17104) üzenetére


iguana
őstag

Parancsolj:Taviranyito.apk

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#17111) ERPY válasza iguana (#17109) üzenetére


ERPY
őstag

Köszönöm szépen neked is, meg a privátban jelentkező petipetyának is.

(#17112) LonGleY


LonGleY
veterán

Trello - anyám, hogy eddig a Catch Notes-ban szenvedtem! Trello a kollaboráció atyja, a közös projectek menedzselésére (vagy csak szimpla jegyzetelésre)! Sokat fejlődött a weboldal is, most már az igencsak használható kategóriába esik. Programozóknak, és mindenféle todo-listát vezetőknek kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#17113) szoke12 válasza Bozek (#17106) üzenetére


szoke12
őstag

"Locus-ban lehet letölteni turistautak.hu-s térképet."
Hierarchikusan melyik menüpontban?
Most ismerkedek vele, de úgy látom a magyar fordítás közel nem teljes.
:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#17114) LonGleY válasza LonGleY (#17112) üzenetére


LonGleY
veterán

A Trello publikus fejlesztői board-ja példaként.
Az Androidos itten.

[ Szerkesztve ]

(#17115) Bozek válasza szoke12 (#17113) üzenetére


Bozek
nagyúr

Először a Térképek-nél válaszd ki a Turistautak-at, majd utána újra menj be a térképekhez és fent lesz egy olyan ikon, aminél ott van egy lefele mutató nyíl. Arra nyomva már talán eligazodsz.

(#17116) vgyuri válasza szoke12 (#17113) üzenetére


vgyuri
őstag

Menü gomb - Térképek - Online - felül a lefelé mutató nyíl (térképek letöltése) - Ország szerint - Hungary - Jelöld ki a nagyítást. Napi 5.000 részletet tudsz letölteni az ingyenes verzióban.

(#17117) Bozek válasza vgyuri (#17116) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak az ingyenesben van ez a korlátozás? Mert ha a Pro-ban nincs, akkor elgondolkozok rajta, hogy megvegyem.

(#17118) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egyszerű könnyen kezelhető lehetőleg magyarul is tudó lépés számlálót?
Olyan lenne jó amit "háttérbe" is lehet rakni és közben tudom használni internetre,telefonálásra a telót.
Köszi

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#17119) szoke12 válasza vgyuri (#17116) üzenetére


szoke12
őstag

Ismét köszi mindkettőtöknek!
Mennyi az ideális nagyítás?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#17120) LonGleY válasza Orlin (#17118) üzenetére


LonGleY
veterán

Play: pedometer

A Runtastic "nevesebb", de az ingyenes valószínűleg
reklámosabb is. Alternatíva viszont akad bőven.

[ Szerkesztve ]

(#17121) Bozek válasza Orlin (#17118) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bár nem magyar, de én a Runtastic Pedometer PRO-t mondanám. Amúgy ha arra keresel a Play-en, hogy Pedometer, akkor válogathatsz kedvedre.

(#17122) vadászcsiga válasza LonGleY (#17112) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És van iPhone-ra is :C

(#17123) vgyuri válasza Bozek (#17117) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] Ezt találtam róla, az Online - Turistautak - Hungary - Classic / Relief - beállítás gomb - Információnál írja az 5.000-es határt. Valahol mintha olvastam volna róla, hogy ha a dátumot átállítod akkor újra engedi a letöltést. Pro és Free közötti különbség.

Próbáld ki a GC + Openmaps párost, naponta frissül a térkép, és nem kell több 100 mbyte szabad hely és napokig töltögetni, nálam a Tasker naponta 38 mp. alatt letölti és kicsomagolja.

(#17124) vadászcsiga válasza LonGleY (#17112) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem kicsit zavaros és túlbonyolított

(#17125) petipetya válasza LonGleY (#17112) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van benne magyar nyelv?

"nincs rá lezsóidő"

(#17126) Bozek válasza vgyuri (#17123) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az a baj, hogy a Play-en mind a kettőnél ugyanazok a screenshot-ok vannak. És bár a linked alapján ott is megvan az 5 ezres határ, az összehasonító táblázatnál meg csak a Free-nél van odaírva, hogy Limited.
De végülis kipróbálhatom, aztán max. visszakérem az árát. :)

(#17127) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Melyik a legjobb bevéltel/kiadás(amolyan pénztárcafigyelő) nyilvántartó app?

(#17128) Tyer válasza nelsonmanian (#17127) üzenetére


Tyer
őstag

Én a Money Lover Plus-ra esküszem, bármi mást probáltam gyengébbnek éreztem.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17129) body007


body007
addikt

Hali,
Akkor mi van ha nincs olyan opció, h move to sd - az app managerbe? Sok android-os cuccli megfordult már a kezeim közt de kevésbe volt ez az opció elérhető... Ilyenkor van mód az áthelyezésre?
Köszi

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#17130) sharkybacsi válasza szoke12 (#17119) üzenetére


sharkybacsi
tag

Esetleg nézd még meg az OruxMaps -et. Nekem jobban bejött, mint a Locus.

(#17131) Allien


Allien
veterán

Van egy telóm, és van egy tabletem. Nem szeretnék minden alkalmazást duplán megfizetni. Ugyan azt az e-mail címet használhatom mind kettőn, a play áruház, és a samsung apps oldalon, és így a már megvásárolt programokat mind két eszközön használni? Vagy, ez ütközik a "szabályokba", és mindent duplán kellene megvegyek? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#17132) air válasza nelsonmanian (#17127) üzenetére


air
nagyúr

Nincs olyan, hogy legjobb. Én a Cashdroid-ot használom, ajánlom.

(#17131) Allien

Használhatod ugyanazt a fiókot, így elég mindent csak 1x kifizetni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17133) bok92


bok92
addikt

Megjelent a gugli jegyzet appja: Google Keep ;)

(#17134) Kakumix válasza nelsonmanian (#17127) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én az Android Money Manager Ex-et szeretném majd használni, mert van PC-s programja is, de még nem sikerült rászánnom magam.

Legyen szép napod!

(#17135) Tyer válasza bok92 (#17133) üzenetére


Tyer
őstag

Tetszik, de még nagyon kiforratlan...
a Catch nekem még nagyon odaveri

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17136) bach66


bach66
tag

Sziasztok!

Miilyen "takarító" app-ot tudtok ajánlani, amely megkeresi és letörli a már eltávolított app-ok után maradt "szemetet"? (Gondolok itt pl. az SD kártyán lévő már fölösleges mappákra, fájlokra.)

Köszönöm előre is!

(#17137) Bozek válasza bach66 (#17136) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magdi anyus a Barátok Közt-ből a legjobb takarító. :D

Amúgy talán az SD Maid megcsinálja, bár nem próbáltam, de a leírásában benne van.

(#17138) ux1 válasza Bozek (#17106) üzenetére


ux1
addikt

Ket éve Navitel-t használok. Nagyon jó. Még 5e volt, most 6. 100M egész Mo. Nem fog felhízni 1G-re mint a tobbi.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#17139) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!

Facebook frissíteni akarja magát. Nem igazán használom, de idegesít, hogy nem tudom miért csinálja azt, hogy a frissítést letölti, de a telepítésnél azt mondja, hogy kevés neki a tároló hely. Sony Ray a teló, 4.0.4, de asszony miniProával dettó. Mindkettőn 70MB feletti üres hely van. ??

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#17140) LonGleY válasza vadászcsiga (#17124) üzenetére


LonGleY
veterán

Csak egyszer próbálj összerakni a Trello segítségével egy webshop motort mások közreműködésével, és mindjárt rájössz, hogy mi értelme. Ott kell az, hogy a card-okon belül többféle elemet lehet megadni, és lehet szavazni, kommentelni, hogy a card-jaid szortírozhatod, és hogy több boardot is tudsz kezelni, ami a card-ok gyüjtőhelye. De még ennél is feljebb tudsz menni a hierarchiában, ha organization-ök alá sorolod be a boardjaid. Ehhez mérten meg full letisztult az egész, annyira, hogy egyéni használatra is jobb, mint bárnelyik eddig kipróbált jegyzetelő. Szóval.. o_O

És petipetya: szerintem nincs benne magyar nyelv, de minek is kéne pár felirathoz? Alapvetően egy fejlesztői eszköz, amely körben arányosan kevesebb a retard, mint az átlag Play-bolygatók közt.

[ Szerkesztve ]

(#17141) LonGleY válasza LonGleY (#17140) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez utóbbi felhang csak az orrbaszájba magyarítás nélkülözhetetlensége ellen szólt, véletlen sem személyesnek szántam - de már nem tudom szerkeszteni.

(#17142) petipetya válasza LonGleY (#17140) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért, mert nekem az Evernote remekül bevált. És azt nem fogom csak úgy lecserélni bármire, mert a megszokások embere vagyok. Az angol nyelv amúgy nem hátrány, de a magyar előny. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#17143) petipetya válasza bok92 (#17133) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már bele is költöztem. Az ABC sorrendben való rendezést még hiányolom, ám ettől eltekintve tetszik. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#17144) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
Pár napja kaptam a gmail kétlépcsős azonosításhoz egy kódot, nem értettem miért jött, mert az otthoni gépemen már volt kód, máshonnan meg nem akartam bejelentkezni. Nagyon gyanús volt a dolog, mert az ékezetes betűk helyén négyzetek voltak és az sms az elolvasása után eltűnt és csak a hívásnaplóban maradt meg. Ezután ma reggel egy üzenet fogadott, FB belépési kóddal és egy címmel. Természetesen nem nyitottam meg.
:F

[ Szerkesztve ]

(#17145) petipetya válasza _stick_ (#17144) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyből jelszót váltanék mind a Gmail, mind a Facebook esetében.

"nincs rá lezsóidő"

(#17146) vadászcsiga válasza LonGleY (#17140) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, akkor ez nem nekem való. Mivel a Catch notes helyett ajanlottad azt hittem szimpla jegyzet app

(#17147) _stick_ válasza petipetya (#17145) üzenetére


_stick_
őstag

Ezt fogom tenni. Amúgy a gmail fiókomba már kb 1,5 éve beléptek Kínából és megváltoztattak 1-2 jelszót, szerencsére időben észrevettem és tudtam lépni, azóta használom a két lépcsős azonosítás.

(#17148) MurdR válasza _stick_ (#17144) üzenetére


MurdR
veterán

Mindíg vannak ilyen próbálkozások.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17149) petipetya válasza bok92 (#17133) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már csak az átjárást hiányolom a Keep és a Google Naptár között.

Igaz, azt még nem próbáltam a Naptár webes felületén, hogy lehetne csatolni a jegyzetet hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#17150) LonGleY válasza MurdR (#17148) üzenetére


LonGleY
veterán

Mindig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.