Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!
Olyat lehet, hogy Samsung TV-n (nem smart) USB kábeles összeköttetéssel lássam azt, ami éppen a teló képernyőjén van?

(#17852) air válasza -PLevi- (#17851) üzenetére


air
nagyúr

Nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17853) sharkybacsi válasza Polemius (#17848) üzenetére


sharkybacsi
tag

A fejlesztő meghatározhat különböző árakat különböző országokhoz.
Amikor felkerül egy app a play-re, akkor a fejlesztő meghatározza, hogy mely országokban, készülékekre lehet elérhető, és az adott országokban mennyibe kerüljön. Alapban ez csak egy egyszerű konverziót jelent a pénznemek között, de bizonyos határok közöt eltérhetnek az árak. Pl. Zambiában történő vásárlás legyen drágább,mert kockázatosabb az ottani bankokkal üzletelni.

Csak egy Tasker van a play-en. Ha azt megveszed, akkor az történik, hogy ha 2.3-as eszközre telepíted, akkor az arra való megy fel, ha 4.0+ -ra akkor meg az arra való. Ha Új eszközt veszel, és beállítod rá a fiókodat, akkor meg az annak megfelelő.

Google Play vásárlás:
ezt beírod a google-be és már ott is a válasz. Megtettem:
http://support.google.com/googleplay/bin/answer.py?hl=en&answer=1257611
http://support.google.com/googleplay/bin/answer.py?hl=hu&answer=105916

(#17836) aicon:
Ez nem diszkrimináció, olyannyira nem, hogy külön tantárgyat szentelnek neki az egyetemeken árpolitika néven, és az összes gazdasági szereplő alkalmazza. Nemhogy országon belül, de vevőről vevőre eltér általában a kialkudott ár. A tescoban 20 Ft a piros kocka, az auchan-ban 25 Ft. A Mercedes Németországban X Ft-nak megfelelő Euroért kapható, Magyarországon meg Y Ft-ért veheted meg.
Ez mindenhol így van, csak a Playen könnyebben össze tudod hasonlítani.

Update: így számolódik az ár:
Tasker
Automate everything from settings to photos, SMS to speech. ADC2 prize winner. £1.99 GBP
Tax £0.38 GBP
Total £2.37 GBP

[ Szerkesztve ]

(#17854) tybsen válasza sharkybacsi (#17853) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, hogy helyretetted a fejünkben a dolgokat, akkor most meg jobban orulok, hogy megvettem es kesobb is hasznalhato lesz! :)) Mert reggel amint felkeltem, raneztem a telefonra, appsales jelezte, hogy a tasker akcios, es gondolkodas nelkul megvettem - aztan jott csak az aprobetus resz, amit el sem olvastam persze. De akkor nyugalom van, koszi meg1x!

(#17855) DS39 válasza enginev3.0 (#17838) üzenetére


DS39
nagyúr

Talán az új Opera Browser-ben már ez benne van/lesz. Még csak béta, de az az opera verzió a mini és a mobile egyesítése.

(#17856) enginev3.0 válasza DS39 (#17855) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen feltettem, és az fogyaszt az egyik legkevesebbet ahogy eddig nézegettem
Bár a rally mód elég béna még benne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17857) air válasza enginev3.0 (#17856) üzenetére


air
nagyúr

Pedig a Rally mód aktiválja a csökkentett adatforgalmat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17858) Bozek válasza tybsen (#17837) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt nem az átváltással van a gond. Sőt, a Google Play fontban írja ki nekem az 1,99-et, ami viszont 370 Ft körül van. És akkor még a VAT-ot nem is számoltam, ami a Play szerint 0,38 font. Ez így összesen 2,37-re jön ki, ami az euró árfolyammal számolva lehet csak 715 Ft. Szóval még az is lehet, hogy fizetéskor 877 Ft-ot fog levonni a kártyádról. Már jártam így 1-2 esetben.

Amúgy hogy ezt a VAT-ot mire rakják rá és mire nem, az már jó kérdés. Megfejteni eddig nem tudtam.

(#17853) sharkybacsi: Most jutottam el a Te hozzászólásodig, de legalább ketten leírtuk. Mondjuk érdekes, hogy amint fentebb is említettem, miért 715 Ft-ot ír ki akkor, amikor a font árfolyama magasabb.

[ Szerkesztve ]

(#17859) blt.62


blt.62
őstag

A kijelző érintés érzékenységét SGS3-on lehet állítani valahol? Mert játéknál hiába ütök a kijelzőre egyszerűen ritkán reagál rá.

MegtorloXp

(#17860) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok! Történt-e vmi a boat browserrel, mert flash indításakor állandóan fagy?! Legyen az bármilyen flash, 5ből 4 alkalommal kampó! Pedig a kedvencem, de az utóbbi időben vmi nagyon nem oké!
Tud vki vmit? Tapasztalat vki hasonlót? Vagy estleg a flash playerrel lehet a gond? Firefox alatt nincs ilyen probléma! Nexus 7en használom.

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#17861) aicon válasza sharkybacsi (#17853) üzenetére


aicon
senior tag

Amit nekem írtál rossz példa, tanultuk mi is az egyetemen annak idején :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#17862) aminat


aminat
tag

Üdv! Van olyan app amit a telefonon futtatva egy másik gépen egy internetes térképen megmutatja a telefon, helyét, mozgását?

(#17863) Tyer válasza enginev3.0 (#17838) üzenetére


Tyer
őstag

Ebben igazadlehet...
És a Tűzróka?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17864) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!
Tudnátok nekeü olyan ingyenes appot ajánlani (zenelejátszót vagy valamit), amivel ugyan olyan lesz zenehallgatásnál a hangzás, mint mondjuk a régi Sonyericson k750-es mobiloknál a Megabass hangzás?

Nagyon szerettem ezzel a mobillal zenéthallgatni, azonban a mostani Ace-em gyári lejátszója a fasorban sincs. Gondolom a k750-nél is szoftverileg lehetett ilyen hangzást elérni.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#17865) Cyrin válasza Kaminski (#17860) üzenetére


Cyrin
addikt

én találkoztam ezzel, van amit visz egyébként, de beágyazott videóknál rendszeresen előjött, nem próbálkoztam megoldani. meg kéne próbálni egy régebbi flash-t rárakni, amivel még működött, ha ezzel se megy, akkor nem ott van a hiba.
szintén nexus7

[ Szerkesztve ]

(#17866) enginev3.0 válasza air (#17857) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen tudom de akkor a képeket nem igazítja a kijelzőmérethez touch.facebook.com-on

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17867) pepe091 válasza Schuey (#17864) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sokan a PowerAmp-ot használják, én a jetAudio-t, próbáld ki mindkettőt.

(#17868) Maxtreme válasza pepe091 (#17867) üzenetére


Maxtreme
addikt

Tőlem is egy szavazat a Jetaudiora :)

(#17869) petipetya válasza aminat (#17862) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már válaszoltak rá, olvass vissza.

"nincs rá lezsóidő"

(#17870) Bozek válasza Maxtreme (#17868) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megcsinálták már benne az ID3 Tag-eknél az ékezetek kezelését? Mert nálam nem működött rendesen anno.

(#17871) Maxtreme válasza Bozek (#17870) üzenetére


Maxtreme
addikt

huhh jó kérdés. Nem nagyon hallgatok Magyariszki zenéket, szal nekem nem tűnt fel az esetleges hiány. :B

(#17872) aminat válasza petipetya (#17869) üzenetére


aminat
tag

Az enyémben nincs olyan. Nem tudná valaki feltenni?

(#17873) Bozek válasza Maxtreme (#17871) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor majd talán pepe091 választ ad a kérdésemre. Bár a PowerAMP-ot én még mindig jobbnak tartom, de ha kijavították, akkor kap egy újabb esélyt a JetAudio. Régen PC-n sokat használtam.

(#17874) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok!

kakaotalk-al kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Pár napja használom, talán jobb is mint a viber.

A gondom a következő: A vonal végén lévő illetőt sokszor hangosan, torzítva hallom. De ő jól hall engem. Ám amikor ő kihangosítja a telóját, akkor már jól hallom. Más is találkozott már e fajta jelenséggel?

Van a beállításokban olyan ,a hanggal kapcsolatban, hogy; venus, mars, jupiter mod. Lehet, hogy ezekkel kéne variálnom?

[ Szerkesztve ]

(#17875) Foose


Foose
addikt

Létezik androidra olyan cucc,ami egy alkalmazás eltávolítása után az esetleg telón maradt szemetet felfedezi,és így tudom törölni? Legalábbis voltam már úgy,hogy (eltávolítás előtt persze adatok törlése) eltávolítás után marad meg mappa meg benne néhány fájl. Anno symbianra volt ilyen fájlkezelő,ezért kérdem,hogy droidra van ilyen? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17876) #40351744 válasza Foose (#17875) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nagyrészt az android rendesen eltávolítja a csomagokat, de ha mégis marad valami, az SD Maid-ra nézz rá.

(#17877) Foose válasza #40351744 (#17876) üzenetére


Foose
addikt

Nagyon ritkán,de marad fent cucc. Jaaa,sd maid pucolja?? Akkor jó. :D Az van... :R

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17878) Tyer válasza Schuey (#17864) üzenetére


Tyer
őstag

Én a PlayerPro-ra szavazok...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17879) #40351744 válasza Foose (#17877) üzenetére


#40351744
törölt tag

Igen pucolja, de minimális mennyiséget talál, bár ez az egyetlen ilyen jellegű app, a többi " takarító " csak cache-t töröl, meg böngészés előzményt. Én azért nagyrészt emlékszem, hogy mi milyen mappát hoz létre, na meg névből ki lehet következtetni az esetek többségében. :)

(#17880) enginev3.0 válasza Tyer (#17863) üzenetére


enginev3.0
félisten

Android böngészők tesztje [adatforgalom]

:D
Ma készítettem hogy eldöntsem mi a jó nekem, amatőr megoldás de szemmel látható különbségek :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17881) Foose válasza #40351744 (#17879) üzenetére


Foose
addikt

Azt én tudom hogy a többi ilyen app csak cache-t töröl. Ezért csipázom nagyon az sd maidot :K Na jó,de én arra gondoltam,hogy valami rajtett helyeken is létre jönnek mappák-fájlok,amik néha fent marahatnak,ezek pucolása érdekében kérdeztem.. :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17882) tybsen válasza Bozek (#17858) üzenetére


tybsen
addikt

Hm, nekem 1,99 EUR-t vont le az e-mail szerint, ami tartalmaz 0,32 EUR AFA-t, de majd megnezem a kartyaforgalmat.

(#17883) pepe091 válasza Bozek (#17873) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam jól kezeli az ékezeteket :)

(#17884) dokee78


dokee78
félisten

App ajánló:
Távírányító azonos Wifin lévő PC-n lévő Media Player Classic és VLC-hez.
MPC&VLC Remote
Screenshotot is tud fotózni.

[ Szerkesztve ]

(#17885) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!ha youtube-ozni sztnék a gyáriappal,akkor azt nemlehet letenni a "tálcára"?hogy tudnák mellette mondjuk böngészni?

OnePlus nord 2t

(#17886) stvnppp


stvnppp
senior tag

Wi-fi Matic
Próbálta már valaki huzamosabb ideig?
Elvileg megjegyzi, hogy melyik wifi hpont melyik gsm cellában van, és csak akkor kapcsolja be magát a wifit, ha azt érzékeli, hogy a közelben van. Van valakinek tapasztalata azzal, hogy érdemes ezt használni, vagy a gyakori észlelés miatt szinte felesleges?

(#17887) enginev3.0 válasza siofok (#17885) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lehet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17888) Brain75


Brain75
senior tag

Emberek!

Van itt valaki aki profi call meter 3g beállításban és tudna nekem segíteni ?

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#17889) Orlin válasza dokee78 (#17884) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

Hogyan kell használni?
Láttam már hasonló progikat,de nem vágom a működését.Meg kell adni gondolom valami adatot neki amin elérheti a gépet.

Köszi

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#17890) dokee78 válasza Orlin (#17889) üzenetére


dokee78
félisten

Ott a beállítási segédlet az appban.
Az Infó fülnél.

[ Szerkesztve ]

(#17891) punky10 válasza Brain75 (#17888) üzenetére


punky10
addikt

Ha megirnád a dijcsomagod, hamarabb jönne help... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17892) Brain75 válasza punky10 (#17891) üzenetére


Brain75
senior tag

A díjcsomagom elég ritka. Telenor mobilkvartett 1000 + családi csomag + vezetékes hívó.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#17893) Tyer válasza Brain75 (#17888) üzenetére


Tyer
őstag

Én használom!
Tökéletesen nem lehet beállitani, de nagyjábol vágom a progit.

Részleteket légyszives!!!
Mi mit jelent?

Pl.
Mozaik S:
Havi 5400
32 ft. hálozaton belül
34 kivül
500 MB ingyen, utána lassulás
(90 ingyen SMS hálon belül)
34/SMS
80/135 MMS

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17894) Brain75 válasza Tyer (#17893) üzenetére


Brain75
senior tag

MobilKvartett 1000
tarifacsomag
Bruttó ár
(Ft)
Havi előfizetési díj: 11 359,00
Kapcsolási díj hívásonként * 2,50
A tarifacsomagban foglalt percek** száma: 400 perc
A Szolgáltató hálózatán belül, valamint belföldi
vezetékes és más mobilhálózatba irányuló
beszélgetések percdíja a csomagban foglalt percek
felhasználása után
minden időszakban: 31,00
A tarifacsomagban foglalt SMS-ek száma: 200 db
SMS küldés díja a csomagban foglalt SMS-ek
felhasználása után:
bármely belföldi hálózatba, minden időszakban 33,50
A tarifacsomagban foglalt MMS-ek száma: 40 db
MMS küldés díja a csomagban foglalt MMS-ek
felhasználása után:
Belföldön minden időszakban 141,50
A tarifacsomagban foglalt adatmennyiség: 1 GB
Adatforgalom díja a csomagban foglalt mennyiség
felhasználása után 1 MB-onként belföldön minden időszakban: 5,00
Hangposta hívásának percdíja:
minden időszakban 31,00
Kékszám hívásának percdíjai:
minden időszakban 31,00

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#17895) Brain75 válasza Brain75 (#17894) üzenetére


Brain75
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő.

Ehhez jön még annyi hogy a vezetékes számokat 5 ft-ért hívom és a családi csomag ahol 3 megadott számot ingyen hívok havi 900 Ft-ért.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#17896) encsikiss


encsikiss
csendes tag

Sziasztok!

A segitsegeteket kérném!Van egy samsung galaxy tab 2 10.1 es gépem.Szeretnek rajta webkonferenciat hallgatni de sehogysem sikerul olyan prigramot letoltenem amivel elindulna...:(:(:(:( rendkivul fontos lenne hogy megtudjam hallgatni,munkam resze!! Tudnatok segiteni melyik program kell ehhez?
Bocsi,nagyon szőke vagyok :)

Elore is koszi

(#17897) erzol


erzol
őstag

Ha még nem lett volna akciós a

Beautiful widgets

[ Szerkesztve ]

(#17898) Tyer


Tyer
őstag

Segitsetek!
Anyunak keresek 2.1-re olyan megoldást, hogy lássa a betüket, és számokat.
Nagy ikonok, nagy betűk.
Launcher, tárcsázo, meg ilyenek kellenek...

Brain75: Annyira nem nehéz ezt bekonfigurálni.
Az egyetlen gond, amit nem lehet kezelni, hogy hálozaton belül,m és kivül... miota van számhordozás.
Válaszolok mindjárt pv-ben.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17899) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Hello mki!
Nemrég föltettem a vibert, megjött hamar az aktiváló kód, de addigra belép anélkül is és látom a viberes kontaktokat is. Már volt fent régebben is, de eltávolítottam. Lehetséges,h emiatt?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17900) Brain75 válasza Tyer (#17898) üzenetére


Brain75
senior tag

Nekem nincs olyan hogy hálózaton belül vagy kívül.

Minden irányban ugyan annyi.

Lehet hogy én vagyok a béna de nekem nagyon kínai a beállítása.
Köszönöm előre is a segítséget. Várom a PM-t.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.