Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) Hutiii


Hutiii
csendes tag

Rájöttem.. Ha kikapcsolom a chatet, visszakapcsolja magát.. na ez miért lehet? :D

(#16352) Hutiii


Hutiii
csendes tag

Végül megjavult, köszönöm a mindenkinek a segítséget! :) Elnézést a sok hozzászólásért, szerintem a sütikkel volt gond, vagy én nem tudom, de a lényeg hogy már megjavult :)

(#16353) flash-


flash-
veterán

swiftx keyboarban ki lehet valahogy azt kapcsolni hogy a program billenzyüzete felett ne legyen az a sáv ahol az ajánlásokat mutatja?mert sehogy sem birom kikapcsolni:(

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16354) tonyqa23 válasza Tesztelo.hu (#16329) üzenetére


tonyqa23
senior tag

És
(#16331) hunfatal
is:igen, már próba után rájöttem én is, hogy mégis hogyan műxik.. így legalább nem rontja az ember helyesírási készségét, engem borzasztóan idegesített az ekezet nelküli iras...:)
Csak megint az a baj ezzel a Handcentel, mint megannyi más programmal, h mocskosul meríti az akksit, csak azt nem értem, hogy miért...mikor nem kell neki se szinkronizálni, se letölteni se semmit, csak akkor működni, mikor használom. A bő másfél napos üzemidőm 12 óra lett. Idegesítő, miért nem bírják megcsinálni...ezt útálom, mikor lenne egy jó alkalmazás, de mégis egy rakás szar...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16355) flash-


flash-
veterán

még valami

Holo launcherben mér nem csinál semmit a telefon ha rámegyek arra hogy hozzáadás?
pedig van két "asztal" és nyitottam egy újat üreset...
csak akkor működik a funkció ha törlöm az összes asztalt ,és ujat csinálok..

ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16356) rjg válasza tonyqa23 (#16354) üzenetére


rjg
őstag

A fogyasztással nálad lehet gond. Nálam a Hadcent fogyasztása nem észrevehető. Ha van root jogod, tedd fel a Greenify-t és add hozzá a Handcent-et, hátha segít.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16357) tonyqa23 válasza rjg (#16356) üzenetére


tonyqa23
senior tag


Most éppen nem ő vezeti a listát, de általában ő szokta a legtöbbször ébreszteni a telefont, mióta fent van.

Lehetséges, h nekem az intel miatt ilyen sűrű az,h a programok nyúzzák az akksit? Ok, hogy kompatibilisre csinálták az alkalmazásokat, de nincsenek jól beállítva vagy valami...

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16358) rjg válasza tonyqa23 (#16357) üzenetére


rjg
őstag

A fene tudja. Érdemes lenne a Grand X topikban rákérdezned, hogy másnak van-e ilyen gondja. Ha nem készülék specifikus, akkor Neked kell megoldást találnod. Mondjuk veszteni valód nincs, egy wipe-pal megpróbálkoznék a helyedben a Dalvik cache-t, cache-t (esetleg battery stat-ot) törölve a recovery-ből.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16359) #16695808


#16695808
törölt tag

gyári 2.3.6-os böngészőhöz keresek könyvjelző importálót firefox-ból (asztali) vagy google acc-ból vagy esetleg chrome-ból.
firefox jelszó importáló (ez is fontos) vagy esetleg chrome
és a lényeg hogy legyen azért magas besorolású
előre is köszi.

(#16360) LordRajZoL válasza #16695808 (#16359) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

xmarks
Lastpass

zZz

(#16361) aicon


aicon
senior tag

Jó hír, hogy megjelent az Igo a playen.
Kíváncsian várom, hogy mikor vehetjük használatba, és mi van a verzióváltás hátterében.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#16362) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Játék mentéseimet hogyan tudnám átmenteni egy másik telefonra? (Nova3 Real Racing3 NFS MW)
Egyik telefon se rootolt.

Üdv.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#16363) air válasza petymeg (#16362) üzenetére


air
nagyúr

Sehogy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16364) sharkybacsi válasza petymeg (#16362) üzenetére


sharkybacsi
tag

Pl. így:
http://lifehacker.com/5843206/how-to-upgrade-to-a-new-android-phone-and-take-everything-with-you

Rád a 'non-rooted' szakasz vonatkozik. Tulajdonképpen a my backup pro leírását jelenti, nem rootolt telókon is működik.

(#16365) Sanyi.mTs válasza air (#16363) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt


Carbon - App Sync and Backup ;)

[ Szerkesztve ]

(#16366) wattafaka


wattafaka
senior tag

Sziasztok.
Tud valaki esetleg egy nagyon egyszerű és alap (ellenben megbízható) fényképező programot? A gyári is megfelelne tudásra bőven, csak valamiért ha vakuval fényképezek, a fél kép fekete lesz (újraindítás után egy ideig jó, aztán megint csinálja). Először is azt próbálnám ki, hogy egyáltalán más app-pal is csinálja-e ezt, és ha igen, akkor megy garanciálisan a szervízbe. Ha pedig nem, akkor használnék egy hasonló tudású app-ot helyette.
Köszi előre is,
W

(#16367) petymeg válasza sharkybacsi (#16364) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi! :R
Úgy működik, hogy amiről mentem (Xperia S) nem rootolt, azt egy rootoltra (Jiayu G2S) tenném át?
Mert lehet a kínaiak rootolva küldik az új G2S-t.

Ja most olvasom, hogy a non rooted rootoltra is jó.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#16368) vgyuri válasza wattafaka (#16366) üzenetére


vgyuri
őstag

Ujjad nincs a lencse előtt? :)

(#16369) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Illetéktelenek elől elzáró progit szeretnék, " jaj de jó hadd nézzem meg" és közben a háttérképen meg pózol az asszony :)

:R

(#16370) dokee78 válasza wattafaka (#16366) üzenetére


dokee78
félisten

Keress rá Playen a Camera szóra.

Camera Zoom FX
Camera360 Ultimate
Camera ICS

(#16371) #16695808 válasza aicon (#16361) üzenetére


#16695808
törölt tag

szerinted ez eredeti? mert szerintem nem az :)

(#16372) Mr X válasza sittes79 (#16369) üzenetére


Mr X
veterán

Például App Lock

(#16373) dokee78 válasza #16695808 (#16371) üzenetére


dokee78
félisten

Eredeti szerintem Israel térképpel.

(#16374) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Keresnék egy alkalmazást ami fotó után trollface-t rak az illető feje helyett...

Előre is :R

(#16375) sharkybacsi válasza #16695808 (#16371) üzenetére


sharkybacsi
tag

Eredeti, nng izraeli leányvállalata a kiadó.

(#16376) sharkybacsi válasza petymeg (#16367) üzenetére


sharkybacsi
tag

A My Backup is ugyanazt tudja, ingyenes, de csak 30 napig működik

(#16377) Mr X válasza dbilas (#16374) üzenetére


Mr X
veterán

(#16378) asdasdasd


asdasdasd
tag

Milyen alkalmazással tudom megnézni, hogy aktuálisan éppen melyik alkalmazás használja a hálózatot és mekkora annak az aktuális forgalma.
(Azaz nem a mai nap, hanem az aktuális 1néhány másodperc forgalma érdekel alkalmazásonként.)

(#16379) wattafaka válasza vgyuri (#16368) üzenetére


wattafaka
senior tag

Azért ennyire gyökér nem vagyok, természetes nincs :D

(#16380) dbilas válasza Mr X (#16377) üzenetére


dbilas
tag

:R :R :R

(#16381) interstate76 válasza vgyuri (#16368) üzenetére


interstate76
addikt

:C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#16382) Hanon


Hanon
tag

Elkezdtem letölteni egy játékot, csak letöltés közben kifogytam a mobilnetből (hát egen) ezért megpróbáltam kicsit később wifivel ugyanazt a játkékot letölteni, erre error 499-et ad. Töröltem goole play és letöltéskezelő cachét, google play firssítéseit visszaállítottam, nem történt változás. Mindeközben google play úgy jelzi ki, hogy a játék már telepítve van a készülékre. Help, kifogytam az ötletekből. :(

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#16383) tonyqa23 válasza rjg (#16358) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Föltettem, eddig úgy néz ki, h szuperál...köszönet érte. Még azt mondd már meg,h így tudok sms-t kapni, amíg Greenify hibernálja a Handcent-et? Wipe nemrég volt pár hete, akkor meg maga az android rendszer hülyült be...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16384) bach66


bach66
tag

Segítsetek!

Egy alkalmazást szeretnék telepíteni, mely csak 8 MB, de hiába van 166 MB hely a telón (és majdnem 6 GB a kártyán), azt írja ki, hogy "nincs elegendő tárhely" ...

Mit tegyek???

(#16385) DS39 válasza Hanon (#16382) üzenetére


DS39
nagyúr

és bach66:

a Real APK Leecher PC-re telepíthető progival szedjétek le a kívánt APK-t és SD-re másolva, onnan tudjátok telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#16386) Oldman2 válasza bach66 (#16384) üzenetére


Oldman2
veterán

Szerintem a /data alatt kell hogy legyen hely, nem pedig az SD-kártyákon.

(#16387) rjg válasza tonyqa23 (#16383) üzenetére


rjg
őstag

Az az igazság, hogy nálam a Handcent nincs hibernálva, így nem tudok biztos választ adni. Szerintem egyébként igen, mert kap a rendszer egy hálózatüzenetet, ami valószínűleg felébreszti az sms app-ot, de az a biztos, ha kipróbálod.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16388) vgyuri válasza bach66 (#16384) üzenetére


vgyuri
őstag

3 féle tárhely van: belső memória (ezen fogyhatott el a helyed), belső sd és külső sd. Link2sd-vel tedd át a belső / külső sd-re.

(#16389) Mr X válasza vgyuri (#16388) üzenetére


Mr X
veterán

Belső sd nincs minden típusban.

(#16390) aicon válasza #16695808 (#16371) üzenetére


aicon
senior tag

gondolod hamisítvány? :DD

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#16391) air válasza Sanyi.mTs (#16365) üzenetére


air
nagyúr

és (#16364) sharkybacsi

Ez nem teljesen igaz. Az alkalmazások adatai olyan helyen vannak (/data) amihez root nélkül nem lehet hozzáférni.
My Backup Pro Data alatt a következőket érti: contacts, call log, bookmarks, SMS messages, MMS messages, system settings, home screen, alarms, dictionary, calendar, or playlists. (idézet az általad linkelt oldalról)
Alkalmazások alatt csak magát az APK-t menti, Media alatt pedig a képeket, hangokat, videókat.

A Carbon pedig nem root-olt eszköz esetén deszktop alkalmazást használ a mentéshez, ami valójában az ICS-től kezdve elérhető adb backup-ot használja.
A Simple ADB backup-hoz hasonló alkalmazás. Használata nem minden esetben 100%-os. (Unfortunately, ADB Backup itself is rather buggy so it will often fail on many devices, and may not work at all on some (the HTC One series, Sony phones from 2011, and some Motorola phones are most often reported to not work). )

Mentett játékállásokat csak root-olt eszközön lehet menteni.

(#16378) asdasdasd

Ha találsz ilyet, szólj nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16392) bach66 válasza vgyuri (#16388) üzenetére


bach66
tag

A kb. 8 MB-os alkalmazást apk-ból akartam telepíteni SD-ről. De azt írja, hogy "nincs elég tárhely".

A vicc az, hogy egy másik appot, mely több, mint 14 MB, simán telepít utána ugyanúgy apk-ból SD-ről.
???
Nem értem.

Más:
A greenify miért írja ki nekem a play-en, hogy nem kompatibilis az eszközzel??? Alcatel OT 995

[ Szerkesztve ]

(#16393) dokee78 válasza bach66 (#16392) üzenetére


dokee78
félisten

Én a titánium backuppal jártam így és valami rendszer mappából kellett törölnöm egy filet.

(#16394) Hanon válasza DS39 (#16385) üzenetére


Hanon
tag

Letöltöttem az apk fájlt (igaz máshonnan), feltelepítettem, de csak simán nem indul. Telepíteni google playről meg még mindig nem tudom (error 499)

Nincs valami ideiglenes fájlok mappa valahol ami okozhatja ezt a problémát?

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#16395) DS39 válasza Hanon (#16394) üzenetére


DS39
nagyúr

Próbáltad újraindítani a telefont?

(#16396) Hanon válasza DS39 (#16395) üzenetére


Hanon
tag

Hülye a kérdés

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#16397) Re37


Re37
csendes tag

sziasztok, új vagyok, android témában. a hétvégén vettem egy xperia u-t a T-mobile-nál, szépen is megy de van két problémám. (esélyes, hogy összefüggésben vannak).
gyárilag a 2.3.7-es verzió van rajta, nem piszkáltam még, kérdés, hogyha megteszem, akkor bukhatom-e a garnaciát?
ami miatt próbálnék frissíteni, az az, hogy mikor telepíteni akarok (nem marketről) apk fileokat, a "telepíti az alkalmazást?" kérdésnél a mégse gomb aktív és működik is, a telepítés gomb se szürke, aktívnak tűnik, de nem enged rányomni, nem animálja azt mintha nyomnám, semmi... se egy hibaüzenet, se semmi.
volt egy avg a telón de azt letöröltem, illetve az ismeretlen források is be van pipálva az alkalmazás beállításoknál. ötlet? :F
(ha rossz helyre írok vagy béna a kérdésem, szívesen veszem az útbaigazítást.)

(#16398) sittes79


sittes79
addikt

Alkalmazás, ami egy idő után kikapcsolja a wifi-t és/vagy adat használatot!?

(#16399) Orlin


Orlin
addikt

Helló!
JetAudio-hoz hasonló tudású playert tudnátok ajánlani?
Ami nem megy mindig a háttárben mikor bezárom utána is...
Vagy ilyen nincs androidra? :)
Köszi

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#16400) air válasza sittes79 (#16398) üzenetére


air
nagyúr

Tasker, Llama, AutomateIt

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.