Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) zermi válasza bubi92 (#17425) üzenetére


zermi
aktív tag

Regisztráltál? Ha regisztráltálsz elég sok skinből lehet válogatni, biztosan találsz olyat, ami neked bejön.

(#17452) R19


R19
senior tag

Próbálta már valaki a Viber helyett a Kakao Talk -ot?
Az akksi használata állítólag jóval kisebb mint a Viberé.

(#17453) mikrofon


mikrofon
addikt

Sziasztok!

Hogy lehet az aktuális GPS pozíciót elmenteni egy névjegyhez?

Létezik olyan alkalmazás ami az alkalmazásokat figyeli? Elsődlegesen arra lennék kíváncsi mik futnak aktuálisan a háttérben? Másodlagosan arra is kíváncsi lennék hogy melyik milyen mennyi erőforrást használ?

(#17454) zermi válasza mikrofon (#17453) üzenetére


zermi
aktív tag

Másodikra: Elixir2

(#17455) tonyqa23 válasza R19 (#17452) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hogy lehet ilyen b.zi nevet adni egy alkalmazásnak,h kakao talk?:S

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17456) maross válasza tonyqa23 (#17455) üzenetére


maross
veterán

lehetett volna hot chocolate talk is :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17457) bostone


bostone
addikt

Létezik olyan jegyzetelő alkalmazás, ami kézírást menteni tudja?

(#17458) Richee11


Richee11
senior tag

a kakao talk, viber, whatsup vagy a line zabálja legkevésbé az adatforgalmat?

(#17459) sittes79


sittes79
addikt

Az alkalmazás visszafizetés policy érdekelne engem, hogy a telepítéstől számítva 15 perc vagy a vásárlástól., ert pl. egy 1.6 GB-os játék program nem biztos, hogy lecsorog 15 perc alatt és akkor buktam a pénzt illetve minden alkalmazásnál van ilyen lehetőség?

Köszi

(#17460) #40351744 válasza sittes79 (#17459) üzenetére


#40351744
törölt tag

Magát az 1.6 GB-ot a Google Play-ben töltöd le, nem az app-on belül, nem? Legalábbis ingyenes alkalmazásnál így van, nemrég töltöttem le a Six-Guns-t is a Gameloft-tól, és jelzett hogy ez az alkalmazás nagyon nagy, ( kb 400 mega ). Szóval gondolom a fizetős alkalmazás esetében is ugyanígy van...letöltöd, telepíted, és utána indul a 15 perc.

(#17461) MrM94


MrM94
őstag

Sziasztok,van egy Eboda X80 Supreme tabletem es azt szeretnem megkerdezni ,hogy milyen programmal lehetne megcsinalni azt hogy tudjak screenshotokat csinalni?Itt ebbe a topikban lattam egy kepet ahol valakinek volt a volume up es down gombok mellet egy kamera gomb is. Android 4.1.1 Koszi elore is!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17462) Bozek válasza MrM94 (#17461) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kikapcsoló gomb hosszan nyomásával nem jön elő ez a lehetőség? Bár lehet, hogy ezt csak bizonyos gyártók rakták vissza a firmware-be.
Amúgy meg a hangerő le és a kikapcsoló gomb együttes lenyomásával tudsz képernyőképet csinálni.

(#17463) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Üdv mindenki!

Keresnék egy órás appot! Régen fent volt a telómon. Én észlény letöröltem a telóról és play-ről is, mondván úgy sem fog kelleni később. De most újra vágyom. Az órákat nagyon jól be lehetett állítani, értem ezalatt a méretet, a színeket, a funkciókat. Többféle widget méret volt, ill. volt külön óra is, meg külön dátum widget is, de volt hogy mind a kettő egyszerre rajta volt. Kijelezte a helységnevet is, ahol voltam, valamint időjárást is lehetett rajta állítani. Valami ilyesmi volt, de nem ez. Tudna valaki segíteni nekem? Már napok óta bújom a play-t és egyszerűen nem találom. :(

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#17464) MrM94 válasza Bozek (#17462) üzenetére


MrM94
őstag

Hangerogomb nincs a tabon,kikapcsolo gomb hosszan megnyomasara megkerdi h kikapcsolom vagy nem.
Talaltam olyan opciot,hogy home+kikapcsolo gomb de nem csinal semmit,Ezert keresek valami fasza app-ot

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17465) napocska2 válasza MrM94 (#17464) üzenetére


napocska2
senior tag

Próbáld ki a Screenshot Ultimate-et, sok beállítási lehetőséggel bír és van képernyőre tehető ikonja, amivel tudsz képet készíteni. Ja, és nem kell hozzá root sem.

(#17466) tomy86 válasza dajkapeter (#17463) üzenetére


tomy86
addikt

UCCW vagy esetleg a Minimalistic Text?
Vagy ha egyik sem, akkor kérdezz rá ebben a topikban!

[ Szerkesztve ]

(#17467) S e t h válasza tonyqa23 (#17455) üzenetére


S e t h
nagyúr

A problémák nem kicsik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17468) MurdR válasza S e t h (#17467) üzenetére


MurdR
veterán

Urak eddig nagy megelégedettséggel használtam a Volume+ alkalmazást, amivel ki lehetett iktatni a készülék hangerőkorlátozását.(Duplájára lehetett emelni a hangerőt). De frissítettem magamat ICSre, azzal meg nem kompatibilis a program. Tud valaki esetlegesen valami alternatívát helyette? Megköszönném, mert a Sony fülesem elég halk alapból, és kell neki egy kis plusz kakaó, hogy élvezhetőbb legyen a muzsika.

Köszönöm előre is. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17469) Tyer válasza R19 (#17452) üzenetére


Tyer
őstag

Nem ezen mulik az akkuhasználatom:)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17470) MrM94 válasza napocska2 (#17465) üzenetére


MrM94
őstag

Nemigazan jo.. tul hamar visszaszamol es nemtalaltam meg h hol kellene allitani..
A tab rootolva van szoval nem gond a root kerdese..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17471) Grejoz


Grejoz
csendes tag

Hali mindenki!

Vázolnám a problémám, amiben a segítségeteket kérném. A feleségemnek, és nekem is Xperiank van. Én Dropboxot használok, és nagyon bejön, hogy automatikusan szinkronizálj a fotókat, és a gépre is felkerülnek. Lenne lehetőség arra, hogy ne csak nálam működjön ez, hanem a feleségemnél is? Ha az ő telóján is az én DB fiókommal lépünk be, akkor nem kavarodik össze a rendszer? Akkor szinkronizálja mindkettőnk cuccait? Vagy tudnátok ajánlani valami más alternatívát? Fontos lenne, hogy a gépen is megjelenjenek a képek, és hogy még egy kicsit bonyolítsam, Linuxot használok. :)

Ötletek?

Köszi előre is!

(#17472) evitiguF


evitiguF
senior tag

egy kicsit off, de gépen nézve a playt be lehet azt állítani valahogy, hogy ha rákeresek valamire, akkor azt telepítések nagyságrendje szerint listázza ki? a Rendezés Népszerűség/Relevancia megvan, de ez nincs hatással a dologra, nálam random módon adja mindkettőnél :/

(#17473) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

A GReader helyett melyik Androidos Rss olvasót ajánlanátok ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#17474) csababarca


csababarca
őstag

Ismerős almáján láttam olyan alkalmazást, hogy naplózta,hogy mit csinál az illető. utazás, hova ment be,meddig volt ott,ilyesmi.
Valami Moves-t magyarázott, de nem találom sehol.
Androidra nincs ilyen? vagy valaki nem ismeri ezt?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17475) wardemi válasza Dyrtyho (#17473) üzenetére


wardemi
senior tag

Taptu elég jó nálam ez váltotta le a grader-t. De keres rá a fórumon már sokszor volt szó róla.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#17476) fatal` válasza Dyrtyho (#17473) üzenetére


fatal`
titán

Taptu.

(#17477) Bozek válasza wardemi (#17475) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak éppen ahogy látom, nincs offline használat. Én maradok a gReader-nél, az ígéret szerint működni fog a Google Reader leállása után is.

És mielőtt itt mindenki gReader-t ír, azért ne tévesszük meg az embereket. A Google Reader nem egyenlő a gReader-el. :)

(#17474) csababarca: És persze a program mindezt elküldte az Apple-nak. Jól csinálják a kémkedést... :D

[ Szerkesztve ]

(#17478) wardemi válasza Bozek (#17477) üzenetére


wardemi
senior tag

Offline használat? Amint leszedte a cikket akár net nélkül is tudod olvasni ha erre gondolsz, visszamenőleg is. Az sem mellékes, hogy igen jó asztali (böngészős) nézegetője van ami az acc-al szinkronba ugyan azt látod mint a telón és ha valamit megnéztél már ott is olvasott lesz és nem vagy telóhoz kötve. Taptunak már én is írtam, hogy mi lesz a google után az volt a válasz, hogy minden megmarad ahogy a user beállította az app-ban. Negatívumként annyit tudok felróni az app-nak, hogy nincs olyan gomb amivel egyszerre az összes csatornán olvasottnak tudom jelölni a feed-eket. Ez ügyben is írtam a fejlesztőnek elvileg rajta vannak már (remélem mi hamarabb).

Nem lebeszélni akarlak mindenki azt használ ami szimpatikus :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#17479) MurdR


MurdR
veterán

Azt nem tudja valaki hogy melyik Launcherrel vagy programmal lehet a kezdőképernyőn minden oldalnak más-más hátteret adni? Semmi extrát nem akarok, csak pl a programokhoz fehér, a járékokhoz szürke meg ilyenek...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17480) Tyer válasza MurdR (#17479) üzenetére


Tyer
őstag

SPB 3D pl

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17481) body007 válasza Grejoz (#17471) üzenetére


body007
addikt

Simán megy több eszközön egyszerre a DB. Nálam is megy 3 eszközön (telón, notin, "nagygépen" - ezeken linux van), állítsd be mind2 telón és meglátod. A fotó szinkronizálást nem tudom, de sztem az is fog menni.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#17482) MurdR válasza Tyer (#17480) üzenetére


MurdR
veterán

Kicsit olcsóbb és egyszerűbb megoldás nincs rá, ami nem zabálja a telót?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17483) Švejk válasza MurdR (#17482) üzenetére


Švejk
őstag

ssLauncher (a fizetősben van csak ilyen funkció, ha jól emlékszem). Nagyon kiforrott, remek program, már nem használom, de nagyon szerettem. Ebben meg lehet oldani.

[ Szerkesztve ]

(#17484) LonGleY válasza MurdR (#17482) üzenetére


LonGleY
veterán

Photoshop: megnézed, hogy mekkora "húzása" van a főképernyő váltásnak, és csinálsz valami színes háttérképet, amin mindig különböző mennyiségű színes sávot láthatsz a képernyő szélén az oldaltól függően. El lehet játszogatni normális háttérképekkel is.. Én tuti ezt csinálnám - illetve szoktam csinálni. :]

[ Szerkesztve ]

(#17485) MurdR válasza Švejk (#17483) üzenetére


MurdR
veterán

Köszi utána nézek :)

(#17484) LonGleY az azért nem jó, mert nem húz akkorát az oldalváltás hogy lehessen erre egy képet szerkeszteni :(

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17486) LonGleY válasza MurdR (#17485) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem teljesképernyős lesz a színváltás, csak oldalszéli, de ezt is meg lehet csinálni igényesen. :]

[ Szerkesztve ]

(#17487) fatal` válasza Bozek (#17477) üzenetére


fatal`
titán

De van, letölti a híreket az sdre. És nem kell neki google reader (csak egy lehetőség), berakod a feedeket simán a linkekből és kész. :)

(#17478) wardemi: Ha már beszélgetsz a fejlesztővel. Nincs kedved megemlíteni, hogy jó lenne olyan beállítás, hogy ne oldalra kelljen görgetni? (Egybe vannak mergelve a feedek nekem, hogy a widgeten az összes hír megjelenjen)

Ezenkívül jó lenne, hogyha egy hír megnyitása után nem görgetné a tetejére a widgetet (általában úgy olvasok, hogy megnyitok egy hírt és a visszával az asztalra dob, de a widget a tetejére megy).

[ Szerkesztve ]

(#17488) MurdR válasza LonGleY (#17486) üzenetére


MurdR
veterán

én teljeset akarok :((( :D

Mert fölülre ki szeretném írni hogy játékok meg segédprogramok meg internetes programok meg ilyenek... Tudom hogy semmi funkciója nem lenne, csak most ez ugrott be elborult elmémbe :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17489) pakfong válasza bostone (#17457) üzenetére


pakfong
tag

Handrite Notes Notepad
Ilyenre gondoltál?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#17490) naksys


naksys
senior tag

Létezik képernyő kalibráló alkalmazás? szín, fényerő stb.

(#17491) LonGleY válasza naksys (#17490) üzenetére


LonGleY
veterán

A fényerőt azt te tudod, hogy mi esik jól / mi olvasható (annak az automatikus állításához: YAAB). A színkalibráláshoz meg kell egy eszköz is, ami meglesi, hogy épp milyen színt tol ki magából a képernyő. Ilyet csak monitorokhoz ismerek, alsóhangon negyedmilliós egy normális, és azt is kalibráltatni kell. Nem látom értelmét, hisz a telefonos képernyők a közelébe se érnek a grafikus monitorok színhűségének, illetve tudtommal nem állítható rendszerből a színkép, hiába állapítanád meg, hogy melyik színt kéne följebb/lejjebb tekerni.

Ezzel a programmal szórakozhatsz esetleg. De ha nincs a notif bar-ban, akkor ki is lőheti a rendszer, és azzal nyomban ugrik a beállított szín is a képről. Látható problémák fixálására talán jó.

[ Szerkesztve ]

(#17492) evitiguF


evitiguF
senior tag

Battery Saver-ből kinek mi jött be a legjobban, illetve van értelme? Főleg az a rész érdekelne, hogy a Fast-Full-Trickle charge funkciónak van-e valami értelme, vagy csak a program kiírja, mert jól mutat, de lényegében ugyanaz, mintha program nélkül rádugom töltőre, és amikor végzett, leveszem.
Jelenleg GreenPower-t használok az automatikus wifi-adat-szinkronizáció vezérlésére.

(#17493) zoli62


zoli62
addikt

Ez [link] mennyire jó tárcsázó és névjegy alkalmazás? Gondolok arra, hogy mennyire részletes hívásnaplója, és az összes hívás látszik? Az üzeneteket is naplózza? Felülírja a gyári tárcsázót, vagy vele párhuzamosan működik? Automatikusan át tudja venni a Google fiók névjegycsoportot? A telefon Sony Xperia tipo (Vodafone-os) Azért gondolkodom egy külső alkalmazás használatán, mert a gyári telefonos alkalmazásban a hívásnapló csak az utolsó 14 nap hívásait tudja mutatni. Eddig ezekre a célokra az aPhoneLog-ot használtam, nem tudom, ki mennyire ismeri. [link] Ezzel az a gond, hogy az SMS naplója beérkező SMS-nél nem frissül, és emiatt törölni kell a rekordot, majd újból, importálni,és ez kényelmetlen. Viszont a hívásnapója nagyon jó és részletes .

(#17494) sharkybacsi válasza #99546112 (#17417) üzenetére


sharkybacsi
tag

Runtastic/Runtastic Pro
Runkeeper
Strava Run
Strava Cycling

(#17495) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Létezik valami megoldás, amivel meg lehet adni, hogy melyik alkalmazás férjen hozzá a GPS-hez? Nem mindegyikbe lehet megadni ugye, jó lenne egy egységes felület a szabályozáshoz, mint iOS-en.

(#17496) air válasza aero. (#17495) üzenetére


air
nagyúr

Nem értem, hogy mi célt szolgálhatna egy ilyen alkalmazás. Hozzáférést adni egy olyan alkalmazásnak az GPS-hez ami nem is használná? :F
Vagy letiltani egy olyat, ami használná? (Akkor az hogyan működne?) Mi van akkor ha egyszerűen nem kapcsolod be a GPS vevőt?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17497) persil válasza air (#17496) üzenetére


persil
nagyúr

iOS-en van egy külön menüpont a helymeghatározáshoz és ott minden gps-t használni kívánó programnál külön be lehet állítani, hogy szabad-e neki, vagy sem.
Egy egységes felületen, egy szimpla on/off kapcsolóval.

Ő ilyet szeretne droidra, hogy ne külön az appokban kelljen állítgatni.(ráadásul van, amiben nem is lehet)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17498) aero. válasza persil (#17497) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Pontosan. :R

(#17499) bostone válasza pakfong (#17489) üzenetére


bostone
addikt

Igen. Köszönöm!

(#17500) zermi válasza zoli62 (#17493) üzenetére


zermi
aktív tag

Én elég régen ezt használom, szerintem az egyik legjobb alkalmazás. Sok beállítási lehetőséggel pl hívás naplót korlátozhatod x napra, megjelenítheted a hívásnaplóban a szervezetet, munkakört, sms, email gombot stb. Nálam van még 2011. évi hívás is naplóban. Rendelkezik gyors-tárcsázó menedzserrel ahol 999-ig adhatod meg a gyors-tárzsási számokat, de ezt még növelheted is. És még sorolhatnám a sok beállítási lehetőséget.A googli névjegycsoportot automatikusan átveszi. Ha alapértelmezettnek beállítod, akkor ugye ezt használja a rendszer. Egyénileg témázhatod. Szóval szerintem érdemes kipróbálni.
Van igyenes és pro is verzió is..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.