Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) encsikiss válasza encsikiss (#17896) üzenetére


encsikiss
csendes tag

Help please!!!!!!!!!!!!!!

(#17902) tonyqa23 válasza encsikiss (#17896) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Lehet,h ilyen komolyabb feladatra már csak a fizetősekben,pro verziókban van lehetőség?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17903) Tyer válasza encsikiss (#17901) üzenetére


Tyer
őstag

Hol akarod nézni?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17904) #40351744 válasza Tyer (#17898) üzenetére


#40351744
törölt tag

BIG Launcher pont erre van kitalálva. :K

(#17905) Tyer válasza #40351744 (#17904) üzenetére


Tyer
őstag

Király vagy, tolom is fel neki:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17906) dokee78


dokee78
félisten

Ha veszek egy NFC-s telót és kapok hozzá egy autós NFC Tag-et,azt át tudom programozni a NFC Task Launcherel?

(#17907) encsikiss válasza Tyer (#17903) üzenetére


encsikiss
csendes tag

http://login.meetcheap.com/conference,15621114
Na most ha leakarom tölteni akkor nem tudom..:( ez komoly feladatnak számít egy tabletnek? Szomorú lennék

(#17908) encsikiss válasza encsikiss (#17907) üzenetére


encsikiss
csendes tag

Adobe reader már telepítve van

(#17909) VeryByte válasza dokee78 (#17906) üzenetére


VeryByte
őstag

Tag-től függ. Ha lezárták, akkor nem.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#17910) aicon válasza dokee78 (#17906) üzenetére


aicon
senior tag

Attól függ, ha nincs lezárva akkor igen.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#17911) VeryByte válasza dokee78 (#17906) üzenetére


VeryByte
őstag

Mit jelent az, hogy autós NFC tag? Mire gondolsz itt?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#17912) kertsa


kertsa
senior tag

Milyen ingyenes, reklám mentes naptár appot ajánlanátok.

(#17913) Endless


Endless
aktív tag

A smart launchert feltelepítettem de most nem tudom letörölni. A beállítások között az eltávolítást nem engedi. Valaki tudna segíteni?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#17914) wardemi válasza kertsa (#17912) üzenetére


wardemi
senior tag

google calendar ... :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#17915) dokee78 válasza kertsa (#17912) üzenetére


dokee78
félisten

aCalendar

(#17916) kertsa válasza dokee78 (#17915) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi, megnézem közelebbről :)

(#17917) Najz


Najz
tag

Sziasztok!
Nekem lenne egy olyan kérdésem hogyan tudok saját csengőhangot beállítani telefonon ???
Motorola Razr 4.0.3 Androiddal

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#17918) Zozo33


Zozo33
csendes tag

Sziasztok! Az opera-ban ha rá megyek a freemail-re állandóan le kell töltenem a netlock tanusítványt.Be lehet azt állítani, hogy ezt elmentse és ne kelljen letölteni állandóan? A másik a youtube amit nem játszik le ezt írja ki: vnd. youtube:Skm2QMN5mz8?vndapp=youtube_mobile&vndclient=vm-g Ezzel mit lehet tenni?

Xiaomi Redmi 4x

(#17919) BoB válasza Najz (#17917) üzenetére


BoB
veterán

Beállításokon belül hangok????

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17921) Tyer


Tyer
őstag

SD Maid-nél Root nélkül m ia veszteség?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17922) BigBear


BigBear
senior tag

Sziasztok!
Már jó régóta használom az UC Browsert de az utóbbi időben az őrületbe kerget. Egyszerűen nem nyit meg szinte semmilyen belinkelt oldalt. Pl. az Index.hu-n próbálkozom, rábökök egy hírre vagy akármire és semmi sem történik. Hosszú nyomásra felajánlja h új ablakban megnyitja, ami működik is, de simán rábökve nem megy.
Találkozott már valaki ilyen problémával? Mi lehet a baj?

(#17923) quailstorm válasza Tyer (#17921) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Például nem működik, mert nincs jogosultsága a létezéshez sem.

(#17924) Tyer válasza quailstorm (#17923) üzenetére


Tyer
őstag

Root nélkül, korlátozott funkcionalitással bír az SD Maid mert, nem fér hozzá a szükséges könyvtárakhoz.

Szoval a korlátozott = NEM!:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17925) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok.
tudom hogy nem ennek a forumnak a témája, de nem tudom hol lehetne megkérdezni, a t-nél a mobilnet havidíját hogy számolják? megkötés dátumától, vagy hónap elejétől a végéig van számolva a hónap?

(#17926) petipetya válasza Richee11 (#17925) üzenetére


petipetya
nagyúr

"hol lehetne megkérdezni"

A t-nél.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17927) Richee11 válasza petipetya (#17926) üzenetére


Richee11
senior tag

most komolyan, azért hívjam fel a t-t? nem egyszerűbb megkérdeni attól aki talán használ is ilyen? nem gondolom, hogy olyan nagy probléma lenne plusz egy kérdés a fórumban, és nyilván tudom hogy a szolgáltató tudja...de amennyi erővel ezt a választ leírtad, annyi erővel a kérdésre is irányulhatott volna

(#17928) dokee78 válasza Richee11 (#17927) üzenetére


dokee78
félisten

Talán itt: http://mobilarena.hu/tema/nagy_t-mobile_topik/friss.html
Szerintem a T-hamarabb tud válaszolni,mint a fórumon valaki.

(#17929) Richee11 válasza dokee78 (#17928) üzenetére


Richee11
senior tag

rendben,köszönöm!

(#17930) fdisk


fdisk
őstag

A Beautiful Widgets.be benne van már a magyar nyelv?Mert most akciós,és akkor megvenném.

Más.

Nektek működnek a link,kép,off topic stb funkciók?
Mert nekem nem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17931) DS39


DS39
nagyúr

olvasva ezt a cikket - http://www.hwsw.hu/hirek/49938/okostelefon-ios-tablet-iphone-app-distimo-alkalmazas.html - (a link gomb nem működik, a pontos szintaktikára meg nem emlékszem)
felmerült benne hogy pl a Play Store-ban is egyre több ilyen in-app purchase megoldás van, és ez hogy is megy pontosan? értem ezalatt hogy ezt tárolja a store mint megvásárolt app vagy az alkalmazás adatok törlése/alkalmazás újratelepítése/új telefon esetén lehet megvenni újra az appot? (mert ha utóbbi az nettó lehúzás a fejlesztők részéről)

(#17932) dokee78 válasza fdisk (#17930) üzenetére


dokee78
félisten

Ha még nincs,előbb utóbb benne lesz tehát nyugodtan vedd meg.

(#17933) Tyer


Tyer
őstag

RSS az ilyen hirolvasó dolog?
Melyiket javasoljátok? Widgeteskellene, lehetéleg látványos. Élvezni akarom, és nem az okosság az elsödleges

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17934) petipetya válasza Richee11 (#17927) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem vagyok t-s.

"nincs rá lezsóidő"

(#17935) dokee78 válasza Tyer (#17933) üzenetére


dokee78
félisten

Taptu

(#17936) quailstorm válasza Tyer (#17924) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, a fájlkezelő meg a hibakereső működik levegő nélkül is. Neked aztán lehet beszélni. Oda van írva hogy kell a root. Anélkül hogy akarod felülbírálni a rendszer döntéseit?
Úgyhogy ezzel megint csak a saját szövegértelmezési gondjaidat mutogatod. Jó lenne már rootolni azt a HTC-t...

(#17937) Tyer válasza quailstorm (#17936) üzenetére


Tyer
őstag

HTC-t nem rootolok!
Ahhoz sokat ér!

dokee78: linket légyszi

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17938) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

beszereztem egy ilyen kütyüt:

https://picasaweb.google.com/110770230313754105594/UKB500RF

az androidos tv-boxom irányításához sajna ez nem magyar billentyűzetes esetleg nincs vmi okosság ill alkalmazás amivel ha irok rajta azzá teszi mer tmost ha pl leütöm a rajta található nulla gombot nem azt ir az androidon belül hanem asszem ö-betűt meg ilyenek...

Előre is köszke a helpet!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#17939) Richee11


Richee11
senior tag

van esetleg valami RSS gyűjtemény ami a magyar oldalakat tartalmazza? mert én eddig nem sokat találtam a taptuval :S

(#17940) dokee78 válasza Tyer (#17937) üzenetére


dokee78
félisten

Tudhatod,hogy szarakodik a mobilarena fórum és nem lehet linkelni.
Egyszerűen beírhattad volna a Play keresőjébe,hogy Taptu. :/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taptu.streams&hl=hu

[ Szerkesztve ]

(#17941) Tyer válasza dokee78 (#17940) üzenetére


Tyer
őstag

LOL, azt hittem, hogy ez valami zeneszerkesztő:P
Köszi, nekem csak a félkövér nem ment,de akkor már látom, nem a netemmel van a baj.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17942) DS39 válasza Tyer (#17941) üzenetére


DS39
nagyúr

a netednek mi köze lenne a fórum működéséhez? :)
max a böngésződnek lehetne.

(#17943) dokee78 válasza Tyer (#17941) üzenetére


dokee78
félisten

Taptu

[ Szerkesztve ]

(#17944) quailstorm válasza DS39 (#17942) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A PH! motorja akkor tölti be/le az alsó gombsor funkcióit, ha rákattintasz az egyikre. És ha nagyon nagy a ping, ez bőven sok időbe telik. Azért gondolta.

(#17945) Imy


Imy
veterán

ERRE! valaki nem tud megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#17946) DS39 válasza quailstorm (#17944) üzenetére


DS39
nagyúr

ja hogyne.. az oldal teljes betöltésekor letöltődik a .js fájl ami ezt vezérli, csak épp ez a .js fájl perpill tök üres. ezért nem működik egyik gombfunkció sem.

Imy: ha nincs törölve a Toolbox, akkor a telefon újraindításakor az újra betöltődik. nekem is volt már app ami kilőtte és csak ez oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

(#17947) quailstorm válasza DS39 (#17946) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nemtom, lehet böngésző válogatja, de ha nagy a pingem, és chromiumozok, akkor az van amit mondtam, hogy a gombsor sokára kap funkcionalitást. Link gombra katt, aztán 10 másodperc akár, mire kérdi. Utána többször már nem lassú. Ez saját megfigyelésen alapszik. Valamint volt már hogy ilyenkor ment el a net. Szóval nem alaptalan a reflexe. De ez itt most nagyon off.

(#17948) DS39 válasza quailstorm (#17947) üzenetére


DS39
nagyúr

[OFFTOPIC] értem. hát ott lehet tényleg a net lassúság vagy a szerverük lassúsága volt a ludas. most viszont az oldal (nekem legalább is) gond nélkül gyorsan működik és akármennyit várok kattintás után sem történik semmi. (az ezt vezérlő js fájlok meg itt csücsülnek a cacheben, tök üresen) [/OFFTOPIC]
-----------------------

De hogy ne legyen annyira off, ebbe a Taptu-ba lehet kézzel megadni RSS hivatkozást vagy csak amit a keresője megtalál?

ill a korábbi kérdésemre tudja vki esetleg a választ, hogy az in-app purchase-eket a Play rögzíti vhol vagy az csak az alkalmazás adatokban tárolódik és ha az törlésre kerül akkor cumi van?

[ Szerkesztve ]

(#17949) fdisk válasza dokee78 (#17932) üzenetére


fdisk
őstag

Végül is megvettem.
De még nincs benne a magyar nyelv.
Mondjuk nem bonyolult a menüje.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17950) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Bújom a Play Store-t, de vagy én vagyok béna... vagy én vagyok béna! :DDD

Tudnátok nekem olyan lock screen appot mondani, ami jelszóval, mozdulattal, akármivel úgy zárja a képernyőt, hogy csak én tudjam feloldani? Külön bejönne, ha nem csak állandóban lehetne hsználni, hanem alkalmanként ikonról is. (Tehát csak akkor jön elő, ha direkt ezzel is zártam le a képernyőt!)

Előre is köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.