Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) quailstorm válasza kilozsul (#17950) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A gyári PIN kódos, vagy feloldómintás miért nem jó? Pl GO lockernél volt olyan bug, hogy home nyomással kikerülted az egészet. Az a legjobb ha rendszerszintű. Meg aztán 4.es droidban ott az arcfelismerés.

(#17952) Bozek válasza DS39 (#17931) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Where is my water?-ben vettem meg a Cranky sztorit még Xperia neo-n, de most is működik, pedig már lecseréltem a telefonom.

(#17933) Tyer: Én a gReader-t ajánlom, nekem az vált be. Többféle választható widget is van benne.

(#17953) Joshi


Joshi
titán

Megtudja nekem mondani valaki hogy a Total Commander tud Buckup-ot készíteni egy telepített programról mint az Astro?

(#17954) stefi68 válasza Joshi (#17953) üzenetére


stefi68
addikt

Felül ráböksz a házikó ikonra, majd "Telepített alkalmazások", kijelölöd a neked tetsző(ke)t és átmásolod az(oka)t tetszőleges helyre mint a fájlokat.
Persze csak az alkalmazásfájlt másolja, adatokat nem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17955) Tyer válasza dokee78 (#17943) üzenetére


Tyer
őstag

Fura ez. Az elöbb még tehettem ki 4x4es widgetet, mostmár ne mmutatja, mi lehet az oka?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17956) Tyer válasza Bozek (#17952) üzenetére


Tyer
őstag

Ahhoz nincsenek képek!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17957) Bozek válasza Tyer (#17956) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen képek nincsenek? A widget kirakásakor ott van, hogy "Előnézeti képek mutatása"...

(#17958) bob.zxr: Szerintem a widget-re gondolt. De mint említettem, ott is van.

[ Szerkesztve ]

(#17958) BoB válasza Tyer (#17956) üzenetére


BoB
veterán

Biztos?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17959) Tyer válasza BoB (#17958) üzenetére


Tyer
őstag

Ezek nem widgetek.
Beállitottama Mobilarena-t, és nem mutatott, cska szöveget

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17960) DS39 válasza Bozek (#17952) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi.

(#17961) Bozek válasza Tyer (#17959) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Mobilaréna esetében nincsenek képek, viszont van olyan, amikor meg igen (például Motorsportal). A Taptu viszont nem tudja az offline használatot. Csak a lead-et tölti be offline-ban, nem pedig a teljes cikket.

(#17962) Tyer válasza Bozek (#17961) üzenetére


Tyer
őstag

Várok a Blinkfeed-re... ugyse volt nekem elég jo egyik se:P
(Az se lesz:P)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17963) Bozek válasza Tyer (#17962) üzenetére


Bozek
nagyúr

Várjál sokat. Nekem mindenképp offline kell és tökéletesen megfelel a gReader. Pedig kipróbáltam már sokat. Még a Press-t is megvettem, ami jól néz ki, csak épp hiába van leírva, hogy offline, mégse találtam ezt a funkciót.

(#17964) Richee11


Richee11
senior tag

adatforgalom szempontjából a gReader vagy a Taptu jobb?

(#17965) Bozek válasza Richee11 (#17964) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól függ. Ha a gReader offline-ba működik, akkor természetesen annak nagyobb az adatforgalma. De ha WiFi-vel frissíted le a híreket, akkor nem kell foglalkozni a későbbiek folyamán ezzel, amikor olvasni akarod a teljes cikket.

(#17966) Face8814


Face8814
őstag

Hi!
Ráraktam pár új mp3 albumot a telefonra (HTC One X) de valami oknál fogva az albumborítókat nem ismeri fel. PC-n nincs baj ezzel, Media Player gyönyörűen hozza, de amint átrakom a telóra eltűnik néhány lemez esetében.
Alapból a gyári lejátszót illetve winamp-ot használok. Ezeknél nem találtam lehetőséget arra hogy esetleg netről frissítse az mp3tag-et.
Tudnátok mondani olyan alkalmazást amivel ezt meg tudom tenni, esetleg olyan audio lejátszót ami jobb a fent említetteknél?
Köszönöm előre is.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#17967) Bozek válasza Face8814 (#17966) üzenetére


Bozek
nagyúr

PowerAMP például. De a PlayerPro esetében is le tudod húzni az albumborítókat NET-ről. Aztán lehet, hogy van másik is, de én ezeket használtam huzamosabb ideig.

(#17968) Face8814 válasza Bozek (#17967) üzenetére


Face8814
őstag

PowerAMP-et használtam, de lejárt az ingyenes verzióm :B
Ezt a PlayerPro-t megnézem.
THX :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#17969) Tyer válasza Face8814 (#17966) üzenetére


Tyer
őstag

PlayerPro, TTPod, Mort Player mind viszik.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17970) Tyer válasza Face8814 (#17966) üzenetére


Tyer
őstag

PlayerPro, TTPod, Mort Player mind viszik.
Én is a Player Pro-ra esküszöm amugy ugy minden miatt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17971) air válasza Tyer (#17970) üzenetére


air
nagyúr

Gyönyörű lett ez a két hsz, így egymás után. Gratulálok. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17972) ktamas55


ktamas55
tag

Üdv,
Segítséget kérnék abban, hogy amelyik alkalmazásokat a marketről megvásároltam, azok tabletre is letölthetőek?
Ha igen, akkor milyen módon?
Köszi.

(#17973) Bozek válasza ktamas55 (#17972) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a tablet a támogatott eszközök között van, akkor igen. Csak regisztráld be azt is a Google fiókoddal, mivel az alkalmazások ahhoz vannak kötve, nem a telefonhoz.

(#17974) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Opera minit ha megnyitom, minden ok. Ha háttérbe küldöm, majd ismét elő akarom hozni, fekete képernyő fogad. Csak a teljes kilövés segít. Hasonló tapasztalat, ötlet?

(#17975) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
2 androidos készüléken lehet használni ugyanazt a google fiókot? Vagyis felmennek az alkalmazások két készülékre is?

(#17976) Bozek válasza margithid (#17975) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. Nekem még mindig bent van a neo a Google Play-en belül, pedig azóta már újra is húztam rajta a rendszert. :)

(#17977) pepe091 válasza margithid (#17975) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen. Azt hiszem max. 3 készüléken lehet ugyanaz a fiók.

(#17978) margithid válasza pepe091 (#17977) üzenetére


margithid
veterán

Az király! Van jópár megvett alkalmazásom, igy nem kell újravenni őket.

(#17979) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tud valaki valami jó, tabletre való kandallótűz élő háttérképet? Kerestem de csak álló formátumú van telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#17980) baandii


baandii
senior tag

üdv!

találkozott már vki olyan hibával hogy egy appot frissíteni akartam a play-ről egy újjabb verzióra, elkezdte frissíteni majd kiírta hogy nincs elég szabad hely (ami nem igaz mert több mint 1 gb van) ezt követően eltűnt az app a telóról és most már a régi verziót se engedi feltenni... :F
recoveryből már volt wipe dalvik cache de semmi...

(#17981) Bozek válasza vadászcsiga (#17979) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha bekapcsolod az automatikus elforgatást, akkor nem lesz fekvő?

(#17982) vadászcsiga válasza Bozek (#17981) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, már az előnézeti képen is álló, ráadásul nincs is közepén. Egyet találtam de nem az igazi mert egy a fél nappalit is mutatja. Mindegy, nem letszukseglet.

(#17983) #40351744


#40351744
törölt tag

Pocsék lett a legújabb Friendcaster Pro fordítása...oké, hogy kaptunk valamiféle magyar nyelvet...ja, minden második menüpont magyar lett, a többi maradt angol. :((( Azért egy ilyen program fejlesztőitől jobbat várna az ember. :F

(#17984) dokee78 válasza #40351744 (#17983) üzenetére


dokee78
félisten

Flipstert nem nézted abban elég jó a magyar nyelv.

(#17985) #40351744 válasza dokee78 (#17984) üzenetére


#40351744
törölt tag

Hmm, nyelv váltást nem látok a Friendcaster-ben, úgyhogy lehet hogy ránézek erre a Flipster-re, köszönöm! :R

(#17986) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

tudtok esetleg Mariohoz hasonló játékot irni ami ugyanugy mászkálós de esetleg ilyen wireless kontrollerre is be lehet álítani mondjuk a billyentyűzetére mert kipróbáltam ezt a Leps nevű játékot de sajna az csak tableten megy nekem meg a tv-n csücsül ilyen androidos tv-box arra kéne vmi ilyesmi! Előre is köszi! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#17987) Kaminski


Kaminski
tag

Legyen szíves vki írja már le, hogy hogyan lehet a Firefox böngészőben a teljes képernyős módot kiválasztani? Sehol nem találom! Előre is köszönöm!

Honor 8

(#17988) vadászcsiga válasza Kaminski (#17987) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Le kell tölteni bböngészőn belül mint kiegészítő

(#17989) Bozek válasza vadászcsiga (#17982) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld meg EZT, bár nálam fekete képernyő fogadott, amikor elindítottam.
Vagy esetleg EZT, ez videókat tölt le, nekem működött, bár kicsit kockás volt az MP4, amit leszedett és megmaradtak a virtuális gombok. Bár ez utóbbiakat a Fullscreen alkalmazással el lehet tüntetni, ha úgy akarja az ember.
ITT meg van egy fizetős, ami 14 HD videót ígér, de én visszakértem a pénzem, mert kiírta a telefon, hogy nincs elég tárhelyem (olyan 380 MB van még szabad).

[ Szerkesztve ]

(#17990) vadászcsiga válasza Bozek (#17989) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi de ezek közül egyik sem live wallpaper. A videós jópofa, megneztem párat :)
Közben rajottem nagyon enné az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#17991) wardemi


wardemi
senior tag

Akik valamilyen Tasker-t használ tőlük kérdem, hogy melyik a legjobb erre a célra és szerinte miért. Másik, hogy ki milyen okosságra használja azt. :) Köszi előre is a saját tapasztalat infókat.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#17992) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Valamikor kaptam már itt egy tippet,olyan appra,amivel hívásnál nyomással lehet felvenni hívást nem pedig csúszkával.(sajna nem jut eszembe a neve)
Ha esetleg valakinek van ilyenről infója,azt megköszönném.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#17993) gacsoi válasza vadászcsiga (#17990) üzenetére


gacsoi
senior tag

még esetleg ez?? :)))[link]

(#17994) vadászcsiga válasza gacsoi (#17993) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzioval
:(

(#17995) Bozek válasza vadászcsiga (#17994) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az olcsó tablet átka.

(#17996) Endless


Endless
aktív tag

Valaki tudja a Zedge alkalmazás miért áll le folyamatosan nálam?Tökéletesen működött de kb 1 mindíg leáll mikor indítom. Próbáltam újratenni,de ugyan az a hiba...

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#17997) vadászcsiga válasza Bozek (#17995) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ja, pedig hardverileg erős. Előbb utóbb ugyis iPad mini lesz belőle... amint meg tudom indokolni magamnak a plusz 70k-t :)

(#17998) Bozek válasza vadászcsiga (#17997) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt láttam. De valószínűleg csak nincs beállítva a Play-en a kompatibilitás. Bár nem tudom, hogy ez miként működik.
Viszont a Galaxy Note kompatibilis, az biztos. Igaz, arról fogalmam sincs, hogy hogyan került be 2012. november 1-én a Google Play fiókomba ez az eszköz, amikor még nem is fogtam a kezembe. :D

(#17999) vadászcsiga válasza Bozek (#17998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van ilyen? Jó lenne tudni hogyan megy ez.

(#18000) petipetya válasza margithid (#17975) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.